Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2009., 13:07   #121
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Pozdrav svima,
ja sam Mihaela, javljam se iz HGspota. Primijetili smo da vas je rasprodaja jako zainteresirala pa evo, da malo "razbijemo misteriju" i odgovorimo na vaša pitanja.

Reći ću za početak da rasprodaju imamo kako bismo otvorili mjesto za nove proizvode i riješili asortiman bijele tehnike i malih kućanskih aparata koji više neće biti dostupni u ponudi HGspota.

Možete na www.hgspot.hr skinuti tablicu s popustima i vidjeti koliki su popusti na pojedine grupe proizvoda, a također provjeriti i raspoloživost uz svaki proizvod.

HGspot je doživio mnoge promjene ovih dana. Promjena će biti još, na bolje. Nastojimo u što kraćem vremenu predstaviti se s novim konceptom, s novim proizvodima i kvalitetnijom razinom usluge.

Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što imate za reći.
Hvala na informacijama Mihaela, živila ti nama 100 godina Evo imam ja jedno pitanje, koje ćete nove brandove imati u ponudi kada krenete s novim asortimanom?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 13:09   #122
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Poslovnica u Metkovicu isto tako. A taman se danas htio malo okoristiti popustima
Si zvao, ja u ponedjeljak ubo Aopen kučište. Od interesantnih stvari 9800GT za 560kn...
Edit: yap, nitko se ne javlja..

Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Pozdrav svima,
ja sam Mihaela, javljam se iz HGspota. Primijetili smo da vas je rasprodaja jako zainteresirala pa evo, da malo "razbijemo misteriju" i odgovorimo na vaša pitanja.

Reći ću za početak da rasprodaju imamo kako bismo otvorili mjesto za nove proizvode i riješili asortiman bijele tehnike i malih kućanskih aparata koji više neće biti dostupni u ponudi HGspota.

Možete na www.hgspot.hr skinuti tablicu s popustima i vidjeti koliki su popusti na pojedine grupe proizvoda, a također provjeriti i raspoloživost uz svaki proizvod.

HGspot je doživio mnoge promjene ovih dana. Promjena će biti još, na bolje. Nastojimo u što kraćem vremenu predstaviti se s novim konceptom, s novim proizvodima i kvalitetnijom razinom usluge.

Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što imate za reći.
Pohvalno.
Pak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2009., 13:21   #123
Horazon
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Bok Mihaela!!!

Iskreno jako ste me iznenadili kao firma ovim potezom da zelite cuti nase misljenje, jer mi u zadnje vrjeme i niste najsimpaticnija trgovina..Nekad ste bili super ali onda je doslo prosirenje i sve ode u ....

Evo sto bih ja htio:

-firmu specijaliziranu za racunala gdje cu uvjek moci dobiti strucan savjet..Volio bih kada bi bilo kao vani kada znas da imas profesionalnu prodavaonicu gdje su trgovci informirani o tome sto prodaju i uvjek mozes dobiti pravi i strucan savjet.

-ljubazno osobolje koje mi nece reci kad trazim mreznu karticu za 30kn jer mi treba upravo takva, da "ne stedim na glupostima i kupujem kinesko smece" te mi gurati u ruke karticu od 150kn, nakon cega odem u LINKS

-Da robu mogu dobiti sto brze,a ne da ju cekam po pola sata u vrjeme kada ste imali onaj sistem s prvo plati, pa pokupi na katu robu.

Sto ne zelim:

-frizidere,friteze,fenove sto li vec u prodavaonici IT robe...kad to vidim osjecam se kao da sma usao u Pevec, i ona prva tocka gore koju sam napisao odmah pada u vodu.

Evo nadam se da sam pomogao i da ce te se izvuci i primjeniti barem nesto od ovoga gore..poz
Horazon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 13:43   #124
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor Horazon Pregled postova
Bok Mihaela!!!

Iskreno jako ste me iznenadili kao firma ovim potezom da zelite cuti nase misljenje, jer mi u zadnje vrjeme i niste najsimpaticnija trgovina..Nekad ste bili super ali onda je doslo prosirenje i sve ode u ....

Evo sto bih ja htio:

-firmu specijaliziranu za racunala gdje cu uvjek moci dobiti strucan savjet..Volio bih kada bi bilo kao vani kada znas da imas profesionalnu prodavaonicu gdje su trgovci informirani o tome sto prodaju i uvjek mozes dobiti pravi i strucan savjet.

-ljubazno osobolje koje mi nece reci kad trazim mreznu karticu za 30kn jer mi treba upravo takva, da "ne stedim na glupostima i kupujem kinesko smece" te mi gurati u ruke karticu od 150kn, nakon cega odem u LINKS

-Da robu mogu dobiti sto brze,a ne da ju cekam po pola sata u vrjeme kada ste imali onaj sistem s prvo plati, pa pokupi na katu robu.

Sto ne zelim:

-frizidere,friteze,fenove sto li vec u prodavaonici IT robe...kad to vidim osjecam se kao da sma usao u Pevec, i ona prva tocka gore koju sam napisao odmah pada u vodu.

Evo nadam se da sam pomogao i da ce te se izvuci i primjeniti barem nesto od ovoga gore..poz
Tvoje želje su opravdane, ali zaboravljaš da stručne ljude treba i platiti, a ta činjenica ne ide pod ruku sa profitom kojeg gazde firme (ne mislim samo na hg nego na sve firme) žele ostvariti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 13:44   #125
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova

Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što imate za reći.
Poštenje kod reklamacija je ono zašto je večina kupovala u HG-u, i kada nisu cijene bile konkurentne.

Također, dobar potez je bio sa uvozom BFG-a, Biostara, Club3D, Evga, Geila, Hipera, Mushkina i još par brandova koji nema dostupnih na drugim mjestima kod nas. Tako da se nadam da ce dobar dio toga ostati, i da se nećete okrenuti samo uzimanju robe od velikih poput Msan-a itd..

Na webu bi trebalo stajati dostupnost proizvoda po poslovnicama, detaljno kao što je bilo i prije... iako vidim da je sada to ponovno uvedeno, ali ne detaljno.

Evo, i da pohvalim dečke u Kutini, obojca su znalci i uvijek spremni pomoći. Ako čita tko od nadređenih.

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 05.11.2009. u 14:02.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 13:48   #126
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Horazon Pregled postova
Bok Mihaela!!!

Iskreno jako ste me iznenadili kao firma ovim potezom da zelite cuti nase misljenje, jer mi u zadnje vrjeme i niste najsimpaticnija trgovina..Nekad ste bili super ali onda je doslo prosirenje i sve ode u ....

Evo sto bih ja htio:

-firmu specijaliziranu za racunala gdje cu uvjek moci dobiti strucan savjet..Volio bih kada bi bilo kao vani kada znas da imas profesionalnu prodavaonicu gdje su trgovci informirani o tome sto prodaju i uvjek mozes dobiti pravi i strucan savjet.

-ljubazno osobolje koje mi nece reci kad trazim mreznu karticu za 30kn jer mi treba upravo takva, da "ne stedim na glupostima i kupujem kinesko smece" te mi gurati u ruke karticu od 150kn, nakon cega odem u LINKS

-Da robu mogu dobiti sto brze,a ne da ju cekam po pola sata u vrjeme kada ste imali onaj sistem s prvo plati, pa pokupi na katu robu.

Sto ne zelim:

-frizidere,friteze,fenove sto li vec u prodavaonici IT robe...kad to vidim osjecam se kao da sma usao u Pevec, i ona prva tocka gore koju sam napisao odmah pada u vodu.

Evo nadam se da sam pomogao i da ce te se izvuci i primjeniti barem nesto od ovoga gore..poz
službeno: naši prodavači se uvijek trude da daju najbolji savjet...

neslužbeno: za 2500-3000kn plaće nitko ti neće dati stručniji savjet od guglanja i čitanja iskustava iz prve ruke.

eto da nam mihaela ne mora tipkat
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 13:48   #127
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,719
srećom u rijeci je sve bilo u prizemlju tako da nema katova,rekla je da više neće biti bijele tehnike,što se tiće alienwarea i lian lia,jest da je netko rekao da svaka roba i najskuplja ima svog kupca,ne znam,utrpao si na police 20 lian li kućišta a prodo si 2 za 3 mjeseca,ostali ti stoje i gube na cjeni,ja bi rađe uzeo neke marke kojih nema na nažem tržištu,ima li noctua,xigmatek??

doink imam osjećaj da si zaboravio nešto pitat,a mislim da si htio.

e da mi u rijeci smo skoro ili jesmo samo na linksu ostali,hgspot i ve-mil u problemima,ostaje nam links,ventex netcom,macromicro hobit,i net dobavljači,da ne nabrajam još neke sitnije prodavaone.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 13:53   #128
moTo
!! BUYAKASHA !!
Moj komp
 
moTo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Špičkovina
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Horazon Pregled postova
Bok Mihaela!!!

Iskreno jako ste me iznenadili kao firma ovim potezom da zelite cuti nase misljenje, jer mi u zadnje vrjeme i niste najsimpaticnija trgovina..Nekad ste bili super ali onda je doslo prosirenje i sve ode u ....

Evo sto bih ja htio:

-firmu specijaliziranu za racunala gdje cu uvjek moci dobiti strucan savjet..Volio bih kada bi bilo kao vani kada znas da imas profesionalnu prodavaonicu gdje su trgovci informirani o tome sto prodaju i uvjek mozes dobiti pravi i strucan savjet.

-ljubazno osobolje koje mi nece reci kad trazim mreznu karticu za 30kn jer mi treba upravo takva, da "ne stedim na glupostima i kupujem kinesko smece" te mi gurati u ruke karticu od 150kn, nakon cega odem u LINKS

-Da robu mogu dobiti sto brze,a ne da ju cekam po pola sata u vrjeme kada ste imali onaj sistem s prvo plati, pa pokupi na katu robu.

Sto ne zelim:

-frizidere,friteze,fenove sto li vec u prodavaonici IT robe...kad to vidim osjecam se kao da sma usao u Pevec, i ona prva tocka gore koju sam napisao odmah pada u vodu.

Evo nadam se da sam pomogao i da ce te se izvuci i primjeniti barem nesto od ovoga gore..poz
neznam kaj si toliko iznenađen, sad su na svim forumima koji nešto vrijede!treba vratit ljude nazad u HG spot....
http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo...=asc&view=flat
__________________
- Svi satovi u "Paklenom šundu" pokazuju 4:20
moTo je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 14:04   #129
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kad smo već kod Rijeke. Mislite li otići na/otvoriti neku pristupačniju lokaciju? Sadašnja je totalno izvan ruke i bez mjesta za parking. Bivša u Mercatoru mi je bila odlična jer je zadovoljavala oba uvjeta.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 14:07   #130
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
jel možda tko primjetio jel imaju čufteka ali matx?
SetH je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2009., 14:12   #131
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Pohvale za promjene na web stranici, koja će se nadam se promijeniti na bolje, npr. da je jedna grupa CPU-i pa sad u njoj možemo filterom palit-gasit po potrebi neke vrste procesora, a ne da je svaka vrsta procesora svoja grupa, pa dok se to prođe poludiš totalno...

Isto vrijedi za opis tinti koji su koma, nema uopće oznake tinte u nazivu...
FitzTN je online   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 14:42   #132
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kad smo već kod Rijeke. Mislite li otići na/otvoriti neku pristupačniju lokaciju? Sadašnja je totalno izvan ruke i bez mjesta za parking. Bivša u Mercatoru mi je bila odlična jer je zadovoljavala oba uvjeta.
S ovim bih se u potpunosti složio. Kad je bila poslovnica u Mercatoru, uvijek kad bih nesto trazio, svratio bih do HG Spota da vidim sto imaju dostupno odmah u poslovnici. U staroj poslovnici sam bio 2 puta pred dvije godine kada sam kupovao auto zvucnike inace mi je izvan puta i totalno zeznuta lokacija za parkirat auto u blizini.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 15:04   #133
moTo
!! BUYAKASHA !!
Moj komp
 
moTo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Špičkovina
Postovi: 224
Citiraj:
Autor SetH Pregled postova
jel možda tko primjetio jel imaju čufteka ali matx?
po webu izgleda da nemaju više čufu...
__________________
- Svi satovi u "Paklenom šundu" pokazuju 4:20
moTo je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 15:38   #134
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
a i ovo mi je prejako... na svim forumima isti post hebeno se potrudila ono ...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 15:49   #135
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
A čuj, želi žena čuti riječ korisnika njihovih usluga. U potpunosti je razumijem. Ako poslušaju samo dio, napravili su dobar posao.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 15:52   #136
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
a i ovo mi je prejako... na svim forumima isti post hebeno se potrudila ono ...
Ma samo neka se Mihaela nama vrati i odgovori na pitanja, meni može i na pm, ne bi mi smetalo 3 najbitnije stavke po meni su: ponuda, cijene i korektno uvažavanje reklamacija, let's face it uz ovakve mizerne plaće koje prodavači u IT shopovima imaju ne možemo po defaultu očekivati neku veliku stručnost ali bar neka su ljudi koliko-toliko ljubazni i kupci će se vraćati.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:02   #137
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Hvala Horazonu na konkretnim primjerima. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o></o>
<o></o>
Naši zaposlenici u prodaji su najvažnija karika u našem poslovnom procesu. Nova Uprava je toga svjesna i promjene koje će se dogoditi ubuduće, najviše će se odraziti upravo na prodaju, i to pozitivno. <o></o>
Spominju se male plaće. To će se npr. promijeniti. Svi će dobiti priliku zaraditi po učinku. HGspot je i nekad poslovao na taj način. Nije bilo nezadovoljnih prodavača. Kako kažete, bili smo super, a onda je došlo proširenje i... No, bit ćemo još bolji. <o></o>
Dobit ćete stručni savjet od ljubaznog osoblja i nećete morati beskrajno čekati da budete usluženi. Neće biti više fenova, frižidera i sličnoga i svu svoju energiju ćemo usmjeriti na ono što radimo najbolje. <o></o>
<o></o>
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:07   #138
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
[QUOTE=Hvala na informacijama Mihaela, živila ti nama 100 godina Evo imam ja jedno pitanje, koje ćete nove brandove imati u ponudi kada krenete s novim asortimanom? [/QUOTE]

Neka to još neko vrijeme ostane iznenađenje.
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:08   #139
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 723
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
ali bar neka su ljudi koliko-toliko ljubazni i kupci će se vraćati.
Sinoć sam bio U HGSPOTu i ono što me iznenadilo jest da su prodavaći bili zaista ljubazni i uslužni ali i da se pored svega iz njih mogao osjetiti neki optimizam. Ne znam, možda radi toga što je preostalima rečeno da neće ostati bez posla odn da firma nastavlja sa djelovanjem ali taj detalj mi je zapeo za oko. Za razliku od VE-MILa gdje sam trebao tražiti prodavaće a i (razumljivo) nisu bili previše entuzijastični.

Ostaje da vidimo kako će se razvijati stvari ali rekao bih da u HGSPOTu netko ipak ima za cilj opstanak firme dok se isto za VE-MIL ne bi moglo reći.
Roy je online   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:22   #140
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kad smo već kod Rijeke. Mislite li otići na/otvoriti neku pristupačniju lokaciju? Sadašnja je totalno izvan ruke i bez mjesta za parking. Bivša u Mercatoru mi je bila odlična jer je zadovoljavala oba uvjeta.
Vezano uz poslovnicu Rijeka i sve ostale poslovnice izvan Zagreba, zasad neće biti preseljenja na nove lokacije.
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:29   #141
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Nadam se da će tako i ubuduće ostati ovakav kontakt s kupcima. Obostrano zadovoljstvo i korist.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:29   #142
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Šteta. Bojim se da ću zbog toga biti prisiljen i dalje je zaobilaziti te odlaziti u nju samo u slučaju nužde. A siguran sam da neću biti jedini.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:31   #143
Horazon
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor moTo Pregled postova
neznam kaj si toliko iznenađen, sad su na svim forumima koji nešto vrijede!treba vratit ljude nazad u HG spot....
http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo...=asc&view=flat

Pa upravo zato!!!Dakle trude se i vidis e da se trude..Nije ko VeMil da su samo rasprodaili i dovidenja zatvaramo trgovine, ajmo se bavit necim drugim...Odlicno je kada vidis da se netko trudi ostati u svojoj bransi jer to znaic da to voli raditi

@Mihaela

Oov s placanjem po ucinku je odlicna stvar koju je vec netko na ovom forumu negdje predlozio....Jasno da se nemoze dati svakom prodavacu placa 6000kn, ali nije fer ni da svi zaraduju 3000 bez obzira na njihovu kvalitetu...Placanje po ucinku je super stvar

P.S
Netko je gore dobro napisao da su i sada prodavaci u HGSpotu raspolozeni..to je jos jedna stvar koja me iznenadila jer dok u VeMilu prodavace zakljucavaju u prodavaonicama, ovdje se kad udes u trgovinu osjeca optimizam sto je super.
Horazon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:33   #144
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Bilo bi lijepo i da ponuda na web stranicama bude ažurirana svakodnevno da se ne događaju situacije da je proizvod naveden kao raspoloživ a kupac dođe u trgovinu i vrati se praznih ruku jer željeni komad hardvera ipak nije na stanju. To je česta boljka kod IT shopava i samo poneki poput Linksa ili ADM-a vode prilično točnu evidenciju o raspoloživosti proizvoda po poslovnicama na svojim web stranicama
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:35   #145
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,719
Citiraj:
Autor M. Bajkovac Pregled postova
Vezano uz poslovnicu Rijeka i sve ostale poslovnice izvan Zagreba, zasad neće biti preseljenja na nove lokacije.

dobro,bar se nadam da će biti nagradna igra sa skuterom ko glavnom nagradom.

doink zato ja uvjek zovem fonski prije šetnje.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:39   #146
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Bilo bi lijepo i da ponuda na web stranicama bude ažurirana svakodnevno da se ne događaju situacije da je proizvod naveden kao raspoloživ a kupac dođe u trgovinu i vrati se praznih ruku jer željeni komad hardvera ipak nije na stanju. To je česta boljka kod IT shopava i samo poneki poput Linksa ili ADM-a vode prilično točnu evidenciju o raspoloživosti proizvoda po poslovnicama na svojim web stranicama

Ili barem da se javljaju na telefon ako netko oće provjerit stanje, a HG je poznat po nejavljanju.

Meni je npr. u ADMu zapelo da kad sam slagao konfu 3 stvari nije bilo na lageru iako je pisalo da je, zato od tog trenutka uvijek prije nego idem kupovat zovem da provjerim stanje.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:40   #147
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
To je česta boljka kod IT shopava i samo poneki poput Linksa ili ADM-a vode prilično točnu evidenciju o raspoloživosti proizvoda po poslovnicama na svojim web stranicama
ADM uz to što ima katastrofalno riješen sajt, nema evidenciju raspoloživosti. Jedino ju Links ima i jedini ju imaju kak Bog zapovijeda.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:42   #148
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
ADM uz to što ima katastrofalno riješen sajt, nema evidenciju raspoloživosti. Jedino ju Links ima i jedini ju imaju kak Bog zapovijeda.
Onda sam ja uvijek imao sreće s tim, uvijek kad bih ih nazvao imali bi ono što sam htio naručiti, nije sad baš da sam često tamo kupovao (u 4 navrata) ali sve bi glatko prošlo
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 16:47   #149
Horazon
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Stos e weba tice HGSpot bi mogao i dobiti neki normalniji web..Neznam kako ostlaima ali ova trenutna web stranica je meni katastrofalna....Evo HGSpotovci ugledajte se kako je Links to rjesio (zajedno s web shopom) , po meni je njihova web stranica najbolja

Na Vasim stranicama pogotovo mi fali sortiranje po proizvodacu i po cjeni
Horazon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 17:28   #150
M. Bajkovac
HGspot
 
M. Bajkovac's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Horazon Pregled postova
Stos e weba tice HGSpot bi mogao i dobiti neki normalniji web..Neznam kako ostlaima ali ova trenutna web stranica je meni katastrofalna....Evo HGSpotovci ugledajte se kako je Links to rjesio (zajedno s web shopom) , po meni je njihova web stranica najbolja

Na Vasim stranicama pogotovo mi fali sortiranje po proizvodacu i po cjeni
Bit će i novi web. Bez brige. Dok ne ugleda svjetlo dana, stari ćemo maksimalno poboljšati.
M. Bajkovac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na