Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.02.2010., 17:31   #91
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
ole!
izashla vijest na HCLu o beti Starcrafta, pa reko da se probam uguzit.
stigel sam priej posla napraviti battlenet account, ali kad ocu kao 'opt to participate...' i kada odem na beta profile settings, veli da nemam nijednu igru na accountu...

mozhe mali help?
dodas si wow trial pod igrice i onda ti je recimo "acc aktiviran"
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2010., 17:42   #92
t3cH_GuRu
Premium
Moj komp
 
t3cH_GuRu's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 56
Citiraj:
Autor xEnomania Pregled postova
Ovo 2. Samo znam da bi taj proces trazenja "tog nacina" mogo potrajat kod nekih, tako da ne ocekuj da ces vec danas ownat bota sa zerg swarmom.
ma ne očekujem ja ništa, samo sam primjetio da u prijašnjem jednom postu se spominje neki "offline mod način igranja", ali izgleda da je to samo način za gledanje repleya iz igre, ništa drugo.
t3cH_GuRu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.02.2010., 18:03   #93
t3cH_GuRu
Premium
Moj komp
 
t3cH_GuRu's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 56
jel uspio ko dobit key za betu ono kad su prvi put djelili? Iman osječaj da je lakše dobit na Lotu,Bingu i na kladari zajedno nego da izvuču tvoj mail da dobiješ key
t3cH_GuRu je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2010., 18:12   #94
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Nemojte ni pomišljati stavljati linkove na crackove bete itd...

p.s duke je u pravu.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2010., 19:03   #95
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Hehe ja mislim da je njima taj .txt fajl s preporučenom konfiguracijom ostao od vremena kad su počeli razvijati igru
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2010., 21:21   #96
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
dodas si wow trial pod igrice i onda ti je recimo "acc aktiviran"
ne vrijedi ti ak staviš trial od wowa (piše ti u FAQu), samo full igru. Ja sam dodao Diablo II prije tjedan i po al mi još nije stigo mail sa keyom


Btw, čuo da treba još nekih 40% stvari savladat kako bi mi mogli konačno igrati
__________________


You called down the thunder.

Zadnje izmijenjeno od: xEnomania. 22.02.2010. u 21:40.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2010., 22:17   #97
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor d4rk_ch1ld Pregled postova
Hehe ja mislim da je njima taj .txt fajl s preporučenom konfiguracijom ostao od vremena kad su počeli razvijati igru
Samo da velim da na neclockanom E5200, znači dual core-ac od 2.5 gigi, te neclockanom 4850 (točnije malo downclockanom) igra radi glatko sve na ultra detaljima.

Mislim, grafika nije neš spektakularno, tako da bi bilo katastrofalno da ne dela tak dobro. Iskreno, bilo bi fora kada bi grafiku još malo nafrljili prije nego izađe igra. Barem za novije serije da iskoriste potencijal!
  Reply With Quote
Staro 22.02.2010., 22:30   #98
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Kod mene na lapu radi glatko, sve na high osim shadera na 1280*800... ne mogu se pozalit
vercetti je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2010., 21:43   #99
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
jel dobio ko key? mislim dosad je bilo toliko tih takozvanih ''valova'' di se u jednom periodu poslalo po nekoliko tisuća keyeva al se ja nisam našao među onima koje je zahvatio lol

što se tiče ***** za njega ćete morat čekat 1 ako ne 2 tjedna :S znam kako vam je... XD
__________________


You called down the thunder.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2010., 21:53   #100
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Koliko vidim kroz replaye za sad.

Pozitivno

Sve ostalo isto, par jedinica nutra, par van.

Negativno

Sve ostalo isto, par jedinica nutra, par van.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2010., 14:53   #101
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 15:02   #102
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@Bono

Ako je jedan E5200 na ati 4850 vesel, onda stvarno lol
  Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 16:00   #103
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@Bono

Ako je jedan E5200 na ati 4850 vesel, onda stvarno lol
Na kojoj rezi igras?
Ovo na linku je 1680x1050 to i nije neka visoka rezolucija.
Vidim da se netko bunio da ima previse starih jedinica, po meni je to odlicno jer imam iza sebe dane i dane igranja SC pa se necu trebat puno privikavati.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 16:10   #104
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Pa mozes si instalirati betu i gledati neke replaye igrat se sa postavkama, na mojoj konfi sve na ultra 1680x1050 igra na najvecoj brzini (ubrzano za 6x-8x) nepada nize od 35-40fps-a (stim da je replay ubrzan) na normalnoj brzini nebi trebao padati ispod 40fps-a, tak da da mislim da nece biti zahtjevna, moci ce se to na low konfama igrat bez problema...
A i kompic je isprobao na 7600gs pa mu radi normalno na medium detaljima, neki low, ostatak pile mu je E5300 na def sa 4gb rama...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 16:34   #105
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Na kojoj rezi igras?
Ovo na linku je 1680x1050 to i nije neka visoka rezolucija.
Vidim da se netko bunio da ima previse starih jedinica, po meni je to odlicno jer imam iza sebe dane i dane igranja SC pa se necu trebat puno privikavati.
1920x1200 ultra detalji sve!
  Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 16:38   #106
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Ajde odlicno, pricekat cu final jer ne vjerujem da cu uspjet betu nabavit.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 17:24   #107
Opaki
Banned
Moj komp
 
Opaki's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 206
Moram si olakšat dušu!

Meni se ne jednostavno ne sviđaju niti sam ikad mogo podnijet one energy efekte u stilu wow i warcrafta 3 od tempalra, archona, 3d gridovi od recimo pylona, nuklearke itd. Protossi izgledaju kao rasa loše nacrtanih vračeva a ne high tech aliena.
Oni Hellioni su užas s onim glupim efektom vatre i zvukovima od kojih ne čuješ ništa osim njih.
Thor mi izgleda ko uvećani bipsić. Marauderi!?!?! Pa čemu ta glupa jedinica i ideja u cjelini, totalno glupo.

Kad bi samo te stvari promijenili igra bi izgledala 50% bolje.

Siege tank je ok, makar lošije neg u SC1.
Ovo ostalo mi se čini ok, recimo battlecruiseri, Ultralisci i zergovi općenito su više manje super napravljeni.

Igram starcraft na battlenetu od kad je izašla igrica, i koliko mi se čini (makar će igra bit ok na kraju vjerojatno) nije to to kao jedinica.
Nema tu one raznolikosti. Sada sve 3 rase imaju više manje isti broj zgrada, jedinica, sve 3 rase imaju jednaki broj riješenja za svaki taktički problem i male i srednje i velike jedinice, i jeftine i skupe I brze i spore i slabe i jake. Npr. u SC1 u prvih 5 min ozbiljne partije terran nije smio dopustit da postoji prolaz u svoju bazu jer mu se šanse za pobjedu smanjuju na minimum ili npr. zergovi nemaju pravog riješenja protiv siege tanka osim opće višebrojne navale . Sad mi se čini da se svaki problem(rush, cloackane jedinice, mutalisci) može riješit na puno načina teško je napravit nekakvo kritično iznenađenje i partija se svodi jednostavno na grupiranje svih vrsta jedinica i klikanje ko će brže i spretnije.
To je ovak samo moj početni dojam.

Zadnje izmijenjeno od: Opaki. 24.02.2010. u 19:14.
Opaki je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 17:29   #108
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@Opaki

Zar nema guardiana kod Zerga?
Jer ako je tako, onda je to teška banana. Gledao jedan replay i stalno si mislim. Koji je vrag ovom zergu da ide sa hordom na siege-eve???
Onda jedino kaj preostaje je sa overlordom iskrcat hrpu jedinice medju siegeve, a onda će te opet raspaliti raketama.
Mislim da ako nema guardiana da onda Zergovima jednostavno fali jedna dobra air to ground jedinica.
  Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 17:35   #109
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
ovo je beta ffs, koji vam je kurac.. potrazi malo kako je beta od SC izgledala ffs i kako SC danas izgleda.
obozavam wajnere, svi idu po istom receptu. prvo istaknu kako su old school, kako su igrali orgnal od samog pocetka i jebeno rulali, i onda pocne standarna wajn spika kako ovo novo nije bas nesto, kako su razocarani, orginal je bolji, bla bla bla, pricam ti pricu.
niti si igrao, niti je izasla igra, nista. strasni ste.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 17:45   #110
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@SrKi

A da smiriš malo hormone. U rijetko kojoj se igri nešto puno promjeni naspram bete. A jedini koji whine-a ovdje si ti!
  Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 17:56   #111
Opaki
Banned
Moj komp
 
Opaki's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 206
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@Opaki

Zar nema guardiana kod Zerga?
Jer ako je tako, onda je to teška banana. Gledao jedan replay i stalno si mislim. Koji je vrag ovom zergu da ide sa hordom na siege-eve???
Onda jedino kaj preostaje je sa overlordom iskrcat hrpu jedinice medju siegeve, a onda će te opet raspaliti raketama.
Mislim da ako nema guardiana da onda Zergovima jednostavno fali jedna dobra air to ground jedinica.
Ima zamjena za guardiana. U jedinici guardian je jako rijetko bio isplativ i skoro se nikad ne gradi u partiji sa dva prava igrača, no to je SC1.


Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
ovo je beta ffs, koji vam je kurac.. potrazi malo kako je beta od SC izgledala ffs i kako SC danas izgleda.
obozavam wajnere, svi idu po istom receptu. prvo istaknu kako su old school, kako su igrali orgnal od samog pocetka i jebeno rulali, i onda pocne standarna wajn spika kako ovo novo nije bas nesto, kako su razocarani, orginal je bolji, bla bla bla, pricam ti pricu.
niti si igrao, niti je izasla igra, nista. strasni ste.
A gle sorry kaj nije sve krasno i prekrasno, meni je ovo igra svih igara i nije mi svejedno kak će ispast. Igro sam i warcraf 3 betu davno još pa nije daleko od final verzije, koji hit point gore ili dolje. Ovo je vjerojatno final beta i ne vjerujem da će se puno toga promjenit.
Opaki je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 18:11   #112
t3cH_GuRu
Premium
Moj komp
 
t3cH_GuRu's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 56
Citiraj:
Autor Opaki Pregled postova
Moram si olakšat dušu!

Meni se ne jednostavno ne sviđaju niti sam ikad mogo podnijet one energy efekte u stilu wow i warcrafta 3 od tempalra, archona, 3d gridovi od recimo pylona, nuklearke itd. Protossi izgledaju kao rasa loše nacrtanih vračeva a ne high tech aliena.
Oni Hellioni su užas s onim glupim efektom vatre i zvukovima od kojih ne čuješ ništa osim njih.
Thor mi izgleda ko uvećani bipsić. Marauderi!?!?! Pa čemu ta glupa jedinica i ideja u cjelini, totalno glupo.

Kad bi samo te stvari promijenili igra bi izgledala 50% bolje.

Siege tank je ok, makar lošije neg u SC1.
Ovo ostalo mi se čini ok, recimo battlecruiseri, Ultralisci i zergovi općenito su više manje super napravljeni.

Igram starcraft na battlenetu od kad je izašla igrica, i koliko mi se čini (makar će igra bit ok na kraju vjerojatno) nije to to kao jedinica.
Nema tu one raznolikosti. Sada sve 3 rase imaju više manje isti broj zgrada, jedinica, sve 3 rase imaju jednaki broj riješenja za svaki taktički problem i male i srednje i velike jedinice, i jeftine i skupe I brze i spore i slabe i jake. Npr. u prvih 5 min ozbiljne partije terran nije smio dopustit da postoji prolaz u svoju bazu jer mu se šanse za pobjedu smanjuju na minimum ili npr. zergovi nemaju pravog riješenja protiv siege tanka osim opće višebrojne navale . Sad mi se čini da se svaki problem(rush, cloackane jedinice, mutalisci) može riješit na puno načina teško je napravit nekakvo kritično iznenađenje i partija se svodi jednostavno na grupiranje svih vrsta jedinica i klikanje ko će brže i spretnije.
To je ovak samo moj početni dojam.

pa šta nama cmizdriš ovde, žali se Blizzardu
ma zamisli ovo...na StarCraftu II radi ko zna koliko timova ljudi koji usavršavaju svaki detalj ove igre, a ti bi sad u čas posla tamo promjenio neke jedinice, ili ih čak makao iz igre jer se tebi ne sviđaju ili su ti glupi ili su beskorisni ili izgledaju ko bipsići, i da bi na kraju tvojih briljantnih "modificiranja" igra izgledala 50% bolje!!!

momak...ne želim bit nešto drzak ili nepristojan ovde, ali puste ljude da rade svoj posal, a ako ti se ne sviđa igra nemoj je ni igrat, simply jednostavno
t3cH_GuRu je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 18:15   #113
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Joj, sad počinje fanovsko uzdizanje blizzarda medju bogove kojima se nema ništa zamjeriti kaj god odlučili

Toliko od mene do mogučnosti igranja bete, odnosno full verzije. A do tada. Živio Damir Rukavina
  Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 18:15   #114
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
iskreno da igrica graficki izgleda ko prvi dio nebitno .. bitan mi je dobar gameplay kakav je bio u jedinici ... jedva cekam da ju vise zavrse, nadam se da bude uskoro
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 18:17   #115
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor t3cH_GuRu Pregled postova
pa šta nama cmizdriš ovde, žali se Blizzardu
ma zamisli ovo...na StarCraftu II radi ko zna koliko timova ljudi koji usavršavaju svaki detalj ove igre, a ti bi sad u čas posla tamo promjenio neke jedinice, ili ih čak makao iz igre jer se tebi ne sviđaju ili su ti glupi ili su beskorisni ili izgledaju ko bipsići, i da bi na kraju tvojih briljantnih "modificiranja" igra izgledala 50% bolje!!!

momak...ne želim bit nešto drzak ili nepristojan ovde, ali puste ljude da rade svoj posal, a ako ti se ne sviđa igra nemoj je ni igrat, simply jednostavno
Baš tako...inače beta-e postoje za ispravljanje bugova i dodatno balansiranje a ne da neka djeca cmizdre da igra nevalja a još nije ni izašla.
Kao sva ona sra..a da je diablo šaren od tog mi se povraćalo.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 18:40   #116
Opaki
Banned
Moj komp
 
Opaki's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 206
@t3cH_GuRu

Ajme.. prvo kažeš da se žalim blizzardu pa onda da pustim da rade svoj posao.

Boli me k za blizzard i njihovih 2000 inženjera i vrijem i lovu koja se okreće oko njih. Gledam igru s konzmerske perspektive, i komentiram o konkretne stvari koje uopće ne komentiraš neg sraćkaš općenito, a kakvo modificiranje o čemu ti? Ja ću modificirat sve po redu ako ćeš ti radit za mene.

Čovječe ako su ti marauderi super i najbolja jedinica ikad smišljena onda reci to i bok da te razumijem.

Edit: Istina, teško je sad ispravit radikalno neke stvari u ovoj fazi ali po meni barem to je loše iz početka developmenta

Zadnje izmijenjeno od: Opaki. 24.02.2010. u 18:51.
Opaki je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 19:28   #117
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Opaki Pregled postova
Ima zamjena za guardiana. U jedinici guardian je jako rijetko bio isplativ i skoro se nikad ne gradi u partiji sa dva prava igrača, no to je SC1.




A gle sorry kaj nije sve krasno i prekrasno, meni je ovo igra svih igara i nije mi svejedno kak će ispast. Igro sam i warcraf 3 betu davno još pa nije daleko od final verzije, koji hit point gore ili dolje. Ovo je vjerojatno final beta i ne vjerujem da će se puno toga promjenit.
ovo za w3 sto si napisao mi sve govori, igra je totalno drugacije sad nego sto je bila 1.00 verzija, a kamoli beta.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 20:12   #118
Njusskallo
Premium
Moj komp
 
Njusskallo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor Opaki Pregled postova
Igro sam i warcraf 3 betu davno još pa nije daleko od final verzije, koji hit point gore ili dolje.
koja glupa recenica ... koji hit point gore dolje (sva sreca da do sad ima 30-40 zakrpa)
Njusskallo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 21:30   #119
xEnomania
Premium
Moj komp
 
xEnomania's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Purger city
Postovi: 109
Tragedija nije ni zbog izgleda par jedinica ni zbog toga što je skoro sve isto već zbog najvjerovatnije mogućnosti da ćemo morati plaćati za MP ko u wowu i što neće bit lan gamea FFS...stvarno mi nije jasan Blizzard, ako već imaju golemu dobit od wowa zašto idu dalje lopovi naplaćivati? e to mi se gadi
__________________


You called down the thunder.
xEnomania je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 21:41   #120
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Treba ih nabit na klip kukuruza ak to naprave(u biti na polje). Stvarno sam fan njihovih igara, 90% vremena provedenog igranjem od vremena izlaska w3 je bio w3 i wow, a prije toga starcraft i diablo. Mislim stvarno di im je pamet?
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na