Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2008., 20:53   #1
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
PEAK 8800GT 512MB - best buy

Evo o ovom clanku nema jos topic pa da ga otvorim

Kolko vidim grafa uopce nije tolko losa niti se ne grije tolko (61 stupanj u loadu je po meni super),bundle kao sta je navedeno je ok,a to sta kutija nije neka miss europe nema veze ak je zasticena...
Nego mene brine ovo da se nemoze kod nas nabavit...kak to? Hoce li uopce doci?
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 21:04   #2
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Minus - nemaštovito dizajnirana kutija?

Mislim da, od koliko sam reviewova pročitao, nitko nije uzeo za minus sliku na kutiji...

Čini se da ti se zbilja nije dopala ta kutija?
Razer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2008., 21:16   #3
dzeneral
Valar morghulis
Moj komp
 
dzeneral's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Meni se više čini važno, ovo slabašno, što je Krešo napisao..To mi ne ulijava baš povjerenje u sigurnost i zaštićenost kartice prilikom transporta
__________________
"The objective of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
dzeneral je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 21:19   #4
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Čini se da je ipak do slike

''dobro štiti karticu od eventualnih oštećenja tijekom transorta''
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 22:48   #5
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Citiraj:
Autor dzeneral Pregled postova
Meni se više čini važno, ovo slabašno, što je Krešo napisao..To mi ne ulijava baš povjerenje u sigurnost i zaštićenost kartice prilikom transporta
Ma ono kaj najviše karticu štiti je vrećica sa onim zračnim džepovima, ili kak se već to zove a svakako nešto pomaže i kutija. Minus kutiji ide zbog stvarno nemaštovitog dizajna, flah boja i slabe izvedbe, jer imam osjećaj kao da je napravljena od recikliranog papira/kartona. Jednostavno to nije to na kaj su nas naučili ASUS, Gigabyte, XFX i ostali...No ni cijena nije takva
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:15   #6
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Evo i stranice da ljudi vide to čudo ! Kolko će sigurno doći HRV kuna?
http://www.peakhardware.com/products...l.asp?PAID=340
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:31   #7
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo i stranice da ljudi vide to čudo ! Kolko će sigurno doći HRV kuna?
http://www.peakhardware.com/products...l.asp?PAID=340

Hebeno, link na službene stranice i prehebeno sročeno pitanje.

Strašno, iskopčaj si ADSL guru.


Kartica ne nudi ništa novo, biti će 100kn jeftinija od gigabyte-a, OC potencijal je mizaran...

Bilo bi lijepo da naši experti koji put naprave kakav usporedni test 8800GT vs. HD3870 ili sl. Uglavnom, trebamo neki mjerodavan test (di envidia rastura ofkors) da segregatoru možemo gurnuti pod nos.

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 14.05.2008. u 23:48.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:46   #8
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Bilo bi lijepo da naši experti koji put naprave kakav usporedni test 8800GT vs. HD3870 ili sl.
Znam da mojeg nećeš priznati, al bit će 9800GX2 vs. 9800GTX vs. 3870 vs. 8800GT.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 01:07   #9
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Radije bi ECS 8800GT sa Accelero S1 za 1.371kn
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 01:18   #10
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Hebeno, link na službene stranice i prehebeno sročeno pitanje.

Strašno, iskopčaj si ADSL guru.


Kartica ne nudi ništa novo, biti će 100kn jeftinija od gigabyte-a, OC potencijal je mizaran...

Bilo bi lijepo da naši experti koji put naprave kakav usporedni test 8800GT vs. HD3870 ili sl. Uglavnom, trebamo neki mjerodavan test (di envidia rastura ofkors) da segregatoru možemo gurnuti pod nos.
Vauuu, jel su svi u Kutini tak neodgojeni ili samo ti, nisi ti kriv!?
Na netu imaš 1001 test, a i ptičice vani znaju koja je jača(8800GT)"godine natukel, a pameti nič"!

Valjda će u Vemil stići ovih dana...ak ide gore S1 super kartica, neće sigurno doći više od 1100kn...
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2008., 11:31   #11
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
IMHO čisto jedna rečenica,dobro,dvije,tri...niste testirali kutiju,nego karticu...ja imam prelijepu kutiju od matične P5K Asusove koja divno pozira u špajzi negdje, pojma nemam ni gdje je,iskopat ću ju po potrebi garancije..tako da te geek-fetiše zbilja ne treba iznositi u jednom reviewu..

Nijedna kartica se neće oštetiti u transportu osim ako ju ne bacaju iz aviona, ne poznam nikoga tko je kupio takav proizvod uopće,pa to odmah vidiš da li je nagnječena kutija i skršena..po tome se sve vidi...

Inače je review ok,kartica više nego solidna..definitivno best buy..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 11:32   #12
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Ma ono kaj najviše karticu štiti je vrećica sa onim zračnim džepovima, ili kak se već to zove a svakako nešto pomaže i kutija. Minus kutiji ide zbog stvarno nemaštovitog dizajna, flah boja i slabe izvedbe, jer imam osjećaj kao da je napravljena od recikliranog papira/kartona. Jednostavno to nije to na kaj su nas naučili ASUS, Gigabyte, XFX i ostali...No ni cijena nije takva
Testira se kutija?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 12:20   #13
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Ne, no takve stvari je uvijek dobro naglasiti.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 13:02   #14
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ne, no takve stvari je uvijek dobro naglasiti.
Upravo tako, a i sami znamo da pakiranje (naravno uz cijenu) prodaje proizvod, i to vrijedi za većinu kupaca (ili barem one neupućene).
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 14:28   #15
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A dobro,nije mene briga..ja samo kažem,slažem se da pakiranje kao dio marketinga prodaje proizvod,ali prodaje ga najviše cijena..kutija će u preko 50% slučajeva,pogotovo neiskusnijim userima,završiti u smeću..jer ne misle na garanciju.

A ako je kartica dobra,i košta 1200kn...blago i njoj ako joj je kutija jedini minus.

Pozdrav od mene što se tiče ove teme..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 18:51   #16
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
aj sorry na OT, ali jesu li se nekome stvarno bunili zbog kutije oko garancije, jer stvarno kad bi čuvali sve kutije na što bi to izgledalo...

Dakle jel zna netko za slučaj da mu garanciju nisu htjeli priznati jer nije imao original kutiju?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 18:54   #17
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
aj sorry na OT, ali jesu li se nekome stvarno bunili zbog kutije oko garancije, jer stvarno kad bi čuvali sve kutije na što bi to izgledalo...

Dakle jel zna netko za slučaj da mu garanciju nisu htjeli priznati jer nije imao original kutiju?
Meni su za MBO tražili sve..sve sam vratio,sve sam dobio novo..to je moj primjer..

Ista stvar i sa krepanom Pioneer pržilicom,bila je retail,vratio i nju i kutiju..dobio sve novo..

Ne znam kako je kad grafa krepane..možda traže samo nju i pribor..šta sad smatraju pod tim,jesu to kablovi,CD..bundle igre...vjerujem da ovisi i o trgovini..ja za svaki slučaj uvijek negdje u špajzi imam sve kutije..

thedream je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 20:07   #18
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Dakle jel zna netko za slučaj da mu garanciju nisu htjeli priznati jer nije imao original kutiju?
Već sam pisao jednom..., uglavnom Vemil nije htio zamjenit X1950pro jer je na kutiji onaj seriski broj kao dokaz o kupovini grafe kod njih.

"Mi neznamo da je baš ta grafa kupljena kod nas" - lega čupao kosu s glave no nije mu pomoglo....
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 20:25   #19
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Već sam pisao jednom..., uglavnom Vemil nije htio zamjenit X1950pro jer je na kutiji onaj seriski broj kao dokaz o kupovini grafe kod njih.

"Mi neznamo da je baš ta grafa kupljena kod nas" - lega čupao kosu s glave no nije mu pomoglo....
AFAIK na grafičkoj triba pisati šifra.
Uostalom, kao da je kutija garancija da je baš ta grafička kupljena kod njih.
Recimo, kupiš neispravnu grafičku za CF konfiguraciju (namjerno), a već imaš takvu istu kupljenu u vemulju i uvališ im je kao svoju (uz svoju kutiju) i dobiješ novu grafu?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 21:38   #20
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
AFAIK na grafičkoj triba pisati šifra.
Da, međutim na grafi nije bila ni jedna jedina naljepnica pa su zahtjevali kutiju.
Grafa je kupljena kod njih no zašto nije imala naljepnice - neznam.



A sad na temu.., ako bi ovaj peak bio oko 1200kn volio bih vidjeti usporedbu njega sa ovom mojom iz siga, ponajviše zbog maltene iste cijene.

Vidim da je Zotac 9600GT amp najjača što ste testirali, i bilo bi zanimljivo sad usporedit :

1. Zotac 9600GT AMP 1.134,66 Vemil
2. Peak 8800GT 1.200,00 ??
3. Gainward 9600GT Golden Sample 1.219,51 Adam

Ima dosta testova na netu međutim te tri bi volio izvrtit na toj vašoj testnoj konfiguraciji.

Da vam posudim kartu ?
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 01:23   #21
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
dobro ako je netko stvarno kao minus uzeo dizajn kutije onda ga treba lijepo prosetati do najblize trgovine koja dila stvarno skupu opremu, recimo mreznu pa da vidi kako je upakiran switch od 30K kn ili tako nesto.
jebemu moras biti kreten da bi tako nesto pomislio zamjeriti proizvodu a jos veci valjda da tako nesto i napises u reviewu.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 01:43   #22
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
dobro ako je netko stvarno kao minus uzeo dizajn kutije onda ga treba lijepo prosetati do najblize trgovine koja dila stvarno skupu opremu, recimo mreznu pa da vidi kako je upakiran switch od 30K kn ili tako nesto.
jebemu moras biti kreten da bi tako nesto pomislio zamjeriti proizvodu a jos veci valjda da tako nesto i napises u reviewu.


Bilo je vec raznih komicnih komentara kod recenzija hardvera (npr. prigovaranje zbog boje maticne ili slicne nebuloze), ali ovo je dno dna. Mozda da se promijeni domena iz pcekspert.com u pc-fashion-guru-wannabee.com?
nex je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 07:49   #23
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Daj ne pravite se pametni, uhvatili ste se jedne rečenice ko pijani plota. "Kreten" i slične izraze ostavite za po doma, kao i svoje maštovite izljeve pameti vezane uz naziv i domenu PCE-a.
Ako vam se ne sviđa Krešni osvrt na dizajn kutije - preskočite ga do đavola. U čemu je problem? Vi ste dizajnirali kutiju pa vas to osobno dira ili što? Od 22 posta vezanih na članak "PEAK 8800GT 512MB - best buy" vi ste ispisali njih 20 vezanih za izgled kutije. Mislim, tko na kraju pridaje više pozornosti toj fuckin kutiji? Vi s 20 postova ili Krešo s jednom rečenicom?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 08:55   #24
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
dobro ako je netko stvarno kao minus uzeo dizajn kutije onda ga treba lijepo prosetati do najblize trgovine koja dila stvarno skupu opremu, recimo mreznu pa da vidi kako je upakiran switch od 30K kn ili tako nesto.
jebemu moras biti kreten da bi tako nesto pomislio zamjeriti proizvodu a jos veci valjda da tako nesto i napises u reviewu.
Čini se da neki nemaju osnovne kulture. Što misliš postići sa vrijeđanjem?

Bolje razmisli o biseru koji si sad ti napisao. Sigurno ću se ušetati u dućan i birati Switch od 30K kn po izgledu njegove kutije, jer nemam pametnijih kriterija za izbor takve opreme

Ali, grafulje stoje na polici a pakiranje definitivno između ostalog prodaje takav proizvod jer sam to doživio, ne jednom.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 09:24   #25
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Čini se da neki nemaju osnovne kulture. Što misliš postići sa vrijeđanjem?

Bolje razmisli o biseru koji si sad ti napisao. Sigurno ću se ušetati u dućan i birati Switch od 30K kn po izgledu njegove kutije, jer nemam pametnijih kriterija za izbor takve opreme

Ali, grafulje stoje na polici a pakiranje definitivno između ostalog prodaje takav proizvod jer sam to doživio, ne jednom.
U potpunosti se slažem s ovim. Imam masu poznanika kojima šareni naslovi i zgodne tete ili različiti monstrumi uz iznos video memorije na kutiji odlučuju koju će grafičku karticu uzeti sa police. Naravno onima koji znaju što traže, kao što je vjerujem većina korisnika PCE, ne igra nikakvu ulogu, ali to je samo vrlo mali broj kupaca.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 10:06   #26
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Mislim da stvarno nema više smisla nastaviti o ovome..
tor je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 11:45   #27
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
dobro ako je netko stvarno kao minus uzeo dizajn kutije onda ga treba lijepo prosetati do najblize trgovine koja dila stvarno skupu opremu, recimo mreznu pa da vidi kako je upakiran switch od 30K kn ili tako nesto.
jebemu moras biti kreten da bi tako nesto pomislio zamjeriti proizvodu a jos veci valjda da tako nesto i napises u reviewu.
Aj Bogu hvala ovaj put si ti napisao..ne ja...pusti kutiju..i ostale riječi sa k
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 11:52   #28
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Čini se da neki nemaju osnovne kulture. Što misliš postići sa vrijeđanjem?

Bolje razmisli o biseru koji si sad ti napisao. Sigurno ću se ušetati u dućan i birati Switch od 30K kn po izgledu njegove kutije, jer nemam pametnijih kriterija za izbor takve opreme

Ali, grafulje stoje na polici a pakiranje definitivno između ostalog prodaje takav proizvod jer sam to doživio, ne jednom.
Ma dobro,krešo..pazi,s jedne strane slažem se da nekulturi nije ovdje mjesto..i da nije ok da te netko naziva kretenom,ali s druge strane skinuti kartici 11% ocjene a pod jedini minus joj u tom segmentu VGA,navesti kutiju je zaista ono...bez komentara..tebi je ružna,a šta je najbolje napisao si i sam da dobro štiti VGA od udaraca...kutija IMHO uopće nije ružna..sjeti se starih ATi-jevih kutija od prije 10g ili kutije za Voodoo2,onda je to bilo savršenstvo, recimo Creative labsova..danas ne bi prošla ni pod kutiju za cipele...

A kamoli da se netko okrene za njom i kupi ju..na policama trgovine..

Greg je malo pretjerao..ali svi znamo što je htio reći..kutija nije dio hardvera i ako se radi test kutija,to ćemo lijepo naglasiti pa ćemo ocjenjivati slike i kvalitetu kartona i najlon vrećica.Ako je grafa zadovoljila tvoj ukus i ukus PCE test teama,onda je 11% manje radi kutije nesmisleno....

Nevermind..dobro tor kaže..koji nam je qurac pa 10 postova o kutiji pričamo, što ja..što drugi..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 12:48   #29
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,689
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ma dobro,krešo..pazi,s jedne strane slažem se da nekulturi nije ovdje mjesto..i da nije ok da te netko naziva kretenom,ali s druge strane skinuti kartici 11% ocjene a pod jedini minus joj u tom segmentu VGA,navesti kutiju je zaista ono...bez komentara..tebi je ružna,a šta je najbolje napisao si i sam da dobro štiti VGA od udaraca...kutija IMHO uopće nije ružna..sjeti se starih ATi-jevih kutija od prije 10g ili kutije za Voodoo2,onda je to bilo savršenstvo, recimo Creative labsova..danas ne bi prošla ni pod kutiju za cipele...

A kamoli da se netko okrene za njom i kupi ju..na policama trgovine..

Greg je malo pretjerao..ali svi znamo što je htio reći..kutija nije dio hardvera i ako se radi test kutija,to ćemo lijepo naglasiti pa ćemo ocjenjivati slike i kvalitetu kartona i najlon vrećica.Ako je grafa zadovoljila tvoj ukus i ukus PCE test teama,onda je 11% manje radi kutije nesmisleno....

Nevermind..dobro tor kaže..koji nam je qurac pa 10 postova o kutiji pričamo, što ja..što drugi..
Pričaš o stavrima koje su bile prije 10 godina, ostali su krenuli dalje a trebao bi i PEAK. S obzirom da nisu dugo na tržištu to im se donekle može i oprostiti.

S druge strane, nisam joj skinuo 11% samo zbog toga. Ako bolje pročitaš zaključak vidjet ćeš da spominjem i samu kvalitetu izvedbe katice koja isto tako nije na nivou drugih proizvođača, a ni overclocking potencijal joj nije sjajan.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 12:50   #30
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Pričaš o stavrima koje su bile prije 10 godina, ostali su krenuli dalje a trebao bi i PEAK. S obzirom da nisu dugo na tržištu to im se donekle može i oprostiti.

S druge strane, nisam joj skinuo 11% samo zbog toga. Ako bolje pročitaš zaključak vidjet ćeš da spominjem i samu kvalitetu izvedbe katice koja isto tako nije na nivou drugih proizvođača, a ni overclocking potencijal joj nije sjajan.
istina..al onda napišeš pod negativne stvari to što si meni sad napisao..a ne kutiju..zato je Greg poludio..
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na