Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.05.2010., 03:57   #211
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Uzeo sam i ja ovu malo igracku iz amerike, odlican je, nudi mnogo toga i zadovoljava moje potrebe. Vidim da ovdje ima pojedinaca odnosno tkz. pametnjakovica koji uredaj nikad nisu niti ce drzati u ruci (100 % siguran) a uzimaju si pravo reci kako uredaj ne vrijedi vise od 500-600 kn. Savjetujem takvima da na druge načine izbace frustraciju iz sebe jer si ne mogu priuštiti takav uređaj. Danas nema normalnog mobitela na touch ispod 1500 kn, a ova odlična stvar bi kao trebala vrijediti par stotina kuna, nemojte me nasmijavat (pojedinci). Šta bi on trebao biti za badava, pa da svaki drugi balavac kojih ima i ovdje kako vidim nosi po gradu iPad kao sto je trenutno situacija sa iPhone-om, nose ga sa ispruženom rukom u zraku da se vidi da imaju iPhone, a nemaju kune u džepu a da ne prčam o kreditu na sim kartici. Nije da ja imam, ali ne volim vidjeti kako ljudi pljuju po nečemu što nikad nisu vdijeli, a da ga mogu nekim slučajem dobiti skakali bi sa zgrade za njim. Pozdrav.
Infomathiker je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 07:58   #212
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Postedi nas tih kompleks-spika i napisi par konkretnih o samom uredjaju...
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2010., 09:07   #213
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pusti čovjeka. Očito mu nije dovoljno da je zadovoljan sa uređajem. On ga ima, svi koji ga nemaju su ljubomorni jer nemaju para da ga kupe, te kao takvi nemaju pravo komentirati iPad. Dapače, nemaju ga pravo komentirati ni oni kaj uzmu dotični u nekom paketu "na kredit". Što bi reklo preko 93% HR
  Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 09:47   #214
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Infomathiker Pregled postova
Uzeo sam i ja ovu malo igracku iz amerike, odlican je, nudi mnogo toga i zadovoljava moje potrebe. Vidim da ovdje ima pojedinaca odnosno tkz. pametnjakovica koji uredaj nikad nisu niti ce drzati u ruci (100 % siguran) a uzimaju si pravo reci kako uredaj ne vrijedi vise od 500-600 kn. Savjetujem takvima da na druge načine izbace frustraciju iz sebe jer si ne mogu priuštiti takav uređaj. Danas nema normalnog mobitela na touch ispod 1500 kn, a ova odlična stvar bi kao trebala vrijediti par stotina kuna, nemojte me nasmijavat (pojedinci). Šta bi on trebao biti za badava, pa da svaki drugi balavac kojih ima i ovdje kako vidim nosi po gradu iPad kao sto je trenutno situacija sa iPhone-om, nose ga sa ispruženom rukom u zraku da se vidi da imaju iPhone, a nemaju kune u džepu a da ne prčam o kreditu na sim kartici. Nije da ja imam, ali ne volim vidjeti kako ljudi pljuju po nečemu što nikad nisu vdijeli, a da ga mogu nekim slučajem dobiti skakali bi sa zgrade za njim. Pozdrav.



__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 13:25   #215
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Čim prije da dođe plastični Android "iPad"!
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 13:33   #216
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
@đuka
doooobar
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 14:22   #217
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Da li si možda pročita koji članak u Bugu u zadnjih 5g da nije reklama za neki prozivod, a njihove "recenzije" su smijurija jer se ta "recenzija" 90% svodi na nabrajanje karakteristika, a ostalih 10% uvod i trkeljanje.

Takva je velika većina recenzija u Bugu, ali i ostalim magazinima u nas, što je i razumljivo jer žive od oglašavanja, da napišu nešto loše o nečemu sponzori bi ih otkantali.

Tako da čak i najgore prozivode pokušavaju sugarcoat-at ili ih uopće ne recenziraju (što je OK).
upravu si, Appleu treba pozitivna recenzija u BUGu, mislim da se cak osobno Steve Jobs potrudio i nazvao urednika BUGa. jer je hrv naprosto ogromno i jedno od najvaznjih trzista informaticke opreme, sto dokazuje cinjenica da iPada u Hrvatskoj nema kupiti.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:07   #218
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
upravu si, Appleu treba pozitivna recenzija u BUGu, mislim da se cak osobno Steve Jobs potrudio i nazvao urednika BUGa. jer je hrv naprosto ogromno i jedno od najvaznjih trzista informaticke opreme, sto dokazuje cinjenica da iPada u Hrvatskoj nema kupiti.
Pretjerujes malo, mislim da si shvatio na sto je Mar mislio.
Danas je tesko neki proizvod popljuvat maksimalno (ako on to zasluzuje) zato jer ovisis o distributerima i proizvodjacima. Zasto bi ti neki distributer dao komponentu za koju sam zna da nije bas nesto, ako zna da ce konkuretski casopis biti vise blagonaklon (jos ubacis jedan primjerak proizvoda za redakciju i voila).

Meni nedostaje u HR casopis koji njeguje kulturu pisanja iz prvog lica. To je najpostenije, najrealnije i najzanimljivije. Mene ne zanimaju politicke korektnosti da bi neki proizvod mozda mogao biti dobar eventualno africkim plemenima, da je malo jeftiniji, dostupniji, da ima duzu garanciju i drivere koji rade s vise od jednim operativnim sustavom. Ali svjedeno, proizvod je sigurno "korak u pravom smjeru", ili, ako je bas los, onda je "mali korak natrag u odnosnu na proslu izvrsnu generaciju". Come on ljudi, nabavite kicmu.
Ponekad svi ti clanci stvarno izgledaju ko sponzorirane prezentacije na windaysima ili slicnim manifestacijama.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:10   #219
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
to sve stoji, ali nema jebene veze sa iPadom, a ovo je iPad tema.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:23   #220
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
to sve stoji, ali nema jebene veze sa iPadom, a ovo je iPad tema.
Nema veze s iPadom ako nemas sposobnost pracenja i poezivanja. Covjek je komentirao kako po NJEGOVOM MISLJENJU Bug i nije reprezentativan primjerak objektivnih clanaka. Ti si se onda ismijao tome jer kao, Steve Jobs nije naredio redakciji da pise lijepo. Pa sam se ja nadovezao da nije u cijeloj prici bitan Steve Jobs ili Balmer, nego distributeri, glas i reputacija (blagonaklonog) casopisa i "ruka ruku mije filozofija".

Ako ti to ne mozes povezati s iPadom, sorry. Da bude on topic reci cu da mi se ne svidja cijena jer mi je preskup, ma sto mislio onaj covjek na vrhu stranice. To je sigurno inovativno i povezano s proizvodom.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2010., 15:46   #221
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Nema veze s iPadom ako nemas sposobnost pracenja i poezivanja. Covjek je komentirao kako po NJEGOVOM MISLJENJU Bug i nije reprezentativan primjerak objektivnih clanaka. Ti si se onda ismijao tome jer kao, Steve Jobs nije naredio redakciji da pise lijepo. Pa sam se ja nadovezao da nije u cijeloj prici bitan Steve Jobs ili Balmer, nego distributeri, glas i reputacija (blagonaklonog) casopisa i "ruka ruku mije filozofija".

Ako ti to ne mozes povezati s iPadom, sorry. Da bude on topic reci cu da mi se ne svidja cijena jer mi je preskup, ma sto mislio onaj covjek na vrhu stranice. To je sigurno inovativno i povezano s proizvodom.
a koji je to tocno distributer iPada za Hrvatsku koji bi imao koristi od toga da se pojavi korisna recenzija u BUGu? vidim da tebi jako dobro ide povezivanje, pa mi povezi? mozda VIP koji je ustupio proizvod ili iStyle koji prodaje futrole?
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 15:51   #222
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
a koji je to tocno distributer iPada za Hrvatsku koji bi imao koristi od toga da se pojavi korisna recenzija u BUGu? vidim da tebi jako dobro ide povezivanje, pa mi povezi? mozda VIP koji je ustupio proizvod ili iStyle koji prodaje futrole?
Mozda VIP, mozda Apple. Ne znam. Ne mislim biti odvjetnik covjeku kojeg napadas. Ja sam ponesto prosirio pricu i vratio se na moje prvotno pitanje, kako to da ga je Bug nahvalio? - pritom spomenuvsi nekoliko trendova koje sam zamijetio u casopisima, da gube kriticku ostricu (ako su je ikada imali) i da pisu PREGLEDE, a ne KRITIKE.
Ako Bug nema nikakve neposredne ili posredne koristi od blagonaklonih clanaka za proizvode koji to ne zasluzuju, onda jos vec bed za Bug.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2010., 22:54   #223
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104


Kad sam danas prvi put vidio Stabile drzac
za iPad... odvelo me u paradoks zakljucka.

iPad je na Stabile drzacu, najmanji,
ali ujedno i najskuplji najmanji IPS
monitor u klasi
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2010., 23:41   #224
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ako te nema na forumu uskoro, znamo di si.

@steve... vrati nam vizaža, smislit ćemo ti i mi par selling pointsa bez uporišta i/ili zdravog razuma free-of-charge

zapravo možeš nam darovat jedan shuffle barem... osobno bi plavi ili zeleni.

but then again... vidjet ćemo itunes.

razočarani viđenim ćemo shvatit da moramo nabaviti dodatne megabajts of ram.

nakon dodatnih megabajtsa ćemo shvatit da se malac ni ne puni bez pokrenutih itunesa.

i biti dodatno razočarani.

pošto je tržnica zatvorena, nećemo nit moć prodat malo đavolje dijete.

pas mater.

zadrži vizaža i shuffle
syss je offline   Reply With Quote