Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2016., 08:44   #8791
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Draga bi igrala demon, monk ili barbarin, ovisi što ću ja igrati. Gledam neku kombinaciju da kasnije možemo lijepo i farmati, da ne lupimo u zid na određenom GR.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 09:52   #8792
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
moja draga i ja smo bez pol frke casual igrom dosli do gr 50 sa 2 zuni wda, ja sam dobio set, a ona ga izfarmala, probala wiza al joj nije islo

ja sam solo odradio 59, više neide, osim ako bas potrefim rift da mi pase, ali fale mi bolji itemi(2 ancienta samo, nikako da furnace padne za cube ) i paragona(400)...

sad bi volio nekako stash tab izfarmat, al neznam ocu imat vremena do 22.
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 11:24   #8793
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Draga bi igrala demon, monk ili barbarin, ovisi što ću ja igrati. Gledam neku kombinaciju da kasnije možemo lijepo i farmati, da ne lupimo u zid na određenom GR.
Hmmm, opet

Ništa, ti uzmi WD a ona DH. Support DH nije "previše" nerfan, mogli bi doći do 80 u paru, saheltooth WD i sup DH, lagano.
Ali računaj da vam treba bar 600 paragona za to.
U početku,UEDH i WD, kad skupite setove, i oružje, već sa 100 para se šećete kroz T10.
Možda i na T13, iako nisam siguran. Bio sam solo na PTR, išao sam provjeriti svog UE DH, na T13, ali sam izgorio na pola rifta (na HC je malo 600 paragona )...
Ne znam kakvi su vam ciljevi, koliko ste igrali ovu sezonu, paragoni, GRiftovi, i tako...
Stav link na svoj lik, pa ću lakše"mudrovati"
Ja sam sa prijateljima odradio petak na početku prošle sezone, do 3 ujuto smo već bili na 150 paragona, a imali smo problema sa diskonektima..
U 5 dana smo svi riješili stash...
Ovisi je li pazite od "efikasnosti", ili vam je zabava najbitnija!!!
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 12:23   #8794
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Zabava nam je najbitnija, nije nam grind 3 dana da iammo sve toliko interesantno, jer em nemamo vremena, em jbg

http://eu.battle.net/d3/en/profile/I.../hero/72584508

Poprilično njubara
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2016., 14:59   #8795
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Zabava nam je najbitnija, nije nam grind 3 dana da iammo sve toliko interesantno, jer em nemamo vremena, em jbg

http://eu.battle.net/d3/en/profile/I.../hero/72584508

Poprilično njubara
Ma to je OK. Bitnija je zabava, nego išta drugo...

Za WD će ići nekako ovako build za visoke:

http://www.diablofans.com/builds/790...-gargs-90-solo

Ili ovako za farmanje...

http://www.diablofans.com/builds/790...pets-speed-t10

Mada možda u novoj sezoni bude korisniji Zunimassa Wd - sad sam pogledao detalje...

http://www.diablofans.com/builds/817...emptiness-gr89

Ovo je slično, ali više za solo - ima čak i Unity

Tu ima malo trenutnih laderboarda prikazanih na PTR

http://diablo.3utilities.com/?leaderboard=12


Za DH - UE za farmanje riftova

http://www.diablofans.com/builds/817...ed-build-2-4-2

Ili support DH kad krenete skupa na više griftove

http://www.diablofans.com/builds/817...t-build-gr-125
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2016., 19:52   #8796
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Vrte se sve vise price o "novom" Diablo projektu. Dosta ljudi je otislo sa D3 projekta, a neki potpuno iz blizzarda. Novi D projekt je u fazi planiranja necega u Diablo universeu.

Prosli put kad je bio gamescon il whatever (ko se sjeca svih tih expoa), blizz je bio zvao par poznatih streamera i najavio RoS. Sad su zvali jednog ako ne i najveceg D3 streamera Quin69-a na to isto izlaganje. Ako nema nikakvu buducnost D3 osim manjih zakrpa i rebalansa, zasto bi Quinu platili kartu i sve da dodje na to izlaganje ako Blizz nema nista za izlozit. Barem se nadam D3 expanziji da poveze neke stvari.

Source:

__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2016., 00:11   #8797
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Knačno su "ubili" twister wizarda!

http://www.diablofans.com/blizz-trac...tr-patch-notes

E sad jš samo da vidimo šta će ga zamijeniti
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2016., 08:37   #8798
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Da, bas sam vidio, trebalo je nerfat Wolf pet buff sa 30% dmga na 10 sec na 15% dmga, jer je DH OP sa time. Blizzard logika..
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 20:14   #8799
garganaut
Registered User
Moj komp
 
garganaut's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Diablo 3
Postovi: 4
igra tko hardcore sezone, moram levelirat crusadera do 70 levela, za onaj guardian jorney guest. sad sam 9 level, bio sam prešao cijeli kampanju došo do kraja igre, i onda skužim da nisam napravio sezonca nego običnog hardcore lika.

i naravno pitam danas nekog tipa koji je već 120 paragon level, da mi pomogne levelirat, i kaže on meni da nije u redu da tako koristim igru i da mi nije stav dobar, ja reko stari odjebi ti ćeš mi pričat kako ću igrat igru. ja sam je platio i ja ću je igrat kako mi odgovara. uglavnom otišo negdje drugdje, ali koji su to panjevi ko da ga pitam ne znam što a ne da mi pomogne levelirat lika, i on umjesto da mi pomogne on mi pamet svoju veliku prodaje. i tako 99 posto ljudi, samo seru govna i pametuju a kad ih pitaš nešto ne bi prstom mrdnuli za tebe. i uživo, ne samo ovako virtualno. pun mi je kufer svega, neka ne dobijem ovaj portret za koji to ganjam imam još dva guestza za riješit taj 70 level hardcore i jedan conguest. ako ne dobijem portret prestat ću igrat ovu mučnu igru, u normalu nema nikad igrača za GR, a u sezoni je po meni još gore iako ima hrpa igrača uglavnom su to loši igrači i ne vidim zašto uopće postoji ta sezonska igra, osim da ovaj normal gaming ode u povijest. i onda se čude kako to da igra nema igrača, meni je iskreno čudno da uopće itko i igra ovo sranje, kako ova igra može biti dobra meni pada na pamet jedno 10 stvari koje bi uz malu preinaku ovu igru učinili perverzno dobrom, ali ne oni slučaju ove što meni mudruju da nije dobro levelirat lika na hardcore tako lako do 70 jer onda se gubi draž igre, ma da naravno ljepše je kad ja budem sad sjedio 12 sati na stolici da bi dobio jebeni portret. uostalom prešao sam campanju cijelu, ali sam sjebo lika jer mi je lik nesezonac, i pitam 10 ljudi danas i nitko ne igra nitko neće da pomogne, dno dna koliko mi se smučilo od ove igre, a u normalu ne mogu naći nikoga s friend liste da igra, već dva mjeseca su svi off line, vjerojatno zato jer se ova sezona usrana igra. i onda se čude kako to da ljudi ne igraju, eto kako, jebete ljude u zdrav mozak i onda normalno da nitko normalan neće igrat nešto što umjesto da mu bude zabava mu postane pravi "pain in the ass".

http://eu.battle.net/d3/en/profile/H...ro-2961/career

uglavnom dodajte me, evo vidite mi profil da ne lažem prešao sam na normal hardcore cijelu kampanju, i onda mi ovaj mudroser nešto drobi da varam i tome slično, šteta što mu nisam mogao reći u lice da se goni u tri pm. samo mi je to žao.
garganaut je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 21:00   #8800
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Igram D3 od kako je izašao i nije mi dojadio, dapače kada je sezona ne igram ništa drugo tj. ostale igre igram tek kada je pauza među sezonama.

Izlevelam kako koga treba, ali u zadnje vrijeme odmah na početku sezone javim ekipi da me ne gnjave s levelanjem odmah na početku jer si sam levelam main-a (uostalom, nakon toliko tisuća sati uz igru, bilo bi žalosno da ne mogu sam izlevelat bar jednog lika i to uistinu brzo).
Kasnije nakon par stotina paragona je uvijek lako naći boost, ali je glupo tražiti isti na početku sezone.
Jedino ne levelam više neke određene ljude jer ne volim kada me netko gnjavi za tako neke stvari, a da inače ne igra sa mnom.
Ne znam kako ne možeš naći ekipe za GR? Uvijek je sve puno ok ekipe, ali možda ovisi i s kime igraš.
Evo kao što sam rekao igram D3 od skoro prvog dana kako je izašao i još mi ni blizu nije dojadio.
Main mi je Barb te sam većinom igrao s njim dok u zadnje vrijeme igram malo WD i DH.
Kada mi oni dojade, tu je Crusader koji ima zanimljive buildove tj. naglasak je na thorns, vita, CDR....znači ne ono standardno tj. main stat, CHC, CHD...super stvar.
Kada to dojadi, tu mi dolazi Wiz, a njega nisam igrao od CM SNS builda, a to znači da ga nisam igrao uistinu jako dugo.
Onda dalazi Monk, njega sam igrao možda svega tristitinjak sati tj. ništa.
Kada sve to dojadi, odem malo na ESO ili neku drugu igru i opet se vratim Diablu.
Problem kod Diabla je taj što uz njega ne stignem ništa drugo igrati pa nemam pojma kakve su igre zadnjih godina.
Kupio sam ih hrpu, a nisam ništa odigrao (evo, čak ni "novi" (znaci navoda jer je meni novo) Dragon Age Inquisition nisam odigrao zbog D3 i ESO-a, a tu je još Fallout 4, GTA V, hrpa point and click naslova....Tropico, Civilizacija...i još mnoge druge igre (evo mjesecima pričam kako ću početi igrati malo neku MOBA igru (sve samo ne LOL) pa i to sve odlazi u zaborav).

Diablo je zlo!

P. S.

Razumijem da igraš HC (koji je meni nemoguća misija (bar trenutno) zbog providera, ali kako imaš volje igrati na "Normal"?
Meni to nema smisla ili sam nešto krivo shvatio?

Drago mi je da s novim patchem dižu i težinu pošto je do T10 uistinu lako (pogotovo na višem paragonu).

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 08:27   #8801
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Gledam sad po netu da bi nova igra mogla biti najavljena na blizzconu 2016.Ta igra je ni manje ni vise nego faking Diablo 4
https://youtu.be/Dcin6xuNxU4
__________________






Zadnje izmijenjeno od: warlock25. 02.08.2016. u 08:53.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 08:56   #8802
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Gledam sad po netu da bi nova igra mogla biti najavljena na blizzconu 2016.Ta igra je ni manje ni vise nego faking Diablo 4
https://youtu.be/Dcin6xuNxU4
Ak je to istina, bilo je i vrijeme ... 4 god su prošle od izlaska D3 i igra je već stvarno dopizdila, a s ovakvim gameplayom dodaci više nemaju smisla.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 09:09   #8803
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Razmišljam da kupim igru .

Što da uzmem : Standard Edition ili Deluxe Edition ?

Koja je razlika ?
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 09:17   #8804
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Ak je to istina, bilo je i vrijeme ... 4 god su prošle od izlaska D3 i igra je već stvarno dopizdila, a s ovakvim gameplayom dodaci više nemaju smisla.
Po meni je još prerano za D4, mogli su bolje se potruditi i napraviti bolju ekspanziju ili zadržati ljude u d3. Jer ovo trenutno je predosadno.

Citiraj:
-Digital Deluxe has all the additional digital goodies listed in the advertisement + 3 additional character slots for a total of 5 more.
Samo u nekim internim forama, vizualnim stvarima i extra char slot.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 09:23   #8805
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Vrijedi li za Deluxe Edition dati duplo više novca ili ne ?
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 09:23   #8806
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ne.

Uzmi za 200kn ovo, i to je to.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 10:08   #8807
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
D3 se jos moze igrat i zabavit se. Problem je sta il nemaju ideja il ih vise jednostavno nije briga. Da sad najave D4 i puste trailere i sranja, sjetim se trailera za D3 i koliko toga uopce nije nije doslo do live verzije. Standardna prevara.

Nakon svega sta je bilo, D4 bi bio samo papilova na activision nacin.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 10:18   #8808
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Po meni je još prerano za D4, mogli su bolje se potruditi i napraviti bolju ekspanziju ili zadržati ljude u d3. Jer ovo trenutno je predosadno.
Ak u zadnje dvije sezone nisu donijeli ništa novog, bome je vrijeme za novi Diablo.
Nadam se da će biti početak od temelja i da se neće bazirati na D3. Eventualno pričam ti priču...

Ekspanzija bi se bazirala na staroj igri, što bi značilo upumpaj još malo steroida, napuhni sve, a ne dobiješ ništa više, još ti kara bude manja.

Ak najave D4 u 11. mjesecu, možemo se nadati 4 godine razvoja, kao i kod D3. Ako dođe prije, bojim se da neće od toga ništa biti
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 10:19   #8809
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ja opet uzeo d3+ ros na nekoj akciji na 160kn, i bas mi je gust opet igrat
wizarda sam vec solidno opremio, sada cu pocet igrat s monkom ili barbom isponova
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 10:55   #8810
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja ga nisam upalio od kad sam u prošloj sezoni došao do 600. paragona.

Multishot DH, toliko jednostavno.. Sad ću novu sezonu s barbarom odraditi. Čisto za tab u stashu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 08:23   #8811
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
kad bi samo stavili drugi engine u d4.neki tipa path of exile.ono dark grim i novu pricu.ali to je blizz i bit ce saren opet ziher ak je u izradi
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 09:18   #8812
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Meni je engine čisto ok.

Meni u toj igri fali progresive. Znači ja sam levelao od 1 - 70 sam, kroz priču pa kasnije kroz adventure mode. Upoznao sam ekipu uskoro, i sve je kasnije postalo jednostavno. Pa ti danas možeš izlevelati i dobiti 6/6 set za 10-tak sati. Ima tu mjesta uvijek za napredak, ali ovo je fakat smiješno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 13:12   #8813
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
ja bi engine iz d2 samo sa 3d texturama i bok
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 15:59   #8814
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 16:01   #8815
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
ovo je glupost... smanjena zasićenost boja i dodan grain... ništa drugo...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 16:38   #8816
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
ovo je glupost... smanjena zasićenost boja i dodan grain... ništa drugo...
Ali pokazuje koliko je jednostavno nagnuti na onu "pravu" stranu ambijenta, običnim settingom boja koja se može napraviti.

Inače, kvazi-legalna modifikacija igre, čak je jay wilson osobno rekao da je to nako ko fol dozvoljeno jer ne utječe na gameplay.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=381912

DarkD3 je mod koji je bio aktualan jedno vrijeme, koristio sam ga bez problema, bazira se na ovom s linka i radi super. Stranica od darkD3 je down doduše.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 16:59   #8817
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ali pokazuje koliko je jednostavno nagnuti na onu "pravu" stranu ambijenta, običnim settingom boja koja se može napraviti.

Inače, kvazi-legalna modifikacija igre, čak je jay wilson osobno rekao da je to nako ko fol dozvoljeno jer ne utječe na gameplay.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=381912

DarkD3 je mod koji je bio aktualan jedno vrijeme, koristio sam ga bez problema, bazira se na ovom s linka i radi super. Stranica od darkD3 je down doduše.
Sve se to bazira na SweetFX derivatima, ima za svakoga nešto od preseta OVDJE.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 17:03   #8818
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
da ovo je bezveze.ja mislim na ovako nesto
https://www.google.hr/search?tbm=isc...CjsQgowBCBUoAA
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 17:23   #8819
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Pot, ne čitaš ono što sam linkao.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 18:53   #8820
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
ovo je glupost... smanjena zasićenost boja i dodan grain... ništa drugo...
Odgovorio bih ti ali je Destroyer dobro rekao
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na