Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2019., 21:52   #9631
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Što je najgore, pravna služba A1 koja je prijavila Optimu nije imala pojma što radi njihov Retention i Save desk odjel dok im Hakom nije to otkrio
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 21:55   #9632
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Ma ne virujem da nisu znali. Znali smo svi mi ovde i na svim drugim forumima i na fb
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 22:51   #9633
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Anonimi Pregled postova
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/h...kazne/9653239/

Nema vise zvanja kod raskida izgleda?
Eto zadmsto me nisu zvali. Got it
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 23:47   #9634
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ma ne virujem da nisu znali. Znali smo svi mi ovde i na svim drugim forumima i na fb
Nikad nemoj podcijeniti koliko su neorganizirani
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2019., 00:47   #9635
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ma ne virujem da nisu znali. Znali smo svi mi ovde i na svim drugim forumima i na fb

Vjeruj mi, tamo ti se ne zna ni ko pije ni ko plaća.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2019., 11:13   #9636
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Naravno, A1 je novi oblik kaosa.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2019., 18:30   #9637
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Može li se na Kaonu 1200 izvršiti pretraživanje kanala/programa ili on sam to napravi?
Naime, uključio sam ga danas i vidim da je pola programa koje sam imao na svojoj listi crna slika, a nema ih ni kad odem na sve programe... kopao sam po onim njihovim super preglednim postavkama i ne vidim ništa što bi upućivalo na ručno pretraživanje dostupnih programa
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2019., 18:39   #9638
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
A kad su se kanali premještali u međuvremenu.
Menu je malo blentav ali ima ručno pretraživanje kanala ... nije mi sad pri ruci da napišem gdje je,
mislim, negdje pod Tehničke postavke
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2019., 19:20   #9639
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Postavke-tehničke postavke-traženje programa. Iako ja mislm da on to radi automatski svaki put kad ga resetiraš pod onim ažuriranje prijemnika.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 21:02   #9640
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Prije smo mogli gledati unazad emisije i serije a sad idemo pogledati Supertalent od jučer i javlja "Usluga pogledaj od pocetka nije aktivirana". Naravno nismo nista ugovarali naknadno, dali mogu oni samo tako ugasiti usluge ili koji k.?!?

Nece ni ovaj bajni A1 daleko cini mi se.....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 21:14   #9641
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Prije smo mogli gledati unazad emisije i serije a sad idemo pogledati Supertalent od jučer i javlja "Usluga pogledaj od pocetka nije aktivirana". Naravno nismo nista ugovarali naknadno, dali mogu oni samo tako ugasiti usluge ili koji k.?!?

Nece ni ovaj bajni A1 daleko cini mi se.....

Tehnička poteškoća. Zovi i prijavi.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 21:21   #9642
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Nije ni meni htio sad kreniti play, iz druge evo ide.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 09:41   #9643
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Našao sam (jedva), pretražio ponovno programe (mislim da je našao 279 TV programa) no i dalje masu programa ne vidim (recimo svi Fox programi su u mraku)... ništa, idem ćaskati sa SZK


EDIT:
Zvao i dobio odgovor da mi nešto ne radi kako bi trebalo (to sam znao i sam), ali što (zašto) to ne znaju ni oni
Usput sam ih pitao zašto su korisničke stranice nedostupne

...e to im je bio prvi glas da ne rade pa će i to istražiti... najs... stvarno su prije par mjeseci pogodili u "sridu" s reklamnim sloganom "Novi oblik života"

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 26.11.2019. u 13:27.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2019., 16:54   #9644
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Našao sam (jedva), pretražio ponovno programe (mislim da je našao 279 TV programa) no i dalje masu programa ne vidim (recimo svi Fox programi su u mraku)... ništa, idem ćaskati sa SZK


EDIT:
Zvao i dobio odgovor da mi nešto ne radi kako bi trebalo (to sam znao i sam), ali što (zašto) to ne znaju ni oni
Usput sam ih pitao zašto su korisničke stranice nedostupne

...e to im je bio prvi glas da ne rade pa će i to istražiti... najs... stvarno su prije par mjeseci pogodili u "sridu" s reklamnim sloganom "Novi oblik života"
Susjed, jel se pri tebi kaj poboljsalo, jel "Novi oblik života" rijesio stvar ili...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2019., 19:46   #9645
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
TV su "hmmm..." popravili na način da su mi povukli nekakav back up nakon kojeg su svi u dostupni programi vidljivi... "hmmm i back up" je radi toga što sam pokušavajući si sam pomoći obrisao svoj "favorite popis" programa iz Kaona, a nakon njihovog "popravka" (nisam dobio suvislo objašnjenje što su morali popraviti) sam u Kaonu ponovno imao "favorite popis" identičnog naziva i identičnog rasporeda šezdesetak programa koje sam tamo stavio kad sam prvi put postavljao popis programa... znači back up od nekud...

Što se tiče pristupa korisničkim postavkama i za to su me kontaktirali i rekli da njima sve radi i da je problem kod mene pa da bi bilo dobro da ne koristim Firefox nego Chrome ... ili da se probam logirati s drugog uređaja jer je ovaj s kojeg sam pokušao korumpiran nečim ... onda smo još malo ćaskali pa "smo" (ovo "smo" je u jednini) zaključili da bi trebao koristiti Windowse

Uglavnom nakon što sam objasnio da sam probao pristupiti iz Linuxa sa Firefoxa i Chromiuma (ne Chromea) i iz MacOS-a sa Firefoxom i Safariem (ukupno četiri laptopa i jedan desktop, a Windowse i IE više nismo spominjali) zaključeno je da kod njih radi, kod mene ne i da ne znaju gdje je problem
Kvaka je (što sam pokušao objasniti) da ukoliko za 30-ak sekundi ne prođe log on, onda je korisnička stranica nedostupna, ako pak prođe log on onda uđem u korisničku stranicu ali i dalje ne mogu pristupiti na "Moj račun" i pogledati plaćanja za prethodne mjesece dok račun za tekući mjesec kojeg vidim na početnoj stranici ne mogu otvoriti... a na pitanje je li to povezano sa prošlo mjesečnim rušenjem sistema i izdavanjem računa na 0 (nula) kuna "vrlo uvjerljivo" kažu da nema veze.

EDIT:
Zaboravio sam napisati da sam ipak probao pristupiti korisničkim stanicama i iz Windowsa 10 i rezultat je bio super

Kad idem iz Firefoxa normalno prođe log on i na početnoj stranici vidim da je zadnji račun za 10. mjesec podmiren:



... ali kad uđem iz M$ Edge-a, onda ili ne mogu proći log on ili ako ga i prođem (znači isto kao i na Linuxu i MacOS-u) onda vidim ovo:



... odnosno, prikazano mi je da račun za 10. mjesec nije podmiren, a na "moj račun" ili ranija plaćanja ne mogu pristupiti.


Do interneta nije jer imam stalnih i stabilnih:



... na WiFi-u, a na žici i 145/15.

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 27.11.2019. u 20:22.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2019., 20:15   #9646
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
E pa susjed, živio nam taj "Novi oblik života" , dok je kod tebe onako kako nije kod mene (znas na kaj mislim ) vozi dalje.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2019., 20:28   #9647
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Ma ne uzrujavam se jer je ovo kaj delaju komedija
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2019., 23:21   #9648
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Dali se u Osnovnom paketu mogu gledati ova dva TV programa:

Od sada gledaj Nat Geo Wild i Fox Crime u Osnovnom te Fox Movies i VH1 Classic u Proširenom paketu.

Ako da na kojim frekvencijama.

https://youtu.be/mPpEm8kzAvU
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 12:19   #9649
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Ubrzo mi ističe ugovor pa ne znam možda ću produžiti možda ne. Ugovor sam potpisalo prije dvije godine bnet je bio u pitanju, turbo 2d paket. Značilo telefon i internet. Šta sad da li bnet i dalje postoji, kod koga gledam ponude neke nove kod A1 ili ima i dalje bnet neke svoje ponude.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 12:32   #9650
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Ubrzo mi ističe ugovor pa ne znam možda ću produžiti možda ne. Ugovor sam potpisalo prije dvije godine bnet je bio u pitanju, turbo 2d paket. Značilo telefon i internet. Šta sad da li bnet i dalje postoji, kod koga gledam ponude neke nove kod A1 ili ima i dalje bnet neke svoje ponude.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Ja nedavno otkazao bnet, istekao mi je ugovor, isto bio na 2d net+telefon, potpisao sa A1 novi ugovor na 2 godine za net+telefon, 159 kn + 20 kn naknade za fiksne usluge.

Neograničen net i neograničeni pozivi prema svim fiksnim i svim mobilnim mrežama, bez uspostave poziva.

Bez ugovorne obveze A1 net+telefon je inače 199 kn + 20 kn naknade za fiksne usluge.

Nisam više htio bnet, jer su mi naplačivali minute poziva prema tele2, tcom, bonbon mrežama, a i svaka uspostava se naplatila bilo fiksna ili mobilna mreža.

Kod A1 znam da mi račun ne smije biti veći od 179 kn do kraja ugovora koga god zvao i koliko god razgovarao.
Naravno, pozivi prema posebnim brojevima se naplaćuju.
Mislim da je ta ponuda ok.

Tehničar A1 je novi ruter spojio na isti bnet koaksijalni kabel koji je ostao u stanu, brzina neta 70/10 bez greške...probao telefonski pitati za gratis 150/15 brzinu, ali ništa, to je 15 kn dodatno mjesečno, meni nepotrebno.

EDIT: imaju sad i black friday ponudu koliko vidim...

Black Friday ponuda
Uzmi novi Duo ili Trio paket te dodatno ubrzaj svoj internet bez naknade! Osim toga, najbrži na poklon dobivaju i 500 kn na potrošačkoj kartici.

opcija 150 Mbit/s (dostupno uz kabel i optiku)
15 kn/mj. 0 kn/mj.

opcija 500 Mbit/s (dostupno samo uz optiku)
25 kn/mj. 0 kn/mj.

https://www.a1.hr/privatni/internet/kucni-internet

Zadnje izmijenjeno od: Lak. 28.11.2019. u 12:40.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 01:05   #9651
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Hvala puno na detaljnom odgovoru, sljedeći tjedan ode u a1 riješiti to pitanje oko produženja ugovora, a možda i smanjenje neta na 70mbit/s, bez obveze produženja ugovora. Samo me to zbunjuje što i dalje postoje bnet paketi plus od a1, ono zar to nije isti operater.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 04:43   #9652
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
TV su "hmmm..." popravili na način da su mi povukli nekakav back up nakon kojeg su svi u dostupni programi vidljivi... "hmmm i back up" je radi toga što sam pokušavajući si sam pomoći obrisao svoj "favorite popis" programa iz Kaona, a nakon njihovog "popravka" (nisam dobio suvislo objašnjenje što su morali popraviti) sam u Kaonu ponovno imao "favorite popis" identičnog naziva i identičnog rasporeda šezdesetak programa koje sam tamo stavio kad sam prvi put postavljao popis programa... znači back up od nekud...

Što se tiče pristupa korisničkim postavkama i za to su me kontaktirali i rekli da njima sve radi i da je problem kod mene pa da bi bilo dobro da ne koristim Firefox nego Chrome ... ili da se probam logirati s drugog uređaja jer je ovaj s kojeg sam pokušao korumpiran nečim ... onda smo još malo ćaskali pa "smo" (ovo "smo" je u jednini) zaključili da bi trebao koristiti Windowse

Uglavnom nakon što sam objasnio da sam probao pristupiti iz Linuxa sa Firefoxa i Chromiuma (ne Chromea) i iz MacOS-a sa Firefoxom i Safariem (ukupno četiri laptopa i jedan desktop, a Windowse i IE više nismo spominjali) zaključeno je da kod njih radi, kod mene ne i da ne znaju gdje je problem
Kvaka je (što sam pokušao objasniti) da ukoliko za 30-ak sekundi ne prođe log on, onda je korisnička stranica nedostupna, ako pak prođe log on onda uđem u korisničku stranicu ali i dalje ne mogu pristupiti na "Moj račun" i pogledati plaćanja za prethodne mjesece dok račun za tekući mjesec kojeg vidim na početnoj stranici ne mogu otvoriti... a na pitanje je li to povezano sa prošlo mjesečnim rušenjem sistema i izdavanjem računa na 0 (nula) kuna "vrlo uvjerljivo" kažu da nema veze.

EDIT:
Zaboravio sam napisati da sam ipak probao pristupiti korisničkim stanicama i iz Windowsa 10 i rezultat je bio super

Kad idem iz Firefoxa normalno prođe log on i na početnoj stranici vidim da je zadnji račun za 10. mjesec podmiren:



... ali kad uđem iz M$ Edge-a, onda ili ne mogu proći log on ili ako ga i prođem (znači isto kao i na Linuxu i MacOS-u) onda vidim ovo:



... odnosno, prikazano mi je da račun za 10. mjesec nije podmiren, a na "moj račun" ili ranija plaćanja ne mogu pristupiti.


Do interneta nije jer imam stalnih i stabilnih:



... na WiFi-u, a na žici i 145/15.

Ja imao sličnih problema i na prigovor javili se nakon par mjeseci i rekli da će to tehničari pogledati zašto ne radi, ja sam na bivšem Amisu, no oboje smo kod iste tvrtke i na istoj stranici.

I gle čuda nakon par mjeseci na ovoj adresi https://moj.a1.hr/prijava proradilo. Istina je da im je treblo skoro godinu dana, ali ne mogu reći da sada ne radi jer sve na toj adresi radi.


Koristim Win10 i Firefox.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 07:22   #9653
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
Hvala puno na detaljnom odgovoru, sljedeći tjedan ode u a1 riješiti to pitanje oko produženja ugovora, a možda i smanjenje neta na 70mbit/s, bez obveze produženja ugovora. Samo me to zbunjuje što i dalje postoje bnet paketi plus od a1, ono zar to nije isti operater.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
A1 tj bivsi VIP je kupio Bnet i to im je zaseban brand.
Moj savjet je da potpises ugovor sa A1 i otkazes Bnet ako i dalje želiš internet+telefon, bas iz razloga sto A1 nema ogranicenja kod mobilnih poziva, a Bnet naplacuje pozive prema svima koji nisu Tomato i A1 brojevi.

Jedino sto taj paket u A1 bez ugovorne obveze je 199 kn+20 kn naknade, a na 2 godine je 159 kn+20 kn naknade.

Mozes i danas ili za vikend probati prelazak iz Bneta na A1 i uzicati 150/15 brzinu neta za 0 kn za black friday, a jos bolje 500 mbita ako ti je optika dostupna isto za 0 kn. Vidim i da daju 500 kn na potrosackoj kartici za najbrze.
Naruci se preko weba, nemas šta izgubiti, zvat ce te agent nakon prijave.

Zadnje izmijenjeno od: Lak. 29.11.2019. u 07:28.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 18:27   #9654
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Dali se u Osnovnom paketu mogu gledati ova dva TV programa:

Od sada gledaj Nat Geo Wild i Fox Crime u Osnovnom te Fox Movies i VH1 Classic u Proširenom paketu.

Ako da na kojim frekvencijama.

https://youtu.be/mPpEm8kzAvU

Zar niko nezna koja je frekvencija za Fox Crime u Osnovnom paketu.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 20:54   #9655
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
A kad je problem viditi tj. nema u šroteks gui kaona, treba ti pogledati netko tko ima albisa u kojem se to vidi.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 21:50   #9656
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
A kad je problem viditi tj. nema u šroteks gui kaona, treba ti pogledati netko tko ima albisa u kojem se to vidi.
A onda se zna, Albis ima Stipest, cudi me da se vec nije javio.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 22:50   #9657
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,012
Kolega Nikky nije u pravu ( ajde da se i to dogodilo ). Albis isto ne može očitati frekvenciju. Isto je sučelje kao i u Kaona. Ali ima još naćina i dobrih ljudi po netu .
Evo:
FOX Crime: 610 MHZ SR 6900 QAM256
FOX Movies: 682 MHz SR 6900 QAM256
NatGeo Wild (SD): 618 MHz SR 6900 QAM256
VH1: 762 MHz SR 6900 QAM64
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 23:21   #9658
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Kolega Nikky nije u pravu ( ajde da se i to dogodilo ).
Hahaha, stvarno, i to da se desi
Dok je imao "svoje" sučelje onda je mogao.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 23:31   #9659
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Kolega Nikky nije u pravu ( ajde da se i to dogodilo ). Albis isto ne može očitati frekvenciju. Isto je sučelje kao i u Kaona. Ali ima još naćina i dobrih ljudi po netu .
Evo:
FOX Crime: 610 MHZ SR 6900 QAM256
FOX Movies: 682 MHz SR 6900 QAM256
NatGeo Wild (SD): 618 MHz SR 6900 QAM256
VH1: 762 MHz SR 6900 QAM64
Zahvaljujem, sutra probam rucno potraziti Fox Crime.
NatGeo Wild HD imam iz Start HD paketa.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 17:04   #9660
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 132
Ekipa, koji ulazi na ubee modemu/routeru su rezervirani za IPTV na koji stavljam kaona? Nesto sam kemijal opa pobrkal kablove pa sad imam neke smetnje. Thx

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
markotornic je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na