Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2008., 19:44   #31
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Kome treba osvjetljenje?
Ako neznate tipkati na slijepo, ne treba vam ova tipkovnica

Osvjetljenje je samo zbog BLING faktora, a rad/igranje u mraku/tami je loše za oči. (ovo je krivo ispalo )

Tako je!! Po noći se spava,a ne raida u hebenom vorkraftu,lvl80 bubibubi bućibući,dropat će mi mač,uuuuuuu,uber,yeahcoooool!!

Šalu na stranu..uzet lijepo u peveca lampu,i pisat je puno jeftinije,osim ako nemamo nešto protiv gđe Pevec i njene glazbe..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 20:07   #32
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
ma no nemoj sad pisat gluposti i pevec,G15 i ova Illuminated su zakon upravo zbog tog svijetla i to je odlična stvar a ne tu neki fency kerefeki...Samo kao što sam rekao cijena je ipak pretjerana pošto već ima G11 koji je čak i bolji od ove illuminated a jeftinija je...zato mi nije jasna cijena od 600kn...I da još jedna stvar ona plava svijetlost je smirijuća isto ko i ova bijela,jedino sranje kričavo je ona narančasta na G15 rev2...
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2008., 20:18   #33
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
ma no nemoj sad pisat gluposti i pevec,G15 i ova Illuminated su zakon upravo zbog tog svijetla i to je odlična stvar a ne tu neki fency kerefeki...Samo kao što sam rekao cijena je ipak pretjerana pošto već ima G11 koji je čak i bolji od ove illuminated a jeftinija je...zato mi nije jasna cijena od 600kn...I da još jedna stvar ona plava svijetlost je smirijuća isto ko i ova bijela,jedino sranje kričavo je ona narančasta na G15 rev2...
A zbog čega je bolja G11? Kako uopce mozes usporedjivati te dvije tipkovnice?
  Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 20:25   #34
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
A zbog čega je bolja G11? Kako uopce mozes usporedjivati te dvije tipkovnice?
ima više tipaka zašto ne? po kvaliteti su jednake,ali je zbog cijene G11 bolja...Kad bi svi pretjerivali sa tipkovnicama onda bi imali svi dinovo Edge(isto odlična tipkovnica,ali dat 1100-1300kn za nju je ono,baš te džep mora žuljat )

Neznam zašt se ne gleda cijena u finalnoj ocijeni,mislim nemože sad koštat ta tipkovnica 100kn bilo bi nerealno ali 600kn+ je IMHO previše...i edge je preskup
Mislim takvo je trižište i nemožemo ništ osim čekat neke popuste

Ja recimo kad sam kupio G15 bila je 450kn i još sam pdv rješio i na kraju je bilo oko 400kn što je već bila super cijena za tak nešt.. i onda gledao cijenu par dana kasnije ono 650kn tak da treba gledat trenutak garant da će ovoj past cijena za nekih 150-200kn...
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 22:49   #35
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
@Srdan ne znam na čemu si ti tipkao, no to se na "normalnoj" wave tipkovnici ne dešava
Po waveu, u onoj tehnickohj trgovini u CC1. Recimo to mi se na G15 rev1 koju sam imao dulje vrijeme niti jednom nije dogodilo.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 23:14   #36
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
tastatura koja svijetli O_o ? zar kada tipkate ne gledate u monitor? ja imam neku bežičnu logitech tastaturu koja je bila u kompletu sa bežičnim mišem, neznam model. komplet plaćen 370 kn pred godinu dana. ali dati 600 kn za tastaturu i 600 kn za miša?
je, lijepa je, fensi. kao i iphone. samo nisam lud niti da dajem neznam koliko milja za jednu tačskrin ciglu, niti 600 kn za tastaturu. a i ne rade ih više kao nekad, nekada sam mogao bez problema odvalit šaku u tastaturu bez da nešto pukne, ako to napravim na bilo kojoj tastaturi koja je "moderna" nešto će puknut. šteta šta je moja stara microsoft tastatura imala žicu, da sam imao bežičnu varijantu nebih ju bio mjenjao. preživjela je sito i rešeto i dobila nebrojenu količinu šaka kada bi me word iznervirao, a još radi.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 23:38   #37
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
na izgled sasvim fora tipkalo malo visoke cijene, ali ako je u pol dobra kako ju logitech reklamira onda i vrijedi zaista puno. bilo bi fora istestirat ju direktno u usporedbi s appleovom.

i nemojte usporedivat ovu tipkovnicu s g1X posto je koncept potpuno drugaciji, flat tipkovnica i "obicna" nisu bas za direktnu usporedu.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 23:46   #38
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Oke je ako ti ne treba, ali pljuvati po komadu hardwarea koji nije za tebe ocito je ili zavist ili glupost.
Zavist nije jer sigurno ne zavidim onima koji ga imaju.

Pričao sam o ergonomiji koju ovaj miš NEMA za razliku od MX518 kojeg koristim vec oko 3 godine. G9 sam koristio par dana i imao sam toliko problema sa držanjem tog miša nakon MX518 da je to strašno. Ona kosina i "kanalići" na tasterima možda jesu modni detalj, ali ergonomski sigurno nisu. Jeste da imam ogromnu ruku, trenirao sam rukomet godinama pa su mi prsti i dlan abnormalno dugi, ali ako MX518 odgovara svojim oblikom i veličinom, a G9 koji se pojavio godinama iza njega (godinama koje su trebale biti utrošene i na oblikovanje miša) ustvari me više podjeća na one miševe kockastog oblika od prije 10ak godina dok su još imali 3 tastera.

Napisah ja pofajn ovog teksta i na kraju shvatih da je ovo tome o jednoj tastaturi...
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 00:22   #39
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Zavist nije jer sigurno ne zavidim onima koji ga imaju.

Pričao sam o ergonomiji koju ovaj miš NEMA za razliku od MX518 kojeg koristim vec oko 3 godine. G9 sam koristio par dana i imao sam toliko problema sa držanjem tog miša nakon MX518 da je to strašno. Ona kosina i "kanalići" na tasterima možda jesu modni detalj, ali ergonomski sigurno nisu. Jeste da imam ogromnu ruku, trenirao sam rukomet godinama pa su mi prsti i dlan abnormalno dugi, ali ako MX518 odgovara svojim oblikom i veličinom, a G9 koji se pojavio godinama iza njega (godinama koje su trebale biti utrošene i na oblikovanje miša) ustvari me više podjeća na one miševe kockastog oblika od prije 10ak godina dok su još imali 3 tastera.
..
To je isto kao reci da odredjen model cipela nis ne valja zato sto nemaju modele za ljude sa nogom preko broja 50. Tebi ocito mis nije namijenjen i tebi ne pase. Meni pase bolje nego MX510. Tko je u pravu? Nitko. Ali mis je kvalitetan i radi odlicno, te pase savrseno u ruci X postotku ljudi za koji je namijenjen.

Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
ima više tipaka zašto ne? po kvaliteti su jednake,ali je zbog cijene G11 bolja...Kad bi svi pretjerivali sa tipkovnicama onda bi imali svi dinovo Edge(isto odlična tipkovnica,ali dat 1100-1300kn za nju je ono,baš te džep mora žuljat )

Neznam zašt se ne gleda cijena u finalnoj ocijeni,mislim nemože sad koštat ta tipkovnica 100kn bilo bi nerealno ali 600kn+ je IMHO previše...i edge je preskup
Mislim takvo je trižište i nemožemo ništ osim čekat neke popuste

Ja recimo kad sam kupio G15 bila je 450kn i još sam pdv rješio i na kraju je bilo oko 400kn što je već bila super cijena za tak nešt.. i onda gledao cijenu par dana kasnije ono 650kn tak da treba gledat trenutak garant da će ovoj past cijena za nekih 150-200kn...
Osoba ne mora tipkati da po nijednoj da vidi razliku izmedju tipaka. Jesi mozda pomislio da neke uzasno zivciraju tipkovnice sa hodom koji je kao na G11? Dok sa druge strane obozavaju "flat" tipkovnice. O ekstra tipkama necu raspravljati jer je subjektivna stvar. Ja nikad nisam koristio niti jednu. Ti ih mozda koristis svakodnevno. Kvaliteta hardvera nema veze sa cijenom. Ili je kvalitetan ili nije. Isplativost ima veze sa cijenom. Ali, isplativost je subjektivna stvar i staviti ju u finalnu ocjena samog hardvera nema smisla. Osim mozda kao napomenu pod negativno. Po tebi bi ocjene trebale glasiti " za osobe sa placom od 1000 - 2000 kuna X/10, za osobe sa placom od 2000-3000 kuna Y/10 ... i tako unedogled".
  Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 00:37   #40
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
krivo si shvatio.. rekao sam da je tipkovnica jednostavno precjenjena za ono što nudi...
Po tvome znači da bi ti kupio Optimus maximus tipkovnicu za 1000E jer je kvalitetna cijena naravno nije faktor

600kn meni a pretpostavljam i tebi nije puno i mi si možemo priuštit za tipkovnicu dat 600kn,ali jel ne plaćamo previše...mora bit neka granica
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2008., 01:49   #41
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
krivo si shvatio.. rekao sam da je tipkovnica jednostavno precjenjena za ono što nudi...
Po tvome znači da bi ti kupio Optimus maximus tipkovnicu za 1000E jer je kvalitetna cijena naravno nije faktor

600kn meni a pretpostavljam i tebi nije puno i mi si možemo priuštit za tipkovnicu dat 600kn,ali jel ne plaćamo previše...mora bit neka granica
Ma rekao sam samo da cijena ne treba biti u istom košu kao i perfomanse / kvaliteta nekog proizvoda. Nemam nista protiv da se spomene pod negativno ako je previsoka ili pozitivno ako je niska. Ili da se spomene u samom opisu proizvoda (moze se imati cak i "value" stupac poseban sto se mene tice). 600 kuna nije ni meni malo. Ali da za ozbiljno radim na kompu i zaradjujem na istom, ne bi dvoumio niti sekundu u izboru periferije (monitor, mis, tipkovnica, stolica, osvjetljenje u prostoriji...). Ali sada opet idem u subjektivne vode. Isto tako ti ides u subjektivne vode kada kazes da je neki proizvod precijenjen. Stvari jednostavno nude ono sto nude i kostaju koliko kostaju. Na svakom je pojedinacno da kupi ono sto zeli.
  Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 08:43   #42
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Glupo je,neukusno i nepotrebno uopće spuštati ovu zanimljivu temu i proizvod na razinu ja-to-nebi-platio,jer je tema koncipirana vjerujem za one,koje jesu i koji to bi platili.

Ne postoji mi ništa mrskije,i odvratnije nego spuštanje nečeg šta prvo,nisam probao,drugo,ne zanima me da probam,i treće,za šta postoje ljudi koji u tome uživaju i za koje to evidentno predstavlja gušt,bilo u radu,bilo kako drukčije.

Košta toliko koliko košta,izgleda kako izgleda,ne kupuje se keyboard svaki dan,Natural obični sam 7g koristio,prema tome,vrijedio je i višestruko se isplatio.

Usporedbe s lampom iz Peveca su šala,lihto,navikao si već,od mene. Ali samo hoću reći,da probam,i da mi se svidi,kupim eventualno,nema veće gluposti onda od pročitati ovdje recimo da ne valja,a meni radi super,ne umara me,koristi,i kad radim po noći vidim šta trebam vidjeti.

Za onoga tko radi po noći,mislim da se doista isplati,sad da ću ju kupiti samo zato šta svijetli famozno ugodnobijelo,neću.

I normalno da mi nije 600kn puno za ništa na kompu,napromašivao sam se i na puno glupljim,skupljim i nepotrebnijim stvarima,od zvučne,grafičke,proca do RAM-a,sve je našlo neku meni samo znanu korist,a u praksi koristim valjda 10% mogućnosti svega jer nemam vremena,to prvo,pa tek na 4,5 mjestu ni znanja.

E pa bolje drljanje onda i iskorištavanje keyboarda u potpunosti,nego kupit Quad i surfati,pardon na stranicama milfova.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 09:48   #43
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Svijetla na tipkovnici su tamo s razlogom, ja sam imao prije G15 i rev.1 i rev.2 i sad Wave, i fali mi svijetlo. Inače imam svijetlo u sobi ali želim vidjet tipke.
A kako se na mišu, tipkovnici i monitoru ne štedi kupit ću je ako košta i 1000 kn ali me mora zadovoljit, na svaki način (ok ne baš na SVAKI ) ali mislim da ste shvatili.
Osnovno što mora bit da su super tipke, osječaj tipkanja, kvaliteta, i bome i svijetlo na tipkama, ako je u svemu po mjeri onda nije nikakva stavka cijena, pa bila ona i 1000 kn.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 10:20   #44
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Trenutno imam Saitek Eclipse koja se ipak pokazala kao slab proizvod (pisao sam dosta puta o njoj na forumu). Kako mi G15 niti G11 ne stanu na policu gdje mi stoje tipkovnica i mis, ova ce ipak biti moj izbor. Iako dok tipkam gledam u monitor, navecer kada igram mi dobro dodje osvjetljena tipkovnica za vratiti ruku u polozaj za igranje ili pak za zapoceti neki tekst i baciti oko na nju i slova.

Je skupa, ali ako se moze izdvojiti po 2k kuna za grafiku, 600kn za tipkovnicu na kojoj tipkam i par sati dnevno bas i nije nesto strasno. Svakome svoje veselje.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 17:45   #45
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Imam G11 i mogu reći da onda ne vrijedi te novce... Trebala bi biti ako ništa barem za 500-100 kn jeftinija IMHO.
Stvarno je tipkovnica super jer osvjetljava slova na tikovnici a ne okolo tipaka. One "G tipke" ne koristim baš eventualno prvih 6 a i to mi je previše...
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 18:06   #46
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Po meni nije puno para dat za tipkovnicu, ali jedini minus zvog koje ju nebih uzeo je nedostatak hrvatskog layouta.
To isto mi se ne sviđa na mojoj G11, sve tipke po noći su vidljive osim tih sa hrvatskim znakovima, tj. svijetle i one ali ono, umjesto y svijetli z, i obrnuto i ove šđžčć su sve znakovi a ne slova, i još k tome sve to se već dobrano izlizalo.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2008., 18:58   #47
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Budimo realni,ta tipkovnica je nešto što netko može napravit DIY sa malo novaca i puno živaca.

Pogotovo što ljudi koji provode duže vremena nakompu(khm,pola forum baze pceksa) nema nikakvog dobitka sa ovim tipkalom jer maltene svi već znamo sa bojicama nacrtat hr layout,a kamoli tipkat po njemu u mraku.

300 kuna,definitivno,400,možda,600...nema šanse!
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2009., 10:06   #48
Warcraft1980
Premium
Moj komp
 
Warcraft1980's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 845
Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
Budimo realni,ta tipkovnica je nešto što netko može napravit DIY sa malo novaca i puno živaca.

Pogotovo što ljudi koji provode duže vremena nakompu(khm,pola forum baze pceksa) nema nikakvog dobitka sa ovim tipkalom jer maltene svi već znamo sa bojicama nacrtat hr layout,a kamoli tipkat po njemu u mraku.

300 kuna,definitivno,400,možda,600...nema šanse!
ti si sad već zabrazdio pošteno.
DIY? Kakve veze to sad ima sa ovom tipkovnicom?
__________________
Feky the boxer

Wii entertainment

KLIKNI
Warcraft1980 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2009., 14:09   #49
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
pa kako nebi imalo, ako je neko u kronicnoj besparici i s kronicnim viskom vremena, DIY pristup je za takvu osobu savrsen, hehe. No dolazimo do cudne situacije kod toga jer takva osoba je vjerojatno po prirodi ljena jer bi inace imala posao i nebi se stigla baviti glupostima poput preradivanje tipkovnice od 150-200kn iz obicne u svjetlecu zbog 400kn , da ne pricamo o vjerojatno losijem osjecaju kod tipkanja i prije i poslje, pa samim time joj se ni DIY pristup nece dopasti
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2009., 14:47   #50
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Alo kako ćeš ti napraviti tipkovnicu doma??? Mislim takvu kad se može do it yourself...
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2009., 22:12   #51
Tomilajko
BadBoss
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
To je dizajnerski/fancy/metro/gay proizvod iz logitechove elitne ergele.
Što kažete na Logitech DiNovo edge? Košta 1000+kn a nema osvjetljenje

Da budem iskren, sav logitech high end hardver je debelo precjenjen, a nije odgovarajuće kvalitetan.
Primjeri:
- DiNovo edge
najgora kupnja svih vremena, shto se zvučnika tiče , ne slažem se 5500 su brutalno dobri
Tomilajko je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2009., 16:43   #52
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Inače sam obožavatelj flat tipkovnica, al G11 je fantastična!
Tipkovnica je i više nego odlićna!
Jedina mana što se shebala i čekam da dođe sa servisa već 2mj.
Lud sam pomalo!!!
Sad koristim ultra flat sa malim enterom i čista je koma, jedino kaj dobro izgleda piano finish i uklapa mi se na desktop hehe

A to da logitech i razer komponente imaju višu cijenu opravdava kvaliteta izrade.
A ako neko koristi i ne smeta mu u radu neka periferija xxxx marke koja košta 10inu logitech cijene nemre isto tako reči da samo totalni idiot daje 450kn za tipkovnicu ili 350 za miša!

Meni nije važo dal bude trajalo 10 mj. ili 5 godina nego mi je važan rad te komponente!
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2009., 18:09   #53
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Jedina mana što se shebala i čekam da dođe sa servisa već 2mj.
Mislim da bi mogao otić lagano i tražit novu jer sam prilično siguran da je zakonski rok za popravak 45 dana.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2009., 19:54   #54
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Prejebena stvar

Tipkao sam jedno vrijeme na njoj iz jedne firme, kratko al slatko. I minimalno 3 puta owna moju Ultra Xicu, ali jebate 600 kn je 600 kn, za mene naravno.
Ja san odavno počea ulagat u periferiju skoro više nego u komponente, jer sam prerasta onu fazu da iman tipkovnicu i miš od 20 kn, dok mi grafička košta 2000, al opet mi je 600 kn jebeni overkill. To + kvalitetni miš me ispadne 1000 kn, a to mi je stvarno previše, za sada jel Možda uđen u neku fazu da mi periferija bude skuplja od kante.

Kome nije (pre)skupo, taj će je vjerovatno i kupit jer neku konkurenciju nit ne vidin...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na