Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2023., 23:32   #121
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Kad vidim Traxdata Gold...



Minus u video, nazivanje kontrolera; "joystick"

Neke stvari navedene su dubiozne, recimo nikad nisam čuo da je itko uspio igrat spržene cde bez čipa s tim brzinskim mijenjanjem cda. Možda je to radilo na prvoj verziji il slično.

U vezi toga, zaboravljeno je navest da je (al samo) prva verzija, s onim chinchevima odozada, hvaljena od strane hi-fista kao fenomenalan CD player, u rangu onih koji su tad koštali tisuće dolara. U to sam siguran da 80% psx freakova nezna.

Zadnje izmijenjeno od: Miki9. 01.02.2023. u 10:48.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2023., 00:37   #122
RottenRotz
Registered User
 
RottenRotz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2020
Lokacija: Sjever HR
Postovi: 13
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Kad vidim Traxdata Gold...



Minus u video, nazivanje kontrolera; "joystick"

Neke stvari navedene su dubiozne, recimo nikad nisam čuo da je itko uspio igrat spržene cde bez čipa s tim brzinskim mijenjanjem cda. Možda je to radilo na prvoj verziji il slično.

U vezi toga, zaboravljeno je navest da je (al samo) prva verzija, s onim chinchevima odozada, hvaljena od strane hi-fista kao fenomenalan CD player, u rangu onih koji su tad koštali tisuće dolara. U to sam siguran da 80% psx freakova nezna.
Ako to neznaju,onda nisu PSX freakovi,nego netko tko je u nekom dijelu života posjedovao PSX
RottenRotz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2023., 01:59   #123
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Kad vidim Traxdata Gold...
Prije 10-ak dana sam isprobao svoj prvi Traxdata Gold, sprzen davne '97. godine, cak je dosta i izgreban, nije ga se pazilo i jos uvijek radi bez problema. Mislim da je to definitivno najkvalitetniji CD-R ikad proizveden
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2023., 15:04   #124
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Nadam se da uskoro bude Dvobroj sa The Gateway PS2 igrom na naslovnici nikako ga kupiti ni nac
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2023., 15:54   #125
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Prije 10-ak dana sam isprobao svoj prvi Traxdata Gold, sprzen davne '97. godine, cak je dosta i izgreban, nije ga se pazilo i jos uvijek radi bez problema. Mislim da je to definitivno najkvalitetniji CD-R ikad proizveden
Na reklami je napisano "The best cdr", svi se bez pokrića uvijek hvale, no ovdje je baš tako to i ispalo.
Ja sam svoje traxdata psx igre kupovao po 50 kn, i pirat je još bio toliko perverzan da nije dostavljao, neg si morao na drugi kraj grada po to. Poslije kad sam našao za 25, naravno da sam te kupovao, pa i za 20 te zadnje 15kn, u kartonskom slipu a ne kutiji.
No od tih drugih, bar pola mi ne radi, a čuvani su u dobrim uvjetima, a Trax.gold svi čitaju bez greške.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 03:03   #126
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Ljubaznošću kolege skenera CICa, imamo novi broj PSXa, iz svibnja 2000.



Naslovnica je odlična, ta slika umjesto klasičnih cgi shema baš je dobrodošla promjena.
Puno dobih igara, uz glavnu (Discworld Noir),
tu je i Front Mission 3, Micro Maniacs, Medievil 2 (ovo se dosta isčekivalo, ali dost slabije ispalo od prethodnika),
Star Wars: Jedi Power Battles (volim SW epizodu I, tj. jedan od razloga što je i volim, su tih par igra njene tematike, i ova je bila super).
Nažalost, NFS Porsche kao zadnja igra iz serijala na PS1, razočaravajuć.

Od Helplinea, sigurno je najkorisniji prohod Fear Effecta.

Lifestyle rubrika donosi zanimljivu temu - skateboarding u Hrvatskoj, dobar intervju, nažalost sam sport kod nas uz te ranije pokušaje, nije ekstremno zaživio, razumljivo s obzirom na svoju kompleksnost i opasnost.

download:
https://www.sendspace.com/file/eglevy
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 08:57   #127
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Minus u video, nazivanje kontrolera; "joystick".
od kad znam za sebe i svoj prvi ps1 koristim izraz joystick.
gamepad, kontroler mi je jednostavno neprirodno.

Sad kad vidim ovu temu bude mi žao što sam nedavno pobacao
pržene igre većina na traxdati.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 09:57   #128
sfc_PsychQ
Retro hardware fan
Moj komp
 
sfc_PsychQ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2022
Lokacija: Osijek
Postovi: 89
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Ljubaznošću kolege skenera CICa, imamo novi broj PSXa, iz svibnja 2000.



Naslovnica je odlična, ta slika umjesto klasičnih cgi shema baš je dobrodošla promjena.
Puno dobih igara, uz glavnu (Discworld Noir),
tu je i Front Mission 3, Micro Maniacs, Medievil 2 (ovo se dosta isčekivalo, ali dost slabije ispalo od prethodnika),
Star Wars: Jedi Power Battles (volim SW epizodu I, tj. jedan od razloga što je i volim, su tih par igra njene tematike, i ova je bila super).
Nažalost, NFS Porsche kao zadnja igra iz serijala na PS1, razočaravajuć.

Od Helplinea, sigurno je najkorisniji prohod Fear Effecta.

Lifestyle rubrika donosi zanimljivu temu - skateboarding u Hrvatskoj, dobar intervju, nažalost sam sport kod nas uz te ranije pokušaje, nije ekstremno zaživio, razumljivo s obzirom na svoju kompleksnost i opasnost.

download:
https://www.sendspace.com/file/eglevy
hvala miki
sfc_PsychQ je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 13:43   #129
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
od kad znam za sebe i svoj prvi ps1 koristim izraz joystick.
gamepad, kontroler mi je jednostavno neprirodno.
Joystick ima palicu, štap, stick itd. gdje je to na kontroleru?, al kužim, to su polugenerički lokalni nazivi u stilu Digitrona, Radenske, "Air-Condition" itd.

Gamepad ? e to nema šanse
Al to je naziv za puno mlađe gaming freakove, ne jarce iz 80ih.

Zapravo joystick je relikt iz 80ih i ranih 90ih, već u doba playstationa krajem 90ih su ga koristile samo specijalizirane air combat igre. Jedini koji sam ikada probao koristiti jednom kod jednog poznanika na Amigi, ali za igru shootemup stila, ala Tyrian.

Ono kaj je interesantno da kroz sve ove časopise se provlače razni alternativni "kontroleri", ko u ovom broju to neko jednoručno sr...nje, ali nikad nijedan nije uspio zaživit, neznam uopće tko je takve stvari ikada i kupovao.

----
Samo ako su zlatni Txdata je top. Oni debelo poslije 2000. srebrni su bili samo generičko ime na kutiji, ne i kvaliteta, iirc nekih rasprava o tome
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 14:51   #130
sfc_PsychQ
Retro hardware fan
Moj komp
 
sfc_PsychQ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2022
Lokacija: Osijek
Postovi: 89
joystik je uvijek bio sa palicom
joypad smo zvali ovo šta mladež danas zove gamepad
sfc_PsychQ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2023., 19:27   #131
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Svaka cast miki9


Svaki novi broj je dobrodosao
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 09:11   #132
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Joystick ima palicu, štap, stick itd. gdje je to na kontroleru?, al kužim, to su polugenerički lokalni nazivi u stilu Digitrona, Radenske, "Air-Condition" itd.

Gamepad ? e to nema šanse
Al to je naziv za puno mlađe gaming freakove, ne jarce iz 80ih.
A eto tak ga zovem odmalena od prve sege, nintenda.
Sad sam se sjetio pištolja i duck hunta.

Za mene ce uvijek ostati joystick
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 09:32   #133
sfc_PsychQ
Retro hardware fan
Moj komp
 
sfc_PsychQ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2022
Lokacija: Osijek
Postovi: 89
pored duck hunta bio je i wild gunman...
sfc_PsychQ je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2023., 15:22   #134
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor ranga Pregled postova
Nadam se da uskoro bude Dvobroj sa The Gateway PS2 igrom na naslovnici nikako ga kupiti ni nac
Coming soon!

Danas završio sa skeniranjem i evo proslijedio ga Mikiu da on to uljepša kroz Photoshop. Ali već sam mu prije toga jedan broj poslao, tak da ćeš se malo strpit, osim ako ne uzme ovog preko reda. Bitno je da stiže!
cic je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2023., 21:35   #135
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Coming soon!

Danas završio sa skeniranjem i evo proslijedio ga Mikiu da on to uljepša kroz Photoshop. Ali već sam mu prije toga jedan broj poslao, tak da ćeš se malo strpit, osim ako ne uzme ovog preko reda. Bitno je da stiže!

Nema problema, bitno da ide svaka cast
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2023., 12:35   #136
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Evo ekipa, ja odskenirao, Miki uljepšao kroz PS i tako vam evo dostavljamo povijesni zadnji broj/dvobroj PSX-a.

https://www.sendspace.com/file/fjd02w

Uživajte
cic je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2023., 17:58   #137
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Svaka čast
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2023., 20:09   #138
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
O svaka cast! odlican broj!!!
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2023., 19:44   #139
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251



Nisam stavio prije fotku ovog zadnjeg PSXa, pa je eto sad da ekipa prepozna o čemu se radi na gornjem linku, ostvrt kraći ću već napisat. (neznam doduše kolko dugo se da editat, jer za postove prije vidim da više nije moguće?)
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2023., 12:42   #140
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Ovo je bio extra broj, još ljeto 2002. novi mobitelu u boji, ps2 hit naslovi


Nego prodaje tko jos kakve casopise ili ima za sken? pratim oglase i par mjeseci nema nikakvih casopisa nazalost za kupnju
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 04:03   #141
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251


Cic je nabrzinu skenirao neki dan, a ja se bacio na posao i nabrzinu uredio još jedan PSX, iz vrućeg kolovoza 2000. pa da malo vidite što se tad igralo.

Naslovnica je odlična, makar tu igru broja I.C.B. tad nisam igrao, nekak me nije na prvu privukla (ko i neke/mnoge druge - plus i hendikep da ima dva cda, a to mi je tad bilo li-la, bolje dvije igre kupit, heh),
prošao sam je tek sad prije 6,7 godina; morao bih čak opet jer se priče sad više uopće i ne sjećam, al mi je gaming bio ok.
"Covert Ops- Nuclear Dawn" sam nabavio i igrao baš tad tog ljeta pod imenom "Chase The Express", no ljubaznošću pirata, dobio sam verziju na japanskom (!) tako da, iako se dalo igrati i audio je bio engleski, nije mi baš bilo moguće uopće čitat tekstove iz igre, iz knjiga i itema ala ko u Resi-ju.

Ugl. najjače igre tog ljeta su ispucane u broju prije, 17. (Hogs of War), no i on će doć na svoj red za sken i pdf publiciranje...
Uopće je i super da je i izašao kolovoški broj, jer godinu prije se čekalo na rujan - očito su u izdavačkoj tvrtki ispravno zaključili da je hr. tržište gladno ps1 tiskovina.

Od zanimljivijih, tj. apsolutno bizarnijih igara s Playstationa, tu je recenzija Bishi Bashija - japanski otkačene kompilacijske igre koja se sastoji od više desetaka histeričnih mini igara, mnogih za multiplayer, od kojih su neke i pogubne za kontroler zbog toliko potrebnog što bržeg stiskanja gumba ili gljiva (ja sam svoje malo i izlizao pri jednoj igri!)


Helpline dosta velik, eto i kraljeva pismenih upita - Broken Sword i Resident Evil 1 (drugi dio rješenja).


Download:

https://www.sendspace.com/file/55x0e6
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 13:01   #142
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Svaka cast Miki, odlican broj
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 13:37   #143
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Jesi li igrao ijednu igru iz tog broja ?
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2023., 18:14   #144
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Jesi li igrao ijednu igru iz tog broja ?

Tad se maštalo samo od PS 2 konzoli, koja je to bila revolucija


Ali najave za spyro 3 i crash bash to smo svi vas cekali,


Svaka cast na ovom broju lijepo se vratiti na te dane
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2023., 09:25   #145
sfc_PsychQ
Retro hardware fan
Moj komp
 
sfc_PsychQ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2022
Lokacija: Osijek
Postovi: 89
Odigrao se dobar dio toga, no sa vremenskim odmakom, jer se plejka 2 nabavila tek 2004te, a do tada se halao još uvijek psx/snes i pc.
sfc_PsychQ je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2023., 04:52   #146
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Boo-fucking-hoo !

Eto nam i srpanjskog PSXa iz 2000.
Cic je dosta ranije skenirao, no sad sam ga konačno završio, imali smo malih problema s nižom rezolucijom velike većine stranica, no umjesto da one bolje bacam na nižu i sve ujednačim tako, upscaleao sam manjkave na 300 dpi i fino svo žutilo po rubovima očistio (nažalost, kvaliteta papira PSXa je slabija i tanja nego u Hackeru, pa je isti podložniji propadanju i starenju, i to kod skenova vidi).
Čak sam i tu kričavožutu,neonsku s naslovnice koja nikako ne uspijeva bit skenirana, kao i mnoge prethodne boje tog tipa, uspio u PShopu nekako najbliže kak je u stvarnosti dobiti, bravo ja!




Sjećam se jako dobro ovog broja, jer sam, bijavši tad na moru na jednom otoku sjevernog Jadrana, morao pješačit do grada i najbližeg kioska min. sat i pol vremena tamo i natrag, po najjačem suncu oko 12,13h, no sreća kod vraćanja doma s novim PSXom u rukama (kojeg sam već putem počeo listat i čitat), je bila ogromna, ako treba bih tada i 3 sata hodao, možda i dulje.
Igra glavna je Colin 2 (RIP gospodinu legendi rallya ), nažalost nisam ga nikad igrao (jedinicu imam), no nikad nije kasno probati.
Mene se tog ljeta više dojmio Hogs Of War, genijalni spoof na temu Wormsa, točnije kako bi isti izgledali u 3d-u, koji je na PS1 ispao odlično, čak i ta tematika ww1 je super pogođena. To sam srećom taman pred odlazak na more nabavio i tamo halao svaki dan nivo po nivo.
Draculu sam igrao i prošao prije cca. 8,9 godina, klasična point and click avantura u stilu Mysta, recenzent dragi je blago naivno puzzled kako mogu prerenderirane scene tako dobro izgledati, a kao nije ni ps2.

S obzirom na kronični manjak (dobrih) FPSova, nešto sitno se od naslova Armorines očekivalo, pogotovo zbog reklame da će to bit nešto na foru Starship Troopersa, da bi isti ispao totalna šitara s ocjenom 2, što je možda i među rekordno niskih 3,4 igara ikad u PSXu recenziranih, nek me isprave PSX znalci ako ima koja i niža.

Kao apsolutni kuriozitetni smijeh, i vječite dnevnopolitičke tematike navijača u RH koja će uvijek bit aktualna, na 49. stranici kod recenzije očajno ocjenjene igre Ronaldo V-Footbal, na vrhu stranice se navodi da kod igranja s hrvatskom reprezentacijom se čuje skandiranje publike "Cigani, cigani!", te je moguće po prvi put u gaming povijesti vidjeti i bakljadu :-D Drugo urlanje je da hrvatska repka ima našu zastavu no s plavi bijeli crven rasporedom, dok postoji i repka Jugoslavije (!) pak sa zastavom crven bijeli plavi ali crvenom zvijezdom u sredini (!?). 90ih su jako takve neke greške bile aktualne (u serijama, filmovima ako se ovo područje spominjalo), katkad se čovjek zapitao nije li to bilo u nekim slučajevima namjerno prcanje. Eto, bar po nečemu igra vrijedi.


Od najava igara, budući da je isto FPS, tad sam se nabrijavao na The World Is Not Enough; očajnički smo na ps1 čekali igru koja bi bila barem donekle kvalitete legendarnog Goldeneyea, a ovdje je obećavana i nikad viđena grafika ps1 hardwarea potjeranog do maksimuma. No, iako grafički solidna (uz usporavanja) ipak igra na kraju nije ispunila očekivanja, ni blizu bila zabavna ko prijespomenuti inovativni megahit s N64.

Od prohoda, tu je uvijek traženi Resident Evil 1, i još par dobrih igara.

Lifestyle rubrika obrađuje Blackout Project rappere/hip-hop, koji su tih godina na prijelazu stoljeća (nažalost nije potrajalo) doživjeli ogromnu eksploziju popularnosti u Hrvatskoj.


Download:

https://www.sendspace.com/file/u2tz41

Zadnje izmijenjeno od: Miki9. 09.09.2023. u 01:07.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2023., 00:50   #147
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
U gornjem broju kod uvodnika je objavljena ova ilustracija, i ona mi se učinila posebno zgodnom a i recentnom, s obzirom na remakeove RE2 i RE3 koji su izašli zadnjih godina, a uz to, unatoč njihovoj popularnosti nisam nigdje na internetu na ilustraciju naišao:


Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2023., 11:17   #148
ranga
Premium
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Cro
Postovi: 93
Svaka cast na ovome, a ilustracija je savrsena
ranga je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2023., 15:08   #149
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Jesi igro ikad ijednu igru iz tog broja ?
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2023., 18:05   #150
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Jel ovo galeb na ilustraciji trga ticalo ovom kukcoidu s ležaljke, ili je optička varka...?

I bez tog detalja vidim da je trip autora ilustracije bija na visini.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na