Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.07.2018., 16:19   #361
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Mislim da se cijene razlikuju i po geografskoj lokaciji.
nije ista cifra ak si negdje na moru, zagrebu il u slavoniji.

bome, na moru deru ko mlade majmune...
susjeda uzela satelit, za dva mjesta gledanja, sve potrebno je kupljeno u pevecu, (nije se trudio ni sakrit pevec vrecice) lokalni meštar za sve skupa uzeo 4000kn lagano...

ne moram napominjat da je lik 2 dana dolazio i o bušenju deke pricao ko da je znanstvena fantastika



mene identicno sve isto bez meštra, s još više kabla i kanalice koštalo 820 kn plus duo pack cole na akciji 19,90 sve skupa sa dodatnom zastitom
fake inox vijaka bio gotov za 4 sata, najvise vremena izgubio guranjem kabla kroz kanalicu, jer nisam imal provlakac...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 16:31   #362
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ja kažem koliko sam platio evo sad prije 4 dana u fusu. 40 kn po izvodu plus 10 kn fina montaža po izvodu. Ja sam tražio izbijanje zida i dodao vrata , majstor uzeo 300 kn i sve ostavio čisto i uredno .
Ne može se ovako generalizirati. Ako je knauf 40 kn je OK, ako je vibro beton da vidim tko će raditi za 40 kn...
Što znači "sanacija bidea"? Pomicanje utičnice itd.?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 16:47   #363
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ne može se ovako generalizirati. Ako je knauf 40 kn je OK, ako je vibro beton da vidim tko će raditi za 40 kn...
Što znači "sanacija bidea"? Pomicanje utičnice itd.?
Znači kad makneš bide moraš sakrit instalaciju da se ne vidi, staviti pločice tj pokrpati.
Utičnicu u kuhinji prebaciti s jedne strane na drugu ili ostaviti postojeću pa na potrebnom mjestu ubaciti novu itd itd.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 17:04   #364
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Znači kad makneš bide moraš sakrit instalaciju da se ne vidi, staviti pločice tj pokrpati.
Utičnicu u kuhinji prebaciti s jedne strane na drugu ili ostaviti postojeću pa na potrebnom mjestu ubaciti novu itd itd.
To su sve ponekad poprilične gnjavaže. Imaš li odgovarajuće pločice? Fugir masu? kakav je zid? Kako idu instalacije? Koliko ima štemanja? koji se potrošači spajaju?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2018., 10:50   #365
Lourdin
Premium
Moj komp
 
Lourdin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Malo sam prelistao temu no nisam vidio traženo, pa najbolje da izravno pitam..
Ima tko kakvu preporuku za majstora koji bi napravio potpunu renovaciju male kupaonice (4 kvadrata) na području Zagreba?
Znači sve rastaviti, poskidati, odvodne, dovodne cijevi promijeniti, električne instalacije provesti itd.. Neka šema kao ključ u ruke (u ovom slučaju ključ od kupaonice)
Lourdin je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2018., 12:02   #366
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Citiraj:
Autor Lourdin Pregled postova
Malo sam prelistao temu no nisam vidio traženo, pa najbolje da izravno pitam..
Ima tko kakvu preporuku za majstora koji bi napravio potpunu renovaciju male kupaonice (4 kvadrata) na području Zagreba?
Znači sve rastaviti, poskidati, odvodne, dovodne cijevi promijeniti, električne instalacije provesti itd.. Neka šema kao ključ u ruke (u ovom slučaju ključ od kupaonice)
Evo, prije par dana sam ja dao napraviti kupaonicu i prezadovoljan sam sa urađenim poslom. Ako hoćeš poslat ću ti broj na pp od majstora koji su meni radili. Jedino kaj su sada na godišnjem ( ne znam do kada ). Inače rade kompletno sve.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 09:43   #367
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
molim savjet kako skinuti stari silikon sa akrilne kade?

kupio sam u Pevecu neko sredstvo za skidanje silikona i ničemu ne koristi. Kao treba se skinuti ručno što više se može a potom namazati sredstvom i kao nakon 15min se skine lakše taj ostatak. No jednako se teško skidao

zanima me s čime skinuti taj ostatak? Jel to ide razrjeđivačem i da li se razrjeđivač uopće smije mazati na akrilnu kadu?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 09:53   #368
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
molim savjet kako skinuti stari silikon sa akrilne kade?

kupio sam u Pevecu neko sredstvo za skidanje silikona i ničemu ne koristi. Kao treba se skinuti ručno što više se može a potom namazati sredstvom i kao nakon 15min se skine lakše taj ostatak. No jednako se teško skidao

zanima me s čime skinuti taj ostatak? Jel to ide razrjeđivačem i da li se razrjeđivač uopće smije mazati na akrilnu kadu?
s ovim lakse ide, ja uzeo na ebayu, fino se guli

https://www.ebay.com/itm/3-In-1-Sili....c100005.m1851
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 09:54   #369
cba
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: nigdje
Postovi: 90
Ja sam skidao samo s skalpelom, ali uvijek ostane malo.
cba je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 10:22   #370
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
molim savjet kako skinuti stari silikon sa akrilne kade?

kupio sam u Pevecu neko sredstvo za skidanje silikona i ničemu ne koristi. Kao treba se skinuti ručno što više se može a potom namazati sredstvom i kao nakon 15min se skine lakše taj ostatak. No jednako se teško skidao

zanima me s čime skinuti taj ostatak? Jel to ide razrjeđivačem i da li se razrjeđivač uopće smije mazati na akrilnu kadu?
Imaš u Bauhausu silicone remover (nalazi se na odjelu građevine, odmah kraj silikona) u maloj metalnoj kvadratnoj boci, skida kao od šale, jedino smrdi po razrjeđivaču za poludit.

Sa običnim razrjeđivačem ne znam da li silikon ide dolje, ali sa ovim sredstvom sam mazao po akrilnoj tuš kabini i nije bilo problema.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 21:26   #371
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Apursil skida silikon bez problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
marac je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 14:12   #372
mhadina
Premium
Moj komp
 
mhadina's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 429
uradi sam

bok,

Ima netko ideju koju izolaciju (proizvođač, bau-centar, ...) zatvorene lođe (novi PVC prozori) odabrati za uradi sam akciju - pod, strop, zidovi npr. koju izolacijsku masu na pod, koje stiro - ploče i td. ako su sada na podu pločice, a na zidovim i stropu beton ?
Mislim na nešto jednostavnije od stiropol 10cm +knauf kombinacije, nešto što bi se zaljepilo a ne bi trebalo brinuti o parnoj brani, nosaču knauf ploča i td.
HVala.
__________________
  • Vidiš li čovjeka koji se sam sebi mudrim čini? Znaj, i od bezumnika ima više nade nego od njega!
  • San dolazi od mnogo briga, a lud govor od mnogo riječi.
  • Neka su ti mnogi poznanici, ali pouzdanik samo jedan od tisuću.
  • Ne ponizuj se pred budalom i ne budi pristran pred mogućnicima.
  • Ne budi silovit na jeziku a lijen i mlitav na djelu.
mhadina je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 19:06   #373
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Neću tvrdit, al mislim da ne postoji to što ti tražiš.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 12:28   #374
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Postoje sistemi koji zadovoljavaju vecinu napisanih zahtjeva, a to su Multipor i silikatne ploče BP-sistemi (zidovi i plafon) Pod je druga priča i tu moze stirodur kao izolacija i na to zavrsna obloga.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2018., 19:51   #375
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor mhadina Pregled postova
bok,

Ima netko ideju koju izolaciju (proizvođač, bau-centar, ...) zatvorene lođe (novi PVC prozori) odabrati za uradi sam akciju - pod, strop, zidovi npr. koju izolacijsku masu na pod, koje stiro - ploče i td. ako su sada na podu pločice, a na zidovim i stropu beton ?
Mislim na nešto jednostavnije od stiropol 10cm +knauf kombinacije, nešto što bi se zaljepilo a ne bi trebalo brinuti o parnoj brani, nosaču knauf ploča i td.
HVala.
Potpisujem multipor koji je kolega isto preporučio. Tj ako želiš odvojiti toliko novaca jer je oko 200 KN 1,2 m2 širine 10 cm. Nedavno sam si na njim radio nešto u stanu, jednostavan je za oblikovanje i postavljanje.

Možeš zaljepiti i sa "običnim" elastičnim ljepilom za pločice, definitivno nemoj kupovati njihovu masu za gletanje, jer je brutalno skupa (200 KN vreća).
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 17:40   #376
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ove zime planiram koristiti peć na drva u boravku jer mi je prošle godine bilo zima Išao bih na ovako nešto:




Ono što mene brine, možda bezveze, zidovi su od knaufa, što kao oplata na pravim zidovima, što kao pregradni zidovi.

Koliko je knauf otporan na toplinu, jer tu istu peć bi smjestio u kut, di je još i kosa monta. Imam cca 80cm do kose monte iznad, i bila bi jedno 20cm od bočnih zidova tj. knaufa.


Tnx
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 17:55   #377
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Pa sad, u principu mislim da im nebi trebalo bit ništa. Eventualno ako baš bude visoka temperatura može ti se odvojit glet, boja... Ak baš želiš bit ziher, možeš zamjenit običan knauf s protupožarnim pločama. Ili zaljepiš na zid oko peći onu alu foliju za koju je zaljepljen tanki stiropor. Mada nisam ziher hoće ti to estetski odgovarat.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 17:56   #378
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Knaufu nece smetat samo ocekuj da ce ti vrlo vjerojatno popucat na spojevima gdje je gletano pa ces to eventualno morat sanirat kasnije, mada to ti je sitnica.

Gledaj samo da ti je pec bar 30% jaca po snazi u odnosu na prostor koji planiras grijat jer u suprotnom ces skurit pun k drva, a opet ti nece bit toplo
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 18:16   #379
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ove zime planiram koristiti peć na drva u boravku jer mi je prošle godine bilo zima
A bice ti i dalje zima jer su te peci za qujac
Zapravo ok su ako imas babu da gura u njih non-stop i ovisi koliko je kvadrata dnevna.

Uzmi si nesto od sljedeceg:

Amity 1 ili 2 glas ili non glas, 3-ka je losa, koncept primarnog zraka nije dobar.
Tena ili Trenk su isto ok a Franklina kupis ako si hebacki zimogrozan.
Drva suha za ove peci moraju biti, nemos pravit drva na proljece i lozit u jesen osim ako su meka nego u proljece, ljeto radis ili nabavljas za sljedecu onu drugu zimu !

Mozda da kupis polovan Upland jer on grije najvise od naprijed i gore te naravno iza prema cijevi ali ne toliko divljacki dok sa strane onak... nije "opasan".


Knauf i 20cm do peci ne ide zajedno, potamnit ce, izvitoperiti se... na 20cm od peci moze i vrlo lako bude takva temperatura da se ruka moze opec na materijalu koji je izlozen toplini.

Meni je Amity na 1m udaljenosti skovrcala umjetnu kozu/stof od kauca, nije se zapalio ali se naborao i sada se to runi, krto je... mal je falilo

Ove zime kauc ide vanka a dolazi fotelja na 2m, bolje mir.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 19:10   #380
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ja sam bio jednom na drvima i više nikad.
istina: mogo sam gol hodat po kući, zvuk je odličan, toplina - milina, ali cijepaj, nabavljaj, suši, slaži, loži, čisti, i ono najgore - ako malo dima uđe u grijani prostor to smrdi ko kuga.
meni se nije dalo zajebavati, ali da imam babu doma koja stalno loži možda bi i razmislio.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2018., 20:03   #381
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Frend ima istu takvu i kod njega je sauna uvjek. Ni netreba mi stalno gorit, sluzilo bi samo za dogrijat kad hocu.
U kuci postoji centralno na plin i uvijek je zima jer sparaju. Drva imam free, pa sad gledam opcije.

Za amiti znam, al nemam toliko prostora a i sam prostor nije toliko velik da mi treba tolika pec. Neznam, gledam opcije koje imam, il takva peć il klima.

Taj upland je tak ružan na slikama
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 00:46   #382
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
moj glas za klimu.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 05:15   #383
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
jali cijepaj, nabavljaj, suši, slaži, loži, čisti, i ono najgore - ako malo dima uđe u grijani prostor to smrdi ko kuga.
A sta cu drugo radit Ne mogu stalno ni na kompu visiti a od sporta jedno imam afiniteta prema sahu, pila u sumu i deri



Sto se dima tice da, to je nezgodno ako je pec u centralnoj prostoriji ali kod mene je tako da je nabrzinu mogu "odjeliti" od ostatka kuce... osim toga dim bas i ne izlazi tek tako ako je dimnjak cisti itd...


Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
U kuci postoji centralno na plin/
Taj upland je tak ružan na slikama
E da, tak je i kod mene ali... centralno je po svim sobama ali Amity u ljetnoj kuhinji spojeno na dnevnu i niza je ta kuhinja 20cm od dnevne pa kada se u kuhinji nagari kamin sve ode u kucu.

Kod mene centralno se ne gasi, termostat je otvoren skroz a odrzava se temperatura vode u sistemu + termo glave na radijatorima. Ako je hladnije a kamin ne radi ili se vatra zapustila glave otvore radijatore i to je to.. ako kamin gori ko blesav i vruce je po sobama glave zatvore radijatore i voda 60-70C kruzi samo u sistemu, rijetko se bojler pali a i kad se upali to je na 30-tak sekundi.

Na ovaj nacin trosi oko 30% manje nego kada termostat gasi sve, kompletnu cirkulaciju jer kada upali sve, onda mu dosta treba da ugrije cijeli sistem i vise plina se potrosi.

Ode 15m drva tvrdih/suhih i najveca rata za plin je bila 460kn prosle zime.., inace su oko 250-350 kad nije -15 s time da je tu i kuhanje i kupanje na plin.

Upland jest ruzan ko lopov ali sto to grije.... doslovce jari toplinu okolo sebe...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 13:45   #384
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 980
Trebat cu adaptaciju kompletnog stana pa ako ima netko nekog za preporuku u Splitu
Hvala
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2018., 16:25   #385
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
A sta cu drugo radit Ne mogu stalno ni na kompu visiti a od sporta jedno imam afiniteta prema sahu, pila u sumu i deri



Sto se dima tice da, to je nezgodno ako je pec u centralnoj prostoriji ali kod mene je tako da je nabrzinu mogu "odjeliti" od ostatka kuce... osim toga dim bas i ne izlazi tek tako ako je dimnjak cisti itd...




E da, tak je i kod mene ali... centralno je po svim sobama ali Amity u ljetnoj kuhinji spojeno na dnevnu i niza je ta kuhinja 20cm od dnevne pa kada se u kuhinji nagari kamin sve ode u kucu.
.
Ima smisla, szo je najbolje, imam sve preduvjete koristit grijanje na taj nacin. Al jebiga, tak je to kad se udas Ne kontroliram ja termostat, a ni financijski mi se neda razbacivat lova tj grijat cijela kuca. Ovako hocu ugrijat svoj boravak i bok.
Sve vise se dvoumim, pec il klima. Plus sto je tu netko naveo da mu je jako zagrijavalo namjestaj na 1.5, 2m a tak bude vjerojatno i kod mene.

Ps ti si jaci od ministra koliko drva imas
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 09:29   #386
wifi
Premium
 
wifi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: ST
Postovi: 229
Triba mi savjet u vezi majstora i cijene. Treba bi adaptaciju citavog stana, cca 25m2, wc nekih 3-4m2. Citavi pod ide u plocice (trenutno je kombinacija linoleum, parket - pijesak ispod, beton) estrih, od zidova samo wc do vrha. od struje triba prilagodba nekakvih 5-6 prikljucaka, naravno svi zidarski radovi, gletanje, pituravanje, u wc-u izmjena dovod-odvod s prilagodbom, cijevi su kompaktne, osim jedne strane, 10m duznih plastike dovoda bi bilo vise nego dovoljno.

koliko bi bila neka realna ocekivana cijena, dakle nekih 25m2 poda, i ako sam reka 20m2 zida u wc-u, puno sam i reka, plafon je 2.5m visine. Dakle, 25m2 podnih plocica, 20m2 zidnih.

i ako mi netko moze rec raspon cijena za plocice (navodno 12-15 €/m2), estrih, struju, vodu jer cijene koje dobivam za ponude se razlikuju i po 20-30tkn.

moze i netko tko provjereno dobro radi (normalne cijene) u splitu, kljuc u ruke po mogucnosti.
wifi je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 09:55   #387
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Dobro vas "deru" tamo na obali ako je cijena postavljanja plocica 12-15 EUR, kod nas je 60-70 kn m2.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:47   #388
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Moj frend keramičar je već dvaput dizao cijene, čisto da u startu proba smanjit navalu. No ne ide mu. Ljudi samo vele dođi i radi. A bome je bezobrazno digao. Strašno puno keramičara je otišlo van i nema ko radit. Tak da mi je ovih 60-70 kn m2 u Slavoniji živi SF.
Ok, dečko je perfekcionist, ima i to svoju cijenu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:53   #389
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Tak da mi je ovih 60-70 kn m2 u Slavoniji živi SF.

SF kao nevjerujes/nemoguce
ili
SF kao jeftino naspram drugih djelova HR?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 18:05   #390
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Sf kao manje science a više fiction. Ne kažem da je nemoguće, pa takve cijene su i tu donedavno bile, no sad mi je to malo. Ne znam kak je u svim ostalim dijelovima HR, pričam za Zg. Vrhunski majstor da radi keramiku za 60 kn m2, ja ga ovdje nisam vidio već duže vremena. Takav bi ovdje bio bukiran od 2028.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na