Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2017., 22:46   #1411
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Jer inače, da si naručio u poslovnici preuzimanje oni te nazovu kada stigne.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 18:16   #1412
0v3rl0rd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Rovinj
Postovi: 145
Pozdrav

Jedno pitanje: neki dan sam preko web-a uzeo Samsungov SSD (960 EVO) u HGSHOP-u (danas stigao) - ali, NISAM DOBIO JAMSTVENI LIST.

Na ambalaži proizvoda stoji da proizvođač daje jamstvo od 3 godine, a na HGSHOP stranicama piše da taj SSD ima 60 mjeseci jamstva. Međutim, na računu ne piše nikakva informacija vezana za jamstvo, osim da se jamstvo ostvaruje uz predočenje računa i propisno ovjerenog jamstvenog lista.

Nazvao sam HGSHOP na šta mi je njihov radnik rekao nešto tipa "nije bitan jamstveni list, dovoljan je račun." i "da, taj disk ima 60 mjeseci jamstva".

E sad, to "rekla-kazala" ja ne volim previše - ja bih to na pismeno volio imati, a ne da se kasnije (zlu ne trebalo) moram navlačiti sa "rekli ste mi telefonom".

Može neki savjet možda?
0v3rl0rd je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2017., 18:24   #1413
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Kako ti je čovjek rekao, dovoljan ti je račun, jamstveni listovi za hardver ionako većinom dolaze na onim žutim papirićima koji su beskorisni bez računa.
Imaš račun i taj SSD ima svoj serijski broj, to je sve što ti treba.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 20:11   #1414
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Taj jamstveni list je itekako dobra stvar jer a)znaš ko je uvoznik ako propadne dućan i b) nerijetko se desi da je jamstvo veće na njemu c)ponekad je definiran rok trajanja popravka i ostale điđe koje dobro dođu kupcu dok na netu ih lako izmijene na njima bolje...

Uputio sam overlorda preko PP
Na clanak 423. Stavak 3 zakona o obveznim odnosima gdje piše da kupac može zahtijevati na neizbrisivo mediju jamstvne uvjete.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 21:35   #1415
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ekipa,

molio bih malu pomoć/savjet. Danas sam kupio ploču i napajanje u HGspotu i u brzini to pokupio. Dođem doma i malo se iznenadim. Kutija od ploce i napajanja nisu bile u plasticnom omotu zapakirane. Gledam na netu unboxing i vidim da svugdje svi prvo režu najlon sa kutije kojeg ja nemam

Prvo kutija od ploče je malo oštećena taman na onom dijelu gdje se otvara, tj. izgleda kao da je već bila otvorena.
Drugo, user manual od ploče već bio korišten vidi se jer su 2 stranice malo poderane.
Treće napajanje je malo izgrebano bočno i dolje, a vrećica u kojoj su dodatni kablovi za napaanje izgleda kad da je već bila korištena.

Moje pitanje je da li se imam pravo žaliti i tražiti ploču i napajanje zamotano tvornički u celofan/najlon?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 21:39   #1416
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Naravno, ako si kupio pod novo. To ocigledno nije novo i neotvoreno.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 21:40   #1417
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Naravno, ako si kupio pod novo. To ocigledno nije novo i neotvoreno.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
ok hvala ti. Nisam dugo kupovao novi hardver pa se više i ne sjecam da li treba biti u najlonu ili sam si ja zabrijao.
Ide sutra nazad...
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 21:41   #1418
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Nije poanta u najlonu, nego u tome sta je ocito kutija otvarana a napajanje izgrebano.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 21:56   #1419
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Nije poanta u najlonu, nego u tome sta je ocito kutija otvarana a napajanje izgrebano.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
ma nije sad jako izgrebano, ali vidi se da je ovo netko koristio prije. Da je to sve u najlonu vakumirano onda ne bi riječ rekao. Očito netko od njih misli da je okej kupcu uvaliti takvo nešto.
I kutija od ploče je očigledno bila otvarana vidljivo je iz aviona..
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2017., 22:20   #1420
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
ekipa,

molio bih malu pomoć/savjet. Danas sam kupio ploču i napajanje u HGspotu i u brzini to pokupio. Dođem doma i malo se iznenadim. Kutija od ploce i napajanja nisu bile u plasticnom omotu zapakirane. Gledam na netu unboxing i vidim da svugdje svi prvo režu najlon sa kutije kojeg ja nemam

Prvo kutija od ploče je malo oštećena taman na onom dijelu gdje se otvara, tj. izgleda kao da je već bila otvorena.
Drugo, user manual od ploče već bio korišten vidi se jer su 2 stranice malo poderane.
Treće napajanje je malo izgrebano bočno i dolje, a vrećica u kojoj su dodatni kablovi za napaanje izgleda kad da je već bila korištena.

Moje pitanje je da li se imam pravo žaliti i tražiti ploču i napajanje zamotano tvornički u celofan/najlon?
Ništa čudno za Hgspot, meni su u 3 od 4 webshop kupnje od njih stigle komponente koje su bile isprobavane, a njihove kutije oštećene i bez najlona.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2017., 15:35   #1421
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Eto da i ja podjelim svoje oduševljenje vrhunskim profesijalizmom ovog preduzeca.

1. Slucaj prije manje od 2 mjeseca majstori spakiraju HDD mehanički u kovertu sa baloncicima i to je to. Naravno da je radio ravno 15 minuta i počeo škljocati i čekaj reklamaciju skoro 2 tjedna.

2. Danas dobio graficku i podlogu za miša umotanu u prozirnu foliju i to je to, bez ikakva vanjske kutije, zaštite, račun sa iznosom i svim se vidi van, bez oznake lomljivog ili iceg. Grafička u vrijednosti 4000+ kn .

Dva puta je bilo dosta. VIše ni lipe od mene ne vide. Bolje da opet prodaju mikrovalne i frižidere.



Slike:




__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 15:53   #1422
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Isti je modus operandi Edigitala i Abrakadabre.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 16:09   #1423
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To je onaj "popust" koji se uzima u obzir pri odabiru kupovine određenog artikla. Ide se ušparat 50-60 kn na 800-900, a onda čuđenje kad dođe zamotan u salvetu.

Svi smo se tako opekli barem jednom. Meni je tako Kingmax ram jedno iz HGa došao u kuverti...bez mjehurića jer sam bio đu dat 40 kn više u Linksu na cifru 600 i nešto kuna.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 16:30   #1424
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
To je onaj "popust" koji se uzima u obzir pri odabiru kupovine određenog artikla. Ide se ušparat 50-60 kn na 800-900, a onda čuđenje kad dođe zamotan u salvetu.

Svi smo se tako opekli barem jednom. Meni je tako Kingmax ram jedno iz HGa došao u kuverti...bez mjehurića jer sam bio đu dat 40 kn više u Linksu na cifru 600 i nešto kuna.

Sent from Mobara
Nije uopce bila nista jeftinija nego igdje drugdje. Nego je tu jedino bila dostupna. Ko i za disk. A opet smatrao sam da je HG spot odnekad ozbiljna firma.

I nisam jew. Al.opet imam pravo i izbora, kazem nije HG spot hardveraj.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 16:34   #1425
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
To je onaj "popust" koji se uzima u obzir pri odabiru kupovine određenog artikla. Ide se ušparat 50-60 kn na 800-900, a onda čuđenje kad dođe zamotan u salvetu.

Svi smo se tako opekli barem jednom. Meni je tako Kingmax ram jedno iz HGa došao u kuverti...bez mjehurića jer sam bio đu dat 40 kn više u Linksu na cifru 600 i nešto kuna.

Sent from Mobara
Pišeš o nekim davnim vremenima. Nit je Links što je bio nit je isti vlasnik HGspota. Mislim da danas cijena artikla ne uvjetuje ponašanje i odnos prodavača i njegovih vlasnika prema kupcima i robi koju prodaju. Imamo na forumu pozitivnih iskustva iz nekih drugih trgovina gdje se isto nađu artikli po nižim cijenama a odnos prema kupcu je korektan. Meni su iskiustva drugih na pcekspertu puno pomogla sad kad sam kupovao cijelu konfu. Samo treba čitati ovaj PDF i sve je jasno.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 17:05   #1426
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
A i isti taj Links koji spominjes mi je probao uvaliti rabljenu maticnu. Imas slike u toj temi. A nisam jedini.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 17:06   #1427
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Nije uopce bila nista jeftinija nego igdje drugdje. Nego je tu jedino bila dostupna. Ko i za disk. A opet smatrao sam da je HG spot odnekad ozbiljna firma.

I nisam jew. Al.opet imam pravo i izbora, kazem nije HG spot hardveraj.
Post nije išao prema tebi jesi ti đu ili nisi, već prema Agovom postu da takav modus operandi imaju Abrakebabra i Eđiđital. Sve to ima svoju cijenu.
Što se mojih eskapada tiče, to je bilo slučajno tako jer su HG i Links tada imali nekim slučajem debelo najnižu cijenu DDR1 RAMa, a ja uzeo jeftiniju od te 2.
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Pišeš o nekim davnim vremenima. Nit je Links što je bio nit je isti vlasnik HGspota. Mislim da danas cijena artikla ne uvjetuje ponašanje i odnos prodavača i njegovih vlasnika prema kupcima i robi koju prodaju. Imamo na forumu pozitivnih iskustva iz nekih drugih trgovina gdje se isto nađu artikli po nižim cijenama a odnos prema kupcu je korektan. Meni su iskiustva drugih na pcekspertu puno pomogla sad kad sam kupovao cijelu konfu. Samo treba čitati ovaj PDF i sve je jasno.
Da i? Dao sam primjer kad sad se zajebao. Da, bilo je davno, 2004 ako oćeš točno. No poanta priča je ista ako ideš jedan artikl kupiti u Rđiđitalu a dođe 10% više npr kod Uzija, onda nemaš se kaj čudit ako dođe raspakirano, ogrebano ili zamotano u salvetu.

Kolega Ati Freak nije imao izbor druge trgovine. Ali ovo se događa i onima koji imaju izbor.

Btw, drago mi je da se javljaš i u druge teme foruma

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 17:40   #1428
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Meni u zadnje vrijeme sto god narucim iz raznih trgovina dodje tako lose zapakirano Najcesce samo original ambalaza omotana najlonom.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 18:01   #1429
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Instar i HgSpot uvijek loše pakiraju, vjerojatno je to jedan od razloga jeftinije dostave i manje ukupne cijene. Pogotovo iz Instara, matična mi je došla omotana samo u najlon i smotanom dostavljaču je ispala na asfalt preda mnom....šta tek rade s tim paketima kad nitko ne gleda?
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 18:39   #1430
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Rogue92 Pregled postova
Instar i HgSpot uvijek loše pakiraju
Netočno, barem iz moga iskustva s HGspotom.
U zadnjih par mjeseci sam iz HGspota naručio dosta toga, neke komponente, mobitel, laptop.
Sve je uvijek došlo odlično zapakirano, original kutija u još jednoj kutiji.
Tako da ne znam o čemu se tu radi, možda je u pitanju određena poslovnica/zaposlenik, jer očito ne rade svi jednako.

Ove fotke sa folijom umotanom treba poslati njima na mejl pa da čujemo njihovo objašnjenje, kao uostalom i svaka reklamacija.
Prvo kontaktirati trgovinu pa onda kačiti po forumu zajedno s njihovim odgovorom.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 19:05   #1431
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Zamatanje u foliju je praksa u bilo kojoj trgovini. Nakupovao sam se robe od svagdje a bome sam se i naslao robe dok sam prije radio u jednoj poznatijoj IT trgovini, i jednostavno pakiraš u ono što ti se nađe pod rukom. Kutija, folija, ambalaža od neke druge komponente, nekad samo naljepiš gore naljepnicu za OS. Ima svašta, i jednostavno kad imaš zapakirat hrpu paketa do 11 sati kad ti OS dolazi, snalaziš se kak znaš i pakiraš kak znaš.

Zapakirao sam bar tisuću paketa, od toga dosta i samo u foliju i nikad problema osim u slučajevima kad je recimo nešto probilo paket, netko je nagazio na isti i sl. Generalno, ako je proizvod u original ambalaži, neće mu ništa biti ako se zamota samo u foliju. Problem su diskovi, koji se nebi smjeli ni prodavati u maloprodaji u ovakvom "folija" pakiranju.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 19:05   #1432
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Moje zadnje dvije posiljke iz HG spota:

https://i.imgur.com/NTVGpEs.jpg

https://i.imgur.com/QqaVHw4.jpg

Grafa od 3000kn i Sennheiser slusalice, nije da je neka trash roba. Ali kako kazem, i drugi rade isto. Mobitel od 5000kn u original kutijici samo omotan papirom i sl.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 19:54   #1433
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Post nije išao prema tebi jesi ti đu ili nisi, već prema Agovom postu da takav modus operandi imaju Abrakebabra i Eđiđital. Sve to ima svoju cijenu.
Što se mojih eskapada tiče, to je bilo slučajno tako jer su HG i Links tada imali nekim slučajem debelo najnižu cijenu DDR1 RAMa, a ja uzeo jeftiniju od te 2.

Da i? Dao sam primjer kad sad se zajebao. Da, bilo je davno, 2004 ako oćeš točno. No poanta priča je ista ako ideš jedan artikl kupiti u Rđiđitalu a dođe 10% više npr kod Uzija, onda nemaš se kaj čudit ako dođe raspakirano, ogrebano ili zamotano u salvetu.

Kolega Ati Freak nije imao izbor druge trgovine. Ali ovo se događa i onima koji imaju izbor.

Btw, drago mi je da se javljaš i u druge teme foruma

Sent from Mobara
Ponovit ću, možda me nisi shvatio. Cijene artikla nemaju veze s odnosom i (ne)profesionalnošću određene HW trgovine. Dakle i Uzi je jeftiniji od nekih drugih dućana pa je sve ok. Shvaćam ja što si htio napisati u prvom postu ali je ispalo iz tvog upisa da ako netko želi kupiti isti proizvod negdje gdje je jefitnije da onda skoro sigurno slijedi zajeb od te trgovine. Dočim te u drugoj trgovini gdje je taj proizvod skuplji - čeka crveni tepih. Tako ispada po tom upisu.
Ono što mene čudi je kako se ljudi i dalje zajebu i kupuju u tim trgovinama iako imaju hrpu upisa ovdje na forumu s negativnim iskustvima. Ajde da su dva tri iskustva ali ako se nagomila onda je "kralj doista gol".
Drago mi je da ti je drago da se javljam na drugim topicima. Na tim drugim topicima pišem puno duže nego na onoj maniji tamo. A i od samih početaka ovog foruma tada pod drugim nickom.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 19:56   #1434
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
A meni Mall.hr pošalje USB stick (pakovanje 10-ak cm) u kutiji 30x30 punoj papira i još izvana omotano folijom kao da ide na put oko svijeta. Jedva sam pronašao stick.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 20:19   #1435
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor stifmeister Pregled postova
A meni Mall.hr pošalje USB stick (pakovanje 10-ak cm) u kutiji 30x30 punoj papira i još izvana omotano folijom kao da ide na put oko svijeta. Jedva sam pronašao stick.
Tako i meni, oni sve šalju u velikim kutijama što je opet nonsens, i onda još pošalju e-mail nakon kupnje:
"Zašto šaljemo račun u elektronskom obliku? To je naš doprinos očuvanju okoliša."

lol, štede na jednom A4 papiru u svrhu okoliša, a troše velike kutije i još pola kg papira u kutiji. Genijalci.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 20:46   #1436
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Moje zadnje dvije posiljke iz HG spota:

https://i.imgur.com/NTVGpEs.jpg

https://i.imgur.com/QqaVHw4.jpg

Grafa od 3000kn i Sennheiser slusalice, nije da je neka trash roba. Ali kako kazem, i drugi rade isto. Mobitel od 5000kn u original kutijici samo omotan papirom i sl.
Barem si dobio naruceno
Maloprije bio u poslovnici posto sam dobio mail od web djelatnika kako mogu podici robu koju sam narucio. Kaze djelatnik eh uh...overseas je rekao kako im nedostaju neki paketi. Reko super kud bas moj, tako da tko zna gdje je to zavrsilo. Naravno da su lovu za narucivanje preko weba uzeli odmah.
Sto se tice Overseasa u zadnje vrijeme su kriminalno losi. Donesu mi paket koji je totalno mokar. Sto ste radili s njim....pa bio u skladistu a tamo curi..pa znate li da je u njemu roba vrijedna 5tis kn? Sagnuo glavu i probljedio...reko super ste mi.
Paket bio od Amazon.de a pakiranje bi bolje odradila baka na trznici..kriminal....
Skoro nikoga vise nije briga za nista osim kako sto prije staviti lovu u dzep
robee je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 20:53   #1437
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Barem si dobio naruceno
Maloprije bio u poslovnici posto sam dobio mail od web djelatnika kako mogu podici robu koju sam narucio. Kaze djelatnik eh uh...overseas je rekao kako im nedostaju neki paketi. Reko super kud bas moj, tako da tko zna gdje je to zavrsilo. Naravno da su lovu za narucivanje preko weba uzeli odmah.
Sto se tice Overseasa u zadnje vrijeme su kriminalno losi. Donesu mi paket koji je totalno mokar. Sto ste radili s njim....pa bio u skladistu a tamo curi..pa znate li da je u njemu roba vrijedna 5tis kn? Sagnuo glavu i probljedio...reko super ste mi.
Paket bio od Amazon.de a pakiranje bi bolje odradila baka na trznici..kriminal....
Skoro nikoga vise nije briga za nista osim kako sto prije staviti lovu u dzep
Meni se frendovi smiju kaj idem osobno pa i po ono naručeno na našim web shopovima. Hehe neka neka. Ja ni auto gume ne skladištim po vulkanizacijama. Kod nas je odnos prema takvim stvarima na niskim granama. Mislim na one koji pružaju uslugu.
Jedino kaj sam znao u zadnje vrijeme naručivati s weba s dostavom su dječje igračke tipa legići i takve ne skupe stvari. Ovo skuplje i osjetljivo ni u ludilu.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 21:14   #1438
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Isti je modus operandi Edigitala i Abrakadabre.
Za edigital lažeš. Ja imam 4-5 kupovina unazad par mjeseci i sve zapakirano odlično. Sa HG spotom isto imam odlična iskustva.
natal je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 21:18   #1439
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Tako i meni, oni sve šalju u velikim kutijama što je opet nonsens, i onda još pošalju e-mail nakon kupnje:
"Zašto šaljemo račun u elektronskom obliku? To je naš doprinos očuvanju okoliša."

lol, štede na jednom A4 papiru u svrhu okoliša, a troše velike kutije i još pola kg papira u kutiji. Genijalci.
Misle na potrošnju i replacement tonera, ne na papir

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 21:24   #1440
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Barem si dobio naruceno
Bumo vidjeli ovaj sada paket koji cekam koji naravno opet kasni od strane Overseasa. Nemam vise rijeci za njih.

Citiraj:
Autor natal Pregled postova
Za edigital lažeš. Ja imam 4-5 kupovina unazad par mjeseci i sve zapakirano odlično. Sa HG spotom isto imam odlična iskustva.
Onda i mi za HG spot lazemo. ILI zavisi o paketu i tko i kada ga pakira.
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na