Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2018., 22:48   #2551
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Čestitke Hamu, zasluženo. Čestitke Maxu i RB. Žao mi je radi Rikija. Sauber je također prešao TR, ali me tješi što se Hondini motori ne kvare, i što je Gasli s posljednje pozicije

došao do boda. Inače svi proizvođači imaju po 6 motora da ih prate i usavršavaju, dok

Honda ima samo 2. Za iduću godinu sam veliki optimista što se tiče RB i Honde, te se od danas evo moram privikavati na njihove pobjede
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 22:57   #2552
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
U kojem djelu je Honda dostigla francuze ? Cak su i od katastrofalno loseg McLarena (koji je i sam priznao da ima losiju sasiju ove godine nego prosle) losiji i to skoro duplo (62 vs 33 boda s time da Alonsa redovito neko napuca/razbije zadnjih par utrka tkao da je i tu ispalo/prosuto nesto bodova koje bi Lojzejk uhvatio bez beda).

Na Suzuki za koju su preipremali motore i przili specifikacije ko ludi najavljivali sa svakim novim specom dvoznamenkaste brojeve upgradeanih konja na tu Hondu (cak su ze jedno od specifikacija oko ljeta najvljivalo 25-28KS da im donosi upgrade) je bila poptuni ćorak na domacoj stazi koja im "lezi" i za koju su se tolko mjeseci pripremalo.

Pogledaj samo statistiku kolko su motora koristili vec, jedan je na 7 ICE drugi na 8 ICE dok ostali su 3-4 jedino Ricciardo je na 5 koji je do sada jadana 8 puta odustao ove godine a "tek" je na 5 ICE.

Ali dobro budemo vidjeli nagodinu kako ce se ponasati Honda jer ovim tempom kako najavljuju svaki spec upgrade i XY novih KS oni su vec trebali preci u vodstvo po snazi davno.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 23:24   #2553
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Buduci ti horner i drustvo iz RB ne pasu kad izjave nesto u vezi spec. masine, mozda ces ozbiljnije uzet izjeve iz sada suprotnog tabora.

Citiraj:
Cyril Abiteboul has admitted he is "worried" about the latest developments at Honda.
The McLaren-Honda collaboration was a disaster, but Renault boss Abiteboul admits that the latest signs from the Honda camp are that the most recent engine steps are really working.
"Yes, frankly I'm worried about everything in life, but in particular about a situation on the engine side.

"As we've seen since last year, Honda is making big steps, big gains," said the Frenchman.
Novac nije nuzno kljuc uspjeha ali Honda je utrpala strasno puno love + iduce sezone ce napokon imati datu sa dva razlicita bolida, to je ogromna stvar odnosno prednost naspram do sada kad su imali po jednu momcad za opskrbljivat.


ICE su bitni za sto tocno kad se zna da je TR zadnjih 3+mjeseca laboratorij na kotacima i da su pola tih potrosili na mapiranja petkom pa vracali stare za sub i nedjelju.

Da sad tu ne mlatimo slamu, vidjet cemo iduce god. ali ne vjerujem da ce RB iduce sezone popustiti ovoliko bodova kao ove zbog kvara na masinama.

Ricc mi je drag vozac i htio bi da uspije ali bojim se da ce on proci kao i FA sa krivim izborom momcadi
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 23:26   #2554
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Horner stisno crveni gumb. Ode motor u Ricciarda
Strasno sto mu rade, ovo nema sanse da je slucajno bas uvijek njemu.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2018., 23:32   #2555
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Lol pa ne vjerujeta da ga namjerno sabotiraju, pa onda automatski i sami sebe.. teorije zavjere.

Ricc zadnjih xyz utrka vozi puno nervoznije od maxa i da bi onda dostigao propuste iz qualiya ili gresaka u utrci mora vise forsirat masinu, a francuzic ne voli kad ga se jace guzi duze od 4/5 krugova
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 07:16   #2556
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Honda ima samo 2. Za iduću godinu sam veliki optimista što se tiče RB i Honde, te se od danas evo moram privikavati na njihove pobjede
U prijevodu: ako bude dobro, biti ćeš u temi stalno i konstantno kao u periodu 2011-2013, a ako Honda podbaci tj ako Mečke i Ferkani pometu pod sa Red Muljom, onda te ipak ne bude ovdje kao u periodu 2014-do pred koji tjedan

Sve jasno



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 07:19   #2557
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Lepo:

https://twitter.com/mercedesamgf1/st...742547458?s=12

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 07:39   #2558
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Bome da, bravo Vet
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 08:31   #2559
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Zlobni bi rekli da je ostavio vizitku kod konkurencije
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 08:56   #2560
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ma snimao je mapiranje motora na monitorima 😄

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 11:34   #2561
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo moj post iskren i ozbiljan post, bez smajlića i onako kako stvarno mislim.

Svaka čast i Lewisu i Sebu na fer i korenktnom ponašanju. Kad bi još idioti fanboji i internet-ratnici diljem svijeta i interneta skužili takvo sportsko ponašanje 2 velika rivala i da nema smisla voditi neke svađe i rasprave oko toga, bilo bi ljepše.
Kužim zejebanciju, ali spike tipa "ti si debil jer navijaš za XY pa sad pati 3.14čko" mi stvarno nisu jasne, i to ono ljudi koji imaju 40+ godina... nitko nigdje nije uputio neku čestitku, fanboji traže čestitanje Hamu, navijači Ferrarija/Vettela koji i čestitaju, ovi se naslađuju posprdno. Stvarno jadno da ne može jadnije.
Vjerujem da ova 2 da vide kakve sve spodobe navijaju za njih, da bi ih se sramili. Naravno, ne mislim ama baš na nikoga ovdje.

Nadalje, prvo čestitam Vettelu. Borio se, imao je sa čime i hvala mu što nije dao da se Mečka prošeće prvenstvom. Jedino je tragedija što je bolid osjetno bolji nego lani, a sezona završila u istom terminu ali tu je sve rečeno. Čak mi ga je bilo i žao jučer na pressici kad je davao izjavu. Vidi se da mu je žao. Ne treba ga sad jebat na svakom čošku "gdje si šta si" ko ovaj pizdun Koltard koji qrca nije napravio u F1 osim kaj je smetao. Zna on i sam gdje je usro i to je to. Bude se dobio preko zime i vratiti će se bolji.

Hamiltonu isto svaka čast. Ove sezone nitko ne može reći "ah Mercedes je prejak bio". Čovjek je ubio. Daleko najbolja odvožena sezona i taktički i proračunato. Gdje je trebalo se stislo, gdje se nije moglo bolje bilo je daj šta daš. Iskoristio je sve i jedan propust rivala i stvarno hands down, zasluženo osvojio naslov. Je iritantna pojava do bola, ali stvarno nema prigovora na izvedbu ove godine.

Jedini žal ostaje što ova sezona nije otišla u Abu Dhabi finale sa nekakvim egalom u bodovima jer je to ova sezona zaslužila.

Na kraju laprdanja, da se osvrnem na svoje papane. Tuga čemer i jad. Sve zapaliti, sve potjerati i ispočetka sagraditi momčad. I probati napraviti svoj motor do 2021. Ovo nema smisla više niti potrebe za sekiranjem. Vjerujem da je takvih winless perioda bilo ranije, pogotovo sredinom 1990tih, ali i tada 1993, 4, 5, 6 su bile kante od bolida ali su se zalomila postolja. Sad se veselimo 5.mjestu jednom u sezoni ili jučer 8.mjestu od Štofela. Ma qrac.

Nije gotovo, momčadski je još tu u igri ali u Brazilu bi moglo i to biti gotovo no to i nije nešto bitno, ma što god Toto kenjavio da je bitniji nego vozački.

Još 2 utrke, pa onda stanka i opet iščekivanje nove sezone. Želje za novu sezonu:
- Leclerc WDC
- McLaren da bude u rangu Renaulta

Skromno jelda ?



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 12:31   #2562
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Odličan post Drug. Prije će Mclaren biti u rangu Renaulta nego Leclerc prvak bar dok je Vettela u Ferrariju.

Nadalje Vettelu je iduća godina zadnja šansa za osvojiti prvenstvo.
Za 2 godine će se Team graditi oko Leclerca a Vettel će završiti karijeru u Mercedesu.

I što da ne??! Pa vrijeme je više da Mclaren pogodi šasiju i da slože dobar bolid. Neka im se složi konačno!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 12:43   #2563
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
stoji brko, pogotovo ovo oko navijaca i davida, no to je manje bitno,
Ham ove sezone praktici bez greske, team radio i ovo ostalo izvan staze su drugi par rukava pogotovo kad on direktno na stazi napravi i odvozi kako je ove sezone odvozio.

Sto se tice iduce sezone, isto bi htio da Leclerc bude ako nista drugo bar manje zrtveno jagnje od Kimia ove sezone. za naslov mislim da je premald i jos uvijek nedovoljno iskusan da bi ga ferkanovi sefovi stavljali u prvi plan, makar to se brzo okrene ako ce vett skripiti. Jos jedna stvar kod ferkana koja je sad aktualna su previranja odnosno borba koji klan ce preuzeti momcad nakon maurizia iduce sezone pa vjerjoatno i shodno tome tko ce preuzeti ce dati ili ne dati vise podrske leclercu iduce sezone.

Sto se tice MCL nadam se da ce se nakon ove sezone opametiti, vidjeti gdje su grijesili i napraviti bolid kako spada i po zeljama oba vozaca, mozda ih american uspije fokusirati/regrupirati.

Za ricca se bojim da se zeznuo odnosno da su jako male sanse da ce se u renaultu iduce sezone boriti za naslov, sasiju i aero paket su osjetno poboljsali zadnjih par utrka ali motor je problem.

RB Honda mislim da ce bolje raditi nego RB Renault, tesko da ce dostici merc i ferkana po performansama, ali vjerujem da nece prosipati toliko bodova kao ove sezone.

Sauber vjerujem da ce biti tu negdje ili bolji od Haasa iduce sezone.

Genralno mislim da ce se razlike kod ovih best of the rest smanjiti iduce sezone, odnosno da nece vise biti tolike razlike izmedju npr. williamsa i force indije, kriminalno je kako je williams los ove sezone.


Sto se tice vozackog kadra i dosdasnjih transfera, mislim da je Renault najvise dobio, a Force India najvise izgubila
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 13:46   #2564
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dojma sam da je ovo sve ošlo u krasni qrac kod Ferrarija kako je umro Sergio. Nekako se čini da je puno resursa i enegrije otišlo na kadroviranje, previranja i paralelnog zapovjednog lanca.

Ne impliciram da je zbog toga Vettel griješio, to je splet okolnosti na stazi, no ono ubijanje bolida sa upgradeovima od 3 utrke mi nije jasno još uvijek.

Maurizio mi se čini kao lik koji zna svoj posao i koji je fino posložio momčad, no kako se Sergio otišao, vidim da drugi dio ekipe sve živo radi da ga se makne jer su žedni vlasti.

Stoga, malo teorija zavjere, je li moguće da su namjerno sabotirali bolid u najgorem trenutku sezone samo kako bi Maurizija nataknuli i pokazali prstom u njega. Slično nešto je prošao i Stefano Domenicalli onomad.

Jebena politika...

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 16:48   #2565
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Zlobni bi rekli da je ostavio vizitku kod konkurencije

https://thesportsrush.com/vettel-had...edes-for-2018/


Već je to bio napravio 2016. ,al je odustao sredinom 2017. jer je Ferrari pokazao da mogu biti prvi.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2018., 22:33   #2566
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jeboteotacjapanski, na SkySportu F1 snimka Spa 2010. 9 krug, Lewis 1, Button 2 u McLarenu i Vettel 3 u Red Bullu... suza mi na oči ide. 1-2 McLaren u utrci... doduše Vettel i Button nisu završili jer se Vettel zabio u Buttona, ali McLaren je tada FUNKCIONIRAO i borio se za naslove...

Bolidi su gadni ali se čuju bolje

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2018., 11:02   #2567
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
https://thesportsrush.com/vettel-had...edes-for-2018/


Već je to bio napravio 2016. ,al je odustao sredinom 2017. jer je Ferrari pokazao da mogu biti prvi.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2018., 11:18   #2568
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ne bi rekao Pupo. Lijepa gesta od čovjeka koji je izgubio prvenstvo. Budemo vidjeli kako će Ham podnijeti takav poraz. Ustvari vidjeli smo sa Rosbergom.

Idioti posvuda.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2018., 19:48   #2569
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Najbrži krugovi do sad:

• Mercedes - 9
• Red Bull - 6
• Ferrari - 3
• Haas - 1

Trebalo bi sad detaljno analizirati, ali ovi Red Bullovi krugovi su vjerujem proizasli najvise zbog cinjenice da u kasnoj fazi utrke zbog dobrog cuvanja guma, prvi put odlaze po boks, dobiju svjeze gume, a tad je i bolid lagan.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2018., 19:56   #2570
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Najbrži krugovi u utrci od kako su maknuli nadopunjavanje goriva u boksu doslovno ništa ne znače.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 11:13   #2571
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Uskoro Brazil. Navodno ima pravac sa usponom, te je snaga motora najbitnija. Zato mislim da se neće ništa bitno promjeniti u poretku konstruktora. RB 3-6.
Jedan od naslova "McLarenov novi bolid ličiće najviše na ovogodišnji auto Red
Bulla". Jel moguće da slavna ekipa kopira proizvođača sokića?
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 14:49   #2572
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Na kojem relevantnom F1 sajtu je taj naslov? Na Dnevnom avazu ili?

Da je to i istina tj potvrđena informacija, u McLarenu kopiraju Adriana Neweya, čovjeka bez kojeg ti nebi ni znao za Red Bull čoek je ipak genij u svom poslu i donosio je naslove i Williamsu i McLarenu dok fabrika pićenca nije ni sanjala da će si kupiti 2 momčadi

Samo se nadam da budeš aktivan i nagodinu kad Mečka i Ferrari nastave gazit i dalje, a Red Bull krene pričati kako će "dati Hondi vremena koliko treba"

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 07.11.2018. u 14:58.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 14:55   #2573
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Na kojem relevantnom F1 sajtu je taj naslov? Na Dnevnom avazu ili?
GP Today

http://www.gptoday.com/full_story/vi..._2019__report/
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 14:59   #2574
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Rumor. Ali ok, kao što rekoh, sa Neweyem nema greške

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 15:02   #2575
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Ma opcenito to su sve budalastine da ce neko imati sasiju istu ko onaj drugi (osim ako je Hass ili TR ). Ako cemo tako svi su imali slicnu/istu sasiju kao McLaren kad su isfurali F-duct, ili slicnu kao BAR sa double diffuzorom itd. itd....
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 15:03   #2576
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma to ovi koji F1 prate od pola 2010 misle da se sve vrti oko Red Mulja... sve je meni jasno

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 15:15   #2577
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Neki dan sam vidio na yt-u da je F1 kanal objavio cijelu snimku utrke iz Brazila 2008 (ako sam dobro upamtio godinu). Ništa, odmah je ubacio u watch later i drugi dan na listi mi osvanuo "this video is private" :hiljadumudobošadarkvuda:



Znam da sam već probao naći utkre Brazila 2008 i 2012, ali naravno da na yt nema ništa (pa ni Blažićkovih verzija). Čisto da lakše odustanem, te stare legendarnije utrke je nemoguće naći na besplatnom internetu, je tako?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 16:05   #2578
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
2008 Interlagos imam 3 verzije: ITV, HTV i SpeedTV. Koja ti treba ?
2012 Interlagos imam negdje mislim da od Skya.



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 16:36   #2579
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Predlazem ITV jer tada su radili prijenose James Allen i Martin Brundle.
Imam njihove snimke utrke od 2007. Onda je jedno vrijeme BBC radio odlicne prijenose da bi SKY potpuno izdominirao.
Zao mi je sto su maknuli Pat Symondsa bolje da su sutnuli onog ridikula Herberta.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 17:15   #2580
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
https://www.dailymotion.com/Sukhoi-su37/videos
ovdje ima dosta utrka i to od hrta, samo nažalost nema niti jednog brazila kojeg tražiš
Matoje je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na