Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.11.2017., 21:19   #751
Jus_us
Premium
 
Jus_us's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Stigla danas jos jedna konfa iz Future, brzi i ljubazni, 10/10 kao i uvijek.
Jus_us je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 19:31   #752
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Pozdrav svima, tko još nije vidio, par informacija. Obnovili smo web, trenutno radi puno brže nego stari. Još uvijek imamo nekih stvari koje trebamo ispraviti ali većina toga je rješena. Ima puno noviteta na webu, a neki su još i u fazi dovršavanja. Ako netko ima neke primjedbe ili sugestije, slobodno neka se javi.

Napravili smo akciju povodom Božićnih blagdana: dostava do 500kn iznosi 25kn, a iznad 500kn je besplatna. Uz sve naše gotove gaming konfiguracije poklanjamo miš i podlogu. Akcija nam traje tokom 12.mjeseca.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2017., 19:40   #753
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334







To je vidljivo u razini iznad ali kada se baš otvori sam proizvod izgubi se.
Isto tako u kategoriji iznad, odabrana kategorija osim plave (a ne crne boje) neka bude i bold.
-->
Futura, jedna od najboljih ako ne i najbolja IT trgovina a posebice brzine odgovora i angažmanom.
Ova dostava je super, da makar više trgovina ide vašim smjerom.
Što se tiče samog weba, sliči starom ali imam jedan prijedlog.
Da kada se otvori neki proizvod tipa ovog miša, da s lijeve strane bude vidljiv put do te kategorije (npr ovdje-Periferija-Miševi)







To je vidljivo u razini iznad ali kada se baš otvori sam proizvod izgubi se.
Isto tako u kategoriji iznad, odabrana kategorija osim plave (a ne crne boje) neka bude i bold.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 06.12.2017. u 21:09.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 19:41   #754
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Da, bilo je vidljivo ali se nešto promjenilo u kodu. Biti će ispravljeno vrlo brzo.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 19:51   #755
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Izgleda da garancije na Corsair AXi i HXi napajnja i dalje nisu azurirane. Za neka pise 84mj za neka 85mj. a trebalo bi biti 120 za sve iz tih serija.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 20:46   #756
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Kako ima uvoznik, tako i mi automatski povlačimo od njih. Kao što smo vam i rekli par puta, na svoju ruku ne dajemo jamstvo više nego što ga uvoznik daje nama.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 20:49   #757
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Nije li uvoznik potvrdio i meni i Vama da je garancija na AXi 10 godina ?? Trebam vaditi mailove/quote ili ?
A cak i da nije opet 85 mjeseci je sigurno greska jer to je 7 godina i jedan mjesec.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 21:11   #758
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kakve veze točno ima jamstvo proizvođaća i jamstvo trgovine?

Trgovine mogu staviti 24mj ako hoće. 24 mj je zakonsko jamstvo, a sve ostalo je samo bonus od trgovine. Za jamstvo proizvođaća se reklamira kod uvoznika ili samog proizvođaća...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 21:17   #759
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Ajd please ne mjesaj se kad neznas so cemu se radi, Imam pismeno i usmeno od uvoznika (na kojeg se Zagy referira btw - procitja njegov reply iznad) da je garancija na doticna napajanja kod Asbisa 10 godina (kako ih je i Corsair propisao jer je digao sa 7 na 10 godina).

Znaci samo sam napomenuo da je info na WEBu (koji je eto novi) kriva pa eto ako im se da nek isprave, ako ne, onda nek kupci budu u zabludi .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 06.12.2017. u 21:23.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 21:21   #760
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Kakve veze točno ima jamstvo proizvođaća i jamstvo trgovine?
Ti nisi uopće shvatio o čemu se priča, čovjek kaže da je pogrešno naznačeno jamstvo na webshopu, a vlasnik trgovine kaže da on samo "povlači" jamstvo od uvoznika.
Znači, trgovina treba ispraviti trajanje jamstva ako i sami vide da je pogrešno.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2017., 21:21   #761
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ajd please ne mjesaj se kad neznas so cemu se radi, Imam pismeno i usmeno od uvoznika (na kojeg se Zagy referira btw - procitja njegov reply iznad) da je garancija na doticna napajanja kod Asbisa 10 godina (kako ih je i Corsair propisao jer je digao sa 7 na 10 godina).

Znaci samo sam napomenuo da je info na WEBu (koji je eto novi) kriva pa eto ako im se da nek isprave, ako ne, onda nek kupci budu u zabludi .

Pa napisao si o čemu se radi, znam čitati... Ti pišeš da je jamstvo na webu krivo, nije, zašto bi bilo krivo jer ponavljam mogu oni okačiti 24mj i 1 dan. Zašto bi morali nešto ispravljati? Zato jer proizvođać daje 10 godina? Ne moraju...njihova zakonska obaveza je 24mj, točka...

A i ako se bar malo kužiš u web, jasno je da se većina radi automatikom i da se sve vuće od uvoznika, jer tko bi to sve pratio...Isto tako možeš vidjeti da niti jedna trgovina nema napisano 120mj već 24,60,84 iako je 120mj.

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ti nisi uopće shvatio o čemu se priča, čovjek kaže da je pogrešno naznačeno jamstvo na webshopu, a vlasnik trgovine kaže da on samo "povlači" jamstvo od uvoznika.
Znači, trgovina treba ispraviti trajanje jamstva ako i sami vide da je pogrešno i kontaktirati tog svog uvoznika u vezi te greške.
Uvoznik daj 60mj, svima na webu je 60mj, proizvođać zapravo piše da daje 120mj...ne vidim ništa krivo označeno :S
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 21:54   #762
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nije li uvoznik potvrdio i meni i Vama da je garancija na AXi 10 godina ?? Trebam vaditi mailove/quote ili ?
A cak i da nije opet 85 mjeseci je sigurno greska jer to je 7 godina i jedan mjesec.
Uvoznik je potvrdio ali na svomw webu nije ispravio. Dok god oni ne isprave na svome webu, nama se vuče tako kako piše i njima. Dobili ste jamstvo koliko ste i tražili, zašto vas i dalje to muči?
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 22:19   #763
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Uvoznik daj 60mj, svima na webu je 60mj, proizvođać zapravo piše da daje 120mj...ne vidim ništa krivo označeno :S
Uvoznik daje 120mj ali nije ispravio na svom WEBu/ssutavu/bazi, samim time kupci su u zabludi i bilo bi u interesu WEB shopu da javi to uvozniku koji bi to onda ispravio jer kao sto rekoh potvrdjeno mi je i pismeno i usmeno (i Futura-IT je dobila CC tog maila) da je ipak greska na WEBu/sustavu kod uviznika i da garancija JE 120 mjeseci na AXi, HXi.

Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
Uvoznik je potvrdio ali na svomw webu nije ispravio. Dok god oni ne isprave na svome webu, nama se vuče tako kako piše i njima. Dobili ste jamstvo koliko ste i tražili, zašto vas i dalje to muči?
Bitnije pitanje je zasot Vas to ne muci ? Da, dobio sam 120 mjeseci ali na moju inicijativu, sto se vas tice bio je cisti "od..." da vratim napjanje ili da prihvatim 84 mjeseca (niste si bas dali truda to ispitait/rjesiti i dobio sam "ultimatum" da se odlucim hocu li prihvatiti 84mj. ili vratiti napajanje).
Na kraju ja sam to rjesio sa jednim pozivom i uvoznik je bio sasvim ljubazan i nakon sto su ispitali stvar javili su se da potvrde da sam u pravu i potvrdili garanciju na 120 mjeseci a ne 84).

Da nisam inzistirao i SAM zvao okolo uvoznika nebi dobio 120 mjeseci.

Znaci zbog Vase nezainteresiranosti sami sebi smanjujete broj potencijalnih kupaca koji kupe dalje zbog duze garancije, nevidim uopce kako to Vama ide u korist da ste toliko nezainteresirani to "rjesiti" eto vec mjesecima pa da i Vama "povuce" podatke kako treba tj. da javite uvozniku da to sredi. I sad kako se cini cemo se dalje raspravljati o tome jer draze Vam je to nego nazvati Asbis i upozoriti ih na gresku pa da se to rjesi ?

Isprike unaprijed ako se u topicu nesmije navesti nista sto nisu pohvale/hvalospjevi.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 06.12.2017. u 22:27.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 22:26   #764
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
Dobili ste jamstvo koliko ste i tražili, zašto vas i dalje to muči?
Kakve veze ima što je on dobio?
Valjda postoje i drugi potencijalni kupci i valjda je tebi u interesu da piše pravilan podatak o jamstvu, a ti još pitaš zašto ga to muči... e svašta.
Umjesto da vi to rješavate s uvoznikom, čovjek radi vaš posao i s njima se dopisuje.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 22:33   #765
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Na webu kod narudžbe pisalo vam je 84mj. jamstva, u ponudi koju ste dobili pisalo je 84mj. jamstva i onda ste se odjednom nakon što je već prošlo nekoliko dana odkad ste dobili napajanje sjetili da ipak pitate zašto napajanje nema 120mj. Odj. niste dobili, nego smo vaš upit odmah proslijedili u Asbis gdje sam dobio informaciju da je gospodin koji vodi Corsair odsutan te da moraju prvo s njime provjeriti koliko je točno jamstvo. Vama to nije odgovaralo nego ste zvali u asbis te vam je drugi gospodin koji nema veze s corsairom rekao da je ipak jamstvo 120mj., te smo vam tako i ispravili na računu. To što smo vam ponudili da vratite napajanje nije nikako ništa loše, ako vam nije odgovaralo mogli ste ga vratiti, bez obzira što ste kod kupnje znali koliko je jamstvo kod nas i bez obzira što ste kupili na firmu te niste niti imali zakonski pravo povrata. Naša je obaveza da damo 24mj. jamstvo, tako da ako Corsair daje 120mj., sve preko toga bi se rješavalo s njima. Nadam se da vam je jasno da imamo stotine upita svaki dan, i da ne mogu stalno provjeravati da li svi uvoznici imaju točno napisana sva jamstva na svome webu. Poslati ću sutra ponovno upit Asbisu zašto i dalje nije ispravljeno navedeno jamstvo.

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Kakve veze ima što je on dobio?
Valjda postoje i drugi potencijalni kupci i valjda je tebi u interesu da piše pravilan podatak o jamstvu, a ti još pitaš zašto ga to muči... e svašta.
Umjesto da vi to rješavate s uvoznikom, čovjek radi vaš posao i s njima se dopisuje.
Nisam znao da se poznajemo da mi se obraćate na TI? Sve je gore napisano, mi smo poslali upit uvozniku a kupac je bio nestrpljiv te nije mogao pričekati par dana dok se gospodin koji vodi Corsair vrati te nam potvrdi koliko je jamstvo. Na webu su sva jamstva jasno označena, te svaki kupac može vidjeti prije kupnje da li mu odgovaraju ili ne.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 22:42   #766
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
Nisam znao da se poznajemo da mi se obraćate na TI?
Nisam ni ja znao da ti se trebam obraćati sa VI, ako nisi primjetio, ovo je internetski forum, ovdje su svi na "ti", i oni koji se poznaju i ne poznaju.
Kako ćeš ti persirati druge, to je tvoja stvar, ja sigurno neću tebi govoriti vi, možda da si se predstavio s punim imenom i prezimenom, a ne zagy nešto.

Citiraj:
mi smo poslali upit uvozniku a kupac je bio nestrpljiv te nije mogao pričekati par dana dok se gospodin koji vodi Corsair vrati te nam potvrdi koliko je jamstvo.
Nije to bitno, bitno je da se ti čudiš što je on zapeo za pogrešan podatak i zašto to nije riješeno.
Kao ono, tebi je sasvim normalno imati krivi info na webshopu.

Citiraj:
Na webu su sva jamstva jasno označena, te svaki kupac može vidjeti prije kupnje da li mu odgovaraju ili ne.
Opet ti s nekim pravnim frazama.
Sve što trebaš napisati kao vlasnik trgovine je:
"Hvala na ukazanoj grešci, javili smo uvozniku i nadamo se da će greška biti uskoro otklonjena, ispričavamo se za krivi info."

Jel to problem napisati?
A ne govoriti, "ti si dobio jamstvo što se još žališ?"
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 22:56   #767
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
..... Poslati ću sutra ponovno upit Asbisu zašto i dalje nije ispravljeno navedeno jamstvo.
.
To, samo to je trebalo napisati, ostatak teksta je kompletno visak.

Ali neee, morali ste dodati nesto i prozivati me za nestrpljivost ?
Srecom to apsolutni nije tocno i imam mailove da to dokazem (ako bas inzistirate dalje na ovome umjesto da priznate da ste mogli to elegantnije/bolje rjesit)

Ja sam na Vas odgovor da trebam cekati 3 tjedna da se netko iz Asbisa vrati s godisnjeg rekao da MOGU pricekati do tada da se to rjesi (napajanje nije bilo u pogonu, stajalo je u kutiji i dobili ste slike toga na e-mail) ali NE, Vi ste tada rekli da necete uvaziti povrat/reklamaciju nakon 3 tjedna (sto je Vase pravo to ja uopce ne sporim) nego mi postavili "ultimatum" da vratim napjanje tokom tjedna ili da se pomirim s time jer ako mi nakon 3 tjedna Asbis javi da nema 120mj. nego 84., onda vise nemogu vratiti.

Znaci ja u tom trenutku nisam imao ispravnu informaciju na osnovu koje sam mogao odluciti zelim li ga zadrzati ili vraitti i tu sam ja na kraju sam rjesavao to i resio BEZ da se ceka 3 tejedna da netko dodje s godisnjega (pa nije to drzavna uprava pobogu da kad neko ode na godisnji sve STAJE ?).

Znaci ja NISAM bio nestrpljiv (ponudio sam da cu cekati 3 tjedna da se to rjesi i nisam koristio/planirao korisititi napajanje, ostalo je u kutiji zapakirano). Ako niste sigurni pogeldjate moj e-mail od 4. kolovoza 2017 u kojem nudim da cu bez problem cekati 3 tjedna da ne koristim napajanje dok se to ne rjesi.

Kolko vidim kolega "panasoinic" je shvatio poantu mog posta. Znaci ne kuzim cemu rasprava kad samo trebate "pogurati" Asbis da to rjesi na svom WEBu/sustavu i ispravi gresku. To je u konacnici bolje Vama i bolje svim potencijalnim kupcima i proslima (mislimd a Corsair prihvaca to cak i retoraktivno za AXi, HXI, RM serije). Kolko ja vidim to je cisti Win - Win sa malo truda.

Hvala
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:05   #768
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
To za povrat što smo vam rekli da se mora vratiti odmah, je bio i njihov odgovor nama. Ako želimo vratiti, moramo vratiti čim prije. Također nam ne toleriraju par tjedana za povrate nego svega par dana. I nama bi bilo draže da smo odmah dobili odgovor, ali referent u Asbisu kojeg sam odmah po vašem upitu skypeom pitao za jamstvo, me uputio da pošaljem upit mailom, što sam odmah i učinio, te su mi rekli da se strpim s čekanjem odgovora. Nažalost ne znate koliko je ponekad teško dobiti neke informacije od uvoznika, pogotovo od ovakvih stvari kada je u pitanju jedna marka proizvoda koju vodi samo 1 čovjek, te čim njega nema drugi bez njega ne mogu potvrditi koja je točna informacija.

Bitno da smo jamstvo ispravili na računu te da niste zakinuti, a sutra šaljemo ponovno mail Asbisu da isprave jamstvo, nadam se da će ovaj puta to i odraditi.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:10   #769
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
Bitno da smo jamstvo ispravili na računu te da niste zakinuti, a sutra šaljemo ponovno mail Asbisu da isprave jamstvo, nadam se da će ovaj puta to i odraditi.
Respect, svakako javite kako je zavrsilo.

I Hvala, NoHardFeelings .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:11   #770
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Nema problema, dobro je katkada primiti i kritiku a ne samo pohvale, da se ne razmazimo previše
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:28   #771
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Respect, svakako javite kako je zavrsilo.

I Hvala, NoHardFeelings .

Ajd kad se već raspravlja da uletim.

1% Je ljudi koji će obavit rma nakon 5god jer ili neće bit računa i slično nakon toliko godina a i drugo Hrvate treba počet pošteno kažnjavat za reklamacije

Zadnjih dve tri godine masovno uzimaju se kartice sa krajem jamstva pa se kure te traže povrati i bogovi sa zakonima.

Ja da sam na Zagyevom mjestu bio bi ko uzi 24mj i ne zanima me više jamstvo

A i za sve ove šta vole kurit komponente direkt proizvođaču i na reparaciju jer je strašno više sa ovim kurenjem biosima ploče/grafe itd

Tako da oni koji se vide u ovom postu pratimo Vas a ima Vas dosta i forumaša koji rade to
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:40   #772
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Inače da, corsair je i retroaktivno produžio garnaciju za te bolje modele sa 7 na 10 godina

http://www.corsair.com/it-it/company...rs-to-10-years

Recimo ja sam svjesno uzeo takvo napajanje u shopu sa 24mj. a potencijalnu reklamaciju bih ganjao sam u corsairu u Nizozemskoj. Malo sam se raspitivao i navodno nisu komplicirani, a slanje nebi bilo skupo. Tako da svi koji su kupili u hr shopovima sa 7 god. garancije (prije i poslije objave corsaira) mogu ostvariti garanciju od 10 god. samo to moraju sami ostvariti ako dođe do toga
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:40   #773
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Ja da sam na Zagyevom mjestu bio bi ko uzi 24mj i ne zanima me više jamstvo
I zato bi mi ti, kao i Uzi, koliko god mi bili super kao trgovina koja uvijek izađe u susret - na zadnjem mjestu za kupovinu artikla ako je jamstvo više od dvije godine drugdje.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 00:45   #774
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Recimo ja sam svjesno uzeo takvo napajanje u shopu sa 24mj. a potencijalnu reklamaciju bih ganjao sam u corsairu u Nizozemskoj. Malo sam se raspitivao i navodno nisu komplicirani, a slanje nebi bilo skupo.
Reklamirao sam prije par godina TX650 star 4 godine jer mu se vent zakucao na max brzinu. Troškovi slanja su mi bili kakvih stotinjak kuna. I odobrili su mi zamjenu za RM650 bez ikakvih problema. Tako da sve pohvale za Corsairov support. Također sam sa Logitechom imao odlično iskustvo. Oni su i platili poštarinu ako se ne varam.
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 11:40   #775
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Iskreno, ne bi kupio sljedeći put. Da sam znao za uzi shop vjerojatno bi od njega uzeo.
Ali eto, što ne mogu reći negativno jest brzina odgovora na mailove, unutar 10 min stiže odgovor pa čak i izvan radnog vremena.
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Futura, jedna od najboljih ako ne i najbolja IT trgovina a posebice brzine odgovora i angažmanom.
Ova dostava je super, da makar više trgovina ide vašim smjerom.
Kako se samo prodao za besplatnu dostavu
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 11:54   #776
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Da nije bilo Aginih predaka, ne bi danas bilo ni Bodula ni Imoćana
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 22:14   #777
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Evo, pohvala za rjesavanje prijasnjih netocnih garancijskih podataka na WEBu. Vecina AXi i HXi sad pishe fino 120 mjeseci .

Thx
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 23:26   #778
T0m3K
Potato
Moj komp
 
T0m3K's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Obavljena prva kupovina u Futuri. Konfa naručena u subotu u podne i pokupljena u ponedjeljak popodne, brzo i efikasno. Sve pohvale!
T0m3K je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2018., 16:28   #779
G3aR
Premium
Moj komp
 
G3aR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: NA-OS
Postovi: 75
Naručivao 3 puta preko webshopa, raspon vrijednosti od 500-3000kn sa dostavom. Roba je uvijek dolazila drugi ili najkasnije treći dan, propisno zapakirana. Od mene sve pohvale
G3aR je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2018., 23:49   #780
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Poznanik koji stanuje blizu Future me pitao, da li doista naplaćuju ugradnju komponenti u računalo (ako je kupljena kod njih)?
Čovjek bi kupio novo napajanje, ne kuži se previše pa da li to inače naplaćuju?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na