Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.12.2018., 11:34   #1
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Mortal Kombat 11



Mortal Kombat 11 has been announced. It comes out 23rd April 2019 on PC and consoles.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 17:31   #2
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
nije baš popularno tu al evo i launch trailera

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2019., 18:07   #3
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Super trailer
Zna li netko postoji li razlog zašto prije nisu koristili originalnu muziku iz 1995 nego tek sada? Copyright? Nisam je čuo u prijašnjim igrama i trailerima. Zvuči puno bolje nego one hip hop gluposti koje su zadnjih puta koristili.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 20:38   #4
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Aaaaah, igra moje mladosti. MK X mi je bio zakon a ovo će biti još bolje. Stvarno me čudi da je tako malo zainteresiranih ovdje za MK, vrh serijal. Valjda sam prestar hahaha
Skoro napravio preorder ali ne usudim se, komp mi je dosta star pa da ne bacim 50-60 ojra i zahebavam se s refundovima. Trebat će prvo isprobati
A i skupo brate, deluxe edition 90 fucking eura a obični se niti ne isplati uzimat jer ima 6 boraca manje ili tako nešto. Bzvz. Samo full package dolazi u obzir.
Ništa, vrebam steam summer sale, bit će na G2A jeftinije ali nemam muda riskirat toliku lovu preko njih, nije to 2-3 eura. Steam je ipak zicer.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 21:13   #5
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Zna li netko postoji li razlog zašto prije nisu koristili originalnu muziku iz 1995 nego tek sada? Copyright? Nisam je čuo u prijašnjim igrama i trailerima. Zvuči puno bolje nego one hip hop gluposti koje su zadnjih puta koristili.
Rekao bih da pucaju na nostalgiju (što očigledno radi, napalili se ljudi).

Inače obožavam jedinicu i dvojku, s kojima sam puno vremena proveo;
noviji nastavci (sve nakon trojke, odnosno UMK3) me nisu impresionirali,
iako na kraju odigram svaki.

Uglavnom, i ovo će se igrati, no jednom kad izbace nekakvo
komplet izdanje (nabijem ih s prodajom dodatnih likova)
i isključivo SP varijanta -
MP mi je iz prošla 2 ostao u lošem sjećanju: em je net kod bio užas,
em dobijem protivnike koji biraju 1-2 ista lika i stalno piče jedne te iste
poteze .. sve samo za pobjedu.
I onda se desi da nekoga dobijem - i majstor zbriše,
da mu ne mogu roknuti fatality.
Nemam vremena ni živaca za taj sistem
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 21:18   #6
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Da, online dio u MK X je bio prilično sheban, pa ja živim u nadi da će učiti iz prijašnjih grešaka.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 22:50   #7
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Bez brige, ništa od toga - primarne su konzole,
a to što Boon naobećava može se slobodno zanemariti.
Tip se pokazao kao vrhunski lažov.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2019., 23:20   #8
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
nema veze, MK je ionako oduvijek bio orijentiran na player vs CPU i 1 vs 1 i tu je najjači. Još nek dodaju dobre daily/weekly/monthly challenges i slično i sve 5.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2019., 12:16   #9
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ako ne uzmemo u obzir SJW sranja kojima sad i MK podlijeze, em lazi i debilne izjave.

Tipa, zenske face su ko npcevi u bethsedinim igrama, znaci mongoloidi, obukli su ih od glave do pete jer, paz ovo, ko je vidio da se ide u borbu lagano obucen (izjava lika koji ih je dizajnirao). A istovremeno svi muski su malne samo sa smokvinim listom preko qurca. Face su ruzne jer zenski likovi na nijedan nacin nesmiju bit lijepe jer to vrijedja zene....

I ta sranja, uglavnom, zgadilo mi se to njihovo preseravanje. Igrao sam MK1 na A1200 i zaljubio se u taj serijal, al ono sta su napravili od njega je sramota.







Pogledat face na vlastitu odgovornost.

Leaked image of MK 12


__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 20.04.2019. u 12:32.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2019., 12:44   #10
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
ma dobro, meni je najbitnija šora sama po sebi i fatalityi, babalityi i te fore i njihov crni humor u kombinaciji s hebenim potezima i animacijama. Ne diraju me face puno, ionako se u igri ne vide osim u story mode-u i animacijama koji su ionako obično prekratki.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2019., 22:49   #11
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kad je izašao prvi Mortal Kombat Reboot, prije X-a, tada su se mnoge udruge za razne političke korektnosti digle na noge kako su žene prikazane kao seks objekti jer je svaka ženska imala dojku broj 6 te su se iste fino mrdale kao da je Fiziks primjenjen na njima. U MK X su im dojke smanjili i fiksirali za tijelo.
Sad su ih i obukli od pete do glave.

Dakle, kretenizam na najjače.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2019., 23:32   #12
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Zato Capcom rastura

Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2019., 23:38   #13
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,273
Ja stvarno ne vidim razloga zasto velicina dojki i kolicina odjece nebi bili stvar postavki
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 11:44   #14
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Dapače, zašto ne uvesti dojka-fatality i slično
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 12:13   #15
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nije stvar u velicini sisa nego u presedanu koji rade. Ljube guzicu SJW idiotima koji i nece kupit igru anyway.
Tekken, DoA, Street Fighter, Soul Calibur, svi imaju oskudno odjevene likove il barem normalno, i ne retardirane face. Zasto? Jer je Japan fino rekao SJW da odjebu u troskocima. DoA je probala maknit jiggle fiziku, prodaja igre otisla u 3pm, vratili fiziku.

Rade igre za igrace a ne za ljude kojima je svaki kurac na svijetu uvrijedljiv pa svoje komplekse lijece na drugima. Umjesto da ih u fino stjeraju u 3 krasna, oni rade ova sranja.

Nisu SJW isli na izbore za miss ovoga i onoga prosvjedujuci kako se setaju u kupacim kostimima, al se bune jel pixel obucen? I da, bilo je govora o tome da se zene prestane tuc u igrama jer to vodi nasilju itd. Jel treba ocekivat MK gdje nemozes napravit fatality drugom liku jer je, eto, zena.... Bioware je zenske likove narpavio ruznim retardima bas radi toga SJW sranja, pa je MEA i DAI bili smece i u tome pogledu.

Imas igru gdje nekoga prebijes i napravis puding od nejga, kidas mu djelove tjela, razbijas jaja, ruke, noge, brutalna tuca. Onda ih ubijas na najbrutalnije nacine. A smeta im ako zensko ima lice....zene i ne nosi burku. Postali su dvolicna stoka radi neke internet manjine sta zuga na sve.

Ako im je bas do te pravednosti, sta nisu stavili opciju u igru, igra za normalne i SJW retarde, njima zene u burkama, bez sisa i deformirane face. Pa biraj sta ces gledat.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 12:38   #16
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Odusevio me trailer pa instalirao MK XL, ugodno iznenadjen, cak i zena odigrala par tučnjavi samnom

Mislim da sam zadnju igru ovakvog tipa igrao Tekken 3 davno xD
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 03:52   #17
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Eto je vani i ..
Steam ocjene i komentari su očekivani, zapravo

Ništa, čeka se neka kompletna verzija pristojne cijene ..
za godinu dana.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 13:30   #18
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Da citiram reddit.

"HOLY. FUCKING. SHIT.

I've never seen three people go from genuine high excitement to a low morale, depressed state. Max and his friends just went through a runthrough about how fucking HORRIBLE this is. He says it's way worse than Injustice 2, Tekken 7, and DOA.

He said that the grind is not fun, takes too long, and eventually, says is not worth it as he says EVERY SINGLE BOX IN THE KRYPT IS RANDOM. That means every single thing in the krypt: intros, gear, skins, taunts, concept art and tons more can take fucking YEARS to unlock. If you do the math, every single item in the Krypt combined can go up to thousands and thousands and THOUSANDS of real life money. Max said that he only wants Brutalities and he can't get it because it's locked and getting it in the Krypt is absolutely random.

The grind is Towers of Time is absolutely horrible. It's not fun, it's too hard, and is even unbeatable at times because of the fact that for some towers you need to have a certain item in the Krypt in order to have a chance to beat the stage. The combat itself im the mode is also horrible, as it's basically MK9 Test Your Luck on fucking crack, steroids, weed, ALL TYPES OF DRUGS.

He actually says near the end of it that it makes him want to not play the game anymore. That's a big fucking yikes when one of the most positive FGC spokesman gets from happiness to despair in literally one hour.

Max says he'd rather go through lootboxes.

As a big fan of Mortal Kombat, and a guy who genuinely loves MK11 as a game, this is probably one of the most heinous mechanics I've ever seen as a reward system.

This breakdown went for SO LONG that I really think this will be the video that sets of the trend. It's really that bad.

Max said that he will eventually edit it to post it on Youtube, but if you have lots and lots of time, then watch the whole hour+ of the moment."

---------------------------------

"The progression system in this game is truly the grand motherlode of shit. I mean just absolutely putrid. Everyone hates it, every independent person or journalism outlet have all panned this system. How did NRS fuck this up so bad?

"There are no loot boxes!" Leave it to WB and NRS to craft a system that's worse than lootboxes. Just fucking wow."

-------------------------------------

Da moras grindat za brutality, da moras grindat za rng item da predjes tower? Toliko o tome, gledao sam stream, lik mora igrat satima i dobijat i radit fatalitye da bi zaradio currency da moze otvorit box i dobit 2 concept arta....

Fino su rekli, kako su uspili ovo zajebat? Ali, ali, Boon je rekao....lazov usrani. Videoteka.....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 13:33   #19
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel to ekipa koja radi igre namjerno si meće vatrogasni aparat tamo gdje sunce ne sija ili im netko naređuje?
Ne kužim kako možeš usrat faking Mortal Kombat? Kakvi kreteni...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 16:48   #20
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A sve je danas lova i grind. Sve. Ništa čudno danas, kada se sve vrti oko love.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 16:48   #21
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
@ Brko

A gle, teško je reći, ovako gledajući izvana, tko je točno kriv za ovakve stvari -
o tome se ne priča (razumljivo, iako ponekad procure detalji, pa nastane kaos),
ali se može pretpostaviti, s velikom sigurnošću.

Mislim, na stranu dizajn nekih likova -
očito je da je uložen veliki trud u razvoj,
kao uostalom i kod većine AAA naslova (iznimke, jasno, postoje - no to je druga tema).
Krvav je to posao koji traje mjesecima/godinama,
za stotine ljudi koji daju sve od sebe -
i onda u jednom trenutku dođe neka pizda iz managementa izdavača
koji vidi samo $$, i naredi da se ubace ovakve gluposti.

Devovi su odradili svoj posao i dobili plaću, nije nitko zakinut -
samo, bude ti vjerojatno teško kad vidiš kako kasape
nešto u što si uložio brdo vremena i truda.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 16:51   #22
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Vjeruj mi, nije Brkan mislio konretno na "ekipu koja radi igre", već se nekako općenito obratio tom puku. Naravno, nisu devovi krivi, rade svoj posao za svoju plaću.

Kriv je netko tko je to odobrio.
Čak ne bi ideju krivio, svaka ideja je dobra za nešto, no dobra ideja u lošem okruženju postaje loša ideja zbog posljedica. Tako da, sve je na ovima koji to odobre.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 16:58   #23
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Odobrio je (tj. zahtjevao) netko s viših pozicija,
radnu snagu nitko ništa ne pita
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 17:02   #24
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Znam, to i kažem. Nitko se ni ne obraća "radnoj snazi".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 17:48   #25
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jasno da nije kriv junior developer tamo. Kao ni što nisu tete na mesoreznicama krive za propast Agrokora.
Krivim taj menađment i sve te seronje koji su išli u razne skupe plaćene škole gdje su naučili kako je samo novac bitan i kako svaki brend treba iscijediti do kraja.

Umjesto da se bore protiv gamadi poput EA, oni se ugledaju na njih.

Mortal Kombat je brand star cca 25 godina i jedan od većih u svijetu gaminga, a ga očito treba EA-zirati tim idiotarijama poput beskonačnog grinda ili plaćenim shortcutovima kupovima koinsa ili slično.


Sent from S7 Presidency Phone
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 20:46   #26
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Bas tako, neki je manager osmislio briljantan sistem da se igra igra godinama, jer ce vam toliko trebat da sve unlockate, a oni u medjuvremenu ubace DLC i jos srana u loot pool i navali naraode. Developere, tj, coding prasinare nitko ama bas nista ne pita, samo sjedi, suti i tipkaj tu.

Mislim, jebena borilacka igra gdje trebas grindat finisher. I briga njih, placenim novinarima se svidja, gaming zajednici je pun Q ovakih lootbox/grindbox/whatever sranja.
Evo je vec igra bombala na metacriticu, nakon SJW likova, lazljivog dizajnera, kontraverze sa Jax krajem, Shao Khan imitira D.Trumpa (ne, ne zajebajem se ni najmanje), zakljucavanje finishera iza rng grinda, matchmaking ne radi (tj, ne spaja igrace po skill levelu kao u tekkenu, Soul caliburu, itd), stavi te da igras sa likom koji ima ping valjda 1-2 miliona pa se teleportira po borilistu.... i jos je borilacka igra 68gb.

68 vrazijih giga.... veca je igra sa 15 likova i par staticnih 2d pozadina nego cijeli GTA5.



Kriticari koji ne kritiziraju nista...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2019., 10:29   #27
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,156
Al ste se ujebali... Pa kupiš to što ti treba i amen, nije da je skupo. Vaša je krivica što ste siromašni. Mislim, ako nemaš 6440,00$ za DLC - nek te Horvatinčić zgazi...

Citiraj:
Let's assume you just want to finish the campaign, do every character tutorial and complete the basic towers. You do not want to do any grinding outside of this, but you want to unlock every skin in the game:

On average, one skin costs 500 Time Krystals, which costs $5 in the store. You can of course earn these, but they accumulate very slowly
Skins appear in the store on a rotational basis, where a set of five skins are made available for a limited period of time (usually 6 to 8 hours), then they are gone and you have to grind the towers to earn them. This adds to the urgency to quickly spend money on that skin you always wanted. For our calculations to be valid, we will assume you never see a duplicate skin in the store and you check the store every 6 hours or so
There are 23 characters in the game, each of which has 60 skins. But playing through the story, character tutorial and basic towers will usually unlock 4 of these, so we have 56 skins to unlock
So based on these, we get: 23 * 56 * 5 = $6440
Note that these calculations include the patch which the devs promised would solve the progression issues
This figure does not include: fatalities, brutalities, gear or single use consumables because I have not figured out the exact drop rate for these

izvor: https://www.reddit.com/r/PS4/comment...uy_every_skin/



Edit:



Why not just grind for the skins?

I got around 760 Time Krystals after 4 hours of play. At this rate, it will take me 3390 hours to unlock every skin. Sure, I could complete specific towers of time to get there faster. But like I explained in my previous post, these are near impossible to complete without rare or better gear and single use consumables, which themselves require more grinding.



Why the outrage over this? Previous MK games allowed you to pay for skins too...

In MKX, you could unlock all: skins, fatalities, brutalities and DLC characters for just $40. Yet in this game, you need $6440 just to unlock all the skins.

Zadnje izmijenjeno od: IHrvojeI. 25.04.2019. u 10:30. Razlog: nisam naveo izvor
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2019., 12:04   #28
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Ajme sto su napravili od mortal kombat fransize.Placati da bi napravio finisher koji je bio zastitni znak mk serijala.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2019., 12:31   #29
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I onda se ljudi cude sta videoteke rade. Nije dosta 60$ za igru, treba jos 6k dolara za skinove + DLCeve sta ce tek doc.
Kad ekipa pocne glasat novcanikom, mozda se ove budale opamete.

I sranjima jos nije kraj.




Banaju ok znak rukom, jer je netko na 4chanu iz zajebancije rekao da je to "white power" znak od nacista, i brze bolje, neather realm studio je deepthrothao SJW zajednicu i odma promjenio to....

Jax ending? Spasio je ljude od robstva? I sad su oni postali wakanda il neka kita jer su tako napredni.
Big fucking deal, sta nije zaustavio prvi ili drugi svjetski rat. WW1 cca 43m zrtava, WW2 70-85m zrtava.

Al cim netko pokaze na time paradox odma je dobio label rasiste i prica zavrsava.

Ovo je i prije bilo gadljivo sta su od MK napravili, al po dobrom starom Murphyu, uvjek moze bit gore. Cisto sam radoznao koliko u mp3 ovo moze otic.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 25.04.2019. u 13:01.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2019., 19:51   #30
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na