Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2014., 14:13   #1
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha

Dakle, poštovani Stalkeri, ovdje ćemo drobiti od Lost Alpha igri, budući je ipak dosta drugačija priča i igra od SoC, pa je zaslužila i svoju zasebnu temu.

Svi postovi od izlaska igre i samog gameplaya su sada prebačeni u ovu temu. U SoC temi ćemo (jednom) nastaviti raspravu ako bude opet kakvih dobrih modova.


Zadnje izmijenjeno od: Brko. 19.05.2014. u 10:45. Razlog: S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2014., 18:34   #2
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha

LA beta build je procurio ,zapravo tužno kad gledas jer najvjerojatnije bi izaso final build ovaj mjesec oko 26-og (tako nesto je bila prica)

Komentar glavnog covjeka LA na mod.db

Citiraj:
dezodordezodor 4hours 5mins ago replied:
Some testers decided to ruin our work. Whoever plans to download it i wouldnt suggest it yet. We will release a most recent version soon which is at least stable. The leaked one wasnt planned for public use, so anuone tries it shouldnt be surprised if we said we need more time to finish it. Links to the leak wont be tolerated here nor the discussions. Its a stolen material which is illegal to download. If you cant wait a little more then dl it but then youll need to download 10gb again in a few weeks. Support for the leak wont be given.Due to the unfortunate event LA wont be an official addon. Will remain free to download.
Screenshots:
http://images.gameru.net/image/direct/2cceb49bed.jpg
http://images.gameru.net/image/direct/e2398f0c61.jpg
http://images.gameru.net/image/direct/5e7414735b.jpg

Također je torrent vec vani /dali radi jos osobno neznam i nemogu potvrditi.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 02.04.2014., 20:11   #3
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Govorimo od Lost Alfa?

Da ponovimo, to će kao biti nove misije, područja i slično i biti će standalone?

Hell yea, ako sam u pravu
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2014., 20:39   #4
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Da.Trenutna verzija 20.02 koja je procurila navodno nije stabilna te se na njoj nije radilo 6 mjeseci no to ću za nekih sat vremena sam provjerit jeli stabilna ili ne.
A po prijasnjim Dezodor-ovim komentarima stabilnu beta verziju su planirali izbacit i prezentirat na KRI (Russian Game Developers Conference)krajem travnja.
Sta sad nakon svega ovoga planiraju vrag ce ti ga znat ali vidjet cemo ubrzo.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 02.04.2014., 21:40   #5
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma moš mislit da je procurilo. Seronje tako je i Hlaf Life 2 tobože procurio pa je bilo odgode par mjeseci zbog toga.
Ovo je kupovina vremena i jedan dobar razlog da se još produlji. Ako se sjetimo, rekao sam pred koju godinu da je moguća krađa neke beta test verzije i onda elongacija izlaska...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2014., 22:54   #6
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Ne kužiš igra je trebala izač kao ofišal GSC proizvod na ovome KRI sajmu developera samim time nebi bila besplatna a sa ovim sta se dogodilo to sve pada u vodu i vec je spomenuto to sve gori i prvom mome postu.
Citiraj:
Due to the unfortunate event LA wont be an official addon. Will remain free to download.
Anyway ja samo sad cekam kraj ovoga mjeseca da vidim sta su napokon skuhali nakon svih ovih godina.I da proba sam tu betu maloprije radi kao maslacom podmazana i mogu samo rec da je pocetak/intro slican soc-u te da sidrovich prica savrseni engleski jezik a sve ostalo na ruskom od menija do ingame razgovora ubrzo nakon toga sam izletio iz igre da si ne kvarim doživljaj...
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha...t-alpha-update
https://www.youtube.com/watch?v=97juHKPueno
https://www.youtube.com/watch?v=uD2RVYRp3_M

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 03.04.2014. u 16:40.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 04.04.2014., 08:08   #7
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel netko ovo vidio prije ? Moram priznat da sam danas na ovo sasma slučajno nabasao...

Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2014., 09:42   #8
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Hmm, što je to neki fan made movie ili?
Stavljen je na Watch listu
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2014., 14:48   #9
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Gotovo mi zvuci nevjerojatno da je LA pred izlaskom

Kolko citam po netu, ekipa koja je skinula je uglavnom odusevljena. Vecina mapa, osobito Cordon, Garbage i Yantar su prilicno drugacije, sve mape su tri cetiri puta vece, a tu su i mape izbacene iz orginala, takodjer preradjene - Dead City, Chernobyl, Generators.

Survival element je postrozen totalno - kolicina municije ogranicena, a armor se puno brze istrosi.


Taman sam evo po drugi put u par tjedana prosao igru, bas sam pogodio termin pred LA
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2014., 14:56   #10
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pitanje je hoće li ga sad izbaciti. I dalje vjerujem u teoriju zavjere da su sami plasirali ovo van da se ili operu od nečega ili prolongiraju release date.
2012 je mod bio kao 99,9% gotov i dali su release date, pa su ga pushed back na godinu i pol. I sad kao opet problemi... Mislim da dezowawe malo kenja, al dobro. To sam samo ja
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2014., 15:05   #11
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ma dezo od pocetka seree

My guess - shvatio je da nikad nece napravit ono kaj je htio od igre i ne bi po tome nikad izasla. Ovo mu je diverzija, kao ono, eto nije gotovo ali kad su ju vec ilegalno pustili, na, tu vam je. Mislim da bu ju sad izbacio as is

Sve skupa se to previse oteglo. Najbolje bi bilo da nastane histerija koja ce neki studio ponukat da otkupi prava na dvojku i napravi novu igru
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2014., 16:03   #12
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Jebo vas ja!

Prestanite bampat temu opet ću se navući na ovisnost STALKERa.

Brko šta me rajcaš
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2014., 16:45   #13
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Igra /mod izlazi 26 -og bice stabilna ali ne gotova kako su oni htjeli te puna bagova,updejtat ce je i pečeat kao i svaki drugi mod.
Ovaj dezodor je ima dogovor/ugovor sa Grigorovich -om da izbace LA kao novu igru u Stalkeru serijalu samim time bi dosta para zavrsilo kod dezo tima ali sa ovim leakom Grigorovič ih je odheba jer normalno ko ce kupovat igru kad je procurila.
Dalje lik koji je ovo leaka je i njihov beta tester OlegatoR te jedan od admina ako i ne vlasnik gamer.ru sajta bar po onome sta je je dezo izjavio a leakao je to kao prvo aprilsku šalu da si busta poglede na sajt te po njemu ta beta je stara sest mjeseci pa to nije "nikakakva steta",na sta mu je sam dezodor odgovorio tamo na tom forumu gdje je torrent postan da mu hebe mamu onako vise puta te da makne taj torrent na sta mu ovaj odgovara da je pasvordom lokan cjeli torrent te da ne brine ali 2 sata poslje posta pasvord (vidih i ja na svoje oci razgovor na tome forumu onako dosta smjesno)
...dakle drugovanje Grigorovich -om im se odbilo od glavu,ovaj sta je posta tu betu vjerojatno nije zna sta ce od ljubomore sta ce ovi dignit lovu od prodaje pa im je malo umrsio planove.

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 07.04.2014. u 17:05.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 09:59   #14
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Pa tu više ne znaš tko pije a tko plaća

Grigorovič je malo prodavao prava Bethesdi, pa malo Bitcomposeru, a na kraju tvrdi da on drži sva prava na serijal

A i ova priča da sad neće podržat igru zato što je leakala stara verzija mi ne pije vodu... Em je moguće da dezo nekaj mulja, em nema nikakve logike da Grigorovič otkantava cijelu priču zbog ovog, jer on od prodaje može samo plus imat bez obzira na leak, nikako neće biti u gubitku. Kolko sam shvatio, uložio ništa nije u ciejlu priču, dezo je organizirao ekipu koja je radila, i svima njima bi neka pinka mogla sjest jer, bez obzira na leak siguran sam da bi dobar dio fanova kupio igru.

I da, mojne me batje da je igra puna bugova nakon svih ovih godina, i uz to su ju već kakti htjeli izdat još prije godinu i pol
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 10:44   #15
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao što rekoh, meni priča ne drži vodu. I pitanje je ko tu koga.
Grigorobič sere isto. Lik nema.para za wc papir a sad bi šatro izdavao nešto...
I da, bugovito a 2012 bio release date. LoL
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 12:39   #16
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Autumn Aurora 2 mod za SoC

http://www.moddb.com/mods/autumn-aurora-compilation-mod

link za skinut mod: http://www.moddb.com/mods/autumn-aur...utumn-aurora-2

link za skinut patch: http://www.moddb.com/mods/autumn-aur...tive-patch-204

gameplay:http://www.youtube.com/watch?v=x42TWIF6BPk
(Iako jubito nemože stvarno prikazat ljepotu moda daje neku predožbu)

SoC mora biti na 10006 verziji da bi mod radio.
Sam mod prati vanila pricu ali je dosta hardcore sta se tezine tice može se popravljat oprema,artefakti se mogu otkrivat samo sa detektorom ,spavanje je moguće samo na sigurnim mjestima gdje su madraci ili kreveti,zvukovi i ambijent su jos i jeziviji te ima oko desetak novih modela oružja...
Graficki te atmosferski je mod nesto najimpresivnije sta sam dosad vidio za SoC

/ako je vec tu negdje prije spomentu,linkan i stavljen mod brisem ako ne uživajte ko može /

Sretno Stalkeri.
Počeo sam igrati mod, i mogu reće da je jeb... težak. Kad prodajem stvari dobijem neku mizeriju od novaca a kad trebam to isto kupiti kao da je od suhog zlata, po tim cijenama ne mogu si ni hranu kupiti

Da ne govorim da me ubiju kao zeca čim me vide...
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 14:31   #17
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor iprodano Pregled postova
Počeo sam igrati mod, i mogu reće da je jeb... težak. Kad prodajem stvari dobijem neku mizeriju od novaca a kad trebam to isto kupiti kao da je od suhog zlata, po tim cijenama ne mogu si ni hranu kupiti
Da ne govorim da me ubiju kao zeca čim me vide...
Pa i inače je takva spika, puška koju si koristio vrijedi par stotina RU. Npr. Thunder je kad ga prodaješ oko 1.000 RU (ovisno o stanju), a kad ga kupuješ 40.000 RU

Uglavnom, ak odradiš Army Warehouse misiju onda ti ne treba nikakva kupovina nakon toga, sve dobiš kaj trebaš

Baš me zanima težina, sad sam se taman ušemio, Monolithovce skidam s jednim metkom samo tako, oćeš s Vintarom, oćeš s Thunderom ili AKM 74/2U
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 16:59   #18
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Da ne govorim da me ubiju kao zeca čim me vide...


Šta se LA tiče vidit cemo 26-og ako zahebu i taj datum kojeg je ovaj dezo spomenija i potvrdija vise puta onda nek se hebu i oni i mod ,pa pratim to govno skoro 4 g. i samo zelim da igru/mod vise izbacu pun mi k. čekanja.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:09   #19
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova


Šta se LA tiče vidit cemo 26-og ako zahebu i taj datum kojeg je ovaj dezo spomenija i potvrdija vise puta onda nek se hebu i oni i mod ,pa pratim to govno skoro 4 g. i samo zelim da igru/mod vise izbacu pun mi k. čekanja.
Više niš ne čekam tak dugo. 8 godina sam čekao Black Mesa mod, ne je8e me to više za niš
Neka kaže, gotov je kad vidite da je gotov i bok. A ne ko Guns and Roses album izbacivati 100 godina.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2014., 19:23   #20
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Dakle, i 26. je došo, iako na moddb piše released, linka još uvijek nema na dezowave.com. Ili igdje
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2014., 21:57   #21
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Ćeka se torrent kroz nekih sat / dva tezak 6.2gb ,postam tu kad dode...nije moddb odobrio na vrijeme mod vikend i tako ,site im je down jer ekipa kuca po F5 .
Citiraj:
dezodor 19mins 40secs ago replied: yep, i had to split the installer to 13 parts, uploading the 3rd now, while seeding torrent to 100/100 guys. once they got the game, we will post torrent, meanwhile im uploading the split archive as well.
PDF Manual : http://sjc10.dl.dbolical.com/2014/04...=&e=1398544695
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 26.04.2014., 22:14   #22
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Očekiv'a sam da će Brko danas nešto ubacit u temu, ipak je današnji datum bitan.
Kad ono ćorak
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 13:09   #23
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Brko jučer nije ni posjetio forun do kasno u noć. Tako da hebiga nisam zaboravio obljetnicu, ako to misliš
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 15:41   #24
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Evo zivo je na moddb ce biti u djelovima ali presporo skida pa predlažem torrent http://gameupdates.org/details.php?i...ist=1#filelist
njihov legit je bez straha ono ljevo download now.
ili
Mega.co.nz
Mega.co.nz
Mega.co.nz
Mega.co.nz
(OST i Manual)
Mega.co.nz

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 27.04.2014. u 16:48.
Tajl3r je online   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 19:03   #25
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Skida se valjda će opravdati toliko isčekivanje
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 19:31   #26
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Evo ja skidam preko torrenta.trenutno je na 41%

Imam predosjecaj da ce ozivjeti ova tema
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 19:56   #27
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja ću večeras stavit cuclat pa sutra popodne će valjda bit spremno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 20:04   #28
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
pa meni treba negdje oko 4 sata da se skine a imam 4 megabit download.Moze ti se skinuti puno prije ako imas brzu vezu od mene...

E da,ovo je standalone igra tako da NE TREBA vanilla STALKER SOC
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 20:05   #29
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Standalone? Fenomesjajno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2014., 20:11   #30
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Imam predosjecaj da ce ozivjeti ova tema
Neka neka ,meni jos skida jos sat vrimena ostalo ,a bice masu bagova zato bolje da nas ima ode vise da to skupa rješavamo...
Tajl3r je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na