Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2016., 12:03   #3091
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Koliko znam, od xp-a, a možda i prije, su slova bijela s crnim obrubom da se vide i na svjetlijom pozadinama
nub je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 17:35   #3092
Hombre
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Ploče
Postovi: 263
Slova mogu birati da budu bijela ili da imaju tamno sijenčenje što donekle popravlja situaciju. Za sada neću stavljati pozadinu koju sam planirao jer baš odvratno izgleda.

@Mamutarka
Oni nisu u stanju napraviti nešto da bude logično pa ni boju slova u odnosu na pozadinu. Wallpaper koji planiram staviti je 99% bijel ko filmsko platno, a bijela slova samo iritiraju.
I nisam jedini na svijetu koji ima isti problem.
Hombre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2016., 22:08   #3093
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ovaj MediaCreationTool.exe sa kojim se kreira ISO image, jel to kreira image sa najnovijim buildom i svim zakrpama ili kad se instalira Win 10, da onda ima još 18 rebootova kad se patch na patch instalira?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 22:24   #3094
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Otprilike da, jer sadrzi onaj veliki update 1511, jedino ti ostane par ovih novijih manjih updejtova.

Dobra stvar je ta, da zadnji build kuzi win 7/8 kljuceve ili ako radis reinstalaciju, pita te za windows 10 home/pro.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 02:18   #3095
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Na testno računalo u potpisu sam jučer instalirao 4 32-bitna OS-a:
XP, 7, 8.1 i 10. (XP sam stavio zato da ga maknem sa main kompa jer samo na XP-u nativnom a ne u virtualci mogu naganjat neke stvari kao BSY Seagate error recovery).

Dakle, komp ima Celerona i 1GB RAM-a. Na svim windowsima je dignut isti set aplikacija: 7-zip, VLC, IrfanView i OpenOffice. Sve ostalo default. "Najfluidniji" od ovih novijih (izuzmemo XP) je 8.1. Najmanje trza i najglađe radi. Nakon toga 7, a onda 10. Naravno, ko još ima 1GB RAM-a i 160GB prastari HDD za system.

Kod Win10, dojmilo me se to što je Start Menu napravljen baš onako kako sam uvijek želio da bude. I dobro je što se oni beskorisni dosadni predinstalirani appovi mogu maknuti.
Ono što mi se ne sviđa je što je nekako sve preveliko. Trake i to... I onaj Eđ browser mi se čini kao utter drek.

Iskreno, nekako mi se neda još preći na Win10, a moram reinstalirati windowse na main kompu jer je prošlo nekoliko kloniranja i pizdarija sa izmjenom hardvera, a i onaj winsxs folder mi se nabildao na 49GB, tako da mi sistemska particija bez igara i softvera iznosi malih 70GB... hibernacija i sys.restore ubijeni, pagefile je 1024MB. Probao sam sve one komande za "smanjivanje" i smanjilo ga je za 3 GB sa 52 na 49GB

Prvo pitanje je:
- instalirati opet Win 8.1 načisto i pokrenuti Aegis skriptu da ubije "GWX" i ostala ad-sense, ad-aware i slične špijunske servise ili ići na Win10 i tamo koristiti neku skriptu koja bloka telemetriju i ta sranja?

Drugo pitanje je:
- ako poblesavim i stavim Win10 na komp, koji block koristite? Spominje se neki ShutUp10... jel koji zbilja pouzdano dokazan na netu da radi svoj posao kako se spada, tj. da blokira to sve skupa?

Nije paranoja, nego čisto da barem malo uperim srednji prst Mirkosoftu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 02:33   #3096
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Ova zadnja rečenica što kažeš ajd ok, al čini mi se da dok po instaliraš sve te antispijunske skripte microsoft već sve sazna što ga zanima
Ne znam kolko te skripte imaju smisla, možda pogase nešto što ti zbilja ne treba, a s druge strane i ono što ti treba.. Gledo sam na tubeu nekog lika koji je objašnjavao kako isključiti telemetriju, pa toga ima kolko hoćeš.. Bolje ostaviti kako je, jer ovi će kad pustiti neki update koji će poništiti tu skriptu, tako nekako jel..
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 12:13   #3097
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Ova zadnja rečenica što kažeš ajd ok, al čini mi se da dok po instaliraš sve te antispijunske skripte microsoft već sve sazna što ga zanima
...
Da..
Ja sam to uradio ovako:
Instalirao Win10, nisam spajao na net dok nisam instalirao ESET SS i podesio njegov firewall na interactive (i cim su poceli windowsovi procesi s outgoing traffic, samo disable. s tim da sam ostavio neke koji su bili potrebni da update radi). Nakon toga jos pokrenuo ShutUp10 i njega aktivirao. Tek nakon svega toga sam spojio lap na net.
E sad.. koliko je to stvarno pomoglo to neznam, samo se nadam da je zaista i zaustavilo neke podatke da budu poslani MS-u.

EDIT: nakon nekih updatea moras opet pokrenut ShutUp10 jer MS ocito zna za te stvari pa resettira neke postavke na default.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 21:24   #3098
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dao sam mu šansu pa da vidimo kako će to izgledati
Stavljen OO ShutUp10, SB AntiBeacon i BitDefenderov Firewall iskonfiguriran da van pušta samo ono osnovno za surfanje i torrentanje
Skinuo preko onog Toola x64 Pro, napravio butabilni USB, instalirao i ubacio key koji sam dobio od fabrike. Nisam radio upgrade nego clean install. Instalacija ne znam jel trajala 7 minuta sa USB 3.0 na SSD.

Sistemska particija sa svim softverajem mi je sada 24 GB, opet bolje nego skoro 70+GB sa 8.1 do jučer.

Pregršt opcija pobio (Edge, Maps...) poštelo defaultne programe itd itd... Lijepo to sve skupa radi na SSD-u.

Kao što rekoh, nije paranoja nego pokazivanje ptičice Mirkosoftu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 23:30   #3099
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Sve je jasnije zasto je Microsoft tako ocajan i sve zele prebaciti na Windows 10. To nije kako se nekima cini putem reklama u Windowsima nego putem Microsoft stora i provizije od 30% na svaki prodani proizvod.

http://arstechnica.co.uk/gaming/2016...-and-will-die/
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 10:45   #3100
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
https://support.microsoft.com/en-gb/kb/3140768

Cumulative update for Windows 10 Version 1511 and Windows Server 2016 Technical Preview 4: March 8, 2016

This security update for Windows 10 Version 1511 and Windows Server 2016 Technical Preview 4 includes functionality improvements and fixes, and it resolves the following vulnerabilities in Windows:
  • 3142015 MS16-023: Cumulative Security Update for Internet Explorer: March 8, 2016
  • 3142019 MS16-024: Cumulative security update for Microsoft Edge: March 8, 2016
  • 3143148 MS16-026: Security update for graphic fonts to address remote code execution: March 8, 2016
  • 3143146 MS16-027: Security update for Windows media to address remote code execution: March 8, 2016
  • 3143081 MS16-028: Security update for Microsoft Windows PDF Library to address remote code execution: March 8, 2016
  • 3143136 MS16-030: Security update for Windows OLE to address remote code execution: March 8, 2016
  • 3143141 MS16-032: Security update for Secondary Logon to address elevation of privilege: March 8, 2016
  • 3143142 MS16-033: Security update for Windows USB mass storage class driver to address elevation of privilege: March 8, 2016
  • 3143145 MS16-034: Security update for Windows kernel-mode drivers to address elevation of privilege: March 8, 2016
  • 3141780 MS16-035: Security update for the .NET Framework to address security feature bypass
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2016., 21:24   #3101
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
UWP obećava i sigurno može postati jako zanimljiva platforma u budućnosti. Zanimljivo kako nitko ne sere po Play Store-u i App Store-u al ajd, dvostruki kriteriji su prilično ukorijenjeni u ovoj temi, ali i oko MS-a općenito...

Nevezano uz to u MS-u su idioti.
http://www.infoworld.com/article/304...ty-update.html
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2016., 00:37   #3102
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Programe mozes skinuti neovisno o appstoru znaci pricamo o applu dok cilj UWPa je da svi programi distribuiraju iskljivo kroz njega. Quality testere su raspustili preko vise od godinu dana i vidimo kako im dobro ide upravljanje kvalitetom.

Google play je vecinom mobilna platforma. Dalje tjeraju sve korisnike offica 2013/2016 na svoju msn platformu znaci moras imati na njihovom sustavu account. Osim aktivacije offica je account besmislen, one drive koji je cappan na 5mbita ili outlook gdje bar 20% svih legitimnih mailova ne dolazi. Jer imaju svoje jadne filtere koji tretiraju sve nepoznate mail servere kao spam, prisiljavajuci ih da se pridruze njihovom antispam servicu. Sve fail do faila, ali neka nastave dobro im ide.

Sve korisnike ionako tjeraju na office 365, plus u americi na windows 10 prilikom lock screena korisnici mogu uzivati u slikovnim reklamama, a uskoro i u video. Nema veze bandwith je besplatan osim ako ne koristis mobilni hotspot, samo jos cekam da malware uleti kroz reklame kad se ukljuce oglasivacke mreze.

Bit svega je da Microsoft kopira google i apple ali nemaju mjere ko ostale dvije firme. Ponasaju se daleko ekstremnije zato izgleda ko da postoje dvostruka mjerila jer sa svojim ponasanjem stvaraju otpor kod korisnika.

Da ne pricam da mjesecno dobijem bar par poziva ljudi koji su upgradali na 10 i imaju black screen of death koji jos nije sreden.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 10.03.2016. u 00:45.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 07:22   #3103
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 08:21   #3104
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nakon ovih pizdarija za kriptovirusima, osobno mi je sad najmanja briga za špijunske aktivnosti Mirkosofta i guranja Win10
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:59   #3105
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
eto vidiš kako se brzo promijeni mindset na kojeg i nemreš pretjerano utjecat
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 19:45   #3106
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Nije direktno Win 10 ali ovo ponašanje od strane MS-a zbilja ide preko svake mjere zdravog razuma i etičnosti:

http://techrights.org/2016/03/10/cha...ives-distract/

Par najbitnijih stavki:

Citiraj:
To add insult to injury, Microsoft is ripping GNU/Linux off (Canonical in this one example) and then patenting the ideas of Canonical/Ubuntu...Despite being anything but an innovator, Microsoft is extorting companies behind the scenes using these bogus patents...Microsoft loves Linux? Well, just ignore “Microsoft Technology Licensing LLC,” which is attacking Linux, essentially engaging in blackmail and extortion with software patents....The media sure isn’t helping because all it has done this past week is reposts/recycling of marketing images from Microsoft (with red-coloured hearts in them)....So only 2 days apart Microsoft signed two Linux-related patent ‘deals’ (extortion), but the media focused only on Microsoft PR...Microsoft cannot love Linux or even learn to love it. It can only pretend when it suits the goals of the marketing or E.E.E. strategy..
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 22:54   #3107
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nakon ovih pizdarija za kriptovirusima, osobno mi je sad najmanja briga za špijunske aktivnosti Mirkosofta i guranja Win10
Kazes to je bio 9/11 na Windowsima, pristajes na sve samo da te "zastite".
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 03:37   #3108
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam to rekao umene je i dalje telemetrija blokirana, barem ono što SBAB i OOSU10 vele da blokiraju
Samo velim da je to manja prijetnja podacima nego ono govno sakatih debila.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 08:17   #3109
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Da ne pricam da mjesecno dobijem bar par poziva ljudi koji su upgradali na 10 i imaju black screen of death koji jos nije sreden.
Ovo je prestrašno.

Zadnjih mjeseci upgradeao sam 10 računala u firmi na win 10, niti jedan upgrade nije prošao glatko. Ali ono, niti jedan.

4 računala s black screen of death nakon nadogradnje, a 6 njih je instaliravalo win 10 tri do pet puta dok nije uspjela instalacija.

Na jednom od ovih black screenova je nakon popravka jednostavno isparila zvučna s popisa hardwarea pa sam se još sat vremena s tim zajebavao.

Što se tiče novih računala koja su došla s desetkom ili imale clean install, tu takvih problema nije bilo, stabilni su ali bootanje i pokretanje programa je prilično sporije od 7/8.

Problem oko kompatibilnosti s javom i bankarskim/fina sustavima bolje da i ne spominjem, no tu nije MSova krivnja. Izuzev Edgea
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 20:51   #3110
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ovo je prestrašno.

Zadnjih mjeseci upgradeao sam 10 računala u firmi na win 10, niti jedan upgrade nije prošao glatko. Ali ono, niti jedan.

4 računala s black screen of death nakon nadogradnje, a 6 njih je instaliravalo win 10 tri do pet puta dok nije uspjela instalacija.
3 PCa u firmi gdje radim glatko i bez problema upgrade na 10ku prošao pa čak i na jednom prastarom AMDu vrti bez problema.Iskreno nemam nikakvih žalbi na 10ku osim onih glupiranja sa Virtualizacijom UACa koji mi blokira neke startup programe.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je online   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 14:50   #3111
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Imam win 10 pro 64 na 3 računala, jedino zajedničko je AMD proc na njima. Čiste instalacije su stare do mjesec dana, svi update-i su ažurni, ali nikako ne uspjevam riješiti problem sa sleepom, nakon buđenja radi jedino miš, ništa se ne otvara, dioda diska je stalno upaljena. Jedina pomoć je gumb za gašenje ili reset.

Da li ima kakvo rješenje za ovo, živcira me na jače, naročito jer sve drugo radi bez prigovora.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 15:19   #3112
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 891
Stvarno ne znam zasto majkrosoft toliko jede gown4 sa svojom samovoljnom kontrolom i nametanjem. Od zadnjeg apdejta win10 mi vise ne dozvoljava promjenu defaultnog browsera, jednostavno pise da je preporuka da to bude edge i to je to
Osim toga turn off display konstantno vraca na 20 min..
Ako nesto mrzimo onda je to nametanje necega mimo mog znanja !
Znaci svaki puta nakon pokretanja kompa moram gasiti taj fakin 20 min display i boriti se sa otvaranjem defaultnog browsera...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 15:25   #3113
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Bit će toga još ... nemate vi pojma, striček iz Redmonda "zna" šta je za vas "dobro" ...
samog sebe tučem po prstima i izbjegavam pisati u ovoj temi a ti pogodi zašto
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 15:42   #3114
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Microsoft is telling users that their admins are somehow guilty of blocking upgrades to their PCs

Ni ja ne kužim zašto ljudi toliko prelaze na Win 10 kad osim DX12 ne nudi baš ništa novo u odnosu na Win 8.1 a da bi imao koristi od DX12 trebaš imati DX12 grafičku koju vjerojatno 90% korisnika nema,vani je koliko,3-4 DX12 igre?

Puno dobrih stvari iz 8.1 je maknuto a neke stvari su dodatno zakomplicirane(npr. mjenjanje rezolucije).

Bio sam na Win10 2 dana i vratio se na 8.1,apdejtam ih jednom mjesečno,prije toga provjerim koje Win10 i telemerija update-ove da ne instaliram/hide-am i to je to.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 12:31   #3115
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Ljudi molim Vas za pomoč.
Dakle jučer sam sam instalirao Windows 10 e sad imam puno problema, ali ono što mene najviše muči je problem s zvukom. Koji je u igrama užasan dakle kad počnem igrati normalan je i onda kad se u igri uključi neki govor (npr. team radio) ništa ga se ne čuje, a i tada se zvuk smanji.
Probao sam nešto promjeniti u postavkama u samoj igri, i u Realtkek Hd audiu, ali uvijek isto.
Pa ako netko zna što bi mogao pokušati neka predloži.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2016., 22:02   #3116
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Control Panel -> Hardware and Sound -> Sound -> Communications i stavis na Do nothing

ILI mozes i u search napisati Sound da ti odmah izbaci, pa Communications -> Do nothing
veve je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2016., 00:36   #3117
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor Mljac Pregled postova
Imam win 10 pro 64 na 3 računala, jedino zajedničko je AMD proc na njima. Čiste instalacije su stare do mjesec dana, svi update-i su ažurni, ali nikako ne uspjevam riješiti problem sa sleepom, nakon buđenja radi jedino miš, ništa se ne otvara, dioda diska je stalno upaljena. Jedina pomoć je gumb za gašenje ili reset.

Da li ima kakvo rješenje za ovo, živcira me na jače, naročito jer sve drugo radi bez prigovora.
+1

Samo je kod mene mobilni skylake u igri. Ne desi se svaki put, al ponekad zna kenjat.

Razmisljam da se vratim na win 8.1, iako sluzbeno nema supporta za laptop.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 12:33   #3118
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Control Panel -> Hardware and Sound -> Sound -> Communications i stavis na Do nothing

ILI mozes i u search napisati Sound da ti odmah izbaci, pa Communications -> Do nothing

Hvala, rješio sam. Naj vjerojatnije sam si sam uzrokovao taj problem dok sam nešto "prčkao" po realteku sam stavio na 5.1 zvučnike, a trebalo je biti na kvadrofoničnim.
Ali svejedno puno hvala.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 12:36   #3119
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Postoji li jednostavan način za ručno biranje updateova koje želim instalirati? Radi se o Win 10 Edu N, dakle nešto između Enterprise i Pro verzije.
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 13:32   #3120
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Veki-os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na