Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2008., 15:03   #181
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675













-->
Na ovim filmovima se moze vidjeti kakva je igra i sto vas tamo ocekuje... Ja necu usporedivati treci dio sa prva dva nastavka jer to nema smisla, fallout je legenda i takvih igri ima samo nekoliko u povjesti PC gaminga, ali ako se ova igra gleda kao nesto novo onda mogu reci da ce mi pruziti sate i sate zabave a to je najbitnije















Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 22.10.2008. u 16:19.
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2008., 15:22   #182
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
^ ^ ^ SPOILER ALERT ^ ^ ^
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2008., 15:36   #183
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ovi gameplay videi izgledaju prebolesno!
Jedva čekam, ova igra sigurno neće razočarati.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2008., 20:32   #184
Spoljarik
Premium
 
Spoljarik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Somewhere...
Postovi: 260
Na pocetku sam bio veoma skeptican kak bu ovo zavrsilo, no gameplayi su me uvjerili u drugu no moram reci da bih opet rade da je ovu igricu radi BIS nego Betzeda
Spoljarik je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2008., 00:06   #185
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
BTW. Onaj deda sa bradom izgleda kao iz prvog Duke Nukem Forever screenshota. :P

Citiraj:
Autor Spoljarik Pregled postova
Na pocetku sam bio veoma skeptican kak bu ovo zavrsilo, no gameplayi su me uvjerili u drugu no moram reci da bih opet rade da je ovu igricu radi BIS nego Betzeda
Hehe, da. Super je grafika. Samo neznam u sto te uvjerio gameplay. U neki CoD u fallout svijetu, jeftine dijaloge ili nes peto

Citiraj:
Autor EvilM@ster Pregled postova
Na ovim filmovima se moze vidjeti kakva je igra i sto vas tamo ocekuje... Ja necu usporedivati treci dio sa prva dva nastavka jer to nema smisla, fallout je legenda i takvih igri ima samo nekoliko u povjesti PC gaminga, ali ako se ova igra gleda kao nesto novo onda mogu reci da ce mi pruziti sate i sate zabave a to je najbitnije
Zar nije licemjerno govoriti "ako se gleda kao nesto novo". Postoji fallout. Sto znaci da ako nesto nije fallout, ako je nesto suprotno svemu sto je fallout bio. Pa kako to moze biti fallout?

Bilo bi mi drago kad bi netko napravio topic. "Bethesda Fallout 3" ili jednostavno "Bethesda Fallout", pa da se svi ovi new age klinci sa ADSom (attention deficit disorder) raduju

Ovo mi je sada isto kao zvati Microsoft tipkovnicom neku logitechovu, samo zato jer ima windows tipke na sebi :P
  Reply With Quote
Staro 23.10.2008., 23:15   #186
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Gledaj bio si klinac isto kao i ja dok je izasao Fallout2, i normalno da ce nam igre poput njega ostati u sjecanju kao legende PC gaminga jer dok su se pojavile pruzale su nesto sasvim novo,... u danasnje vrijeme je tesko napraviti nesto novo i nesto zabavno, pogotovo onima koji vec 10-ak godina igraju igre....
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2008., 23:21   #187
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor EvilM@ster Pregled postova
Gledaj bio si klinac isto kao i ja dok je izasao Fallout2, i normalno da ce nam igre poput njega ostati u sjecanju kao legende PC gaminga jer dok su se pojavile pruzale su nesto sasvim novo,... u danasnje vrijeme je tesko napraviti nesto novo i nesto zabavno, pogotovo onima koji vec 10-ak godina igraju igre....
O čemu ti?
Fallout sam igra kad je izaša i ponovno sam ga igra (po ko zna koji put prije godinu-dvije) i igra prijeđena 10x prije toga + stara 10 godina je bolja od bilo koje igre izašle unazad 3-4 godine.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2008., 10:54   #188
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Neće biti Fallout, ali po gameplayu, biti će izvrsna igra..
Eto..još 4 dana
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2008., 13:38   #189
mirdza
Premium
Moj komp
 
mirdza's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 30
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
1. Fallout
2. Planescape Torment
3. Baldur's Gate

Sveto trojstvo
Dodao bih Arcanum na ovaj popis pa da bude sveto četverojstvo(?).
mirdza je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2008., 14:13   #190
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
evo necete vjerovat nikad preso fallout 2 jer nikad nisam volio RPG ali ovo izgleda dobro pa cemo probat ako se svidi predem i 2.icu bar nema magija sto mrzim u igrama. i 100h gameplaya me privlaci nevolim igre od 10h i manje to mi jadno taman se zagrijem i gotovo
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2008., 20:31   #191
r4z0r
đabalebaroš
Moj komp
 
r4z0r's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Krk
Postovi: 122
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
evo necete vjerovat nikad preso fallout 2 jer nikad nisam volio RPG

Blasphemy!!!
r4z0r je offline   Reply With Quote