Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.11.2011., 15:01   #1621
inoo46
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: njemacka
Postovi: 3
Da li postoji unlock za iphone4 jb 4.1 verzija firmware baseband 02.10.04
inoo46 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 15:10   #1622
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Jos uvijek ne postoji.

Imas ovdje wizard po kojem poklikces koji ti je base band i iOS i kaze da ne postoji unloack za tvoju kombinaciju
zgmmax je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2011., 06:07   #1623
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Dali se instaliranjem ovih novih OTA update-a kao sto je ovaj 5.0.1 od 38,9MB gubi jailbreak?
japa je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 07:25   #1624
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Ne možeš na JB-an mob instalirat OTA update. Neće ti dat.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 03:10   #1625
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Steta to im je po meni najbolji feature iOS-a 5. Valjda budu nasli nacin da i to radi uz JB.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 10:36   #1626
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor japa Pregled postova
Steta to im je po meni najbolji feature iOS-a 5. Valjda budu nasli nacin da i to radi uz JB.
čisto sumnjam..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:38   #1627
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Ima li jb za ios 5 untethered,na netu pise da ima ali di god kliknem nista od
Informacija?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:59   #1628
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Nema untethered, ima semi-untethered. Slicno kao tethered, samo kad ti se ugasi, moci ces ga upaliti i koristiti samo osnovne funkcije (sms, poziv i jos nesto sitno) dok ga ne spojis na komp
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 19:34   #1629
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
Nikako ne ići na 5.0 ako se ne mora. Ja sam (konj) digao sa 4.2.1 na 5 i popušio. Ništa bitno nema na iOS 5, a i dosta aplikacija sa cydie ne radi na 50.
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:46   #1630
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
Nikako ne ići na 5.0 ako se ne mora. Ja sam (konj) digao sa 4.2.1 na 5 i popušio. Ništa bitno nema na iOS 5, a i dosta aplikacija sa cydie ne radi na 50.
Jel imas spremljen shsh? Ako imas, vrati na 4.3.x
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2011., 23:31   #1631
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ma sve to meni za iOS 5 jasno, ali trenutno imam iOS 4.2.1 i on mi je JBkan, trebao bi biti ne jailbreakan. Pa pitam postoji li mogucnost mozda da reinstaliram gore novi 4.2.1 bez JB?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2011., 04:52   #1632
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Ma sve to meni za iOS 5 jasno, ali trenutno imam iOS 4.2.1 i on mi je JBkan, trebao bi biti ne jailbreakan. Pa pitam postoji li mogucnost mozda da reinstaliram gore novi 4.2.1 bez JB?
Postoji. Ako imas u Cydiji spremljene SHSH od 4.2.1 ,pokreni tinyumbrella ,skoni shsh fajlove i pokreni server. NApravis custom 4.2.1 sa snowbreezeom (odaberi opciju BASEBAND PRESERVATION i nista drugo. Kad zavrsi ,ubaci telefon u pwned dfu modi restoraj sa itunes taj fw kojeg si napravio.

Ako nema SHSH spremljene,skini si iFaith, dumpaj SHSH fajlove,napravi FW s tim shsh fajlovima (uputstva imas u iFaithu) i fleshaj telefon s tim fw-om.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2011., 13:48   #1633
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Postoji. Ako imas u Cydiji spremljene SHSH od 4.2.1 ,pokreni tinyumbrella ,skoni shsh fajlove i pokreni server. NApravis custom 4.2.1 sa snowbreezeom (odaberi opciju BASEBAND PRESERVATION i nista drugo. Kad zavrsi ,ubaci telefon u pwned dfu modi restoraj sa itunes taj fw kojeg si napravio.

Ako nema SHSH spremljene,skini si iFaith, dumpaj SHSH fajlove,napravi FW s tim shsh fajlovima (uputstva imas u iFaithu) i fleshaj telefon s tim fw-om.
Super, hvala ti. Isao sam preko iFaitha, sad sam spremio SHSH fajl, sad isto u njemu idem na onaj "build signed IPSW w/Blobs" za fleshanje?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2011., 21:34   #1634
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Pozz!Stavio sam 5.0.1 IOS na 3gs i sad nikako ne mogu napavit JB.Dok sam imao ranije verzije softwarea 4... bez problema sam to rjesavao,sad sta god pokusam ne radi,npr. redsnow javlja da na podrzava tu verziju softa. Mozete li me uputit kako da JB?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 01:08   #1635
mamic16
bi0haZZ
Moj komp
 
mamic16's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
Pozz!Stavio sam 5.0.1 IOS na 3gs i sad nikako ne mogu napavit JB.Dok sam imao ranije verzije softwarea 4... bez problema sam to rjesavao,sad sta god pokusam ne radi,npr. redsnow javlja da na podrzava tu verziju softa. Mozete li me uputit kako da JB?
iOS 5.0.1 with its bug and battery fixes can be jailbroken using the latest version of the redsn0w tool. For now, this is still a tethered jailbreak, but the semi-tether from Cydia works.
If you don’t like the tethered boot process, hold out for an untethered release which is actively being worked on by the Dev Team, no ETA is available for that however.
Requirements

A supported iOS device: iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 1, iPod touch 3rd or 4th gen – there is currently no support for iPad 2 or iPhone 4S
iOS 5.0.1 installed already – download it here or use the OTA update if you haven’t already
The previous iOS 5 IPSW for the device
Redsn0w 0.9.9b8 – get it for Mac or grab it for Windows
The jailbreaking process will be familiar to anyone who has done this before or who has used a custom IPSW. The main thing to remember here is that you are pointing at the older IPSW file despite running a newer version of iOS, this will continue to be the case until a new version of redsn0w is released to circumvent that aspect of the procedure.
Jailbreaking iOS 5.0.1 with Redsn0w
Turn the iOS device off and then connect it to the computer
Launch Redsn0w and click the “Extras” button, then click on “Select IPSW” – locate the iOS 5 IPSW (not iOS 5.0.1) and click “Open”
Click “Back” to return to the original Redsn0w screen and click on “Jailbreak” as usual
Put the iOS device in DFU mode as redsn0w instructs, holding down the Power and Home button for 10 seconds, then release the power button but continue to hold the Home button for another 15 seconds or so
As the jailbreak works, the iPhone/iPad/iPod will reboot and you’ll get a notification that it requires a tethered boot, let the device boot up as usual and then put the hardware into DFU mode yet again so you can perform the tethered boot and get Cydia to work
Back in Redsn0w, go to “Extras” and select the iOS 5.0 IPSW again, then click on “Just Boot” at the top of the “Extras” menu to perform the tethered boot
Enjoy your jailbreak
If you have a white Cydia icon it’s because you didn’t perform a tethered boot properly, so just go through that step again and you’ll be fine. From this point it’s recommended to install the semi-tether since it improves the experience, it’s a free download from the Cydia store.
If all of this seems confusing or causes a headache, just wait until a new version of redsn0w is available or better yet wait for the untether.

Znaci kad lociras Select IPSW ne lociras 5.0.1 nego 5.0 jer redsnow do te verzije za sad podrzava
mamic16 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 01:15   #1636
mamic16
bi0haZZ
Moj komp
 
mamic16's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Ovako , sori prvo za dupli post u prvom sam samo objasnjenje za jb pisao . Zanima me da li se nekome dogada sljedece . Kad god otvorim navigaciju ili google maps od iphonea pocne mi traziti gps uredaje i dogodi se to da mi skroz nestane mreze na mobu , pocne ju traziti , nade ju i ocita skroz i onda opet se izgubi i ponovno isto radi . Kad izadem iz gpsa sve normalno mreza se ne restarta ajmo reci . Jedino sto mi ponekad kad sam u autu i kad se krecem pogledam na mob i vidim da nema ni jedne cetice signala koda je zastekao , tek kad ukljucim pa iskljucim zrakoplovni mod mi se oporavi mreza. Jailbrejkao sam svoj 3gs na ios5.0.1 verziju i od tad se to dogada bb je 6.15 ( uvijek je bio taj bb od kad sam ga kupio preko oglasa)
mamic16 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 07:01   #1637
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
mamic16 Ne radi ti GPS zbog 06.15.00 BB, to je česta nuspojava (99%) kod stavljanja ipadovog basebanda.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 11:10   #1638
mamic16
bi0haZZ
Moj komp
 
mamic16's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
mamic16 Ne radi ti GPS zbog 06.15.00 BB, to je česta nuspojava (99%) kod stavljanja ipadovog basebanda.
Al on ocita lokaciju di se nalazim i onda se mreza ajmo reci restarta i ponovno ocitava
mamic16 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 11:15   #1639
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Dakle, kao što je kolega već rekao: osoba od koje si kupio mobitel je prije stavila modem firmware od ipad-a i opće poznato je da kod te kombinacije ima puno problema sa gps-om. guglaj malo pa ćeš vidit da nisi jedini.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 12:40   #1640
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Hvala na odgovoru!
Sada opet problem,znaci skinuo sam 5.0 ios i njega selectam u redsnow on napravi svoje,stisnem jailbreak and istall cydia,on napravi kao patching kernel i redsnow se jednostavno ugasi sam od sebe?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 12:58   #1641
mamic16
bi0haZZ
Moj komp
 
mamic16's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
Hvala na odgovoru!
Sada opet problem,znaci skinuo sam 5.0 ios i njega selectam u redsnow on napravi svoje,stisnem jailbreak and istall cydia,on napravi kao patching kernel i redsnow se jednostavno ugasi sam od sebe?
da li koristis win7 ? ako da , jesi li redsnow otvorio kao administrator(run as administrator) , da li ti je internet cijelo vrijeme ukljucen kad jailbraekas , probaj preko drugog pca jailbrakeat ako ti se na onom rusi redsnow???
mamic16 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2011., 19:14   #1642
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
zahvaljujem,sve rijeseno i stavljen semi tethered!
Problem je bio sto ima vise ios 5.0 verzija,stavio sam neku raniju verziju i radi.
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 01:02   #1643
mamic16
bi0haZZ
Moj komp
 
mamic16's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
Dakle, kao što je kolega već rekao: osoba od koje si kupio mobitel je prije stavila modem firmware od ipad-a i opće poznato je da kod te kombinacije ima puno problema sa gps-om. guglaj malo pa ćeš vidit da nisi jedini.
sve je to jasno razumijem ja to sve , ocu reci da gps radi ! znaci moju lokaciju pronade i sve to , ali nakon sto sam min ili 2 min u navigaciji , mreza se pocne gasiti i ponovno paliti, ...inace gps crkne jedino kod NOVIH boot rom-ova... moj 3gs ima stari boot rom http://www.coolestguyplanet.net/re-f...-3gs-baseband/ na linku su lijepo objasnili to..
mamic16 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 18:03   #1644
inoo46
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: njemacka
Postovi: 3
Citiraj:
Autor dzura Pregled postova
AKO VAM TREBA UNLOCK I IMATE ultrasn0w NEMOJTE RADIT JAILBREAK SA REDSNOW JER NADOGRAĐUJE BB. KORISTITE RAĐE SnowBreeze.

1.Skinite iOS 4.3.3

2.Skinite redsn0w i raspakirajte ga


Uploaded with ImageShack.us

3.Spojite iphone sa itunsima


Uploaded with ImageShack.us

4.Izaberite Vaš iphone i istovremeno držite stisnutu tipku shift na tastaturi i mišom kliknite na restore u itunsima


Uploaded with ImageShack.us

5.Navigirajte do foldera gdje ste spremili iOS 4.3.3 i potvrdite

6.Nakon što itunes završi sa restore otvorite redsn0w aplikaciju i kliknite na Browse


Uploaded with ImageShack.us

7.Opet odaberite iOs 4.3.3 koji ste skinuli i stisnite Open


Uploaded with ImageShack.us

8.Nakon što ga redsn0w očita stisnite Next

9.Sada stavite kvačicu kod Cydia a ostalo po želji


Uploaded with ImageShack.us

10.Ugasite Vaš iphone i spojite ga na pc.

11.Sada ce Vas voditi kroz postupak stavljanja iphonea u DFU mode.Znači stisnete power tipku(ona na vrhu za paljenje) , nakon toga home tipku(onaj veliki kružić...)i držite ih zajedno kroz 10 sec, nakon toga pustite power i držite samo home....


Uploaded with ImageShack.us

12.Nakon toga redsn0w pocinje sa svojom magijom i poslje kojih 5-7 min Vaš iphone je jailbreakani.

13.Sada se na springbordu nalazi ikona cydia, uđite u aplikaciju i dolje stisnite Manage pa onda sources.U gordenj desnom kutu Edit pa u ljevom Add i upisite http://cydia.hackulo.us i stisnite Done.
Nakon toga na Search i potražite Installous te ga instalirate.
Sada imate Installous aplikaciju koja funkcijonira ko appstore uz razliku da su aplikacije cre....e :-) uzivajte!!!

UNLOCK
Trenutno postoje tri opcije za otkljucavanje iphone 4 na sve mreže.

1.Ako ste sretnik i imate iphone sa jednom od ovih verzija BB:04.26.08, 05.11.07, 05.12.01, 05.13.04, 06.15.00, 01.59 (Settings-General-About-Modem Firmware-xx.xx.xx) onda samo nakon jailbreaka skinite sa cydie ultrasn0w i to je to!

2.Platite nekom ko otkljucava putem IMEI-a.Stvar je dosta skupa (oko 170 dolara) ali funkcionira.Ako se odlucite na taj korak pazite od koga kupujete jer ima jaku puno prijevara.

3.Kupnja gevey kartice putem ebaya ili njuskala.Isto pripazite dobro da kupite orginal jer ima vise laznih nego prvih a lazne su lose jer neke opce ne rade, neke ne otkljucavaju 04.10.01 BB, neke trose bateriju jako itd...(ja sam prvi put kupil lažnu na njuskalu, prodavala se za 100 kn i pohlepa ne koštala , drugi put sam bil pametan pa nisam uzel do kad ju nismo isprobali)
Evo nekih primjera kako prepoznat:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Orginal ima neke brojke napisane na samom chipu a lažnjak je prazni ko ovaj


Uploaded with ImageShack.us

Postupak unlocka je da umetnete gevey skupa sa svojom karticom(na iphoneu iskljucite 3g,wifi...poslje ih samo ukljucite)


Uploaded with ImageShack.us

nakon toga pojavi se meni na kojem kliknete accept te nakon 15sec nazovite 112 i prekinite cim se poziv uspostavi.Nakon toga na Settings i ukljucite pa iskljucite Airplane mod i kroz kojih minutu je otkljucan!
Sada trebate sami ukucat postavke za mms svoje mreže(google "vaša mreža" apn, ili mms postavke)
Sve ostalo radi normalno

REZANJE KARTICE

Ako vam se neda po novu microsim karticu možete i sami svoju staru izrezat.Nije tesko.
Template za izrezivanje, isprintaje ga i pratite upute sa ovog videa:

http://www.youtube.com/watch?v=ZUpkX...feature=fvwrel

Q: Dali se gubi garancija ako napravim jailbreak?
A: Da, ali kasnije možete preko itunesa napravit restore i niko nece znati da ste ga jailbreakali.

Q: Zasto da opce radim Jailbreak?
A: Zato jer vam se otvara puno novih mogucnosti i programa i tek onda iphone postaje smartphone

Q: Imam drugu mrezu i skupi su mi megabajti za download,mogu ga kak sprijecit da se spaja na net?
A: U Cydiji imate program koji se zove SbSettings i u njemu mozete iskljucit 3g i edge i onda ce vam se spajat samo kad ima wifi u blizini




Ako nekog jos sta zanima nek pita!

Pogledati prije pitanja:
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=583
inoo46 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 09:07   #1645
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Jedan upit, kolegica kao sto obicno biva klikajuci samo na "next, yes,yes,next.." napravila update cetvorke na 4.3.2 i bb se dignuo na 04.10.01, jel ima koji kasniji update bb-a koji se da unlockat?
Trenutacno je na vipu treba tele2 kartica nutra??
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 09:18   #1646
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
nema .. jbg zajeb
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 11:28   #1647
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Može ga otključati ali jedino uz gay karticu

Samo, kako ga je next.ala na 4.3.2 nije mi jasno
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 22:48   #1648
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
A eto tako ga je updejtala, to je onaj tip korisnika sa profilnom slikom sebe u ogledalu da se vidi iphone i bojler iza u sto neulazim

Koji da stavim sad ios uopce i sa cime da ga jb-am barem kad nemrem unlockat?
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2011., 10:43   #1649
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Ako će kupovati karticu (što je jedino rješenje) za otključavanje onda nikako dizati na iOS5, sve ispod toga se da otključati sa karticom..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2011., 11:36   #1650
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Skini tinyumbrellu i pogledaj koje shsh ima spremljene (na cydia serveru). Na četvorki se i BB downgradea sa downgradeom FW. Treba ti za 4.0 ili 4.0.1 jer čini mi se da su oni dolazili sa 01.59.00 BB.
flajpan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na