Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.12.2015., 08:58   #61
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
To ne, ali sam imao problem kad napravim Save, izađem iz igre i ponovo se vratim, nije mi dalo da nastavim igru nego da uvijek počinjem kampanju ispočetka. Našao sam da igru treba pokretati kao administrator. Tada mi je uvijek davalo da nastavim SP od mjesta gdje sam napravio Save.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 13:25   #62
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695



Nakon što sam srušio sva tri towera i došao s Hedricksom u onaj lab, spremio sam igru i izašao. Kasnije sam ponovno ušao, ali napola pun pištolj mi nije bio dovoljan da spriječim robote dok je Hendricks otvarao vrata. Bilo ih je previše, pa sam prilično brzo potrošio sve metke.


Odigrao sam onda misiju isponova u komadu i prešao taj dio bez problema.

Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Našao sam da igru treba pokretati kao administrator. Tada mi je uvijek davalo da nastavim SP od mjesta gdje sam napravio Save.
Igram na PS4, pa nažalost ne mogu primjeniti tu metodu. Možda je to bio neki bug jer imam igru na DVD-u, a nisam još aktivirao PS Plus, pa nisam dobio updateove. Imam verziju 37.00.00.0, a kod nekog sam jučer na Twitchu vidio 37.15.xx.x. Možda je to riješeno u međuvremenu. Ako mi se to još jednom dogodi, stavit ću update, pa vidjeti ima li kakvih promjena.
-->
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
To ne, ali sam imao problem kad napravim Save, izađem iz igre i ponovo se vratim, nije mi dalo da nastavim igru nego da uvijek počinjem kampanju ispočetka.
Dogodilo mi se to kad sam igao Hypocenter (misija 5).




Nakon što sam srušio sva tri towera i došao s Hedricksom u onaj lab, spremio sam igru i izašao. Kasnije sam ponovno ušao, ali napola pun pištolj mi nije bio dovoljan da spriječim robote dok je Hendricks otvarao vrata. Bilo ih je previše, pa sam prilično brzo potrošio sve metke.


Odigrao sam onda misiju isponova u komadu i prešao taj dio bez problema.

Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Našao sam da igru treba pokretati kao administrator. Tada mi je uvijek davalo da nastavim SP od mjesta gdje sam napravio Save.
Igram na PS4, pa nažalost ne mogu primjeniti tu metodu. Možda je to bio neki bug jer imam igru na DVD-u, a nisam još aktivirao PS Plus, pa nisam dobio updateove. Imam verziju 37.00.00.0, a kod nekog sam jučer na Twitchu vidio 37.15.xx.x. Možda je to riješeno u međuvremenu. Ako mi se to još jednom dogodi, stavit ću update, pa vidjeti ima li kakvih promjena.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2015., 21:19   #63
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Dok sam tražio rješenje, naletio sam na to kad se igra na PS4/Xbox da treba gledati da li je igra online ili offline, jer se navodno naprave dva profila - jedan se sprema na online account, drugi ostaje spremljen lokalno. Kako me taj dio nije zanimao, nisam išao previše u detalje.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 22:52   #64
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Probao sam to naći, ali nisam uspio. Imaš li možda negdje u historyju stranicu na kojoj si to našao ili se možda sjećaš o kojoj se stranici radilo?
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2015., 08:51   #65
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Mislim da je to bilo ovo: https://www.reddit.com/r/blackops3/c...ss_being_lost/
Citiraj:
Your progress didn't get erased, it just has two different saves. One for online and one for offline. Once you connect to the servers again you will continue from your original online progress.

I suggest just playing the game in offline mode from the beginning unless you want to do online co-op.

I ovo: http://www.gamefaqs.com/boards/14506...s-iii/72772782
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2015., 12:01   #66
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 02:30   #67
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Završio sam neki dan s kampanjom i mogu reći da sam relativno zadovoljan onim što sam odigrao. Nije bila loša, ali opet nije baš ni toliko dobra da bih je išao prolaziti još koji put. Pametnom jednom dosta . Priča mi izgleda kao iz nekog futurističkog akcijskog filma. I inače volim gledati takve filmove, a u BO3 je bilo čak i par naglih zaokretaja koji radnju čine napetijom, pa je zato generalni dojam pozitivan. Osim toga, nitko ne može ostati imun na sve one sline i spektakularne eksplozije. Michael Bay bi bio ponosan

Iznenadilo me što sam po završetku kampanje otključao još jedan dodatni mode - Nightmares. Zapravo to i nije neko iznenađenje, ali kad sam vidio kakav je BO3 u prvim danima nakon izlaska bio na PC-u, bio sam uvjeren da ću i ovaj nastavak serijala preskočiti, pa sam prestao pratiti novosti o igri te mi je ovaj mode promakao. Nightmare je neka kombinacija priče iz kampanje i zombija. Dosad sam odigrao samo dio i ok je stvar. Zombija ima daleko više nego protivnika u kampanji, pa je malo izazovnije, ali ne pretjerano.

U petak sam počeo s MP-om i stvarno se dobro zabavljam - mozak na pašu i run and gun, nikakve strategije i razmišljanja . Uglavnom igram Team deathmatch, Kill confirmed i Domination.

Čini mi se da su neke stvari ipak malo promijenile u odnosu na betu. Tada mi je kretanje djelovalo nekako robotski, a sada mi djeluje malo prirodnije, no možda je to samo zato što sam se lagano priviknuo kroz sate igranja. Rekao bih da je recoil kod oružja sada nešto jači nego što je bio u beti, no to se očituje tek kada se puca na protivnike koji su udaljeniji. Oružja mi sada bolje zvuče, ali koraci, koji su mi u beta MP-u bili preglasni, sada su možda malo pretihi. Čak i kad pojačam sve do maksimuma, protivnike čujem tek kada mi dođu na par metara, pa se moram prvestveno oslanjati na vid. Možda je stvar samo u mojim slušalicama (Razer Kraken Pro Stereo 2.0).

Ne sjećam se više je li se to moglo i prijašnjim CoD-ovima, ali ovdje postoji opcija Mute all zahvaljujući kojoj se ne čuje što netko govori u mikrofon, a koju sam uključio prije nego sam uopće krenuo s MP-om, tako da ni ne znam što se događa s druge strane. Opcija je kao stvorena za CoD.

Kako već 10-ak godina nisam igrao FPS-ove s gamepadom, mislio sam da će me klinci koji su se još mučkali u tatinim jajcima dok sam ja igrao CoD uništavati, ali moram reći da sam sam sebe iznenadio. Nakon ponižavajućeg početka u petak i prilično slabe subote, jučer i danas mi se dogodilo da sam par puta zavšio u Winners circleu i s pozitivnim KD-om. Najviše mi je pomoglo to što sam se uspio otarasiti potrebe da štedim municiju. Ako treba ispucati i 30 metaka da bi se ubilo jednog protivnika, neka bude tako. Spray and pray FTW . Naravno, fali mi još ona konzistentnost, pa tako par puta za redom odigram super, a onda me sljedeće dvije-tri runde izbuše ko da sam švicarski sir i završim na zadnjem mjestu s najmanje bodova i KD-om oko 0.2. Još si tražim idealan sensitivity. Krenuo sam od defaultnog i dižem ga prema gore. Trenutno sam na 7 horizontalno i 6 vertikalno, što mi se u nekim trenutcima čini presporo, a nekad mi djeluje prebrzo. Djelomično povlačim ono što sam rekao o aim assistu u jednom od prethodnih postova. Shvatio sam da mi je u kampanji bio enabled i tada ciljanje gotovo da i ne treba (samo ADS i rokaj), ali u MP-u je daleko slabiji od toga, no ipak se osjeti.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2015., 20:48   #68
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Na steamu se moze igrati besplatno jos 2 dana
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2016., 20:50   #69
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Dobio jučer igru u PS4 bundle i dojmovi su jako dobri. MP je odličan, ovo trčanje po zidovima je fenomenalno. Najdraže oružje definitivno BRM light machine gun, kad skočim na krov pa na njih sa tim, haha
  Reply With Quote
Staro 06.05.2016., 11:43   #70
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Uletio u neki jeftini BO3 za PS4 prije par dana, trazim neku ekipu za zajebanciju i igranje, btw los sam previse al popravljam se lagano

Ako ima zainteresiranih ostavite PSN id pa vas addam
nikve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na