Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2005., 12:48   #1
krpica
Premium
Moj komp
 
krpica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 118
hyundai accent sr

vidim da puno vas odgovara na teme automobila pa evo jednog "auteka" http://www.netcarshow.com/hyundai/2006-accent_sr/
Navodno bi trebal imati 2.0 mašinu sa 200 KS! Nisam našel kad ide u serijsku proizvodnju pa ako neko zna nek napiše
krpica je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 13:03   #2
Dudek
Premium
 
Dudek's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 368
Re: hyundai accent sr

Citiraj:
Originally posted by krpica
vidim da puno vas odgovara na teme automobila pa evo jednog "auteka" http://www.netcarshow.com/hyundai/2006-accent_sr/
Navodno bi trebal imati 2.0 mašinu sa 200 KS! Nisam našel kad ide u serijsku proizvodnju pa ako neko zna nek napiše
Ako se ne varam to je jos uvijek samo sluzbeno projekt koji je na doradivanju i nezna se kada bi trebao uci u proizvodnju, al sumnjam da ce biti uskoro
Dudek je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 03.11.2005., 13:21   #3
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
opel astra/ford focus/seat cordoba wannabe...

ali neka, da nesto sto lici na automobil izadje i iz te tvornice.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 13:22   #4
krpica
Premium
Moj komp
 
krpica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 118
http://iskon.hr/auti/page/2005/09/26/0194006.html
po tome kak oni pišeju premijera na proljeće
krpica je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 13:23   #5
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Zgodno ,ali ja bi rađe zaobišao svakog hyundaia u širem luku prilikom kupnje auta..... ,recimo da je riječ o velikom nepovjerenju ,....
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 13:37   #6
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Citiraj:
Originally posted by Arrow
Zgodno ,ali ja bi rađe zaobišao svakog hyundaia u širem luku prilikom kupnje auta..... ,recimo da je riječ o velikom nepovjerenju ,....
IMO svi korejski automobili su čista lutrija
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 22:23   #7
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Originally posted by mighty
IMO svi korejski automobili su čista lutrija
Da, kupi VW! Oh, come on!
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 22:24   #8
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Citiraj:
Originally posted by JC Denton
Da, kupi VW! Oh, come on!
Što se mene tiče samo francuzi ,japanci ,može i jedan njemac (bmw) i to je to
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 22:36   #9
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Ujac mi u 10 godina imanja Hyundai Ponyja nema problema, sad ima Getza.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 22:52   #10
krpica
Premium
Moj komp
 
krpica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 118
Sve je od auta do auta! Frend ima novi Citroen C5! Sad nakon par mjeseci auto zaje.., ništa ne radi kak spada! Dok prejde npr. preko nekakve rupe svijetla zatitraju i još puno sitnica koje se samo pojavljuju i pojavljuju!
krpica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2005., 23:32   #11
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Citiraj:
Originally posted by krpica
Sve je od auta do auta! Frend ima novi Citroen C5! Sad nakon par mjeseci auto zaje.., ništa ne radi kak spada! Dok prejde npr. preko nekakve rupe svijetla zatitraju i još puno sitnica koje se samo pojavljuju i pojavljuju!
Dobro niti citroen nije neka kvaliteta potvrđeno ,znam da na c3 je normalna pojava da se na ovo naše kvalitetno gorivo svakih nešto zaštopaju ventili ,znam jednu koja je u godini dana ventile mijenjala 7 puta.... i to svaki puta ga morala ostaviti po 2 tj. u servisu
Neznam jesu li to sredili kod novijih...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 00:47   #12
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Originally posted by Broken Arrow
Dobro niti citroen nije neka kvaliteta potvrđeno ,znam da na c3 je normalna pojava da se na ovo naše kvalitetno gorivo svakih nešto zaštopaju ventili ,znam jednu koja je u godini dana ventile mijenjala 7 puta.... i to svaki puta ga morala ostaviti po 2 tj. u servisu
Neznam jesu li to sredili kod novijih...
Tako nebitno... a i cini mi se da su cesci kvarovi na tim skupljim i vecim vozilicima... valjda zato sta su nakrcaniji elektronikom (iako ima i drugih kvarova osim toga, nabadam bezveze).

Uglavnom..stari vlasnik Daewoo Lanosa 6 godina starog.. nikad nikakvih problema... eto sad je napunio 120k km... cak mi ni lampa od svjetla nije crkla prije 106k km Najisplativije vozilo koje smo onda mogli kupit. Toci i vozi.

Pred godinu i pol stara uzela Clio dCi.. isto nikakvih problema, sada ima 32tk km. Do sada samo redoviti servis i dvije crknute žarulje od kratkog svjetla. I brdo cvrčaka u unutrašnjosti. Doduše već sam se navikao, a i ne čuje se kad pojačam radio U svakom slučaju, Lanos ima do danas manje "cvrčaka" nego šta je Clio imao nakon 2 mjeseca tako da mi je Lanos ostavio bolji dojam sta se toga tice. Ali Clio je ostavio bolji dojam na novcaniku... ne potrosi ni 4.8l dizela na 100km (Lanos popije i po 8.5l na ovoj mojoj brdjanskoj ruti ).

Uglavnom..imao je i frend Hyundai Accent, model iz '98... i skupio 150k km bez ikakvog kvara. I onda dozivio totalku Auto zdrobljen totalno, on prakticki bez ogrebotine.

I sta se da zakljucit? Sve ovisi kakve si srece. I skoro je pravilo da sto skuplje platis auto, veca je vjerojatnost da ces imat problema s glupavim kvarovima. A neki i nisu tako glupavi (kao npr. Passat kojem se vrata napune vodom kad kisa pada ). I druga stvar je ta da je vecina proizvodjaca tu negdje po kvaliteti i postotku kvarova, sto pokazuju i istrazivanja. Jedino pojedine japanske marke odskacu (u pozitivnom smislu) sto je opce poznata stara stvar (Japanci odmah naprave harakiri kad im se pokvari stroj koji su oni napravili )


Uglavnom, za prosjecnog vozaca nema razlike izmedju korejske vozilice i neke druge. Sve je to isti drek. Ako si baksuz, onda ti pomoci nema
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 01:18   #13
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
hehe pa francuzi i jesu najveci srot ne ovi nize klase nego ovi srednje i vise klase eto Ranault npr. clio 2 faza2 auto je strava nema pretjeranih problema s njim megane, laguna senic, smece smece smece razlog ELEKTRONIKA, LOSI MATERIJALI, LOSA ZAVRSNA OBRADA, elektronika je SAGEM heh sa jos da recem svi znamo kako je SAGEM kvalitetan, materijali jeftinjak na senicu pucaju vijci sa drze prednje AMORTIZERE (jako zgodno), zavrsna obrada uffff sklapaju aute ko ja LEGO kockice dok sam bio mal ti "cvrci" su j*** iritirajuci, a na lagunama se cak znalo desiti i da cjeli krovni tapacirung orpadne , motori su im oke i manje vise sva mehanika samo da se manje proizvode u turskoj,,,,

Hyundai je dosta pouzdan auto,,,,,

a ono citroen da nie kvalitetan heh sve sa je na nejmu NEkvalitetno je ta glupa francuska elektronika svi francuzi koriste SAGEM uzas zivi

a sto se tice "ventila" na C3 pa nemogu VENTILI zastopat od goriva, ventili se mjenjaju kada se saviju a to se moze desit samo kada remen pukne ili kada nisu dobro namjesteni tako da kada se zagriju i izduze udaraju u klipove koji ih saviju ili kada genijalac od vozaca pregrije motor ventili se previse zagriju malo se vise izduze nego sto bi trebali boom u klip i tu je prici kraj,,,,,, a onaj tko mora mjanjti vetile 7x u godinu dana je sam kriv za to jer je auto ocito prosao pakao od vozaca kad se tako kvari,



a nase gorivo je, uzasno,,,, velika je razlika u samom radu motora kada tocis u hrvatskoj i kada tocis u austriji,,,, i ogromna je razlika u statistikama u kvarovima odredenih modela s nekim motorima kod nas i vani,,,,, lagunini 2.2dci motori se kod nas strasno kvare, dok vani nema nikakvih problema s njima, i jos jedna stvar,,,,,,, mi ne dobivamo automobile iste kvalitete kao francuzi, njemci i ostali,,,,,,, jedino se japanci isporucuju kao svima uvijek kvalitetni i pouzdani
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 02:00   #14
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Neznam kaj si napao renault ,imam 2 renaulta laguna 2.0 16v cca 150 000 km (dobro sa volvinim motorom jel renault '99g nije imao takav motor pa je ugrađivao volvin jer je njegov dioničar) i clia Ivica Kostelić 1.6 16v '03g 40 000 km i nikakvih problema sa njima
Znam lika koji je sa 120 u Meganeu bočno u drvo ,liku ništa ,nakon dva dana došao po auto ,otvorio vrata i odvezo ga kao po špagi

A što se tiče japanske kvalitete imaš pravo ,imam Toyotu Carinu 2 1.6 16v '91g kilometražu nisam gledao ali negdje 200 do 250 000, radi kao urica ,jedinio malo limarija ošla ali malo ,jučer bio naganjan 210 kmh tako da ide kao podmazan (auto star znači skoro 15 godina)
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 08:25   #15
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
NIKAD al NIKD nece francuz u moju kucu, nema sansi. Frend kupi Clia 1.2 auto trosi ulja ko Wartburg nemos vjerovat. Kazu u servisu to je normalno kao da taj 1.2 trosi ulje to je takva "masina". Ma daj covjece novi auto pa da trosi ulje. Nema sanse. Frend mi radi u citroenu u servisu i kaze da su smece totalno. Ok su auti ovako al se kvare boli glava.

Uglavnom postujem tudi odabir, i svi novi auti su sada manje vise dobri, lijepi itd, al onaj koji se najmanje kvari taj je najpouzdaniji i taj je moj odabir. To je kao i s racunalima, svi volimo da su stablna i da nezahebavaju, tak i s autima.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 09:31   #16
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Originally posted by Darth Vader
NIKAD al NIKD nece francuz u moju kucu, nema sansi.
Pa naravno da nema šanse koji luđak bi gurao auto u svoju kuću prije će valjda u garažu zamisli ono u dnevnoj sobi auto.
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 09:59   #17
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
To ti je sve tak. Ja imam doma Lagunu iz 97 (1.8T 90 KS) koja ima oko 200000 i nikad nije bilo problema ni s motorom, a još manje s elektronikom. Isto tako imam i Unija koji ima 65000 iz 97 koji isto tako nema nikakvih problema. Imam i Zafiru staru kojih mjesec dana koja ima 6000 i isto tako nikakvih problema. A jedan tip kupio Avensisa i sami problemi s njim već na početku. Rekao je nikad više japanca. Toliko o pouzdanosti. Nikad se nezna.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 10:23   #18
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Citiraj:
Originally posted by Dawar dk
Pa naravno da nema šanse koji luđak bi gurao auto u svoju kuću prije će valjda u garažu zamisli ono u dnevnoj sobi auto.
kak ne, kod nas covjek drzi mx3 u dnevnom boravku!
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 11:32   #19
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Originally posted by Broken Arrow
Neznam kaj si napao renault ,imam 2 renaulta laguna 2.0 16v cca 150 000 km (dobro sa volvinim motorom jel renault '99g nije imao takav motor pa je ugrađivao volvin jer je njegov dioničar) i clia Ivica Kostelić 1.6 16v '03g 40 000 km i nikakvih problema sa njima
Znam lika koji je sa 120 u Meganeu bočno u drvo ,liku ništa ,nakon dva dana došao po auto ,otvorio vrata i odvezo ga kao po špagi

A što se tiče japanske kvalitete imaš pravo ,imam Toyotu Carinu 2 1.6 16v '91g kilometražu nisam gledao ali negdje 200 do 250 000, radi kao urica ,jedinio malo limarija ošla ali malo ,jučer bio naganjan 210 kmh tako da ide kao podmazan (auto star znači skoro 15 godina)
a rekao sam da je clio 2 faza 2 jos oke (to je taj koji ti imas) dok ovej sada sa je izasao neznam bas koliko ce biti dobar laguna koju imas je isto stara i ona je oke ali LAGUNA 2 je srot, a sad lik se sa 120 u drvo sa meganom i nista mu tako i treba pa ipak renault za svaki model ima 5 zvjezdica na crash testu

Darth clio 1.2 trosi malo vise ulja od ostalih ali ako bas prekomjerno trosi to je zbog nacina voznje,,,,



a to sto Avensisi ima problema jako je rijetko, heh pa sa je samo bilo s novim E klasama kad su ih likovi htjeli spaliti pred eurolineom hihi, Mercedes dode tvornicki she**** i njemci nece isporuciti nove aute zato sa je kao rijetkost da se to desava na njihovim vozilima,,,,,,,

BICIKL RULEZ
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 12:05   #20
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
ma nemam pojma sta je stim cliom al lega ga vozi ko baba, nedivlja nista, a one tockice za ulje padju mjesecno jedna pa svaka 3 mjeseca dosipava ulja i to podosta. ja bi svoj zapalio da mi se to dogada.

za lagunu sam cuo da je dobra i to prva al druga sam cuo isto da je srot. tak da je to ocito poznata stvar.

Znam 3 ljudi koji voze hyundaie accente vec drugu generaciju i svi su jako zadovoljni , sto se tice masine nikakvih bedova. Od svih tih korejacva nekako mislim da je hyundai ipak najbolji.

Ipak moj odabir su japanci i obozavam ih al u zadnje vrijeme mislim da je i bmw jako dobar.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 12:25   #21
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Citiraj:
Originally posted by Darth Vader

al u zadnje vrijeme mislim da je i bmw jako dobar.
hmhm ,ali $$$
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 15:56   #22
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
kako to mislis u zadnje vrijeme?? pa kada BMW nije bio dobar:confused:
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 16:34   #23
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Ma bmw je sada postao najispatljiviji ako trebaš bodyguarda ,kupiš x5 i dobiš murjaka ,a x5 je jeftiniji nego npr. sokol marić

Samo ako se x5 tako jako krade i bmw je poduzima ništa trebalo bi ih tužiti....
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 00:01   #24
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Citiraj:
Originally posted by Broken Arrow
hmhm ,ali $$$
bio je uvijek dobar al sobzirom na broj kvarova u odnosu na japance znatno se popravio. mislim da je sad medju pouzdanijim europljanima.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 00:41   #25
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Originally posted by Darth Vader
bio je uvijek dobar al sobzirom na broj kvarova u odnosu na japance znatno se popravio. mislim da je sad medju pouzdanijim europljanima.
medu pouzdanijim europljanima?? heh pa od njega jedino mercedes moze biti pouzdaniji od europskih auta,,,,, BMW je na prvom ili drugom mjestu,,,,,
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 00:53   #26
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Citiraj:
Originally posted by speedy-3
medu pouzdanijim europljanima?? heh pa od njega jedino mercedes moze biti pouzdaniji od europskih auta,,,,, BMW je na prvom ili drugom mjestu,,,,,
BMW je bolji od Merecedesa za par koplja. Kod mercedesa je gotovo posto običaj da svaki novi model ima kapitalnih problema sa elektronikom(E-klasa pogotovo). Ljudima su znale otkazat kočnice na pola ceste
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 09:32   #27
krpica
Premium
Moj komp
 
krpica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 118
Ja i dosta mojih frendova vozi škode! Jako isplativi auti za tu lovu. Imaju ok izgled i volkswagenove mašine, makar moja felicija ima orginal škodinu mašinu 1.6.
krpica je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2005., 18:34   #28
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Originally posted by speedy-3 jedino se japanci isporucuju kao svima uvijek kvalitetni i pouzdani
Je li

A kako objašnjavaš činjenicu da se Civic proizveden u VB (3 i 5 vrata) kvari 30% više od onoga iz Japana (4 vrata)
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 00:11   #29
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Citiraj:
Originally posted by speedy-3
medu pouzdanijim europljanima?? heh pa od njega jedino mercedes moze biti pouzdaniji od europskih auta,,,,, BMW je na prvom ili drugom mjestu,,,,,
da da sigurno je mercedes medu kvalitetnijima, stara slava cuda radi, mercedes prijatelju vec dugo nije medu autima s najmanjim brojem kvarova, cak stovise neznam kad je zadnji put vidio prva 3 mjesta.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 13:56   #30
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,125
Citiraj:
Originally posted by speedy-3
medu pouzdanijim europljanima?? heh pa od njega jedino mercedes moze biti pouzdaniji od europskih auta,,,,, BMW je na prvom ili drugom mjestu,,,,,
Ajd ne lamataj gluposti

Citiraj:
Originally posted by mighty
BMW je bolji od Merecedesa za par koplja. Kod mercedesa je gotovo posto običaj da svaki novi model ima kapitalnih problema sa elektronikom(E-klasa pogotovo). Ljudima su znale otkazat kočnice na pola ceste
potpisujem


Kao dokaz. BMW e34 525i 92.god u 5 godina koliko je u familiji pokvario se samo anlaser i lampa je od zadnjeg desnog stop svjetla pregorila. Crvčci plastike nisu nikad bili poznati mojem uju u tome automobilu, a kvarovi motora još manje.
BmwMPower je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na