Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2008., 16:18   #121
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Pa ne znam baš. Za te pare bi ja radije neki HP 6735s ili HP 550 nov i sa garancijom. Naravno ako ti kod HP 550 ne smeta jednojezgreni procesor, i to što je kod oba modela ipak 15.4" zaslon.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2008., 15:23   #122
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
Mislim da ti se ne isplati kupovat laptop bez garancije, bilo sto da crkne, u banani si...
Radje nadji nekoga da ti uzme lapotp preko firme, ako bas nemozes nac tih 600kn i kupit novoga u diskont 24...
http://www.nabava.net/trazilica.php?...=Pretra%C5%BEi
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2008., 15:30   #123
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
Citiraj:
Autor Vedran83 Pregled postova
moze li mala pomoc oko nacina na koji si overclokirao graficku, imam isti laptop ali nisam bas vican u tome. Skinuo sam ati tool ali ne mogu nista savati kada napravim izmjene. Kolega mi kaze da je potrebno mjeriti gpu temp... koliki je rizik, mogucnost da se nesto spali . hvala
ja sam uspio clockat graficku preko ati tray toolsa, ovo lito je bila stabilna na 580 gpu i 400 ram(sad bi vjerojatno moga i vise, ali ne zelim ga bas cijedit do kraja, i ovo je fino unaprijedjenje, taman da mogu igrat coh i cod4 sa pristojnim brojem fps-a) (default je mislim 413/325) ali frekfencije malo variraju, clockanje laptopa je mrvicu kompliciranije nego stolnog racunala, jer npr. kad gpu radi na bat. settings , na 125 hmz, i voltaza je dosta smanjena, treba je prvo postavit u full mod, 413/325 da bi moga dignut frekfenciju, inace se sledi laptop.
Procesor nisam cockao, malo sam gleda na netu, mislim da bi se moga preko soft fsb-a, ali ja nisam uspi, trazi neki podatak za maticnu plocu, koji neznam di bi nasa, ako ko zna bolji program za clockanje proca , neka javi, sigurno znam da moj proc moze brze od 1.46 ghz...

p.s. nema neke sanse da skuris laptop, da b to napravi treba bi mijenjat napon komponentama, a to nije tako jednostavno, najgore sto ti se moze dogodit je da pocmes dobijat artefakte u igrama (to provjeris sa ati tray tools ili ato tools, ali meni ati tool nije radio kako treba)
ili da ti se laptop pocme restartat , ako se pregrijava ili ako nesto nije u redu, ovo lito sam igra igrice i do 8 sati u komadu i nikakvih problema nije bilo, jedino je vent radio u full modu, kao i obicno, tako da nemou rec da sam primjeti da se laptop nesto vise zagrijava nego inace..
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 19:39   #124
buendia
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: In the land of the dead
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Moze li mi neko odgovoriti na pitanje: da li ovaj model laptopa (HP6820s KU329ES) u potpunosti podrzava 4GB RAM-a. Trenutno imam 2GB i planiram dodati jos toliko, naravno imam instaliran x64 bitni OS koji ce to moci iskoristiti.
Znam da pise u opisu laptopa da podrzava do 4GB ali pomislio sam na lazan marketing (?)

Posjeduje li neko ovaj laptop sa 4GB RAM-a?
buendia je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 19:57   #125
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Svi noviji laptopi podržavaju 4Gb, pa i više, rama.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2009., 00:31   #126
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 345
Citiraj:
Autor buendia Pregled postova
Pozdrav svima!

Moze li mi neko odgovoriti na pitanje: da li ovaj model laptopa (HP6820s KU329ES) u potpunosti podrzava 4GB RAM-a. Trenutno imam 2GB i planiram dodati jos toliko, naravno imam instaliran x64 bitni OS koji ce to moci iskoristiti.
Znam da pise u opisu laptopa da podrzava do 4GB ali pomislio sam na lazan marketing (?)

Posjeduje li neko ovaj laptop sa 4GB RAM-a?
Moze on 4 gb-a samo je pitanje jesu li ta tvoja 2 gb-a u komadu ili u 2 puta po 1 gb jer mislim da moze 4 gb-a samo 2x2 gb jer ima samo 2 slota pa pripazi da nemas 2x1 jer ces onda jedan morat vadit vanka da bi stavio drugi, veci.
__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na