Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2001., 13:37   #1
choby
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,176
voice

bok!

zanima me mogućnost glasovne komunikacije u igrama, da li je to dano samo igrom (tj. da li je dovoljno da igra to podržava) ili i operativni sustav mora imati nekaj posebno instalirano. naime, prijatelj i ja igramo closecombat4 već duže vrijeme pa bi htjeli sredit komunikaciju preko mikrofona. ja imam win98se, a on winme. on pod game-options ima dodatni 'tab' u odnosu na mene i tamo mu je popis igara koje podržavaju voice kominikaciju. čovjek bi na prvu ruku pretpostavio da je to zbog winme, ali mi je to vrlo čudno jer igra ustvari zaobilazi windoze. nadalje, nigdje u igri nismo našli nekakve options di bi se to moglo sredit (nema se manual :mad: ).
choby je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2001., 17:00   #2
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Evo ovaj program ti radi jako dobro nisam igrac pa ga nisam koristio ali su mi rekli da radi dobro
znaci samo skini tu http://www.rogerwilco.com
Ne trebas brzu vezu za to.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2001., 17:27   #3
choby
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,176
Thumbs up

zahvaljujem na brzom odgovoru. kaj se tiče veze, to nije problem, ako znanost u hrvata ima nekaj dobro, onda je to veza prema internetu. moram još friendu to poslat pa ćemo onda to probat.
choby je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2001., 19:52   #4
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Kolko ja znam jedina opcija je taj RogerWilco... Nazalost, ja moram priznati da nisam bas cuo nekaj predivno o njemu... No, nisam ga isprobao tako da je lako moguce da su moji izvori u krivo. Kad isprobas ajd javi kako to sljaka!

O.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2001., 20:49   #5
Implosion
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 17
Isprobo sam rogera na Q**keu 2 i mogu reci da je jako koristan (timplej fkorz) ali nazalost na nasim poor vezama (Isdn) stvara samo lag.
Nije on jedina opcija, ima jos par takih programcica, ali on je najbolji.
Implosion je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2001., 22:41   #6
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Pa to se koristi recimo u starcaftu koji ne treba tako jaku vezu..pa ima bandwidtha praznog...pa to koristi roger wilco...
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2001., 16:06   #7
choby
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,176
Thumbs down

ovako: danas sam ga instalirao na poslu da vidim kaj tu sve ima i nisam baš oduševljen 'jednostavnošću'. za svaki vrag kaj ti nije jasno, moraš ići na njihov web-site za podršku (ni misliti to radit od doma). frend se brine da bi tu moglo biti i u pitanju čeprkanje po hardu i to. uglavnom, mislim da nećemo ići tim smjerom. izgleda da ću ja na kraju morat instalirat winme pa onda automatski imat podršku za voice kao i frend. ak to ne bu radilo (iz bilo kojeg razloga), onda ćemo još jednom promislit o roger-u.
choby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na