Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2012., 22:44   #121
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Igra je genijalna sve do samog kraja koji je tako traljavo i bzvz napravljen. Necu nist previse spojlat samo cu reci da ishod jedino ovisi o onom effective military, ne total. Effective mora biti preko 5k za perfect ending i to se moze samo ako se rijese ama bas svi sidequestovi i igra mnogo sati multiplayera, ne moze nikako sa single playerom. Ima 8 mogucih zavrsetaka ovisno o tom broju. Fala za youtube pa se mogu pogledati svi . Na kraju sam imao 3121 effective jer mi se nije dalo MP igrat.
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 23:09   #122
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nista ne govori, igra sa ovoliko pozadine, cijele povjesti rasa, civilizacija, sukoba, toliko toga ima da pocnes citat jurnal i 2 sata poslije hoces jos. Toliko je zarazno.
A istovremeno dok igram sporo i temeljito, znam da se blizi kraj i da je to (izgleda) kraj ME price, bude mi krivo u vrazju mater. Mogao bi ovo igrat dozivotno.

@HCS

Samo 4100 na kraju, eto ti kad ne radis sidequestove i ne pricas sa svima. Doduse neznam jesi presao ME1 na perfect i ME2 sa importanim likom.
Ja sam upravo rijesio Geth i imam finih 5974 total mil. str. A sidequestova jos imam za rijesit.
http://i.imgur.com/yjMXv.jpg
Sto ti je opet banana i vjerojatno ces imat isti kraj kao i ja, jer za savrseno ti treba 5000 effective, znaci jos gro.

Ne znam kako su to zamislili, ocito je obavezan MP za to, not cool.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2012., 23:11   #123
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
koja glupost vezano za MP i ending,nisam znao to,izgubio volju za igrom odmah,prvi i drugi nastavak te nabrijali na jedinstven kraj,prijenos lika i odluka skupljenih u jedinici i dvojci da bi stvorio unikatan zavrsetak kad to -.-
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 23:22   #124
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
No krasno, znači ovo je igra za jednom odigrati sa svim side questovima i fajrunt. Morali su uništiti mi SP iskustvo sa MP coopom, smradovi jedni...
Nemam volje za više puta igrati igru sa toliko mutavim cover sistemom, koji je najgori u trojki sa prebacivanjem covera dok ne treba.
Možda ću još jednom proći sve 3 igre u seriji dok izađi svi DLCi, ali to će biti to.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 23:42   #125
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
koja glupost vezano za MP i ending,nisam znao to,izgubio volju za igrom odmah,
Imaš li original?
Ako nemaš, nemaš se ni pravo javljati.
Dali su ti jedan kraj, za cijenu koju (ni)si platio, dovoljno

Meni je baš fora to što je ishod u SPu pomalo vezan za MP. A i izmislili su genijalan način ohrabrivanja svih da kupe igru.


Citiraj:
Autor HCS Pregled postova

Moj sud, cijeli ME serijal, cista desetka. Stvarno se ne sjecam igrice u koju sam utuko 17h u dva dana

Serijal stvarno zaslužuje posebno mjesto u povijesti igara.
Igra sa toliko priče, toliko odluka, toliko duše i toliko teških izbora, stvarno malo koga može ostaviti ravnodušnog.



Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Za ME serijal je grijeh samo protrcat kroz igru bez sidequestova.

__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2012., 23:43   #126
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Ove meljave teksture su očajne

Da ne mogu u startu za PC stavit Hi Res opciju.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 00:00   #127
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Meni je baš fora to što je ishod u SPu pomalo vezan za MP. A i izmislili su genijalan način ohrabrivanja svih da kupe igru.
Meni se ne dopada da MP direktno utječe na SP, koji bi morao biti u potpunosti neovisno iskustvo.
Ako su već mislili staviti MP, mogli su napraviti kao opcionalni drop-in coop kao squad member u SP kampanji, a ne "assault" lokaciji iz SP-a.

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Serijal stvarno zaslužuje posebno mjesto u povijesti igara.
Igra sa toliko priče, toliko odluka, toliko duše i toliko teških izbora, stvarno malo koga može ostaviti ravnodušnog.
Jasno da igra će uvijek imati svoje mjesto, ali nije za proći više od 2-3 puta, dok se isprobaju sve kombinacije alignmenta, odluka i klasa.
Možda jednom ponoviti nakon X godina, dok zaboravim kompletni plot igre...

A za ovo zadnje se u potpunosti slažem, sidequestovi su najzabavniji dio igre i kriminalno je projuriti kroz igru bez njih.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 10:33   #128
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni je super to da mp kao opcija utjece na kraj! Moze a i ne mora,a kako mi je mp zabavan to je u redu. Normalno da to smeta ako se igra 'riloudid' verzijd onda zaboravi na taj feature.
  Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 10:37   #129
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Cek cek, prvo mi je govorilo da imam "poor" shanse za final borbu, onda nesto malo bolje i sad je "even", citam po netu da se moze dobit perfect ending makar ni ne taknes MP dio.

Inace izgleda da na New Game + dobijas bonus war assets kako skupljas makete i ribe...go figure. I cijeli perfect ending je kako kazu, par sekundi necega iza creditsa...ajde da vidimo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 11:46   #130
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
evo ja skoro 6000 military readiness (total), a tek sam rjesia rannoch :3, moglo bi i bit nesto, ne kontam kako su neki od vas uspili ovo za 17 sati proc, meni je prijatelj u 2 dana prosa igru pa mu je sve zivo pomrlo XD

nikako se ne isplate renegade izbori u prve 2 igre :/ ja u svaki kutak mape moram zavirit, sve sam zivo vec odavno skenira (sad cekam da se otkljuca koji novi sustav) i mislim da bi cak moga imat dobar kraj
zhecky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2012., 12:03   #131
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729



Ako ti je cilj kontrolirati reparere, onda nema pretjeranog smisla juriti po galaksiji i otimati random ljude, pošto je moć koju dobiješ kontrolom reapera zanemarivo veća u odnosu na šaćicu telepata koje pokušavaš oteti. Čak nema ni smisla ubiti diplomate, pošto možeš cijeli council sravniti sa zemljom.

I šta, mass relays su uništeni? Trebat će im kolko, 20 godina da ih opet izgrade? XD





Da ne spominjem da igrica ima bug (spoiler)




Ako Tali počini samoubojstvo, a s njom ste spavali u mass effect 2, ona vam dođe u kabinu pri kraju igre, iako je mrtva.

-->
Ma totalno su zmuljali kraj, Illusive man i sve to sa Cerberusom nema smisla previše, nisu imali ideje šta će pa su spammali.




Ako ti je cilj kontrolirati reparere, onda nema pretjeranog smisla juriti po galaksiji i otimati random ljude, pošto je moć koju dobiješ kontrolom reapera zanemarivo veća u odnosu na šaćicu telepata koje pokušavaš oteti. Čak nema ni smisla ubiti diplomate, pošto možeš cijeli council sravniti sa zemljom.

I šta, mass relays su uništeni? Trebat će im kolko, 20 godina da ih opet izgrade? XD





Da ne spominjem da igrica ima bug (spoiler)




Ako Tali počini samoubojstvo, a s njom ste spavali u mass effect 2, ona vam dođe u kabinu pri kraju igre, iako je mrtva.


Zadnje izmijenjeno od: Viperus. 10.03.2012. u 12:13.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 13:47   #132
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
evo ja skoro 6000 military readiness (total), a tek sam rjesia rannoch :3, moglo bi i bit nesto, ne kontam kako su neki od vas uspili ovo za 17 sati proc, meni je prijatelj u 2 dana prosa igru pa mu je sve zivo pomrlo XD

nikako se ne isplate renegade izbori u prve 2 igre :/ ja u svaki kutak mape moram zavirit, sve sam zivo vec odavno skenira (sad cekam da se otkljuca koji novi sustav) i mislim da bi cak moga imat dobar kraj
Ja na 6300, Tessiu upravo prosao, svaki kutak svemira sam na 100% istrazio tako da znam ako se sta novo pojavi. A ekipa sta predje u 17 sati je samo radila primarni quest i jebes sve drugo. 32h i jos ne planiram zavrsit
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 13:53   #133
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ajde bas fino da se tak zilite, javite ako tko dode do 10 000 da vidimo jeli moguce uz toliko sati ili nije.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 16:18   #134
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
ja sam je dns poceo nije mi kao 1 i 2 ka , igram na action modu previse ima cut scena
a i zaklon ne funkcionira kak spada , puno bolje bi bilo da igram prek kontrolera ovak stanga
nekuzim zasto su maknuli podrsku za isto grrr...
Minox je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 16:55   #135
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Pazite se multiplayera da ne popušite ban
(link)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 17:41   #136
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
ja ga ne igram tak da boli me JOHN
Minox je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 17:50   #137
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Igra je genijalna sve do samog kraja koji je tako traljavo i bzvz napravljen. Necu nist previse spojlat samo cu reci da ishod jedino ovisi o onom effective military, ne total. Effective mora biti preko 5k za perfect ending i to se moze samo ako se rijese ama bas svi sidequestovi i igra mnogo sati multiplayera, ne moze nikako sa single playerom. Ima 8 mogucih zavrsetaka ovisno o tom broju. Fala za youtube pa se mogu pogledati svi . Na kraju sam imao 3121 effective jer mi se nije dalo MP igrat.
Meni je isto tako bilo, ali što ima veze kao da se ne može igra preći više puta. Čekam s nekim co-op igrat da vidimo što sve kraj genijalnog serijala ima za ponudit.
__________________
Marantz PM6003/Pro-ject Debut III/Wharfedale Diamond 10.1
tallsaint je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 19:27   #138
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Meni je trebalo oko 30 sati da zavrsim igru i jednostavno sam ostao razocaran kako su unistili trilogiju losim i nelogicnim zavrsecima, nedovrsenom pricom i otvorenim novim pitanjima...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 19:38   #139
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 619
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Meni je trebalo oko 30 sati da zavrsim igru i jednostavno sam ostao razocaran kako su unistili trilogiju losim i nelogicnim zavrsecima, nedovrsenom pricom i otvorenim novim pitanjima...
tocno to. Umjesto da ti daju neki kraj koji objasnjava sto se dogodilo na kraju oni ostave ovako. Sto se dogodilo s ekipom, alliesima, drugim rasama sveopce. Prica mi je sasvim ok, ali ovaj kraj nista ne kuzim.
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 19:44   #140
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
jebote jedva sam preko 3500 dobija, sad ce final showdown, moram nac mogu li jos malo dobit, minimalno je 4000 sa par dobrih odluka za perfect D:
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 19:47   #141
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 619
cuj 3500. Ja jedva 3000 s svim side questovima. Znam da za iznad 4000 moras igrat mp ali da je za tih 1000 (3000-4000) potrebno istrazivanje svih galaksija... Uf to mi se bas i neda. Mozda pri 2 prelasku igre za par mjeseci.
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 19:59   #142
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Prije odlaska na zemlju. Zadnji war izvjestaj, vise od ovoga tesko na prvom igranju, naravno bez MPa.

http://i.imgur.com/e6SKJ.jpg
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 20:14   #143
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483



mi je shepard mrtav jer sam sjeba misiju sa mirandom (nisam je obavjestija jer sam prica s njom prije napada na citadelu), pocinija je samoubojstvo jer nije moga podnit zivot bez http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._1870440_n.jpg

-->
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Prije odlaska na zemlju. Zadnji war izvjestaj, vise od ovoga tesko na prvom igranju, naravno bez MPa.

http://i.imgur.com/e6SKJ.jpg
aaa imas 100tinjak vise od mene, pa jebote nemoguce je vise od toga, par stvari sam zajeba na onom spectre terminalu, al to bi bilo to, mozda bi maksimalo moga jos 200 bodova izgrebat, al više - nema šanse

ma jebes ovo, pravit cu se da



mi je shepard mrtav jer sam sjeba misiju sa mirandom (nisam je obavjestija jer sam prica s njom prije napada na citadelu), pocinija je samoubojstvo jer nije moga podnit zivot bez http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._1870440_n.jpg

zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 20:27   #144
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
hehe , jel vi stvarno vjerujete da je tu kraj ma kakav god bio? Izlazi nešto ko "Dragon age Awakening" , do jeseni.
kladio bi se u to.
  Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 20:30   #145
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
jesi dosa do kraja igre i vidija sve krajeve? pa kako mos na ono sranje napravit nastavak?
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 21:01   #146
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
nisam na 10% sam igre , al kako god bio loš kraj i na žešće pi**** su rađeni nastavci , siguran sam
  Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 21:05   #147
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
nisam na 10% sam igre , al kako god bio loš kraj i na žešće pi**** su rađeni nastavci , siguran sam
mislim da je na ovo prilicno nemoguce napravit nastavak XD you'll see
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2012., 23:13   #148
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979



u svakom slucaju, unistenje citadele je totalno sranje, unistenje svih mass gateova je doslovno vratilo cijeli svemir u kameno doba jer je u ME1 reklo da nitko nezna tko je izgradio gateove i kako tocno rade.
Sve vrste sta su isle u fleet fight su ostale zaglavljene oko zemlje bez gatea u svoje home sisteme, isto tako je ostatak svemira potpuno izoliran na unistenim planetama nakon reapera.
Ispada da sav trud u ME1 i ME2 za dobre odluke ne rade golog kurca jer kako god okrenes sve zavrsi u govnima. Na bazi od Cerberusa je onaj sjebani reaperi uz collector baze, koju sam unistio...al su ga bez brige skupili i vratili nazad, sta bi bilo da sam bazu ostavio zivu? Ista stvar valjda.

Shepard onako sjeban i krvari na citadeli ima shanse da u perfect endingu prezivi, tj, pokaze se u pusto rusevina crni N7 armor i onda udahne zraka. Znaci prezivio je totalno unistene ogromne svemirske stanice koja je izgubila gravitaciju, grijanje i atmosferu? Pad na zemlju nebi itako prezivio, posto je onaj shockwave sjebao Normandy, sta je sa drugim brodovima?
Iz broda izlazi moja ekipa, i likovi koje sam vodio sa sobom u napad, EDI je ocito unistena a Tali je isla takodjer u timu, prije rusha na beam smo bili skupa, odjednom kaze da smo svi zbrisani, a oni se 10 min poslije pojave na normandyu...wtf.



Ne da najavljuju novu pricu o Shepardu iza creditsa, sa rupama u radnji, nego su efektivno unistili sav ME universe.

Sad krecem na new game+, insane tezina, da vidimo gdje su ti bonusi i jel se moze (i koliko) podignuti score, kazu da se weaponi sa levela 5 mogu upgradeat na level 10 u NG+. Iako nakon ovoga sranja mi se sve cini da cu opalit neki trainer za ammo i hp, jer se tako vezem za likove i radnju da jos 34h igranja za ovu nogu u jaja od zavrsetka mi izgleda kao kazna.

Razocarao je BioWare
RIP Mass Effect
-->
Ok, birao desnu stranu (red ending) i dobio ono pricanje Stargazera i nekog diteta iza creditsa, nije spoil jer izgleda da svi to vide. Citam forume, svi su na WTF shemi.

Anyway, krajevi su sranje. Nemoguce je izvuc vise od ovoga sta sam izvukao, osim mozda metagaming tipa, lazi krogancima da bi pomogli salarijanci (a opet neznam hoce se i kad brojat taj score i hocu dobit poslije full support od kroganaca), ima citadel odluka medju c-secom da se koncentriraju na vece il manje zlocine, al sve su to sitnice i nema shanse da se tu nadje jos 1400 EMRa. Rekli su da pripremaju masu DLCeva, cca 600-800$ vrijednosti, pa mozda misle tu da se skupi jos sta bodova.




u svakom slucaju, unistenje citadele je totalno sranje, unistenje svih mass gateova je doslovno vratilo cijeli svemir u kameno doba jer je u ME1 reklo da nitko nezna tko je izgradio gateove i kako tocno rade.
Sve vrste sta su isle u fleet fight su ostale zaglavljene oko zemlje bez gatea u svoje home sisteme, isto tako je ostatak svemira potpuno izoliran na unistenim planetama nakon reapera.
Ispada da sav trud u ME1 i ME2 za dobre odluke ne rade golog kurca jer kako god okrenes sve zavrsi u govnima. Na bazi od Cerberusa je onaj sjebani reaperi uz collector baze, koju sam unistio...al su ga bez brige skupili i vratili nazad, sta bi bilo da sam bazu ostavio zivu? Ista stvar valjda.

Shepard onako sjeban i krvari na citadeli ima shanse da u perfect endingu prezivi, tj, pokaze se u pusto rusevina crni N7 armor i onda udahne zraka. Znaci prezivio je totalno unistene ogromne svemirske stanice koja je izgubila gravitaciju, grijanje i atmosferu? Pad na zemlju nebi itako prezivio, posto je onaj shockwave sjebao Normandy, sta je sa drugim brodovima?
Iz broda izlazi moja ekipa, i likovi koje sam vodio sa sobom u napad, EDI je ocito unistena a Tali je isla takodjer u timu, prije rusha na beam smo bili skupa, odjednom kaze da smo svi zbrisani, a oni se 10 min poslije pojave na normandyu...wtf.



Ne da najavljuju novu pricu o Shepardu iza creditsa, sa rupama u radnji, nego su efektivno unistili sav ME universe.

Sad krecem na new game+, insane tezina, da vidimo gdje su ti bonusi i jel se moze (i koliko) podignuti score, kazu da se weaponi sa levela 5 mogu upgradeat na level 10 u NG+. Iako nakon ovoga sranja mi se sve cini da cu opalit neki trainer za ammo i hp, jer se tako vezem za likove i radnju da jos 34h igranja za ovu nogu u jaja od zavrsetka mi izgleda kao kazna.

Razocarao je BioWare
RIP Mass Effect
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 10.03.2012. u 23:43.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2012., 00:24   #149
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Meni se ne dopada da MP direktno utječe na SP, koji bi morao biti u potpunosti neovisno iskustvo.
Ako su već mislili staviti MP, mogli su napraviti kao opcionalni drop-in coop kao squad member u SP kampanji, a ne "assault" lokaciji iz SP-a.
Upravo to, da sam želio igrati MP ili Coop kupio bih bf3 ili L4D.
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2012., 00:32   #150
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
nakon ovog kraja osjecam se ko da su mene ubili. ne mogu virovat sta je ovo upravo bilo, jednu tako unosnu franšizu sasrat na kraju, ubit fanove u pojam... zašto?!?! receno mi je jos da je kraj katastrofa, al sam konta stalno da cu ja to bolje, al problem je - NEMA BOLJE! cila igra savrsena, a onda ovako
zhecky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na