Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2006., 11:32   #1
zorandz
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ri
Postovi: 2
Dell Latitude D620 ili HP Pavillion dv2000

Koristi li netko Dell Latitude D620? Zanimaju me iskustva opcenito, ponajprije oko zavrsne obrade, cvrstoce prijenosnika itd.

Posto mi nekako u obzir dolaze prijenosnici samo s 14" ekranom, uzeo sam u obzir jos i HP Pavillion dv2000. Posto ih kod nas nitko ne prodaje, zvao sam Hp Hrvatska da li su dobavljivi, rekli su mi da oni za HR trziste ta racunala nece dobavljati, pa me zanima zna li netko jesu li to samo za US trziste ili?

Ima mozda netko kakav drugi prijedlog za cca 10.000 kuna s 14" ekranom. Mora biti core duo, pozeljno 1gb rama i da nema integriranu graficku karticu. Mozda ce me neki sad i popljuvati, ali bilo bi ok da mi ne predozite neku rugobu od prijenosnika
zorandz je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2006., 12:04   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Dobrodošao na forum
Pavillione nećeš naći u HR, ali u EU ili US bez problema.
O laptopima do 10k kn se raspravljalo već milijun puta na ovom forumu, pa malo baci oko na te rasprave.
Kud baš 14"? btw, čemu će služiti dotični? Puno bi nam pomogla ta informacija.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2006., 13:15   #3
zorandz
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ri
Postovi: 2
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Dobrodošao na forum
Pavillione nećeš naći u HR, ali u EU ili US bez problema.
O laptopima do 10k kn se raspravljalo već milijun puta na ovom forumu, pa malo baci oko na te rasprave.
Kud baš 14"? btw, čemu će služiti dotični? Puno bi nam pomogla ta informacija.
Rekli su mi u HG Spotu da im posaljem mail za Pavillion, pa da ce vidjeti mogu li ga nabaviti.

Zasto 14"? Jer bih ga prenosio svaki dan, a kako ovi od 15" ili 15.4" uglavnom imaju oko 3-3.2 kg + plus punjac + torba to naraste na malo previse kg-a

Dok ovi od 14" imaju uglavnom kilu manju. Prvenstvno office + internet, ali naravno kako bih ga koristio umjesto desktop racunala, volio bih ponekad i pokoju manje zahtjevnu igru pokrenuti. Zato trazim neki s "pravom" grafickom.

HDD 60 ili 80 gb sasvim dovoljno. Bilo bi pozeljno i da baterija traje oko 3 sata, jer ne bih ga bas uvijek u uredu koristio.
zorandz je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2006., 13:44   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
14" i vlastita grafa? Uf... Izbor 14" je prilično malen, ali sam našao nešto što bi se uklapalo u tvoje želje (i budget): Toshiba M100-165 Satellite - 14,1"; Centrino T2300; 80Gb; 512 Mb DDR2 (dodaj još 512); X1400 256Mb; LAN; WLAN; FW; modem; 5-in-1 card reader; 4xUSB; XPH; 2,46kg - 8.649,00 kn (Ve-mil).
Za više informacija kontaktiraj usera vranoga1 koji ima veliki izbor i po povoljnijim cijenama od naših prodavaonica. Osim toga, on ih u svom cjeniku ima sortirane po veličini ekrana, a ne proizvođaču.

EDIT: ja o vuku, a vuk...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 03:14   #5
marin1516
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Split
Postovi: 7
Ja koristim Dell latitude D620, samo što se ne razumijem u računala, ali ako ti ikako mogu pomoći samo pitaj. Šta se tiče igrica, laptop nije ništa poseban, nemogu one novije igre ali zato mogu one malo starije (GTA San Andreas)...
marin1516 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 10:03   #6
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Jesi čuo za nešto što se zove kalendar? Pogledaj datum zadnjeg posta i tvoga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 10:48   #7
marin1516
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Split
Postovi: 7
a jbg. nisam gledao datum zadnjeg posta.....
marin1516 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 15:37   #8
bisanu
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: funtana
Postovi: 130
haha
bisanu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na