Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.10.2010., 04:42   #1
Prcko Prcić
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 178
koji tablet?

Dakle, htio bih se riješiti kompa i mobitela, a pritom zadržati funkcionalnost oba. Ako postoji neki tablet koji moze vrtit recimo starcraft 2, a pritom mogu s njega obaviti poziv bilo video bilo audio, te surfati preko moje sim kartice u 3G, rado bih se riješio svega i nabavio to. Također, bilo bi poželjno da dotični ima ssd disk te što manji ekran. Ako može stati u džep, super. Ne znam je li to danas uopće moguće, ne pratim toliko tehnologiju. Eh da, ugrađeni dvb-t tuner također ne bi škodio. Molim preporuke.
Prcko Prcić je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 07:15   #2
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Za tako nešto morat ćeš se strpit još dugo. Ni jedan tablet nemože vrtit pc igre.
iNoob je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2010., 12:21   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Pored toliko oprečnih zahtjeva, nema šanse da nađeš što ti treba. Igrice možeš igrati na iPadu, ali ne SC. Ne stane u džep, ne možeš telefonirati s njim, ne dvb-t.
Samsung Galaxy Tab ima Android 2.2 i može se i igrati i telefonirati na njemu. DVB-T nema. Kada će stići u ove krajeve - ne znam.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 16:03   #4
Prcko Prcić
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 178
Ako sam dobro skuzio, tablet je obican prijenosnik s touch screenom umjesto tipkovnice? Nema mi neke razlike između upiranja prstom ili olovkom i mišem, osim što nema kursora. Win 7 na njemu i recimo i3 proc, to sigurno moze vrtit sc2. Ostalo su samo dodaci koji mislim postoje na normalnim prijenosnicima. Ne bi trebao biti problem napraviti takav tablet, samo da se sjete toga.
Prcko Prcić je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 16:26   #5
s4vgR
Premium
 
s4vgR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Tablet sa win 7 za igranje?

Možda možeš kupit neki prototip iz Kine preko Ebaya Ujediniti mogućnosti kompa i mobitela? hm Tableti imaju mnogo slabije mogućnosti i OS-ove od notebookova, morat ćeš se još puno strpit. Tableti služe za surfanje i otvaranje dokumenata (i nekakvo igranje ali daleko od SC2) i zasad i to radi jedino na iPadu dobro. Imaš kineske kopije/prototip sa Androidom, a ostali veliki proizvođači tek razvijaju svoje. A za cijenu iPada, kupiš laptop skoro ...
s4vgR je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2011., 13:55   #6
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Prcko Prcić Pregled postova
Ako sam dobro skuzio, tablet je obican prijenosnik s touch screenom umjesto tipkovnice? Nema mi neke razlike između upiranja prstom ili olovkom i mišem, osim što nema kursora. Win 7 na njemu i recimo i3 proc, to sigurno moze vrtit sc2. Ostalo su samo dodaci koji mislim postoje na normalnim prijenosnicima. Ne bi trebao biti problem napraviti takav tablet, samo da se sjete toga.
mogu oni to sve pokrenit sto se tice hardware-a, ali kad bi se napisao code igre bas za taj tablet. a to se nece dogodit.
emulacije mos zaboravit, da se pokrene SC2 u emulatoru na tabletu moro bi imat 3 puta jaci hardware.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na