Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.09.2007., 00:49   #31
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
S čim se vi zamarate nepotrebno. Dal da stavi pastu, pa koja je najbolja, pa kak ju skinut, pa kolko često mijenjat i stavljat frišku. Jesus... Imate više problema s tim pastama, nego oni koji su uvjereni da im treba bar pet codec-packova i još tolko tema na forumu, ne bi li pogledali koju epizodu Esmeralde.

Kod mene su oba procesora bez paste, jedan već godinama dok drugi ima malo manji staž, ali oba rade bez problema i temperature (unatoč uvjerenjima) nisu alarmante i daleko od toga da bu nekaj zgorelo. Kaj se tiče teme; sikni pastu s čim te volja, a dal buš stavil onu za 50 kn ili onu za 200 kn ili opće neš stavil - svejedno je ako nemaš syeban IHS ili cooler.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2007., 00:55   #32
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Nadam se da nece u doglednoj buducnosti niknuti neki sticky ili vodic tipa: Kako ukloniti pastu sa procesora, chipseta i ostalog .
__________________
celduce je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2007., 01:32   #33
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Hehe, ovo je super - dosli smo do druge stranice. Yeeey

S obzirom na naslov teme nije li to "malo" bizarno ?


=====> stiki obavezno !
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2007., 01:49   #34
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ajde ajde momci, znate i sami kakvih je sve bilo threadova, tako da je ovaj mila majka.

P.S. A i da stavimo sticky, opet bi bilo topica oko toga
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2007., 12:14   #35
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Mozda se nisam dobro izrazio. Nisam mislio samo na pastu kao pastu, vec na bilo kakav termalni medij izmedju baze coolera i IHSa na procu. Cak i ona omrazena zvaka ili meki olovni listic, sa origigi i box coolera, prilicno pomazu.
Te metalne povrsine se mozda cine ravnima, ali u biti kao i svaki materijal, nisu savrsene i imaju puno sitnih rupa/izbocina. Kontakt na takvim povrsinama je daleko od idealnog cak i kod super-jakog pritiskanja coolera na cpu, pa bilo kakvo sredstvo koje moze ispuniti te udubine prilicno pomaze. Zadnji proc koji sam vidio da moze stabilno raditi na full loadu, *bez icega* izmedju, je bio Pentium MMX 233MHz.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na