Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.12.2007., 19:40   #961
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
zvao sam ih prije 2h i javi mi se lik nakon 10min čekanja, i pitam ja njega jel mi može reći zašto mi nisu digli brzinu a kućama oko mene jesu, i naravno da sam dobio odgovor da on tu nemože ništa i da imaju 250 000 korisnika i da se postepeno svakom povećava, ma nabijem ja njih na k...

pa da imaju 3milje korisnika hoću brzinu koju plačam mater im j.... kapitalističku!!!!!
Pa ti plaćaš brzinu jednako kao i prije, u čemu je problem? Shvatio bih tvoj gnjev da su digli cijene skupa sa brzinama pa da si ljut što plaćaš više, a imaš isto. Dići će ti se brzina, čemu sad tolika žurba? Jedino ako si ljubomoran što su nekima već digli, a tebi nisu, ali to je onda tvoj problem. T-com uopće nije morao dizat brzine, to su napravili više iz dobre volje nego iz nekakve koristi jer koliko god ljudi da pređe na alternativne operatere, njima to ne znači praktički ništa jer alternativa nema ni približno kapaciteta koliko t-com ima i još dugo neće imati...
__________________
Shotif17 je offline  
Staro 06.12.2007., 20:03   #962
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
o čemu ti tupiš?? kakva dobra volja, to su morali napravit zbog konkurencije


to je isti k... kao da ja ***.... dvije dobre kurve odjednom za iste pare dok ti samo jednu...
marq20 je offline  
Staro 06.12.2007., 20:12   #963
debelimedo
Registered User
Moj komp
 
debelimedo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rakitje
Postovi: 23
Citiraj:
Autor Shotif17 Pregled postova
Pa ti plaćaš brzinu jednako kao i prije, u čemu je problem? Shvatio bih tvoj gnjev da su digli cijene skupa sa brzinama pa da si ljut što plaćaš više, a imaš isto. Dići će ti se brzina, čemu sad tolika žurba? Jedino ako si ljubomoran što su nekima već digli, a tebi nisu, ali to je onda tvoj problem. T-com uopće nije morao dizat brzine, to su napravili više iz dobre volje nego iz nekakve koristi jer koliko god ljudi da pređe na alternativne operatere, njima to ne znači praktički ništa jer alternativa nema ni približno kapaciteta koliko t-com ima i još dugo neće imati...
Problem je u odnosu prema korisnicima, ako su rekli da će svima brzine biti dignute do 1.12 i to nisu napravili normalno da se korisnici malo pobune. A da svi kojima je dostupan alternativni poslužitelj pređu na njega mislim da im ako ništa drugo baš i ne bi bilo svejedno...
debelimedo je offline  
Staro 06.12.2007., 20:13   #964
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
o čemu ti tupiš?? kakva dobra volja, to su morali napravit zbog konkurencije


to je isti k... kao da ja ***.... dvije dobre kurve odjednom za iste pare dok ti samo jednu...
Ma nisu oni morali, da prostiš na izrazu, k***em mrdnut zbog konkurencije. Konkurencija im može polizat dupe. Rijetko gdje imaju kvalitetniju uslugu od t-coma, a većinom je usluga čak daleko gora. To što nekima amis, optima, iskon, rade savršeno, takvih je malo, a ima ljudi kojima i na t-comu internet radi savršeno, imaju 21 Mbit propusnost parice i nikad nisu imali nikakvih problema.

Da nastavim tvoj primjer s kurvama, zašto bi meni bilo loše prvo po***at jednu kurvu pa onda malo kasnije i drugu za iste pare kolko inače platim jednu?

EDIT: Slažem se da je odnos prema korisnicima dosta loš, nažalost ne znam što bi se trebalo dogodit da se to promijeni... Da se nadovežem na raspravu o brzini, u mom sigu vidite kolka mi je brzina. I sad bih ja njih trebao zvat svaki dan i pizdit, psovat i srat po jadnim agentima koji stvarno nemaju nikakvu moć u svojim rukama jer susjed Joža ima 1800 kbit/s, a ja samo 1300?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Shotif17. 06.12.2007. u 20:42.
Shotif17 je offline  
Staro 06.12.2007., 20:38   #965
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Dajte vec jednom lockajte ovaj topic. Ovakvim rijecima i sa starcima govorite?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 06.12.2007., 20:42   #966
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
LOL...ovo lici na sve samo ne na nekim forum na kom se raspravlja o stvarima vezanim uz racunala i njegovu podrsku ...

A sto se tice brzine..pa..ja sam uvijek zadovoljan sa onim sto imam,znajuci u koliko smo boljoj situaciji nego mnogi..
Apacer ft Bozja je offline  
Staro 06.12.2007., 20:52   #967
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
A sto se tice brzine..pa..ja sam uvijek zadovoljan sa onim sto imam,znajuci u koliko smo boljoj situaciji nego mnogi..
Eto, svaka čast. Nitko nije zadovoljan onime što ima.

Ako već iz dna duše netko mrzi t-com, uvijek je tu VIP Vodafone Homebox koji ima pokrivenost gotovo u cijeloj Hrvatskoj, pa može uživati u vrhunskim brzinama downloada i uploada...
__________________
Shotif17 je offline  
Staro 06.12.2007., 21:04   #968
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja se iskreno nadam da ce uskoro ovo tema dobit lock jer iz dana u dan citam iste postove kako neko nekome hoce majku karat i ostale fore.... istina je sto je kolega rekao da ljudi u hrvata nemaju strpljenja ni za sto a kamoli da cekaju da im netko udupla brzinu ili 8 puta poveca u odnosu na prije...

jedina greska t.comu je sto to najavi i onda se za***e jer to nemoze izvest kako si je neka glavesina iz njemacke ili gospon mudrinic zacrtao....

jos jedna stvar svi ljudi ni nece moc imat 830kb/s nije vise isto ko prije sad pise DO 8 vec sam to sve govorio al vidim da nekim ljudima smeta sto nemogu povuc kao svi na forumu... i to je tu najveci problem a zamislite sad ovo ima baja 830kb/s i onda mu stalno puca linija onda opet zove ***e im sve po spisku zasto pak puca i kad jadan agent kaze gospodine nemozete imat 8mbita nego 7mbita onda nastanu zivi problemi pitanja kako sad to bla bla..... a jednostavno ima kabel od centrale do kuce koji je stariji od njega bar duplo... i 1000 ljudi koji su prije njega ukopcani
jurbAs je offline  
Staro 06.12.2007., 21:16   #969
Adisabeba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
a jednostavno ima kabel od centrale do kuce koji je stariji od njega bar duplo... i 1000 ljudi koji su prije njega ukopcani

Kao sto sam vec spomenuo problem je u centralama a ne u zicama. Problem je sto nemaju odgovarajucu opremu pa sad krpaju kako znaju. Tu je problem. Za jedno par mjeseci(prije godina jer njihov tempo rada je abnormalnan) kad sve unaprijede onda ce biti sve ok. A do tad snadji se druze. Bas me zanima kako oni misle sad ponuditi triple play s obzirom da su svjesni problema koje sad imaju.
Adisabeba je offline  
Staro 06.12.2007., 21:16   #970
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
@jurbAs

nemaju svi lose kablove. Neke stanice i zgrade imaju nove kablove i blizu su pa imaju slabu vezu. Primjer je moj kvart koji imia jednu od kvalitetnijih infrastruktura i jos uvijek nema nitko onaj paket do osam. Sa time da se i ja ne zivciram ko vecina na forumu ja sam preso na alternativu koja je malo sporija mozda nego sto bih dobio(pitanje kada bih dobio)kod t-com do 8mbita. Poanta je da im jednostavno nemozemo nista. u SZK ce nam pricati biti ce za par dana i tako mogu u nedogled jer je firma neorganizirana i nitko to ne nadgleda nego svi zive u jednoj velikoj ruzicastoj obitelji hehehhhe
antunhr je offline  
Staro 06.12.2007., 21:22   #971
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ono, aj malo sredite rijecnik i ne pisite svasta. Necu jos lockat ovaj topic, al ako nastavite ovako... LOCK i baj baj, a mozda netko dobije i infraction... :P
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 06.12.2007., 21:22   #972
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
@adisabeba ma stoji i to sve to ljudi moji stoji sto ste napisali.... ja se radi toga i nezivciram koliko imam imam ja zadovoljan tko hoce nek se zali sve dok radi i ne puca linija ja presretan
jurbAs je offline  
Staro 07.12.2007., 10:41   #973
brko
Guest
 
Postovi: n/a
Line mode:G.992.5 (ADSL2+)
Maximum line rate:19993 kbps (downstream) / 1267 kbps (upstream)
Noise margin:8 dB (downstream) / 7 dB (upstream)
Line attenuation:10 dB (downstream) / 5 dB (upstream)
Output power:13 dBm (downstream) / 9 dBm (upstream)

Siemens Gigaset SE555 - lokacija Pitomača - udaljenost od centrale kojih 200m - ppoe konekcija na t-com - imam i maxTV koji je od početka povečavanja brzina štekal tu i tam, a za sad je trenutno dobar

Noise margin se spustil opasno - brzina je oko 12,5 Mbits/s sa rapida (minuta i pol za 100MB) - frajer iz t-com-a sa nekim uređajem mi izmjeril max download 22Mbits/s prije kojih 3 tjedna

Početkom iduče godine mislim mijenjat Siemens za D-link jer mi ne želi raditi u ruter modu (zblesira se nakon par dana i neće se spojiti na t-com) pa možda bude i bolje makar mi je i ovo sasvim dovoljno

Zvao ih jedanput jer su mi sputili sa 5 na 3 i to tek nakon mjesec dana jer mi ih se nije dalo za***

Dok se sjetim modema prije 11 godina suze mi na oči idu

Ovaj post nisam napisal da se hvalim nego eto tek tak da se vidi da su počeli i do 16 dizat

Zadnje izmijenjeno od: brko. 07.12.2007. u 10:53.
 
Staro 07.12.2007., 11:02   #974
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Meni tek danas digli brzinu i to na ca 9.3 MBa, a trebali na 8MB, tako da sam ja zadovoljan.

Samo da tako i ostane
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline  
Staro 07.12.2007., 13:08   #975
piNheaD
Premium
 
piNheaD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Senj
Postovi: 636
Izgleda da je sve do "veze". Upravo su mi digli na poslu jer poznam tehničara koji me je ubacio preko reda...
__________________
Suck Satan's cock
piNheaD je offline  
Staro 07.12.2007., 13:23   #976
cromen
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Meni tek danas digli brzinu i to na ca 9.3 MBa, a trebali na 8MB, tako da sam ja zadovoljan.

Samo da tako i ostane
meni su nakon otprilike desetak dana korigirali brzinu Upstream(smanjili za 200
kbps)-tako da sa dobrih 860KBs /60KBs je sve palo na otprilike 690KBs/40KBs
nazalost to hoda izgleda automacki i nikakva razgovori sa t-comom tu nepomazu odgovor je uvjek isti-kvaliteta parice(to sto je desetak dana bes ikakvih problema islo 860/60 to jednostavno preskacu u objasnjenjima)


p.s zaboravih napomenuti da u zadnje vrijeme sve cesce spominju i kapazitete
centrala kao uzrok,inace u odgovoru na moju zalbu za maxtv stoji da t-com smatra 95% od deklarirane brzine ok a 90% prihvaljivim ,ispod 90% preporucuju smanjenje brzine,u stvarnosti to izgleda ovako.ako imas na 16 ispod 90% recimo 75% imaces i na 8 ispod 90% doduse ne 75% nego nekih
80% mada ocito postoji mogucnost da na "do 8" bude korektna brzina

Zadnje izmijenjeno od: cromen. 07.12.2007. u 13:41.
cromen je offline  
Staro 07.12.2007., 17:24   #977
Zlo
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Evo samo da reknem i pokazem kako mi je jutros oko 2 sata napokon povecana brzina do 16mbita..

u utorrentu brzina skidanja je nevjerovatnih 1.5mB/s dok mi je upload izmedu 75-80kB/s. ZG centar vlaska

Zlo je offline  
Staro 07.12.2007., 17:28   #978
Galinjo21
Banned
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: požega
Postovi: 80
Pao max tv u cijeloj državi!
Galinjo21 je offline  
Staro 07.12.2007., 19:40   #979
debelimedo
Registered User
Moj komp
 
debelimedo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rakitje
Postovi: 23
Konačno...


BTW- jako lijepe brojkice u routeru...
debelimedo je offline  
Staro 07.12.2007., 19:55   #980
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Galinjo21 Pregled postova
Pao max tv u cijeloj državi!
No šit, vec mi to ide na jetra do rokanje svakih 14 dana
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline  
Staro 07.12.2007., 21:16   #981
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor cromen Pregled postova
meni su nakon otprilike desetak dana korigirali brzinu Upstream(smanjili za 200
kbps)-tako da sa dobrih 860KBs /60KBs je sve palo na otprilike 690KBs/40KBs
nazalost to hoda izgleda automacki i nikakva razgovori sa t-comom tu nepomazu odgovor je uvjek isti-kvaliteta parice(to sto je desetak dana bes ikakvih problema islo 860/60 to jednostavno preskacu u objasnjenjima)


p.s zaboravih napomenuti da u zadnje vrijeme sve cesce spominju i kapazitete
centrala kao uzrok,inace u odgovoru na moju zalbu za maxtv stoji da t-com smatra 95% od deklarirane brzine ok a 90% prihvaljivim ,ispod 90% preporucuju smanjenje brzine,u stvarnosti to izgleda ovako.ako imas na 16 ispod 90% recimo 75% imaces i na 8 ispod 90% doduse ne 75% nego nekih
80% mada ocito postoji mogucnost da na "do 8" bude korektna brzina

Je, ali meni je sad dobrih 930kb/s, tako da mi i mogu smanjit malo ako baš žele...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline  
Staro 07.12.2007., 21:58   #982
cromen
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 103
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Je, ali meni je sad dobrih 930kb/s, tako da mi i mogu smanjit malo ako baš žele...
meni se cini da ce nakraju svi imati ispod 700 tago da se neko nebi uvrijedio
cromen je offline  
Staro 08.12.2007., 00:40   #983
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor cromen Pregled postova
meni se cini da ce nakraju svi imati ispod 700 tago da se neko nebi uvrijedio

pa to ce biti na kraju tako htjeli mi to ili ne..... pogotovo nakon smanjenje cijena flat ratu kad ce ga svi imat za cijenu start paketa i opterecenost i zagusenost ce ti smanjti brzinu....

ja ni nemam punih 8 pa sam happy jer znam da mnogima je situacija jos i gora....
jurbAs je offline  
Staro 08.12.2007., 09:08   #984
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Jel vama net radi dobro zadnjih 3 tjedna?
Tipa jucer oko 2 sata popodne nije ucitaval nijednu stranicu i to je trajalo oko 1 sat (nisam samo ja imal taj problem), ali icq je radil te sam mogel igrati online ili navecer oko 7 kad se pokusavam spojiti nekad mu treba oko 10 pokusaja da napokon prihvati pass i user...
veve je offline  
Staro 08.12.2007., 11:19   #985
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
jucer je oko 14h bilo palo sve kaj T-Com ima...

sve osim MaxTV-a se rijesilo unutar nekih 2h, a MaxTV oko 20h
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline  
Staro 08.12.2007., 12:08   #986
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja nisam imao problema i nisam skuzio nikakve probleme.... tako da ne mogu nista reci po tom pitanju.... ali stalno mi se resetira dsl signal a konekcija ostaje hmmmm... nije mi bas jasno kako to al eto...
jurbAs je offline  
Staro 09.12.2007., 18:12   #987
Iceman
Premium
Moj komp
 
Iceman's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: underGROUND
Postovi: 36
zanimljivo...
Iceman je offline  
Staro 09.12.2007., 23:52   #988
Teo_Lovric
Registered User
 
Teo_Lovric's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 44
T-com je najbolji!!!
Teo_Lovric je offline  
Staro 10.12.2007., 00:11   #989
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Danas me ubi bože 250 puta resetirala konekcija.Skidam ja onako lagano oko pol megabita brzine trošim i vidim padne brzina nemogu surfati za par sekundi sve online i tako u krug.
sipe je offline  
Staro 10.12.2007., 00:19   #990
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
isto ko i sipe... vec poceo sumnjat u kasdu ()
Buraz20 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na