Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2013., 11:15   #1
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Thumbs down Redfox - G.B. digitalno oglašavanje d.o.o. - iskustva

Evo da ih "pohvalim" javno.
www.redfox.hr
Još od doba neuspješnih trgovačkih pothvata nekih neslavnih pojedinaca nisam sreo ekipu/trgovinu koja je takvo lažljivo i neposlovno dno.

Dobio neki kupon za njih prije skoro godine i prije pola godine išao iskoristiti. Napravim narudžbu čekam tjedan dva, pošaljem upite, ništa...
Koji tjedan nakon toga stranica veći dio vremena dolje.Prije nekih mjesec i nešto dobijem mail da mi je narudžba otkazana, a ako je to napravljeno greškom da im se javim.
Rekoh: Ajde da vidimo i odgovorim da nisam otkazao narudžbu nego da su oni.
Dobivam odmah odgovor u večernjim satima i uz dopisivanje kako nadograđuju i poboljšavaju stranicu ponavljam narudžbu.
Tjedan dva opet ništa, niti odgovora na stranicama za komunikaciju niti putem maila na koji mi je zadnji put promptno odgovarano.
Prošli tjedan putem on line chata pošaljem upit što mi je s narudžbom i dobivam promptni odgovor (toliko promptno da je uvredljivo jer tip nije ni pogledao) kako u ovaj ponedjeljak će biti otpremljeno.

Naravno ništa, a na dalji upit ne odgovaraju.

Strah me i pomisliti da sam platio išta unaprijed, ali čisto da imate na umu ako vam padne nešto naručivati od njih.

Čista nula.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 08.11.2013. u 09:59.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2013., 16:32   #2
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Evo samo mali nastavak:

Nakon sto sam se usput sjetio pitati ih na facebooku dobivam odgovor ala brđana: Nemamo nikakvu vasu nardzbu tako da ne pisite gluposti.



Uploaded with ImageShack.us

I jos sam na kraju dobio: Odgovorili smo vam bolje gledajte stranicu.

Istina odgovorili su mi na ovu otkazanu nakon sto se otkazala, aktualna nema odgovora.

Onda su izgubili živce od sramoćenja pa me blokirali na fejsu i izbrisali chat, a ubrzo izbrisali narudzbe i profil na stranici

Nakon toga sam ih odlučio još pozdraviti mailom gdje im se zahvaljujem na navedenom i obavještavam da ću ih pohvaliti javno i dobivam odgovor:

"
Poštovani,

Ova prijetnja će isto biti proslijeđena nadležnim organima. Vi očito niste pročitali da je RedFox kao brand otkupila tvrtka G.B. digitalno oglašavanje d.o.o.
Mi nemamo veze s Vašom narudžbom i normalno je da ne dozvoljavamo da se ovako ponašate putem javnim portala.

Vi napravite što vi morate, mi ćemo ono što mi smatramo da moramo kako bi se zaštitili od ovakvih prijetnji

S poštovanjem,

Ines Matašić"

Eto prenesite glas o ovoj europskoj trgovini...
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.11.2013., 17:33   #3
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Prijatelju otići tamo i riješit to u 4 oka, priuštio bi si te troškove da u lice objasnim ovakvim babetinama, jer začudo, prek maila su svi bahati, kad dođeš u poslovnicu onda se stisnu ko pizde
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2013., 17:50   #4
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Ma znaš što, nema to više veze s narudžbom, već jednostavno princip što te rade ne budalom nego teškim glupanom i što niti u jednom trenutku nitko se nije sjetio reći e ispričavamo se naša greška taka i taka je stvari i amen.

Evo gospođa ima još obraza mi objašnjavati kako oni ne vide niti narudžbu niti išta premda je ovaj na fejsu jasno potvrdio da je vidio komunikaciju u profilu i premda su mi našli profil i obrisali

I još mi objašnjava kako su oni sad druga firma koja je kupila Redfox i nemaju nikakvih veza s Redfoxom premda je i dalje Redfox, ali to nije sve, ovaj koji mi je zadnji rješavao narudžbu mailom je prema linkedin profilu prodajni menadžer u novoj firmi - e sprdačina neviđena

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 07.11.2013. u 18:14.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 10:08   #5
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
moram priznati da nisam nikada čuo za njih. a izgleda da bolje i nisam.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 10:57   #6
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
baš ih danas vidio na Overseas stranici , koja slucajnost, u svakom slucaju super komunikacija

"Aki , vadi te sportske rekvizite "
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 12:35   #7
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Taj "Alan" će ti uvijek sve obećati, samo da te skine s vrata. Dolazi poštom, evo poslano, već u ponedjeljak stiže, nemate problema, itd. itd. Uobičajene isprike. Ne dao ti Bog da nešto kod njih na reklamaciju pošalješ.
  Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 13:07   #8
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Ovo lagano prijavi državnom inspektoratu, prozivanje kupca kojem se ne pruža usluga i shvaćanje kritika kao prijetnje te odgovaranje na istu prijetnjom prema pojedincu...

Ne daj da se odnose tako prema tebi.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 13:09   #9
Mirko.CroCop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
U osnovi, narudžbu ti oni nisu dužni ispostaviti, dužni su te samo obavijestiti ako je otkazana i zašto je otkazana. Osim ako to nisi platio već unaprijed ili nešto - no ako je to slučaj, možeš ih tužiti bez problema, na izvodima se vide uplate, oni ti to ne mogu sakriti.
Mirko.CroCop je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 15:50   #10
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Citiraj:
Autor Mirko.CroCop Pregled postova
U osnovi, narudžbu ti oni nisu dužni ispostaviti, dužni su te samo obavijestiti ako je otkazana i zašto je otkazana. Osim ako to nisi platio već unaprijed ili nešto - no ako je to slučaj, možeš ih tužiti bez problema, na izvodima se vide uplate, oni ti to ne mogu sakriti.
A ti se upravo registrirao da nam priopćiš ovu bitnu činjenicu ?

ps : kako je radit u Redfox-u, plaća ok ? na vrijeme ?
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2013., 16:16   #11
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
haha,kakva firma. Otvorili firmu,ali ih zivciraju kupci,pa bi najradje da ih nitko ne zove,uznemirava,ne kupuje i ne dosadjuje.Vjerovatno je to paravan firma za pranje novca,tipa Fimi medija. "Dobar dan,dobar dan,htio bih naruciti od vas ... ,dosadni ste,biiip,bip,bip,bip" xD
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 16:27   #12
LostX
Premium
 
LostX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SK
Postovi: 149
Mene su prije par mj zavlačili za naruđbu, prije naruđbe sam zvao da pitam dali je dostupno, bilo je... na kraju nakon par tjedana natezanja, tražio sam povrat uplacenog novca, nisu se htjeli javit kad vide da ih zovem sa moba, itd itd. ali nakon pismene prijetnje tužbom lova se magično pojavila na računu.
Ali imam pozidivna iskustva sa ADMom, Inf. segar itd...
__________________
...
LostX je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 16:55   #13
Mirko.CroCop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor xXxSsS Pregled postova
A ti se upravo registrirao da nam priopćiš ovu bitnu činjenicu ?

ps : kako je radit u Redfox-u, plaća ok ? na vrijeme ?
RedFox nije firma, malo se bolje informiraj

Citiraj:
Autor LostX Pregled postova
Mene su prije par mj zavlačili za naruđbu, prije naruđbe sam zvao da pitam dali je dostupno, bilo je... na kraju nakon par tjedana natezanja, tražio sam povrat uplacenog novca, nisu se htjeli javit kad vide da ih zovem sa moba, itd itd. ali nakon pismene prijetnje tužbom lova se magično pojavila na računu.
Ali imam pozidivna iskustva sa ADMom, Inf. segar itd...

Da da, prije par mjeseci ta firma nije postojala. Baš Vas je slatko gledati kako se svi reklamirate zabavno do kraja

Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
haha,kakva firma. Otvorili firmu,ali ih zivciraju kupci,pa bi najradje da ih nitko ne zove,uznemirava,ne kupuje i ne dosadjuje.Vjerovatno je to paravan firma za pranje novca,tipa Fimi medija. "Dobar dan,dobar dan,htio bih naruciti od vas ... ,dosadni ste,biiip,bip,bip,bip" xD
Gospodin je zaboravio napomenuti da nije ništa kupio, već da pokušava iskoristiti kupon, koji nema veze s našom firmom. Vješala zbog 150,00 kn. Ali ok to je zaboravio navesti u svom izlaganju....

Malo medijskog prostora za one koji se žele izreklamirati. Neka, ovakvi portali i služe tome.... zar ne?

Zadnje izmijenjeno od: Razer. 11.11.2013. u 17:32. Razlog: bez duplih postova; koristiti edit i multiquote
Mirko.CroCop je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:08   #14
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Gospodin nije ništa zaboravio već je napomenuo da se radi o kuponu zar ne?
Kupon je od redfoxa za iskoristiti na redfoxu zar ne?

Korisnik je zavlačen od strane stare postave , a onda je promijenjeno vlasništvo pa je ponovo zavlačen od te iste postave samo pod nazivno novim vlasništvom.
Ili da korisnik napomene kako je vaš agent koji sada nema pojma o tom uponu bio onaj koji ga je i unosio i odobrio 4.10 pa 6.10 a mjesec dana kasnije nema pojma o tome.

Kad se progugla redfox dobiju se linkovi otprije 2-3 godine bez problema zar ne?

Je li stranica www.redfox.hr?

Vješala za 150kn?

Ni govora.

Bezobraznost, neposlovnost, bahatost, vrijeđanje inteligencije kupca - e za to vješala.

Čini mi se da je pak moto firme : promijenili smo vlasnika, peremo ruke od sranja koja smo do tada radili, ali zadržat ćemo ime, stranicu, imidž i sve ostalo.

To je kao da je INA rekla kad je MOL postao većinski vlasnik - e mi više nismo INA

Usput kad već ustrajete u bahatosti evo da se vidi kakva ste ekipa

Obratimo pozornost na direktora još aktivne Crvene Lisice i datum registracije "novog vlasnika".

Ma da, kriva je bivsa ekipa, vi ne znate o čemu se radi i nemate veze s time, kao da slušam Lovrićku jučer u NU2 kod Stankovića



Uploaded with ImageShack.us

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 11.11.2013. u 17:17.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:09   #15
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Pa dobro: "pokušava iskoristiti kupon", on gore piše "više puta naručio nešto" - shvatili smo da nije platio, tj. da nije došlo do novčane transakcije ali šta je na kraju bilo sa famoznom naruđbom?

@Munjara: i na kraju od kog si ti na kraju naručio od RedFoxa (koji valjda više ne postoji) ili od ove nove firme?
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:12   #16
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Mirko.CroCop Pregled postova
Gospodin je zaboravio napomenuti da nije ništa kupio, već da pokušava iskoristiti kupon, koji nema veze s našom firmom. Vješala zbog 150,00 kn. Ali ok to je zaboravio navesti u svom izlaganju....

Malo medijskog prostora za one koji se žele izreklamirati. Neka, ovakvi portali i služe tome.... zar ne?
Ja ovo doista ne razumijem. Ovakih primjera je bilo i prije, da se neki zaposlenik određene prozvane trgovine/firme javi i elaborira. Kako god ti problemi ponekad bili zamršeni i inače reputacija trgovine loša ti ljudi su uvijek bili maksimalno pristojni u obraćanju javnosti. Ne znam shvaćaš li ti da ovime štetiš još više firmi u kojoj radiš(taj magični G.B. digitalno oglašavanje d.o.o. sa sjedištem u Donjoj Pušći, firma iznimnog renomea ). Koju god uslugu da plasirate ovakvom odvratnom nesposobnošću a što je još gore i nekulturnim ponašanjem te bahatošću ćete definitivno daleko stići na tržištu već prilično zasićenom raznim oblicima online distribucije proizvoda. Clap clap.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:14   #17
Mirko.CroCop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Pa dobro: "pokušava iskoristiti kupon", on gore piše "više puta naručio nešto" - shvatili smo da nije platio, tj. da nije došlo do novčane transakcije ali šta je na kraju bilo sa famoznom naruđbom?
Gospodinu je bilo neshvatljivo da novi vlasnik portala nema ništa s tim što je stara firma imala neku nagradnu igru prije godinu dana.

Poruka je poslana gospodinu nek dođe kod nas dat ćemo mu mi 150,00 kn iz svog džepa ako je to tolika tragedija.
Plus toga obaviješten je da ti proizvodi nisu više raspoloživi. Ali dobivamo prijetnje na mailove na facebook stranice i na sve strane sad nas se mora na lomaču zapaliti.

I dalje stojimo na raspolaganju gospodinu ako doista želi nešto naručiti. Ako se radi samo o unovčavanju 150,00 kn bona nek se slobodno javi na našu adresu dat ćemo mu u ruke.

Ali nije u redu prema nama koji se borimo i radimo svaki dan po cijele dane da nas netko sad prosipa kao što je on to napravio javno na našoj stranici. Logično je da takav pristup nitko ne dočeka s veseljem.

Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Ja ovo doista ne razumijem. Ovakih primjera je bilo i prije, da se neki zaposlenik određene prozvane trgovine/firme javi i elaborira. Kako god ti problemi ponekad bili zamršeni i inače reputacija trgovine loša ti ljudi su uvijek bili maksimalno pristojni u obraćanju javnosti. Ne znam shvaćaš li ti da ovime štetiš još više firmi u kojoj radiš(taj magični G.B. digitalno oglašavanje d.o.o. sa sjedištem u Donjoj Pušći, firma iznimnog renomea ). Koju god uslugu da plasirate ovakvom odvratnom nesposobnošću a što je još gore i nekulturnim ponašanjem te bahatošću ćete definitivno daleko stići na tržištu već prilično zasićenom raznim oblicima online distribucije proizvoda. Clap clap.
Ne znam što je tebi ovdje konkretno bahato. Osim da nam je teško gledati kad nas netko blati nakon svog truda. A mi smo tu realno 24 sata na raspolaganju koji god problem da je. Pričate svi kao da živimo u zemlji fenomenalnih mogućnosti pa sad smo mi jednostavno tako rođeni da zajebavamo kupce ili bilo koga.

Ti imaš pravo komentirati da smo mi nesposobni, ali pusti to drugoj većini da sama prosuđuje a ne da jedan kupac iz svog hira blati našu reputaciju.

Imamo alate hvala Bogu koji prate dolazak korisnika s ovakvih foruma, na kraju krajeva što je bila i jedna od prijetnji dotičnog gospodina.

Ja baš mislim da smo sposobni jer pratimo svaki detalj tržišta i naša korisnička podrška stoji i ovdje na raspolaganju!

Zadnje izmijenjeno od: Razer. 11.11.2013. u 17:31. Razlog: bez duplih postova; koristiti edit i multiquote
Mirko.CroCop je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:18   #18
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Obratite pozornost na moj post gore sa SSom, datume, web, direktora - vrlo vjerojatno je i Mirko navedeni agent, navedeni direktor stare nove firme i osoba koja je bila posrednik u realizaciji - koliko blamaže zbog bona od 150kn koji je dijeljen da bi se firma reklamirala - pa mislim da ovako dobru reklamu za ovako malo novaca nigdje ne mozes dobiti

P.S. Što se alata za praćenje tiče tiče vjerojatno je u pitanju moćni gugl

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 11.11.2013. u 17:24.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:19   #19
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Mirko.CroCop Pregled postova
Gospodinu je bilo neshvatljivo da novi vlasnik portala nema ništa s tim što je stara firma imala neku nagradnu igru prije godinu dana.

Poruka je poslana gospodinu nek dođe kod nas dat ćemo mu mi 150,00 kn iz svog džepa ako je to tolika tragedija.
Plus toga obaviješten je da ti proizvodi nisu više raspoloživi. Ali dobivamo prijetnje na mailove na facebook stranice i na sve strane sad nas se mora na lomaču zapaliti.

I dalje stojimo na raspolaganju gospodinu ako doista želi nešto naručiti. Ako se radi samo o unovčavanju 150,00 kn bona nek se slobodno javi na našu adresu dat ćemo mu u ruke.

Ali nije u redu prema nama koji se borimo i radimo svaki dan po cijele dane da nas netko sad prosipa kao što je on to napravio javno na našoj stranici. Logično je da takav pristup nitko ne dočeka s veseljem.
Isto je tako logično da ako je došlo do nesporazuma na to ne reagirate bahatim i uvredljivim komentarom nego iznesete svoju stranu, budete ljubazni i riješite problem na obostrano zadovoljstvo. Bavite se poslovanjem preko interneta a ne shvaćate da će ljudi, naravno, iskoristiti sva sredstva kako bi upozorili druge kupce na potencijalno problematične trgovine i pritiskom na kraju i dobili ono što žele. Poslovnost Vam je na nevjerojatno niskoj grani. Što onda radite po cijele dane kad ovako jednostavno probleme niste sposobni adekvatno riješiti. O čemu pričamo?

Edit-iznimno je bahato kupcu reći da priča gluposti, kad očito ne priča gluposti nego ima problem. Zašto bi on morao pratiti vlasničku strukturu neke internet trgovine. Ako ste u vlasništvo dobili web stranicu koja je i prije djelovala pod istim imenom zašto uopće pretpostavljate da je kupac morao biti informiran o tome. Osim toga, zlatno pravilo trgovine je da je kupac uvijek i pravu. Da ste na njegov oštar nastup odgovorili ljubaznošću to bi sigurno bolje izgledalo u očima ostalih kupaca nego ovo. Nekoliko postova na još par foruma i možete se pozdraviti sa poslovanjem, jer boljih trgovina od vaše ima na bacanje. I jeftinijih i s boljom kvalitetom usluge. I najbolje od svega je što Vi ne shvaćate da nije poanta u tih pišljivih 150kn nego u načinu na koji nastupate prema ljudima.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:25   #20
mobil1
Guest
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: zg
Postovi: 16
Pročitao sam sve i ja ovdje ne vidim da je autor topica oštećen na bilo koji način.
Može se eventualno pričati o bahatosti zaposlenika u dotičnoj firmi i da mu ja na ljepši način mogao reći da oni nemaju veze s tim kupovinam.

Mislim ono, ideš iskoristiti nekakav kupon star godinu dana, valjda ih prvo trebaš pitati jel to još vrijedi ili šta.
Druga bi stvar bila da si ti nešto konkretno naručio, uplatio pare na njihov račun, a onda te oni zavlače, ali ovdje blatiš ljude bez razloga radi imaginarnog kupona.

Samo moje viđenje situacije.
mobil1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:27   #21
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Fascinira me kako je par scrinšotova dovoljno. Ajmo sad okrenut priču tu lokalno: zaposli mene XYZ u svojoj trgovini, meni loš dan i ja po istom algoritmu sredima par njegovih mušterija .


Ne kažem niti branim ovu liju ali ne moš u digitalnom svijetu znat ko prije ko plaća.

Iskreno ne kužim pretjerano niti ovu diskusiju preko foruma jer baš da sa par foruma možeš srušit web-shop malo sutra, ili da postavim pitanje kakav je to onda web-shop ako ti par pojedinaca preko foruma može srozat isti? Onda je evidentno usluga problem.

EDIT: uostalom ima tu po forumu i drugih web-shopova koji su imali ozbiljnih zavlačenja, propusta, bahatosti ... pa još nisu propali - web-shop ima jeftiniju uslugu i fajrunt. Sve iznat: poput razgovora sa živom osobom je bonus po meni, i još ako ti dolazi roba na vrijeme ili je korektan webshop pa ti kaže za koliko će doć a ne da zavlači ....

Al budimo iskreni: kod određenog postotka ljudi pali taj pristup: evo samo što nije, ma na putu je, doć će itd. čak i bolje nego da im se kaže - čekat ćeš od 15-30 dana (ili manje, karikiram, ovisi otkud ide roba).
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:29   #22
Mirko.CroCop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Isto je tako logično da ako je došlo do nesporazuma na to ne reagirate bahatim i uvredljivim komentarom nego iznesete svoju stranu, budete ljubazni i riješite problem na obostrano zadovoljstvo. Bavite se poslovanjem preko interneta a ne shvaćate da će ljudi, naravno, iskoristiti sva sredstva kako bi upozorili druge kupce na potencijalno problematične trgovine i pritiskom na kraju i dobili ono što žele. Poslovnost Vam je na nevjerojatno niskoj grani. Što onda radite po cijele dane kad ovako jednostavno probleme niste sposobni adekvatno riješiti. O čemu pričamo?

Edit-iznimno je bahato kupcu reći da priča gluposti, kad očito ne priča gluposti nego ima problem. Zašto bi on morao pratiti vlasničku strukturu neke internet trgovine. Ako ste u vlasništvo dobili web stranicu koja je i prije djelovala pod istim imenom zašto uopće pretpostavljate da je kupac morao biti informiran o tome. Osim toga, zlatno pravilo trgovine je da je kupac uvijek i pravu. Da ste na njegov oštar nastup odgovorili ljubaznošću to bi sigurno bolje izgledalo u očima ostalih kupaca nego ovo. Nekoliko postova na još par foruma i možete se pozdraviti sa poslovanjem, jer boljih trgovina od vaše ima na bacanje. I jeftinijih i s boljom kvalitetom usluge. I najbolje od svega je što Vi ne shvaćate da nije poanta u tih pišljivih 150kn nego u načinu na koji nastupate prema ljudima.

Sve stoji, ali on je dobio mail da je narudžba otkazana i onda se od nikud pojavio s paljbom po fejsu... Dakle mi svi jako dobro razumijemo ovo što ti sada tu govoriš. I slažem se s tobom, ali nije način da se na post o nekom laptopu čovjek iživljava da mi navlačimo kupce za nos. Mislim stvarno.

Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Fascinira me kako je par scrinšotova dovoljno. Ajmo sad okrenut priču tu lokalno: zaposli mene XYZ u svojoj trgovini, meni loš dan i ja po istom algoritmu sredima par njegovih mušterija .


Ne kažem niti branim ovu liju ali ne moš u digitalnom svijetu znat ko prije ko plaća.

Iskreno ne kužim pretjerano niti ovu diskusiju preko foruma jer baš da sa par foruma možeš srušit web-shop malo sutra, ili da postavim pitanje kakav je to onda web-shop ako ti par pojedinaca preko foruma može srozat isti? Onda je evidentno usluga problem.

EDIT: uostalom ima tu po forumu i drugih web-shopova koji su imali ozbiljnih zavlačenja, propusta, bahatosti ... pa još nisu propali - web-shop ima jeftiniju uslugu i fajrunt. Sve iznat: poput razgovora sa živom osobom je bonus po meni.
Poštujemo komentar, nama je stalo do mišljenja svakog pojedinca!

Zadnje izmijenjeno od: Razer. 11.11.2013. u 17:32. Razlog: bez duplih postova; koristiti edit i multiquote
Mirko.CroCop je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:38   #23
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ne bute daleko dospili tak, WWW je velik, a ljudi svakakvi. Ne kažem da ne treba uvažavat mišljenja ali onak ... mislim da će se uvijek nać negdje netko nezadovoljan nečim.

Što me sad podsjetilo nevezano na sve ovo: novi HG Shop (shop jel de) kak su tam ljubazni otkad su promjenili naziv (firmu, što već)....

EDIT: ako sam ja dobro shvatio člana Munjaru - on nikada od vaše firme nije dobio objašnjenje zašto je odbijen, samo odbijenicu dva puta. Nek me se ispravi ako sam u krivu.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:40   #24
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Legendarno, ma ja ću sa guštom dokazati da vam je svaka riječ laž i pokopati vas u njoj jer ovo vrijeđa inteligenciju i ne pokazuje baš nikakav znak prihvaćanja greške i kajanja.
Točno dobio sam ih više što je samo po sebi debilizam i pokazuje kako posluje ekipa, pa pročitajte kako je navedeni novi stari direktor ovdje prisutni Mirko riješio tu otkazanu narudžbu i što sam dobio 6.10. u 21.55.

http://imageshack.us/g/1/10398725/

@mobil1: Davno je to preraslo problem kupona ali ako te zanima dobiven je na facebook stranici nabava.net kao dio reklame i promocije i rečeno da je rok korištenja neograničen, pa ipak u 7 mj je nastao problem koji su samo nastavili ponavljati.
Nadalje ako je taj kupon platežno sredstvo u čemu je problem, što da ga je netko drugi kupio i dao. Na kraju čovjek iz Siska je potvrdio da i kad je platio modus operandi im je bio identičan. Bogu hvala da nisam ništa platio i uplatio.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:45   #25
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Čekaj malo naruđba je otkazana, a oni su trebali napravit promjenu unutar naruđbe iz kartičnog u pouzeće u biti. Ali su je otkazali?

Pa jes ti mogao napravit novu naruđbu sa tim famoznim kuponom i stavit pouzeće nakon tog otkazivanja? Ili je to otkazivanje i kupon poništilo?

Mislim imao sam sličnih iskustava sa jednom drugom online trgovinom gdje su zahtijevali od mene da valjda tri puta slažem naruđbu, a oni su uporno na svaki problem/promjenu otkazivali. Pa slagali krive naruđbe ... uglavnom došli smo na zelenu granu al otad više ne radim sa web shopovima - previše je to živaca.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:48   #26
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Sve ti je u mailovima.
Alan Slapar ju je rucno izmijenio i dobio sam u 21.55 novi mail - narudžba je u postupku.
(prije toga ga je rucno aktivirao deaktivirao kupon).
I od tada, ignore i od Alana i na komunikaciju na webshopu i na chat s izuzetkom jednog očitog laganja.
Dakle u mjesec dana me više ne znaju i nemaju veze sa mnom niti ovom narudžbom koju je sam on radio.

Skinuo sam taj zadnji račun sa weba (naslovljen sa novom firmom) prije nego su me izbrisali pa imam i njega.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 11.11.2013. u 17:53.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 17:55   #27
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ovo dokazuje samo jednu stvar: sve treba screenshotat i backupirat.

Ručno izmijenio ili izbrisao sve naknadno , pitanje je sad.

Izgleda da su zbrljali nešto ali nisu računali na prvu rečenicu ovog posta.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 18:01   #28
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Prema drugom mirkecovom postu se vidi da je muljator.
Prvo je rekao 'ta firma', a zatim se izrazio 'naša firma'.
I onda još neko pukne screenshot s podacima obje firme..
Jaoooooooooooo, skrij se v rupu il se javi Milanoviću i ekipi, on će prepoznat tvoje talente. Ah sry, nemaš ih isto ko oni.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 18:03   #29
Mirko.CroCop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Sve ti je u mailovima.
Alan Slapar ju je rucno izmijenio i dobio sam u 21.55 novi mail - narudžba je u postupku.
(prije toga ga je rucno aktivirao deaktivirao kupon).
I od tada, ignore i od Alana i na komunikaciju na webshopu i na chat s izuzetkom jednog očitog laganja.
Dakle u mjesec dana me više ne znaju i nemaju veze sa mnom niti ovom narudžbom koju je sam on radio.

Skinuo sam taj zadnji račun sa weba (naslovljen sa novom firmom) prije nego su me izbrisali pa imam i njega.

Dakle najljubaznije ponavljam ovdje sad pred svma.
Kupon koji tako revno pokušavate iskoristiti nakon toliko vremena nije više valjan.
Proizvodi koji ste naručili nisu dostupni.
Ako vas toliko boli taj kupon dođite do nas dat ćemo vam 150kn.

Ako vi imate neku bolju ideju recite, mi ćemo rado izaći u susret.
Mirko.CroCop je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 18:05   #30
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Sad žurim, ali imam jako dobru ideju što možete s tim kuponom Javim kad se vratim
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na