Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2019., 16:38   #2371
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ma ljudi ni ne znaju da u našim shopovima imaju kraljevski tretman
Amen to that. Kod nas se samo pljuje po shopovima, a nisu svjesni kakvi su zakoni vani ili u Njemackoj recimo gdje je 6 tjedana normalan rok za rijesavanje reklamacije, a i shopovi cesto iskoriste pravo na "useful life" gdje umanje vrijednost proizvoda i ne vraćaju punu cijenu ako nisu u mogućnosti ponuditi alternativu.

To i ima smisla jer zašto bi netko dobio natrag recimo 3500kn povrata novca za recimo gtx 1070 ako mu se grafička pokvari nakon 2 godine kad ona vise ne vrijedi toliko. To je u EU logicno, ali kod nas raznorazni mamlazi salju prijave na mingo.

Htjeli bi biti Europa, ali samo kad nama to paše, tipican balkanitis.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 16:41   #2372
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Amen to that. Kod nas se samo pljuje po shopovima, a nisu svjesni kakvi su zakoni vani ili u Njemackoj recimo gdje je 6 tjedana normalan rok za rijesavanje reklamacije, a i shopovi cesto iskoriste pravo na "useful life" gdje umanje vrijednost proizvoda i ne vraćaju punu cijenu ako nisu u mogućnosti ponuditi alternativu.

To i ima smisla jer zašto bi netko dobio natrag recimo 3500kn povrata novca za recimo gtx 1070 ako mu se grafička pokvari nakon 2 godine kad ona vise ne vrijedi toliko. To je u EU logicno, ali kod nas raznorazni mamlazi salju prijave na mingo.

Htjeli bi biti Europa, ali samo kad nama to paše, tipican balkanitis.
i da nadodam, vani garancija 1 god, za vise godina, plaćaš dodatno
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2019., 20:57   #2373
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Konkretno kod ovih gpu - vani (u EU) se trgovci drže svoje odgovornosti do 2 god. a ovo iznad ih ne zanima. Iznad toga ovisi do vendora, ako daju još ide preko njih, šalje se u neku njihovu centralu za određenu regiju, ako ne - onda piše kao ono za xfx - da je garancija onolika koliko daje dobavljač/trgovac.

E sad u canada/usa je još gore što se tiče prava kupaca - shopovi imaju oni neku minimalnu odgovornost od štajaznam 40/60/90 dana, a dalje se jebi sam sa vednorom. Neki su tu odlični, a neki loši, ovisi... Zato što u njihovim propisima nema ove neke minimalne odgovornosti od 2 god. kao u EU

E sad što se tiče naših, cijela garancija može ići preko shopa (ako je dugačka i po 5 god., 10 god.) samo što trenutno nisam siguran dal je to zbog toga što su zakonom obvezni tako ili dobra volja. Jer duga garancija ima i svoju marketinšku vrijednost prilikom prodaje tj. da se istakne cijela garancija koju proizvođač nudi
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 09:32   #2374
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Što se tiče Amazona i Alzashopa oni u slučaju zamjene proizvoda daju novu garanciju na njega, provjereno već otprije:

Amazon.de, valjda je ista situacija i za ostale Amazone:
"If the graphics card is bought directly from Amazon.de (it says ''sold and dispatched by Amazon'' on the product page) and we send a replacement to you, the warranty for the replacement will last for a new period of two years, and it does not continue from the old order.

If you buy this card and it is sold and dispatched by a Marketplace seller, the seller's warranty terms would apply, which is different for each seller. You can then click on the name of the seller to open the seller page on Amazon and "ask a question'' about this through their contact form.
"

Alzashop
" If you get a replacement product from us, the warranty period restarts for the new product."

Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 09:32   #2375
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
*delete
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 13:47   #2376
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova

Alzashop
" If you get a replacement product from us, the warranty period restarts for the new product."

Ovo za alzu nisam znao. Dobio sam potpuno novi cpu od njih, znaci, imam jos dosta garancije na njega opet hvala
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 12:43   #2377
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Diners u suradnji sa ekupi 12.12. nudi popust na određene artikle. Ali postoji kvaka 22 - samo za prvih 400 kupaca.
https://www.ekupi.hr/Diners-rodjenda...gn=Diners12.12.

Sancta je malo određenija - 50% popusta na Grundig TV, Philips rasvjetu,...
https://www.sancta-domenica.hr/promotions/diners_d_week
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 15:10   #2378
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Takoder i Svijet Medija ima akciju na Suunto satove i JBL zvucnike.

Pitanje za ekipu koja koristi Suunto satove.. taman bi htio neki sat za rekreaciju, trcanje i plivanje koji bi mi preciznije mjerio aktivnosti, a opet bi volio da ima odlike konvencionalnih smartwatcheva/bandova.. dakle da mogu primati notifikacije na njega, odbiti pozive, alarm itd..

To bi mi bio prvi sportski sat i posto ne znam skoro pa nista o njima puno bi pomogao savjet nekoga tko ga vec koristi.. da ne moram prolaziti po xy YouTube tutorijala i foruma.

Dakle koji bi Suunto sat preporucili nekome za 1. sportski sat, a da zadovoljava navedene requiremente te da nije overklill za moje potrebe
Ako nije prikladna tema za pitanje recite gdje da premjestim

FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 15:28   #2379
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Takoder i Svijet Medija ima akciju na Suunto satove i JBL zvucnike.

Pitanje za ekipu koja koristi Suunto satove.. taman bi htio neki sat za rekreaciju, trcanje i plivanje koji bi mi preciznije mjerio aktivnosti, a opet bi volio da ima odlike konvencionalnih smartwatcheva/bandova.. dakle da mogu primati notifikacije na njega, odbiti pozive, alarm itd..

To bi mi bio prvi sportski sat i posto ne znam skoro pa nista o njima puno bi pomogao savjet nekoga tko ga vec koristi.. da ne moram prolaziti po xy YouTube tutorijala i foruma.

Dakle koji bi Suunto sat preporucili nekome za 1. sportski sat, a da zadovoljava navedene requiremente te da nije overklill za moje potrebe
Ako nije prikladna tema za pitanje recite gdje da premjestim

Takav suunto još ne postoji... Znači, možeš imat notifikacije I to je to, odbijanje poziva i ostale pizdarije nema nijedan! Ima brijanje koraka, ima sleep tracking, ima kalorije... Ali prvenstveno to je multisport sat s vrhunskim gpsom, baterijom i podrškom za sve sportove. Nemoj kao neki uzet sat, dat za njega 3-4 tisuće i onda reci da nevalja jer nemozes odbit poziv! 😂

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 15:48   #2380
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
To bi mi bio prvi sportski sat i posto ne znam skoro pa nista o njima puno bi pomogao savjet nekoga tko ga vec koristi.. da ne moram prolaziti po xy YouTube tutorijala i foruma.

Dakle koji bi Suunto sat preporucili nekome za 1. sportski sat, a da zadovoljava navedene requiremente te da nije overklill za moje potrebe
Ako nije prikladna tema za pitanje recite gdje da premjestim

Garmin, ima puno bolji software od Suunta i puno više opcija.
Ako ti nije bitna integracija sa Stravom, i ne treba ti always on display imaš i onaj Huawei Watch GT koji nije preglomazan i ima dobru bateriju i puno je jeftiniji.

Ako već daješ 3-4k kn za GPS sat, uzmi Fenix 5/5 Plus sa safirnim staklom - puno bolje od Suunta (ima sam Spartan HR) što se tiče udobnosti, mogućnosti, integracije s telefonom itd. Ako se penješ i bitne su ti te statistike gledaj da ima barometar i kao što sam reka - safirno staklo je majka. Praktički ga je nemoguće ogrebati, Gorilla glass i mineralna stakla su krš prema tome.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 15:57   #2381
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Hvala na savjetima.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 19:46   #2382
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Garmin, ima puno bolji software od Suunta i puno više opcija.

Ako ti nije bitna integracija sa Stravom, i ne treba ti always on display imaš i onaj Huawei Watch GT koji nije preglomazan i ima dobru bateriju i puno je jeftiniji.



Ako već daješ 3-4k kn za GPS sat, uzmi Fenix 5/5 Plus sa safirnim staklom - puno bolje od Suunta (ima sam Spartan HR) što se tiče udobnosti, mogućnosti, integracije s telefonom itd. Ako se penješ i bitne su ti te statistike gledaj da ima barometar i kao što sam reka - safirno staklo je majka. Praktički ga je nemoguće ogrebati, Gorilla glass i mineralna stakla su krš prema tome.
Kakva je razlika u udobnosti između suunte i garmina? Ili integracije s mobitelom i opcija? Kad smo već kod toga baš me zanima.. Šta to Garmin može kad se spoji s mobitelom a sunti nemoze..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 19:52   #2383
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Sto bi to trebali ti satovi moci da rade kad se spoje s mobitelom? Prebace podatke na mobitel i tamo je aplikacija. Garmin ima dosta dobru aplikaciju koja pokazuje sve i vise nego ti treba. E za Suunto neznam sto ima.

Ja bi samo skrenuo paznju ako budes ganjao neki sat da mjeri puls na ruci nemoj, ta tehnologija vjerojatno nikad nece biti precizna. I tu ne mislim na preciznost od 10 otkucaja nego na totalne nebuloze. Naravno nekad sat mjeri donekle tocno, puno puta krivo, tak da nakraju se nikako nemozes oslonit na njega. A cjene sa tim sensorom su vece nego za onog koji nema sensor...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 20:43   #2384
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Ako mu je imalo bitna HR statistika vjerojatno ce ici na traku (nisu ni tako skupe). Pogotovo u slucaju plivanja kada ta ocitanja na zapescu i vecina ANT/BT traka ne rade pod vodom pa trebas ici na swim trake koje skupljaju podatke interno i syncaju se sa satom kada izronis.

GPS pod vodom je isto li-la, proguglaj to malo, ugl ovisi o modelu i kako ima izvedenu antenu.

Imho web sajt mi je bio bitniji od mobilne aplikacije (garmin app nisam upalio mozda jednom mjesecno). Na mobu nis ne vidis kao na webu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 21:08   #2385
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da slazem se s svime za HR. A i za web. ja sito nisam otvorio aplikaciju, u biti nemam ju ni instaliranu. Web im je mocan i nekak po meni najbolji dio Garmin sata. Imao sam jos i Polar sat i nemogu reci da je Garmin bolji. Ali Garmin kao sto kazes ima sve to jace po statistikama i sve posredno vezano.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 00:21   #2386
Pink_Floyd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Split
Postovi: 325
[QUOTE=FerrZG;3362234]Takoder i Svijet Medija ima akciju na Suunto satove i JBL zvucnike.



Gotova akcija rasprodane zalihe, ja uzeo suunta d5 na 50% .
Pink_Floyd je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 07:46   #2387
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Takoder i Svijet Medija ima akciju na Suunto satove i JBL zvucnike.

Pitanje za ekipu koja koristi Suunto satove.. taman bi htio neki sat za rekreaciju, trcanje i plivanje koji bi mi preciznije mjerio aktivnosti, a opet bi volio da ima odlike konvencionalnih smartwatcheva/bandova.. dakle da mogu primati notifikacije na njega, odbiti pozive, alarm itd..

To bi mi bio prvi sportski sat i posto ne znam skoro pa nista o njima puno bi pomogao savjet nekoga tko ga vec koristi.. da ne moram prolaziti po xy YouTube tutorijala i foruma.

Dakle koji bi Suunto sat preporucili nekome za 1. sportski sat, a da zadovoljava navedene requiremente te da nije overklill za moje potrebe
Ako nije prikladna tema za pitanje recite gdje da premjestim

Za prvi sportski sat Amazfit Stratos ili novi Stratos 3. Osobno ga koristim i za sad ima sve što si nabrojao da želiš da ti sat ima. Sve radi kako spada i cjenovno prihvatljiviji od Garmina i sl. marki. Huawei gt2 ima prijatelj i sat je ok ali plivanje mu ne leži i nema podršku za stravu.


Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 09:35   #2388
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 987
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Takoder i Svijet Medija ima akciju na Suunto satove i JBL zvucnike.

Pitanje za ekipu koja koristi Suunto satove.. taman bi htio neki sat za rekreaciju, trcanje i plivanje koji bi mi preciznije mjerio aktivnosti, a opet bi volio da ima odlike konvencionalnih smartwatcheva/bandova.. dakle da mogu primati notifikacije na njega, odbiti pozive, alarm itd..

To bi mi bio prvi sportski sat i posto ne znam skoro pa nista o njima puno bi pomogao savjet nekoga tko ga vec koristi.. da ne moram prolaziti po xy YouTube tutorijala i foruma.

Dakle koji bi Suunto sat preporucili nekome za 1. sportski sat, a da zadovoljava navedene requiremente te da nije overklill za moje potrebe
Ako nije prikladna tema za pitanje recite gdje da premjestim


Ambit3 Peak je meni odličan sat, imam ga već neko vrijeme. Ima dosta precizan GPS, baterija (ako ne koristiš GPS) traje 15-20 dana, dobiješ senzor otkucaja srca što je preciznije nego mjerenje na ruci i radi i pod vodom.


Ima neke osnovne SmartWatch mogućnosti poput prikaza poziva, poruke, itd.
https://www.youtube.com/watch?v=UeHCn-eUn8c


Taman je u Svijetu Medija na sniženju po realnoj cijeni od 2000kn.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 09:49   #2389
CheCola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 371
Baš sam ga uzeo (ambit3), još samo moram skužit kako ga upariti sa bluetooth mjeračem kadence i brzine i bil bu super i za biciklirnje
__________________
CheCola je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 09:58   #2390
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Samo Garmin kad je u pitanju sportski sat ako se financijski može
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 10:45   #2391
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ajde, objasni mi zašto? Molim te. Gledam te satove već dobrih par mjeseci, pa me zanima što opravdava 2000-3000kn višu cijenu od npr. Stratosa.

Imao Fenix, imam stratos, žena ima Vivomove, čisto da imaš info. Baš me zanima.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 10:55   #2392
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Dva frenda krenuli sa amazfitom, svi na kraju kupili neke garmine. Cad i hrm senzori su presudili u njihovom slucaju... To je ipak neki visi level sportskog sata + web sucelje + support... Sta ja znam, ja bi dao par soma kn vise da mi je toliko do sporta i sveukupnog experiencea koristenja tih uredjaja. Ne bi mi se dalo hebati s amazfitom koliko su se oni hebali, a nahebali su se. Pa broken ovo, pa syncanje sa stravom, pa novi update. Aj bok
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 10:58   #2393
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Ako ništa drugo, Garmin zato jer ima fenomenalnu servisnu podršku.
Na Fenixu 5 mi oksidirao jedan od 4 pina za punjenje, dobio u roku jednog dana (djelomično jer sam bio dosadan, inače bi bilo 2) novi sat sa novim jamstvom.
Dosta frendova koji se bave svim i svačim također koristi Garmine pa si možemo međusobno vidjeti aktivnosti, rute, pokretati izazove u trčanju, koracima, plivanju...
Jedini minus je cijena, barem kada se radi o Fenix seriji.

EDIT: moj Fenix je tamnosivi sa običnim staklom. Zapeo sam sa njim za sve i svašta - ni ogrebotine na kućištu! Metalni ormarić je ostavio trag boje koji sam obrisao ko šmkrlje. Na staklu imam kaljeno staklo kao i na mobitelu jer smatram da je dosta teško razbiti staklo prije okvira. Očito se nije štedjelo na materijalu, izuzev oksidacije na pinovima što je navodno riješeno softverski. Frend i ja dobili nove 5-ice i u 6 mjeseci kako ih imamo, ni traga koroziji.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!


Zadnje izmijenjeno od: borny. 10.12.2019. u 11:04.
borny je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 11:00   #2394
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ma ok, podržavam sportivu ako se pod tim ne misli Fenix, jer to nije sportski sat u pravom smisliu riječi.

Ali kada vidim da se uspoređuje Stratos s nekim "sportskim" satom, padne mi mrak na oči. To nisu sportski satovi.

Ali i dalje, Fenix 5 ne opravdava 2 - 2.5x veću cijenu od Stratosa nikako.
Ja sam stratos novi platio 1000kn u HG spotu. Frend s posla se bavi planinarenjem, ima Fenix 5 Sapphire za 6000kn. Ma da leti kraj mene kao dron, ne vrijedi tih para naspram jednog Stratosa.
Puno je to bolji sat, da se razumijemo, no 6x veća cijena... Nikako.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 11:03   #2395
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ja se u potpunosti slazem sa XLRom. Netko tko se ozbiljnije bavi sportom i zeli da sat pouzdano radi uzet ce garmin/sunto. Netko kome je trcanje hobby svako par mjeseci i zapravo zeli "smartwatch" sa funkcijama gpsa i HR monitora za zabavu, uzet ce jeftiniji amazfit, ko npr ja (imao verge, sad imam GTR).

Dobar je amazfit, ali na vergeu mi se isto uvijek nesto spizdilo, tu i tamo ne radi sync, malo update pojebe nesto, itd. Slicne probleme su imale kolege na stratosu i drugim amazfitima.

Uglavnom nije to dobro ispolirano i ko zeli nesto ozbiljnije kupi garmin. Ili u drugom, manje sporty - vise fancy smjeru - apple watch.

edit. zagrezili smo u offtopic, moze moderator prebacit u pametne satove topic...
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 14:36   #2396
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
mislim da sam vidio fifu 19 za PS4 na njusci 10/10 stanje za 70kn, al za PC verziju dat 150kn LOL
ja te fife kupujem samo za PS4 i to za max 20-30kn na UK eBay-u
neznam opce kak se to englezima isplati, to vjerojatno šibaju samo da rejting poboljšaju
Di uzmeš za tu lovu? U koje doba godine? Sorry na offtopic
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 22:18   #2397
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,930
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Di uzmeš za tu lovu? U koje doba godine? Sorry na offtopic
Ovo tvoje je zapravo on topic, sve ovo vezano za satove baš i nije
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 08:15   #2398
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Di uzmeš za tu lovu? U koje doba godine? Sorry na offtopic
bas i ja gledam, nema neki dan sam bacio oko na ebay i nema nis za te pare...
Mozda poslije blagdana kad ostanu zalihe od bozica?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 17:31   #2399
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Jel uspio netko kupiti Samsung watch active 2 u t-mobilu preko diners akcije? Meni nije uspijevalo nikako i danas ujutro slučajno stisnem naruči i uđe mi u opcije naručivanja. Odabrao plaćanje prilikom preuzimanja i narudžba je prošla, cijena 1599kn

Ni prije ni poslije mi ne ulazi u narudžbu, izbacuje poruku: "ODABRANI PROIZVOD ILI USLUGA NISU DOSTUPNI ZA VAŠU AKTIVNU USLUGU TE IH STOGA NIJE MOGUCE REALIZIRATI."

Jel to neki bug bio ili sta? Nikakav kod nisam upisivao ni plaćao diners karticom..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 18:19   #2400
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,930
Bit će zanimljivo vidjet hoće li doći.
mkey je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na