Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2018., 17:16   #2251
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Citiraj:
Autor Albert Wesker Pregled postova
Malo je OT ali mene zanima nesto. Cemu konstantno linkanje tog "Škota"?Osim sto ima ODVRATAN naglasak od kojem mi usi krvare on ne govori nista novo sto ne mozete naci na nekom drugom i boljem kanalu.
Škot nerijetko ima osvrt na stvari koje drugi (bolji) ili ignoriraju ili spomenu samo u prolazu uz obaveznu besplatni-set-noževa reklamu (npr. neopisivo iritantni LinusTechTips). GeForce RTX je jedna od ekskluziva koju je Škot odradil na sebi svojstven način, dok su drugi kak to obično biva samo prenosili njegove riječi. Istinabog i Škot isto tak samo analizira već postojeće analize analiza i daleko od toga da se sve to na ovaj ili onaj način ne može naći na Internetima. Kaj se njegovog naglaska tiče, jebiga - ima škotski naglasak.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 19:10   #2252
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Barem nema retardirane thumbnailove.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 21:53   #2253
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Škot nerijetko ima osvrt na stvari koje drugi (bolji) ili ignoriraju ili spomenu samo u prolazu uz obaveznu besplatni-set-noževa reklamu (npr. neopisivo iritantni LinusTechTips). GeForce RTX je jedna od ekskluziva koju je Škot odradil na sebi svojstven način, dok su drugi kak to obično biva samo prenosili njegove riječi. Istinabog i Škot isto tak samo analizira već postojeće analize analiza i daleko od toga da se sve to na ovaj ili onaj način ne može naći na Internetima. Kaj se njegovog naglaska tiče, jebiga - ima škotski naglasak.
Nevezano za to sto covjek radi - cijenim njegovo misljenje, ali taj njegov naglasak je meni bas
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 22:23   #2254
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
najiritantnija YT persona koju sam pokušao gledat i slušat je Linus
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
(npr. neopisivo iritantni LinusTechTips)
Nemojte zaboraviti ni na JayzTwoCents
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 22:39   #2255
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Nevezano za to sto covjek radi - cijenim njegovo misljenje, ali taj njegov naglasak je meni bas
Ko da James Bond (Sean Connery) priča o procesorima, pločama, grafičkim karticama i ostatku. U svakom slučaju je zabavan.
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Nemojte zaboraviti ni na JayzTwoCents
IMHO, on nije toliko nepodnošljiv, ali što mu je kanal postajal popularniji to se više udaljaval o tehničkih stvari. Mislim da smo se već dotakli tih YouTube recenzenata u odnosu na dobre-stare pisane i došli smo do sličnih zaključaka.

Pisana riječ je i dalje zakon, a ako netko u sklopu toga uspije složiti popratni video osvrt - još bolje. JubiTo recenzije u kojima lik ~5min prepričava specifikacije nakon višemjesečnog hype pohoda - su bile i ostale bedastoća.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 22:59   #2256
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ajde jayza još i znam pogledati, ali linus... ma ne, ne mogu ja to.

teo valić na steroidima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 23:15   #2257
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Frajer je s vremenom postal karikatura samoga sebe, a žalosno je da je većini nekakav uzor u JubiTo recenziranju. Svaka čast da je uspjel iz toga napraviti biznis i zaposliti pristojan broj djelatnika, ali kaj je preveč je preveč.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 23:37   #2258
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Kad vidim one slape a jos gore i bijele carape na nogama, tlak mi instantno poraste . Bas iritantan lik...
Al kao sto kazes, covjek ima dobar biznis, zaposljava ljude pa ajde... nekako jos i moze proci. Da Teo Valich na steroidima, haha
Ali onaj bitwit i slicni su meh, nekvalitetni "recenzenti" koji samo zele izmusti sto vise love iz svojih uradaka.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2018., 23:46   #2259
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,772
Bitwit, odnosno Kyle je svoj prvi PC složil 2012. i u međuvremenu je stvarno daleko dogural. On i Paul (Paul's Hardware) su odlični voditelji, ali nažalost nemaju štofa za ozbiljnije tehničke stvari.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 00:01   #2260
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
oke pogledao sam ovaj video gore kao zadnji njegov (linusov, jel) samo da se uvjerim da je ljudska glupost ne samo beskonačna, nego i neuništiva.

trebala bi dobiti svoje mjesto u periodnom sustavu elemenata.

mislim da tehnološku analizu svega krivog u tom videju možemo svest na jednu stvar - čarape na natikačama... a što je najgore, možda čak to i nije najgore
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 00:06   #2261
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Ytuberi 99% kuga svi primaju od nekoga na ovaj ili onaj nacin.Linus je prica za sebe zaradiva ogromnu lov za povrsne video uradke koje zabavljaju dicu od 10 g. ali treba i to neko.GN ima najbolje recenzije i ne favoriziraju nikoga .

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk