Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2024., 01:58   #2671
strikoo
Premium
 
strikoo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: HR
Postovi: 746
Prvi put mi se pojavio fast delivery uz order
Naručeno 3.1. navečer. cca cm 25x25x5 i 15x7x7
stiglo 19.1

bila neka nebitna ogrebotina , kontaktirao support, dobio nazad 20€
strikoo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2024., 15:39   #2672
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Ako je Standard Shipping (dugački tracking koji završava tvojim poštanskim brojem), onda će ti vjerojatno stići tijekom idućeg tjedna Overseasom. Situacija se malo popravila. HR Customs sigurno nije, carinski pregled odrađuju na nekoj nespecificiranoj lokaciji u EU, ali krenulo je Overseasom (ExpressOne) iz Mađarske, tako da bi uskoro trebalo stići.
danas sam dobio mail da je u mojoj državi, i na trackingu stoji da je overseas preuzeo pošiljku prije sat vremena .
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 11:09   #2673
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
To je onaj Choice/Select shipping (besplatno iznad 9 i nešto eura)? Stići će, ako nisu baterije ili nešto sumnjivo, istim putem kao i Standard Shipping.
Da, Choice Delivery i Choice Service, ali zapravo ne možeš ništa birati. OK, hvala, umirio si me.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 11:12   #2674
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Stigao i treći paket, dok četvrti čami u mađarskoj već mj dana... unatoč standard shipingu
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 13:15   #2675
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Ne čami on u mađarskoj nego u hrvatskoj samo jos nije dosa na red za sken
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 11:44   #2676
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Zé. Pregled postova
Ljudi imam jednu čudnu i pomalo smješnu situaciju na Aliju pa me zanima ima li netko neku pametnu ideju što da napravim po tom pitanju...

Naručio sam od lika 10 majica u vrijednosti cca 60$... Trebalo mi je doći 5 XXL i 5 XL majica, međutim lik je očito nešto sjebao, poslao mi je 10 identičnih veličina i na etiketama doslovno škarama izrezao da se ne vidi veličina. Poslao sam mu poruku o čem se radi i rekao mi je mogu li mu poslati slike/video etiketa, pošaljem ja to njemu sve, lik mi odgovori: "Can you accept it? Can I compensate you 2$?"

Mislim baš mu je kompenzacija nema šta, ja sam za 60$ dobio 10 majica veličina koje ne trebam a on bi mi kompenzirao 2$...

Ima tko kakav savjet?
Otvorio sam dispute za povratom para, i odgovorili su mi da može al ako vratim majice. Ja sam majice već oprao u nadi da će se smanjiti jer su bile prevelike al ništa od toga.

Jel to to, piši kući propalo ili još nešto mogu učiniti?
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 12:52   #2677
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
pa posalji ih nazad, kakve veze ima ako si ih oprao
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 12:53   #2678
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Mislim da je teško dobiti puni povrat bez da im šalješ nazad (na to i računaju), ali parcijalni se može uvijek dobiti. Traži barem pola love, pa ove majice ili pokloni nekom ili probaj utopiti na njuškalu/FB marketu. Ili jednostavno nosi po kući, ljepše je biti u komotnoj odjeći za po doma
Jbg, shvati ovo kao školu, odjeću/obuću je bolje uzimati iz hr/eu shopova koji imaju organiziran povrat robe.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 14:02   #2679
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Majice su tiskane sa mojim logom i natpisom (tipa 32. natjecanje u oranju Ličko Petrovo Selo 2024. nije to al slično), tako da ne znam koji će im to qrac.

Ček to da probam žicat Sellera prek poruka ili što? Ja bih pristao i da mi hoće poslat 2 majice s odgovarajućom veličinom, ili djelomični povrat para svejedno.
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 15:38   #2680
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Aha, prvo mjesto za najjakijeg potkivača ovaca u selu i slično
Možeš uvijek probati prvo riješiti sa sellerom preko poruka, pa ako se ne složite, pokreneš zahtjev za refund. Ne sjećam se detalja, ali znam da se moglo unijeti koliki povrat očekujem. Bubam, uneseš 2/3 cijene, pa ti pošalju kontra ponudu za 60% povrata, prihvatiš i bok.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 15:48   #2681
3alfa3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Citiraj:
Autor 3alfa3 Pregled postova

Ugodno iznenadjen danas, jer, sinoc iza 22h je zadnji link pokazao da je doslo do Overseasa, a danas (subota) isporuceno. Ako nekom pomaze info, ta je bila Choice (prve dvije standard shipping iako naruceno u isto vrijeme, dosle odvojeno), sto se pokazalo isto kao i standard shipping jer je i broj bio sa 24 znamenke i tracking identican.


Tako da, ove 3 posiljke su stigle (svaka posebno) u roku od 17, 12 i 15 dana

Zadnje izmijenjeno od: 3alfa3. 27.01.2024. u 15:54.
3alfa3 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2024., 16:23   #2682
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: