Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2014., 18:44   #6571
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
hvala, provjerit cu.
a LG 47LA860V i 47LA790V? kolko sam skuzio razlika je kaj 790 nema kameru.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 18:46   #6572
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Nisam tolko upućen u LG pa ću prepustit nekom drugom da prokomentira. Iako i ja lagano razmišljam o prelasku na LG, dosta su se popravili u zadnje vrijeme što se tiče kvalitete slike, a daju za iste novce uglavnom dosta više dodatnih mogućnosti od ostalih
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2014., 19:28   #6573
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Treba uzet u obzir da 46F8000 ima poprilicno uske kuteve gledanja, ako je to bitno. Losije od prosjecnog Samsung VA panela.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 20:53   #6574
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
nije bas bitno, gledati ce se ravno cijelo vrijeme..
odluka je zasad na njemu, do kraja tjedna se ide po njega.

ustvari jedino kaj je bitno je prikaz i da playa sve zivo s usba bez problema. 3D i smart mogucnosti su totalno nebitne, nece se koristit gotovo nikad.
jedino za kaj ce se koristit je za plejku i gledat full hd filmove i serije, nesto malo televiziju pa bi htio da ima dvb-t2 jer ne mislim kupovat novi tv ili prijemnik kasnije.

Zadnje izmijenjeno od: Shockre. 23.02.2014. u 21:20.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 22:00   #6575
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Hmm, jesi siguran da ti se isplati uzimati takav TV ako te ne zanima nista osim dobrog prikaza? Jer konkretno 46" F8000 ima dobru ali ne odlicnu matricu i vecinom placas za ostale mogucnosti i dizajn.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 22:54   #6576
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
kad ne znam koji drugi, ostali koje sam gledao nemaju dvb-t2. jedino taj samsung i ovi LGevi kaj sam napiso 2 posta gore.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 22:56   #6577
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
A ne bi nikako uzimao nek dvb-t2 receiver? Jer bolje recimo dat novce za tv koji nema to, a ima recimo bolju matricu i slično, pa ovo samo dodaš kasnije, da ne bi na kraju žrtvovao kvalitetu slike zbog dvb-t2 samo
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 23:10   #6578
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
a bas i ne jer me zivciraju dodatni uredaji/daljinski i onda njegov drugaciji UI.
na koji tv ciljas koji ima bolju sliku?
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 21:19   #6579
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Molio bih za pomoć pri odabiru TV-a, treba mi do 2500kn, s time da bi bio korišten češće kao monitor nego TV, znači TV-om bi zamjenio sadašnji monitor.



Pa me zanima jel to pametno, i koje su mane TV-a u odnosu na ovaj monitor koji sad imam. Do sutra bi trebal odabrat TV pa eto ak mogu dobit par brzih odgovora...iz iskustva ak neko ima PC-priključen na TV!

LP

Ova dva dolaze u obzir:

http://www.emmezeta.hr/multimedija/t...-hd-led-mpeg4/

http://www.emmezeta.hr/multimedija/t...-hd-led-mpeg4/

Pa koji bi bio bolji izbor, uloženo/dobiveno ??

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 25.02.2014. u 21:39.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 22:57   #6580
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Tv koristiti kao monitor nije najsretnije riješenje. Vidim da ima dosta 27" monitora sa povoljnim cijenama.
MIK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2014., 23:20   #6581
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
ja koristim TV kao monitor, vec godinama.
nikakvih zamjerni ni problema, iako uzimao sam nekakvu srednju klasu uvjek.
prije sam bio na 40", sad sam na 46". uvjek sammy. probao sam preci na philips i opekao se, nikad vise.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 23:22   #6582
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A zato pitam, treba mi neki TV koji može donekle zamjnit monitor jer mi više treba TV nego monitor. Trebam TV za gledanje i za konzolu, a za te stvari mi je TV bolji.

Pa me sad zanima kak se bude TV ponašal kod surfanja i recimo pisanja u wordu i slično, da mi glava ne eksplodira ili oči ispadnu...

Konkretno mi je interesantan ovaj prvi philips, za 2200kn. Ne trebam smart tv jer mi za to služi PC...sad jel ima neki bolji u toj cijeni!

A ovaj drugi mi je samo radi DVBT-2...a sad jel to iskoristivo kod nas ne znam...zato pitam.

HELP!

edit: a nema mi baš Samsung za te pare, jer mora mi biti FULL HD i 100Hz..a ostalo mi nije bitno, velim smart tv mi nije bitan jer imam za to PC. I dijagonala mora biti 81cm, ne veča niti manja!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 23:34   #6583
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
A zato pitam, treba mi neki TV koji može donekle zamjnit monitor jer mi više treba TV nego monitor. Trebam TV za gledanje i za konzolu, a za te stvari mi je TV bolji.

Pa me sad zanima kak se bude TV ponašal kod surfanja i recimo pisanja u wordu i slično, da mi glava ne eksplodira ili oči ispadnu...

Konkretno mi je interesantan ovaj prvi philips, za 2200kn. Ne trebam smart tv jer mi za to služi PC...sad jel ima neki bolji u toj cijeni!

A ovaj drugi mi je samo radi DVBT-2...a sad jel to iskoristivo kod nas ne znam...zato pitam.

HELP!

edit: a nema mi baš Samsung za te pare, jer mora mi biti FULL HD i 100Hz..a ostalo mi nije bitno, velim smart tv mi nije bitan jer imam za to PC. I dijagonala mora biti 81cm, ne veča niti manja!
pa ponasa se odlicno. mislim zasto ocekujes probleme? problem je jedino ako nemas mjesta za se udaljit. ja recimo u win-u radim na oko 1m udaljen, kad igram onda oko 1,5m, a filmove gledam sa dvosjeda koji je iza na oko 3m.
meni isto nije trebao ni smart TV ni ostala sr*nja koja natrpaju, ali nemos vise dobit dobar TV bez toga. ja ni ne gledam TV neg koristim njega samo kao monitor.
tebi treba 32" i tu je ponuda najaca koliko znam. ispod toga je jako lose AFAIK.

ja bi se na tvom mjestu pokusao isprsiti za ovo:

http://www.nabava.net/televizori__24...d-led__3584471

taj mi imaju starci i mislim da je isto dobar koliko i moj.

neznam kakav je f5000 koji je jos malo jeftiniji, to nek ti napise neko ko zna vise o tome.

i jedan savjet, uzmi preko webshopa i u prvih tjedan dana ga dobro istestiraj jer je ovo sa LCD-ima postala cista lutrija (clouding, bleeding, mrtvi pixeli,...). ak nisi zadovoljan vracaj.

BTW aktiviraj mu odma onaj game mode inace ce te mouse lag izludit . ja ga skoro vratio dok nisam nasao tu opciju zakopanu .



edit: ovo 100hz zaboravi, to je samo marketing AFAIK. sve te efekte i sl trebas iskljucit u meni-u, a mislim da je jedan dobar dio automatski iskljucen kad ga bacis u pc/game mode il kak se vec zove da nebi imao lag.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 23:42   #6584
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
E hvala ti, zbilja si od pomoći!

Taj Samsung nemaju u Emmezeti, a na žalost ograničen sam na nju, a i 3000kn mi je previše, i ovo sam navukao (2600kn za onaj philips) Rekoh 2200kn mi je u džepu...

Da, tak sam i ja sad jedno metar od monitora, dok gledam film ležim na krevetu, a dok se igram na cca 1.5-2m! Znači TV bude dobro sjel u toj prići...

Sutra ću malo pogledat u živo te monitore, možda se nešto nađe kaj nije na webu...

A kad kupim ću ti se javit na pm da mi veliš kako ga dobro istestirat

E da, i moram imat minimalno DVA HDMI-a...

To me samo zanimalo, dal je upotrebljiv TV koad se PC spoji gore, dal se može odigrat igra i pogledat film bez nekih duhova po ekranu, da se može tekst čitat bez mućenja i slično...ak toga nema onda je sve ok!

Thx
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 09:30   #6585
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
E hvala ti, zbilja si od pomoći!

Taj Samsung nemaju u Emmezeti, a na žalost ograničen sam na nju, a i 3000kn mi je previše, i ovo sam navukao (2600kn za onaj philips) Rekoh 2200kn mi je u džepu...

Da, tak sam i ja sad jedno metar od monitora, dok gledam film ležim na krevetu, a dok se igram na cca 1.5-2m! Znači TV bude dobro sjel u toj prići...

Sutra ću malo pogledat u živo te monitore, možda se nešto nađe kaj nije na webu...

A kad kupim ću ti se javit na pm da mi veliš kako ga dobro istestirat

E da, i moram imat minimalno DVA HDMI-a...

To me samo zanimalo, dal je upotrebljiv TV koad se PC spoji gore, dal se može odigrat igra i pogledat film bez nekih duhova po ekranu, da se može tekst čitat bez mućenja i slično...ak toga nema onda je sve ok!

Thx
pazi. svaki mid range koji sam ja gledao ima najmanje 2 HDMI-a, i fullHD je.
sto se tice efekata/ghostinga/mucenja i sl., to moras probati jer nismo isti svi.
recimo ja ne zamjecujem nikakve probleme na mom TV-u dok igram i scrollam u win-u dok recimo frend koji je nedavno uzeo 27" LCD monitor vidi to i smeta ga (isto mu se desilo i na LCD monitoru).

ak imas laptop i hdmi prikljucak/kabel, uzmi ih i pravac ducan isprobat TV koji oces uzet. to ti je jedino sigurno, sve drugo je rekla-kazala.

sto se tice daljine sjedenja, ja imam 46" tak da ce tebi trebat mozda manje se odmaknut al to ovisi o tebi i kak se naviknes.

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 10:55   #6586
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Moguće je da je do navike, ali mi nijedan od 3 fullHD TV-a nije bio dobar kao monitor. A ta tri TV-a su pet godina star Philips serije 7, 46GT30 i 55VT60. Mislim, sve se dobro prikazuje, ali me jednostavno rad na telkama više zamara. Možda je do položaja, možda jer koristim bežičnu tipkovnicu i laptop, ali mi jednostavno to nije to.

Nedavno sam starcima kupio 27" LG 27MA73 (koji me jako ugodno iznenadio s obzirom da je na 27" "samo" fullHD reza) s kojim nemam nikakvih problema, ali opet, to je prvenstveno monitor koji stoji kraj stola.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 11:12   #6587
pero000
Premium
Moj komp
 
pero000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zlatar bistrica
Postovi: 156
pozdrav,
dvoumim se između samsung 40f6400 i lg 42la640s.
Tv se bi koristio za htv program i full hd filmove, te pokoji 3d film.
Zanima me koji od ovih dva ima bolju sliku na sd formatu.
Hvala
__________________



Gygabyte p35ds3
Core2Duo e8400
Sapphire 5770 FLEX
Transcend 800MhZ 2x2 gb
Segate 320GB
Chieftec A80 CTG-500-80P
Thermaltake V3 Black
LG W1934S 19"


pero000 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 11:36   #6588
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Imam LA640S i mogu reći da sam zadovoljan dobivenim, sve radi Ok od SMART funkcije pa i svega ostalog jedino se nisam probao igrati na njemu, možda je jedini problem što nema onaj drugi upravljać koji dolazi s jaćim modelom jer je lakše korištenje kod navedene opcije ovako sa obićnim je katastrofa ali rijetko to i koristim više žena kad sluša na you-tube glazbu, e sad glede Samy-a nemogu ništa reći jer ga nisam vidio.
Isprobao i gledanje filmova preko wi-fi-ja sa kompa i to šljaka dobro, a nije mi se dalo provlaćiti još kablova preko sobe(lan ili HDMI) i obićno sam gledao filmove u rezi 720p jer mi se neda skidati full HD s neta pa i neznam neku razliku glede rezolucije i jel uopće vidljiva s obzirom na kvalitetu, meni je i ovako dobro
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 19:17   #6589
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,984
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
upravljać jaćim obićnim provlaćiti

Jel to namjerno il te jebe pravopis?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 19:21   #6590
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova

Jel to namjerno il te jebe pravopis?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 19:29   #6591
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Za TV koji ce se koristit kao monitor je bitan 4:4:4 chroma sampling. Zavisi od TVa do TVa podrzava li ga i kako ga aktivirati. Najcesce je to preimenovanje inputa u "PC" i sl.

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova

Jel to namjerno il te jebe pravopis?
Mozda ga jebe periferija
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 20:01   #6592
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Od prećestog udaranja po drugom slovu isto je crklo pa ostalo samo "ć" jbg. uvijek se neko buni ili ovako ili onako i nikako zadovoljiti pojedince pa najbolje da ni negledate na gramatiku pošto ima ovdje jako pismeno osvještenih kojima smetaju takve sitnice a meni svejedno dog kod se nepiše kineski
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2014., 20:42   #6593
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Za TV koji ce se koristit kao monitor je bitan 4:4:4 chroma sampling. Zavisi od TVa do TVa podrzava li ga i kako ga aktivirati. Najcesce je to preimenovanje inputa u "PC" i sl.


Mozda ga jebe periferija
Mozes li mi provjeriti za taj TV jel to ima... onaj gore Philips iz mog posta iz emmezete, cijena je 2199kn, po tvome jel bi bil ok? Hvala.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2014., 13:05   #6594
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Imam Panasonic plazmu P42U20E. Od kada mi kabelska uvela neke promjene imam problem sa par progama, nema slike ali ima zvuka.
Tim programima je zajedničko to da su na istom multiplexu, da su mpeg4 i aac zvuk. Ostali programi koji su mpeg4 rade ok jedino što im zvuk nije aac nego mpeg. Slovenija hd, hrt hd rade ali za ove piše da nema videa. Na kompu i Infinity prijemniku je ok. Ne kuzim što je to u tom formatu što mu neodgovara. Ove info o formatu sam očitao na kompu u DVBT Vieweru.

Nažalost, nisam našao firmware nikakav za ovaj model da probam.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 12:36   #6595
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Evo da javim. Kupio sam Grunding 32VLE6320WF Full HD LED

TV je ok, za PS4 je odličan, a za PC malo manje, ali ja sam zadovoljan, nema nikakvih duhova i slika je oštra.

Jedino se moram priviknut na PC, jer osvjetljenje je puno jače nego kod 24" monitora kojeg sam imal i malo mi zasad smeta.
Boje su malo blijeđe nego na monitoru ali to si još pokušavam naštelat u postavkama.

Sve u svemu ja sam zadovoljan, jer mi zbilja služi kao TV/Monitor i za tih 1850kn kolko sam ga platio je odličan...a vrijeme bude pokazalo ostalo
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 15:19   #6596
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
Lijepi pozdrav,

imam Samsung plazmu Ps51d6900, jos je pod garancijom. U zadnjih mjesec dana pojavili su se problemi sa slikom a manifestiraju se kao roze mrlje u gornjoj polovici ekrana, najcesce na bijeloj podlozi, a ponekad kada je siva pozadina.. Ponekad su mrlje izrazito vidljive a ponekad ne..


Zvao sam ovlasteni servis za Samsung u Zaboku, Risel, rekli su mi da donesem plazmu kod njih ali kao da su to pixeli i da se to ne moze popraviti ali da ce pogledati.. Pa me sad zanima sto dalje, kako da se postavim jer jos imam garanciju i mislim, prema mojem laickom misljenju da bi se u najmanju ruku ekran morao zamijeniti ili barem popraviti...


Hvala Vam na pomoci i odgovoru!
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2014., 15:47   #6597
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Nabavio sam si Segateov slim 500GB vanjski HDD i sad me zanima dal mogu na LG 47LM671 snimat s njim neki program preko DVR-a al da ne gledam taj program?
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 09:06   #6598
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor pero000 Pregled postova
pozdrav,
dvoumim se između samsung 40f6400 i lg 42la640s.
Tv se bi koristio za htv program i full hd filmove, te pokoji 3d film.
Zanima me koji od ovih dva ima bolju sliku na sd formatu.
Hvala
Vezano za FullHD i HD materijale, išao bih na Samsung, provjereno. Za SD ne znam.
Samsung mi ima bolju crnu, što je za doživljaj važno. Išao bih na 46, a ne na 40.

Ipak je to TV koji je u dnevnoj, mjesto okupljanja, opuštanja, itd... Ionako je to investicija na sljedećih cca 5 godina i platio bih taj užitak !!!
Pogotovo kad vidim da ekipa ima telefone od 4-5k kn, a škrtari na TVu i gleda te blijedo kada kažeš da TV košta npr 8-10k kn, a taj isti drži u ruci SG4.

I još kad ženi isprezentiraš npr da 40F6400 dođe 4000 kn te podijeliš na 60 mjeseci, to ispadne 66,67 kn/mj, 46F6400 5000 kn, odnosno 83,33 kn/mj, i još zaokružiš kao što to žene rade, npr. pa to je samo 15 kn/mj skuplje, nije to tak strašno.

3D filmova ionako imaš 70setak..., koje je vrijedno gledati.


Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Lijepi pozdrav,

imam Samsung plazmu Ps51d6900, jos je pod garancijom... ...kako da se postavim jer jos imam garanciju i mislim, prema mojem laickom misljenju da bi se u najmanju ruku ekran morao zamijeniti ili barem popraviti...
Kratko i jasno: Ja sam to platio, to ne radi kako treba, riješite reklamaciju kako znate i umijete, na kraju, lako kontaktiraš Samsung.

Pokušaj te "anomalije" uhvatiti fotićem, tako da imaš dokaz, ako ćeš slati direktno Samsungu primjedbu da ti Servis ne želi riješiti reklamaciju.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 05.03.2014. u 09:18.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 13:54   #6599
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
Pozdrav, zanima me da li ima netko zna neki TV 32'' do nekih 2300kn ili tako nešto ali da ima 5 godina jamstva? Ne treba biti ništa posebno jer bi se koristio u apartmanu tako da nije previše važno.
Ja sam zasad našao samo Panasonic tx-l32bl6e sa 5 godina jamstva za 2400kn ali me zanima ako vi znate možda još neki?
Hvala
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 14:09   #6600
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Provjeri ako kupiš npr 32F5000, koliko košta dodatno jamstvo za njega. Znači, dodatno jamstvo možeš kupiti odvojeno ako se dobro sjećam u roku 8 dana od računa. No, provjeri detaljnije:

http://www.mrservis.hr/

No čini mi se da si već našao najjeftinije s ovim Panasonicom.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na