Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2017., 12:38   #31
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Odgovor na neke postove

Poštovani kupci,

Prije svega, isprike, na bilo kakvim negativnim iskustima koja ste neki od Vas imali prilikom kupnje na stranicama ModulDevet.com

Stranica posluje preko 10 godina i u tom periodu smo odradili preko 6000 narudžbi i nismo na svakoj narudžbi bili na vrhu zadatka. I to nam je iskreno žao. Trudimo se biti bolji. U svakom slučaju nikoga nismo, niti nam je to namjera bila, prevarili ili nešto slično. Također vjerujem da su svi kupci na ovoj temi dobili sve kako je trebalo.

Zbog vas se trudimo biti bolji.

Hvala.

Sdračan pozdrav,
ModulDevet.com prodajni tim
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2017., 12:40   #32
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Poštovani kupci,

Prije svega, isprike, na bilo kakvim negativnim iskustima koja ste neki od Vas imali prilikom kupnje na stranicama ModulDevet.com

Stranica posluje preko 10 godina i u tom periodu smo odradili preko 6000 narudžbi i nismo na svakoj narudžbi bili na vrhu zadatka. I to nam je iskreno žao. Trudimo se biti bolji. U svakom slučaju nikoga nismo, niti nam je to namjera bila, prevarili ili nešto slično. Također vjerujem da su svi kupci na ovoj temi dobili sve kako je trebalo.

Zbog vas se trudimo biti bolji.

Hvala.

Sdračan pozdrav,
ModulDevet.com prodajni tim
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2017., 18:52   #33
Dario667
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Donji Vidovec
Postovi: 1
...

Zadnje izmijenjeno od: Dario667. 25.08.2017. u 17:17.
Dario667 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2018., 18:36   #34
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
Da li mi može netko objasniti koji je od ova dva web shopa pravi.. i od kud tolika razlika u cijeni...

https://www.moduldevet.hr/dronovi-s-...000007501.html

https://www.moduldevet.com/dji-mavic...t.00000075.01/
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 15:31   #35
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Poštovani RimtuTiTuki,

Oba su shopa prava. ModulDevet.hr je novi shop i na njemu se još radi. Uskoro će samo on biti aktivan.

Srdačan pozdrav,
ModulDevet.com
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 18:05   #36
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
ModulDevet prijavite se na praćenje teme pa dobijete obavijest mailom kada netko odgovori, ovako ste zakasnili 20 dana na odgovor
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 10:10   #37
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
---------------------------------------------

Zadnje izmijenjeno od: tomios. 20.08.2018. u 12:32. Razlog: problem rjesen :)
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 11:40   #38
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Imaju li telefon, fejs? Probaj ih tako kontaktirati
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 09:00   #39
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
jako lose iskustvo ,frendu narucena graficka proslo 7 dana osmi dan tek stize i to kriva bez venta verzija .komunikacija nikakva i jako lose iskustvo nikad vise.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 17:10   #40
marq
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Kupio televizor kod njih, LG-ev OLED.
Definitivno najbolja cijena na tržištu.
Sve je sretno završilo.
marq je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2019., 17:49   #41
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Moje prvo, vjerojatno i zadnje iskustvo.


Naručio par diskova preko web-shopa, samo došlo na mail da uplatim. Pošto sam istu stvar tražio već na nekim mjestima i nije ih bilo poslao sam upit je li roba raspoloživa u količini koja mi treba i hoće li odmah biti poslana. Nema odgovora. Postavim i pitanje preko web chata i javili mi da će provjeriti i javiti ujutro. Ujutro nema odgovora. Pošaljem ponovno upit na mail, nema odgovora. Sedam dana poslije još nema odgovora.



Pošto nemam običaj uplatiti 5k kuna nekome i onda nemati nikakve informacije hoću li i kada (ikada) dobiti robu mislim da je to kraj moje priče sa tom trgovinom.


P.S. Prije njih sam probao Centro, javili mi odmah da nemaju u količini koju trebam, a da im ni dobavljač ne može nabaviti u razumnom roku. Ok, nema problema, ovaj put ništa od posla ali drugi put ću im se opet javiti kad nešto budem trebao. Modulu Devet baš i neću.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2019., 18:42   #42
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
ma sprdačina od trgovine, nedavno imali grešku pa bili po nekoj uber niskoj cijeni (oko 100kn ako se dobro sjecam) ssd-ovi od 960gb, link se pojavio na bug.hr forumu i normalno masa ljudi narucila, i sad kad su skuzili gresku frajeri ti zovu redom da jave kako od toga nista i ok, nije problem ali nisu rekli nesto tipa: "ispricavamo se, bila je pogreska pri pisanju cijene, nazalost diskovi nisu dostupni po toj cijeni" i kraj price nego frajer ide pricati kako je stvarno bila ta cijena i kako su imali samo 2-3 diska i da su to odmah u zoru neki dosli i pokupovali, da stvar bude jos smijesnija neko od forumasa prilikom poziva im je valjda rekao da se link sa ponudom pojavio na bug.hr pa su oni nakon toga napravili profil na forumu kao neka random osoba koja je kupila jedan od tih diskova i eto sasvim se slucajno pojavila na forumu bas taj dan u toj temi gdje je bio link za tu ponudu da se pohvali kako je on jedan od sretnika koji je ugrabio disk od 960gb za 100 i kusur kuna naravno od toga dana taj slucajni random sretni kupac se vise nije pojavljivao na forumu

uglavnom totalni amaterizam i izbjegavat ih u sirokom luku, kao da kupujes kod nekih švercera sa nedjeljne pijace a ne od nekog ducana
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2019., 14:45   #43
ModulDevet.com
Registered User
 
ModulDevet.com's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
HDD po niskim cijenama

Poštovani,

Prodano je 4 komada diska po nižoj cijeni jer su ostali od jednog većeg projekta kako Vam su kolege i rekle.

Isprike što niste uspjeli dobiti svoj primjerak. Nije nam želja bila da kupci budu obmanuti niti smo očekivali takav odaziv.

Srdačan pozdrav,
ModulDevet team

Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
ma sprdačina od trgovine, nedavno imali grešku pa bili po nekoj uber niskoj cijeni (oko 100kn ako se dobro sjecam) ssd-ovi od 960gb, link se pojavio na bug.hr forumu i normalno masa ljudi narucila, i sad kad su skuzili gresku frajeri ti zovu redom da jave kako od toga nista i ok, nije problem ali nisu rekli nesto tipa: "ispricavamo se, bila je pogreska pri pisanju cijene, nazalost diskovi nisu dostupni po toj cijeni" i kraj price nego frajer ide pricati kako je stvarno bila ta cijena i kako su imali samo 2-3 diska i da su to odmah u zoru neki dosli i pokupovali, da stvar bude jos smijesnija neko od forumasa prilikom poziva im je valjda rekao da se link sa ponudom pojavio na bug.hr pa su oni nakon toga napravili profil na forumu kao neka random osoba koja je kupila jedan od tih diskova i eto sasvim se slucajno pojavila na forumu bas taj dan u toj temi gdje je bio link za tu ponudu da se pohvali kako je on jedan od sretnika koji je ugrabio disk od 960gb za 100 i kusur kuna naravno od toga dana taj slucajni random sretni kupac se vise nije pojavljivao na forumu

uglavnom totalni amaterizam i izbjegavat ih u sirokom luku, kao da kupujes kod nekih švercera sa nedjeljne pijace a ne od nekog ducana
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2019., 18:53   #44
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Aha sad je veći projekt nije više bila akcija kako ste rekli na telefonu?
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2019., 23:10   #45
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Aha sad je veći projekt nije više bila akcija kako ste rekli na telefonu?
Tako je napravio i Links nedavno,pa su ih ljudi prijavili Drzavnom Inspektoratu za lazno oglasavanje,pa su na kraju svima morali isporuciti ono sto su narucili.Moj savjet je da im napises pisani prigovor,pa ako te odbiju lijepo prijavu DI,pa neka onda objasnjavaju inspektoru jel' bila akcija ili projekt.
https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp
RAUL je online   Reply With Quote
Staro 25.09.2019., 23:41   #46
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,507
Traži projektnu dokumentaciju na uvid
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2019., 17:11   #47
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Aha sad je veći projekt nije više bila akcija kako ste rekli na telefonu?

Evo meni već 20 dana provjeravaju imaju li 2 ili 3 komada diskova koji mi trebaju, pa si ti bolje prošao, bar si dobio odgovor
Night je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2019., 19:58   #48
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Ma to su pohrlili javit svima koji su narucili da su "2 diska koja su imali na AKCIJI prodana" - tako je rekao na telefonu, sad je neki PROJEKT a ne AKCIJA i nije bilo 2 nego 4, nije uopće problem u disku niti išta ali mi je prefascinantno koliko idu muljati i lgati da pokriju gresku umjesto da su jednostavno napisali "ispricavamo se, bila je greska, artikal nije dostupan po ovoj cijeni" - gotova prica umjesto toga idu se ovako brukati, podcjenjivati inteligenciju sviju na forumu (160kn za ssd od 960gb oji je inace na nabava net najjeftiniji 850-900kn), cak su na bug.hr napravili i profil da bi se pohvalali kako su oni jedni od sretni kupaca tog diska
Dokaz o kakvom se ducanu radi, a ovo tvoje je samo šlag na tortu, ako potencijalnom kupcu ne mogu odgvoriti 20 dana dali imaju ili nemaju neki artikal da isporuce onda tek zamisli koliko će te fermat kada bi recimo trebao nešto vratiti ili reklamirati, Extreme Digital je za njih extremno mala maca
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2019., 20:15   #49
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Ma to su pohrlili javit svima koji su narucili da su "2 diska koja su imali na AKCIJI prodana" - tako je rekao na telefonu, sad je neki PROJEKT a ne AKCIJA
Ne ulazim u to što je istina ali mislim da ti ne razumiješ što je on napisao.
Diskovi su im ostali od nekog većeg projekta pa su ih stavili na rasprodaju/akciju.
Dakle, trgovac je nešto radio s tim diskovima, trebali su biti negdje ugrađeni, nisu, pa su stavljeni u prodaju po akcijskoj cijeni.

Citiraj:
umjesto da su jednostavno napisali "ispricavamo se, bila je greska, artikal nije dostupan po ovoj cijeni" - gotova prica
Stvarno ne vidim razliku u tome kakvu će oni izjavu sastavit i što će napisati i koji je razlog što ti ne mogu prodati.
I ne bi sigurno bila gotova priča jer smo vidjeli masu puta da trgovina napiše da je pogrešna cijena pa ekipa kreće sa savjetima da se podnesu prijave jer "šta njih briga tko je pogriješio".

Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
podcjenjivati inteligenciju sviju na forumu (160kn za ssd od 960gb oji je inace na nabava net najjeftiniji 850-900kn)
Dakle sam si svjetan i "inteligentan" da je to nemoguća cijena ali svejedno loviš u mutnome i pokušavaš ti i ekipa to kupiti umjesto da pređeš preko toga, zanimljivo.


Ovo za neodgovaranje ne mejlove je po meni veći problem i to si ni jedna trgovina ne može dopustiti.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2020., 22:54   #50
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
gledam monitor koji je kod njih jeftinije 100-300kn kod ostalih, uz neka loša iskustva koja sam pročitao zanima me jel tko u skorije vrijeme naručvao što i kako je dobio, jesu se popravili?

https://www.moduldevet.hr/monitor-as...m_medium=click
hvala
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2021., 12:44   #51
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
5.7. Naručio tipkovnicu i toner za firmu, pisalo je da je na stanju i dostava u roku 48h, a moguća i sljedeći radni dan.

8.7. Pišem mail - napominjem da je prošlo 3 dana a apsolutno svugdje na stranici (i time se ponose, to im je prodajni argument) piše da je dostava u roku 48h. Da se razumijemo, firma je u Zagrebu, dakle nismo na udaljenoj lokaciji/selu gdje se rade dostave jednom tjedno.

- Odgovaraju da su dostavne službe bile prenatrpane i ispričavaju se, kažu da će sutra biti dostavljeno.
FYI u isto vrijeme sam naručio još nešto opreme s Amazona i jednog hrvatskog online shopa, sve je došlo u roku 2-3 dana, dakle nema govora o prenatrpanim dostavnim službama.

Ok.

12.7. Robe i dalje nema. Pišem mail, neprofesionalno od njih, uzeo sam robu u drugom dućanu, tražim povrat novaca.

Nema odgovora.

14.7. Ponovo šaljem mail da se nisu očitovali na moj zadnji mail. Ubrzo nakon toga me zove direktor (pretpostavljam). Ispričava se opet i kaže evo roba je tu spremna za isporuku, želim li dostavu ili tražim povrat.
U tom trenutku mi čudno kako je tek sad roba tu, pisalo je da je dostupno od prvog dana. Dakle u nekom trenutku je lagao: ili kada je rekao da su dostavne službe prenatrpane ili kada je pisalo da je sve na stanju. Ili u oba slučaja + kada je rekao 8.7. da će biti dostavljeno sutra, a znao je da neće.

Ali ok, prešutim taj dio, ne da mi se više pričati s njima, vrati lovu.

Kaže OK - biti će izvršeno danas.

20.7. - povrat još uvijek nije izvršen, pišem ponovo mail što je s tim.

Odgovara da će biti ovih dana. Ne znam kako vi ali kad netko u utorak napiše da će biti ovih dana pretpostavljam da će biti ovaj tjedan.

24.7. - novaca nema, pišem ovaj post.

edit:

Zvao me direktor i opet se ispričao, malo mi detaljnije ispričao o čemu se radi i zašto je nastao ovakav delay. Velikim dijelom opravdano ali opet, komunikacija je trebala biti bolja tijekom ovih 20 dana.
Vidjelo se da im je iskreno žao radi nastale situacije, povrat je izvršen. Case closed.

Zadnje izmijenjeno od: bigAdvance. 26.07.2021. u 10:57.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2022., 15:33   #52
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
jos jedno horor iskustvo koje jos uvijek traje..


narucio 28.04. ,a nakon jedno 5-6 poziva niti tragu povrata novca niti narucene robe..samo se izmotava lik i obecava povrat novca kroz 2-3 dana


nikad ovako lose iskustvo sa online kupovinom nisam imao..


ima li pomoci ako ih prijavim ikome (i kome??)..radi se o cifri od nekih 1800kn...ili trebam alternativnom metodom u 4 oka dobiti natrag taj novac?
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2022., 17:29   #53
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Pravac na mingo.hr i prijava po uputama.

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 17:12   #54
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Dobro iskustvo.
Naručio Ryzen 5600, najjeftiniji su na nabavi. 1530kn s dostavom.

https://www.moduldevet.hr/socket-am4...d-ryzen-5-5600
Naručio za vikend, u utorak mi stiglo, stavio sam plaćanje prilikom preuzimanja.

Račun je tek naknadno došao mailom. Uvoznik je MSAN grupa, procesor je proizveden 14 tjedan 2022.
Sve ok.

Jedino vam dođe mail s praćanjem i GLS-a i Overseasa.

Dobio sam odgovor brzo na email.

__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 27.08.2022. u 17:25.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2022., 01:13   #55
corsa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 295
ako ne želite gubiti živce i vaš novac nikako ne kupujte robu u ModulDevet. Kratko i jasno. Roba ne stiže nikada. Svi ostali koji ovdje promoviraju ovaj shop,znajte da su u dogovoru s njima,ne vjerujte takvim postovima i komentarima. lopovi.

Zadnje izmijenjeno od: corsa. 06.11.2022. u 17:03.
corsa je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 10:45   #56
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
Jel ovo neki webshop simulator? Tjedan dana od narudžbe nije se dogodilo baš ništa. Na odgovaraju na mail, ne javljaju se na telefon.
cmonn je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2023., 10:09   #57
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
To je izgleda default u toj trgovini. Nedavno uzeo neke USB stikove i jedino što je bilo ekspresno je moja uplata.
Nakon toga nema odgovora na mail gdje su više stikovi, nema odgovora na pritužbu uloženu na web trgovini, pa opet nema odgovora na mail. Srećom nakon skoro mjesec dana stikovi stigli na adresu. Odgovora nikad.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2023., 10:35   #58
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
Ja nekoliko puta naručio, nikad problema, uvijek stiglo u roku par dana, a cijene su im često jako dobre.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2023., 14:13   #59
Helstar
Premium
Moj komp
 
Helstar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Karlovac
Postovi: 56
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Ja nekoliko puta naručio, nikad problema, uvijek stiglo u roku par dana, a cijene su im često jako dobre.
Ti si jedan od sretnih, mene lagano kolju treći tjedan, svaki put me nazove čovjek kaže u dva dana dolazi, svaki odgovor je poslano je a artikl ne stiže, povrat ne žele napraviti pa sam ih fino dao prijaviti, od svih trgovina u HR ova je najgora.
Helstar je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2023., 00:30   #60
Oskos
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2023
Lokacija: tu
Postovi: 1
Modul 9

Čovjek je klasični lopov i varalica! Učinit će sve da vas razdvoji od vaših novaca i potom ide na umaranje, ne biste li odustali.
Izbjegavati u velikom luku!
Oskos je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na