Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2015., 21:08   #1501
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
O kojoj marci govorimo? Samsung, HTC, Lumia, Sony,... se mogu. Barem tako su pisali ovdje forumaši.
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1449

Evo ti na primjer, u EU ga mozes kupiti ali kod nemozes servisirati jer nema distribucije kod nas i čabe ti servis onda.

A ima jos takvih modela, zato nebi tako olako pisao takve stvari.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2015., 15:37   #1502
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Sada sam zvao mesc. Vrijedi garancija na lumiu 640 te u slucaju kvara mozete slobodno odnijeti tamo
L31 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2015., 20:41   #1503
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Slao tko skoro nešto na reklamaciju? Krepao mi disk, pa trebam riješit. Kakva je procedura?

tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2015., 11:02   #1504
dadiggi
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Slao tko skoro nešto na reklamaciju? Krepao mi disk, pa trebam riješit. Kakva je procedura?

tnx
Evo, da podijelim svoje iskustvo s reklamacijom diska (koje, nažalost, još uvijek traje).

26.6.2015. kontaktiram edigital da je krepao SSD disk pod garancijom i kažu da pripremim
disk za slanje kurirskom službom (ako nema originalne ambalaže, onda u bilo koju drugu, ali da se disk zaštiti).
S kurirskom službom sam se natezao nekih tjedan dana dok nisu konačno pokupili disk (negdje oko 1.7.)

21.7. šaljem mail da vidim što je s diskom, jer nikakav feedback do tad nisam dobio i šalju mi mail s brojem zapisnika ovlaštenog servisa.
Taj broj mi ništa ne znači, jer s njim ne mogu ništa provjeriti (nikakav link nisu poslali).

1.9. šaljem ponovno upit što se dešava s diskom i javljaju mi isti dan da mi je odobren povrat sredstava i da im pošaljem svoje podatke o računu (što sam poslao sljedeći dan).

9.9. šaljem opet mail da još nisam zaprimio povrat sredstava - javljaju mi da su kontaktirali "staru" firmu i da su ovi rekli da će uplata biti najkasnije početkom sljedećeg tjedna (dakle, ovaj tjedan).

16.9. navečer provjeravam je li bila kakva uplata i naravno, još ništa. Poslao sam im još jedan mail, ali do ovog trenutka još nisam dobio nikakav odgovor...

Stvarno ne znam što bih rekao, ali da se ovako razvlači reklamacija već skoro 3 mjeseca, sramota!
dadiggi je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2015., 17:43   #1505
Exa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Karlovac
Postovi: 59
Evo meni ce biti 2 mjeseca od kad sam im poslao novi HDD koji nije prosao format i neispravno Chieftec napajanje. Kad citam ovaj dio foruma vidim da ljudi imaju nocne more s edigitalom, pa sam ih pustio da prodje skoro tih 60 dana koliko bi im po ugovoru trebalo da mi vrate nove uredjaje. Nista u medjuvremenu nisam dobio, danas sam im poslao poruku da bi bilo vrijeme da ucine nesto po tom pitanju, jer da sam uzimao bilo gdje drugdje HDD, da je bio neispravan vec bi dobio zamjenu za njega. Naravno poruku sam poslao na njihov mail servisa, ujutro jos i jos nisam dobio nikakvu povratnu informaciju osim one automatske u kojem pise broj upita. Da li netko ovdje zna kome se treba poslati jos mail, da se to malo ubrza, ne bi li bilo dobro da se skupimo mi koje nas ti iz Edigitala zafrkavaju, pa da napravimo skupnu tuzbu, jer ovakvo ponasanje je gore od onih pacijenata na Njuskalu koji ti posalju ciglu nakon sto uplatis neku stvar (barem dobijes ciglu, kod ovih kretena ne dobijes nista )
Exa je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 20:00   #1506
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Mozda bi bilo dobro da se skupite par vas koji ste kupovali u EDigitalu i uplatite si grupnu psihijatrijsku pomoc s temom "27 lipe ustede na 10.000 kuna nije vrijedno toga da mi se reklamacija oduzi ko Duke Nukem Forever".
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 23:01   #1507
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
fino se posluzite zakonom o zastiti potrosaca i iskoristite svoja prava.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 19:11   #1508
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
fino se posluzite zakonom o zastiti potrosaca i iskoristite svoja prava.
E sad je malo kasno za to s obzirom da su zatvorili u HR i sada posluju kao Mađarska firma i možeš im... ništa.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 19:31   #1509
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ma da, nisam to znao....
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 19:37   #1510
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
E sad je malo kasno za to s obzirom da su zatvorili u HR i sada posluju kao Mađarska firma i možeš im... ništa.
Treba za ovakve dezinformacije uvesti automatski ban. Stvarno mislim.

Isti su registrirani u Hrvatskoj, imaju hr OIB, a za sve je nadležan Trgovački sud u Zagrebu.

Sve lako provjeris na https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:1



Odgovorni su kao i svaka firma, a ovaj novi IPON, e oni nemaju nista u hr, posluju iz Madjarske i spadaju pod njihov zakon.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2015., 19:43   #1511
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Treba za ovakve dezinformacije uvesti automatski ban. Stvarno mislim.

Isti su registrirani u Hrvatskoj, imaju hr OIB, a za sve je nadležan Trgovački sud u Zagrebu.

Sve lako provjeris na https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:1



Odgovorni su kao i svaka firma, a ovaj novi IPON, e oni nemaju nista u hr, posluju iz Madjarske i spadaju pod njihov zakon.
Meni su oni tvrdili da je Extreme digital ugašen i da više ne postoji.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 19:46   #1512
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ma ko ti je tvrdio? Nema poslovnice koja je zatvorena ali i dalje posluju i podlijezu hr zakonu, ne?

Tebi se ocito moze svasta rec pa da to razglasis prije provjere ili?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 20:17   #1513
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ma ko ti je tvrdio? Nema poslovnice koja je zatvorena ali i dalje posluju i podlijezu hr zakonu, ne?

Tebi se ocito moze svasta rec pa da to razglasis prije provjere ili?
Da, svašta mi se može reći pa ja objavim na forumu prije provjere. Happy?
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 20:56   #1514
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Dobro, a koji ti je cilj?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 22:34   #1515
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Nema cilja
Nego, jel možda vlasnik Extreme digitala isti kao i iPona?
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 23:29   #1516
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Exa Pregled postova
Evo meni ce biti 2 mjeseca od kad sam im poslao novi HDD koji nije prosao format i neispravno Chieftec napajanje. Kad citam ovaj dio foruma vidim da ljudi imaju nocne more s edigitalom, pa sam ih pustio da prodje skoro tih 60 dana koliko bi im po ugovoru trebalo da mi vrate nove uredjaje. Nista u medjuvremenu nisam dobio, danas sam im poslao poruku da bi bilo vrijeme da ucine nesto po tom pitanju, jer da sam uzimao bilo gdje drugdje HDD, da je bio neispravan vec bi dobio zamjenu za njega. Naravno poruku sam poslao na njihov mail servisa, ujutro jos i jos nisam dobio nikakvu povratnu informaciju osim one automatske u kojem pise broj upita. Da li netko ovdje zna kome se treba poslati jos mail, da se to malo ubrza, ne bi li bilo dobro da se skupimo mi koje nas ti iz Edigitala zafrkavaju, pa da napravimo skupnu tuzbu, jer ovakvo ponasanje je gore od onih pacijenata na Njuskalu koji ti posalju ciglu nakon sto uplatis neku stvar (barem dobijes ciglu, kod ovih kretena ne dobijes nista )
Šalji im u upravu mail. Uglavnom ja kad sam kupovao proc kod njih nisu dugo odgovarali i onda poslao upit na 3 maila odjendom (u upravu i još nekome na višoj poziciji) i dobio odgovor u roku 24h I proc stigao za 3 dana
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 11:32   #1517
photosmart
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
edigital iskustvo
STRAVA! Nikada više!
poslali mi hdd koji sam platio 1800 kn
stavio disk u komp i krenuo formatirati-piše bad sectors
stavio u server i on mi otkanta moj novi disk- napiše failure
ok kontaktiram extreme digital i dogovorimo kurirsku sluzbu i pokupe disk
vrate mi ga nakon 2 tjedna udarenog u rub i sliku poslikanog oštećenja i napišu da sam sam napravio navedeno oštećenje i da ono ne podliježe garanciji.
nakon 10 ak mailova i kontakta sa šefom do kojeg sam uspio doći i dan danas nisam dobio novi hdd , tražili su bankovni račun zbog refunda koji se nikada nije dogodio.
kada nazovem kažu da je u proceduri.
Uglavnom nakon par mjeseci frustracije odustao sam i poklonio im tih 1800 kn i otisao u ADM i sada imam hrvatsku garanciju.
Samo joše jedan mali dodatak. Htio sam odnijeti HDD u hrvatski servis msan i još neki kojem trenutno ne znam ime i rekli su mi ako nema njihovu naljepnicu da im ga ne donosim. toliko o europskom jamstvu.
Moja najtoplija preporuka za IZBJEGAVANJE ovih lopova.
photosmart je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 12:01   #1518
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Kada si skuzio da ne radi disk, prije slanja si trebao poslikati ga da nije fizički oštećen čisto da imaš barem nekakvu sigurnost.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 06:22   #1519
Exa
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Karlovac
Postovi: 59
Evo javili su mi tek jucer da ce mi refundirati i zatrazili me IBAN. Sad cemo vidjeti dal ce ista platiti, vidim da tu ljudi imaju masovnih problema, ja im sigurno necu pokloniti svojih vise od 1000 kuna. A ovaj Ipon je isto tako sumnjiv, ne bi me nista zacudilo da je to novi edigital. Vidjet cemo kako ce se ti ponasati kod reklamacije, ako isto kao i kod edigitala, onda bi ih trebalo izbaciti iz nabava i jeftinije trazilica, jer samo varaju ljude (isto bi trebalo uciniti i s edigitalom). Od sad kupujem samo od provjerenih firmi s ovog foruma, nece me vidjeti stranac vise.
Exa je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 07:27   #1520
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Varaju ljude koji se daju prevarit....vi sta sad kukate ajde priznajte da ste prije kupovine znali za nacin kako rjesavaju reklamacije i svejedno ste zbog 45 lipa na soma kuna kod njih uzeli hardver.....dobro vam je reko bubba...osnovati grupu i sa tom razlikom platiti covjeka da vam pruzi psihijatrijsku pomoc....

Sisanje ovaca power
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 08:38   #1521
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Varaju ljude koji se daju prevarit....vi sta sad kukate ajde priznajte da ste prije kupovine znali za nacin kako rjesavaju reklamacije i svejedno ste zbog 45 lipa na soma kuna kod njih uzeli hardver.....dobro vam je reko bubba...osnovati grupu i sa tom razlikom platiti covjeka da vam pruzi psihijatrijsku pomoc....

Sisanje ovaca power
Da, većina onih koji sada suznih očiju dolaze s nama podijeliti svoj epic fail dobro je znala u što se upušta.

No, istina, "objesio bih se za kunu" svjetonazor je nešto čega se teže riješiti nego alkohola, droga i cigareta.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 09:13   #1522
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Evo da se nadovežem na svoj proši post. Tad nisam nikako mogao nać te mailove, a kasnije zaboravio, no podsjetio me jedan od forumaša ovdje

Evo:

adam.guba@edigital.hr,
menadzment@edigital.hr,
uprava@edigital.hr

Na ta 3 maila odjednom šaljite svoje žalbe. Uz to i na onaj običan shop@edigital.hr.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 10:44   #1523
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Kupovala sam graficku kod njih jer vise nije bilo takvih kod nas ni za te novce, znaci nije se radilo o 50 lipa negoo 100 kn, ali brate mili to je trajalao ko da su smrt nosili, pa sam se predomisljala, na kraju su mi poslali bez ikakbog znanja po kuriru koji se onda vratio, pa sam zvala itd itd..oni su ok jer ne traze lovu unaprijed, placas pouzecem,al ne bih vise kupovala u njih, no kakva mi se sad desila prevara , sva sreca pa sam platila pay palom, 200 dolara, niko se ne javlja , extreme digital je super, nisu prevaranti, posteni su ljudi!!zato ko ima zivaca , isplati se cekat..
  Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 19:23   #1524
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Isti su registrirani u Hrvatskoj, imaju hr OIB, a za sve je nadležan Trgovački sud u Zagrebu.

Sve lako provjeris na https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:1
Ja sam sad otvorio sudski registar i tamo vidim neke čudne stvari.
Naime, naziv firme je sada BRAVOSTORE d.o.o.
https://sudreg.pravosudje.hr/regista..._MBS:080816172

Navodi se ovo:


Da li su ove promjene o podacima firme dovoljne da se može reći da je to sada druga firma - to ne znam.
Ali, na njihovom webshopu jasno stoji da je prodavatelj:
Citiraj:
trgovačko društvo Extreme Digital Zrt., Reményi Ede 1-23, 1033 Budimpešta.
http://www.edigital.hr/Opci-uvjeti-sp2788.html
Znači, firma iz Mađarske.

Iako piše i ovo:
Citiraj:
12.3. Svi sporovi koji mogu nastati temeljem ovih Općih uvjeta rješavat će se pred nadležnim sudom u Zagrebu
Treba svakako vidjeti i što piše na računu kad se kupi proizvod, tko je prodavatelj i gdje je sjedište.
__________________
...

Zadnje izmijenjeno od: wooden. 22.09.2015. u 19:28.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 09:55   #1525
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Za pocetak, sve mi je jasno o kakvoj se trgovini radi i ni u ludilu ne bi kupovao ista "kvarljivo" kod njih.
Ali...jedini su koji imaju mATX case koji me zanima zbog kombinacije dimenzija i unutarnjeg rasporeda.

http://www.edigital.hr/ku%C4%87ite-crna-p443030.html

S obzirom da case dolazi bez ventova i nema se kaj pokvariti, jel to ima smisla kupovati od njih, jer ponavljam, u HR ga nema nitko, a drugi shop je iPon, jos jedni pouzdani Mađari.

Radje riskirati s njima, ili naci nekoga za uzeti jeftiniju stvar s ed-a?
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 10:07   #1526
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 10:34   #1527
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dUG1 Pregled postova
Za pocetak, sve mi je jasno o kakvoj se trgovini radi i ni u ludilu ne bi kupovao ista "kvarljivo" kod njih.
Ali...jedini su koji imaju mATX case koji me zanima zbog kombinacije dimenzija i unutarnjeg rasporeda.

http://www.edigital.hr/ku%C4%87ite-crna-p443030.html

S obzirom da case dolazi bez ventova i nema se kaj pokvariti, jel to ima smisla kupovati od njih, jer ponavljam, u HR ga nema nitko, a drugi shop je iPon, jos jedni pouzdani Mađari.

Radje riskirati s njima, ili naci nekoga za uzeti jeftiniju stvar s ed-a?
pa kupi kod njih al onda iducih mjesec dana cekaj doma , jer nikad ne znas kad ce doc kurir a ako dodje , nema te doma, moras zvat overseas pa s njima dogovarat kad ce opet doc itd itd..al velim kakvih prevaranata ima, bar ne traze lovu unaprijed
  Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 10:37   #1528
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Citiraj:
Autor dUG1 Pregled postova
Za pocetak, sve mi je jasno o kakvoj se trgovini radi i ni u ludilu ne bi kupovao ista "kvarljivo" kod njih.
Ali...jedini su koji imaju mATX case koji me zanima zbog kombinacije dimenzija i unutarnjeg rasporeda.

http://www.edigital.hr/ku%C4%87ite-crna-p443030.html

S obzirom da case dolazi bez ventova i nema se kaj pokvariti, jel to ima smisla kupovati od njih, jer ponavljam, u HR ga nema nitko, a drugi shop je iPon, jos jedni pouzdani Mađari.

Radje riskirati s njima, ili naci nekoga za uzeti jeftiniju stvar s ed-a?

Imaš to kućište i u iPonu.
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 10:44   #1529
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Zika21 Pregled postova
Imaš to kućište i u iPonu.

Citiraj:
a drugi shop je iPon, jos jedni pouzdani Mađari.

ne vidim smisao uzimati u iponu gdje je sve isto samo skuplje (čak je i poštarina duplo skuplja)
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 10:47   #1530
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Pa uzmi u ed, nema se što dogodit s kučištem.
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na