Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.08.2018., 13:30   #3571
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
...
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 11.08.2018. u 14:11.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 14:19   #3572
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 14:32   #3573
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Taman sam to gore stavio, pa maknuo
jer sumnjam da ovdje nekoga interesira

Šteta.
Šale se ljudi da bi ih sad mogao preuzeti Thermaltake,
što bi bila solidna ironija.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 15:04   #3574
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Interesira nas al novcanik slabije . Tt ih je i syebao, tako da bi to stvarno bila ironija
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 15:11   #3575
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Možda se budu rješavali zaliha pa bi se moglo ugrabiti nešto solidno za male pare.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 15:26   #3576
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Thermaltake već godinama krade (1 - 2 - 3) od koga stigne, samo kaj su CaseLabs bili dovoljno mali i preglasni da bi to prošlo samo tak.

Na kraju su Thermaltakeovi odvjetnici odradili svoje, a CaseLabs su se morali i službeno ispričati. Stvarno šteta za CaseLabs.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 16:02   #3577
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Možda se budu rješavali zaliha pa bi se moglo ugrabiti nešto solidno za male pare.
Za nas - teško, obzirom na dostavu i carinu ..

Imaju EU zastupnika koji ima svašta na zalihama, doduše,
ali ti divljaju s cijenama
i sumnjam da će ih spuštati.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 17:24   #3578
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Taj Termaldrek mi je oduvijek bio gnjus brand. Midrange proizvodi loše kvalitete, a provikano i razvikano ime kao da je vrh vrhova.
Sad imam još jedan razlog više da ih bojkotiram. Jedino njihovo kaj sam imao su bila 2 coolera: silentboost i bigtyphoon. Napajanja su im isto drekara, šerafio 20tak crklih.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 18:36   #3579
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Mozete vi pricat sta hocete ali ja samo imao hrpetine kucista i ThermalTake W200 (https://www.bhphotovideo.com/c/produ...ower_case.html) kuciste u kojem mi je workstation je odlicno i kvalitetno slozeno a 3x je jftinije od Caselabsa kojeg su iskopirali .

Imo sam svasta od Chiefteca, Silverstonea i slicnih pa do nedavno Corsair Obsidiana 800D a sad imam Corsair Obsidian 900D (koji je BTW losije kvalitete izrade od prethodnog 800D) i jos jedan Corsair 750D i ovaj TT W200 je kvalitetnije slozen od njih i jos je bolje osmisljen (to ide na mlin Caselabsu kojeg su skopirali ).

Tako da prvenstveno Caleabsa je srusilo "Made in USA" i bezobrazno velike cijene. Kvalitetnije mozda je ali nije 2x-3x kvalitetnije kolko su skuplji kod nas u EU od Corsaira, Phantexa, Thermaltakea i slicnih..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 11.08.2018. u 23:16.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 20:22   #3580
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
OK, ali CaseLabs je samo kap u moru bezobrazno skupih Made in USA tzv. boutique custom-made proizvođača. ORIGIN PC, MAINGEAR, Digital Storm, Falcon Northwest i Velocity Micro kao neki od najpoznatijih baš kao i CaseLabs nude nešto što Thermaltake još uvijek nema u svojoj ponudi i čime se naposljetku ističu u usporedbi s ostalima. Zasad svi uredno posluju, ali istinabog Thermaltake još nije pokupoval njima zanimljive proizvode, napravil reverse engineering, pa predstavil kao svoje i usput tužil sve po spisku za klevetu i laži. CaseLabs si možda u jednu ruku i jesu sami krivi, ali situacija s Thermaltakeom je itekak pripomogla u njihovoj propasti na ionak nemilosrdnom tržištu. Tak jasno da u tom dijelu svijeta svi kopiraju sve, pogotovo kad su računala, smartphone uređaji i općenito potrošačka elektronika u pitanju. Apple - Xiaomi slučaj kao jedan od najboljih primjera da se čak ni "svemogući" Apple ne može obraniti od naleta kineskih, korejskih i tajvanskih copy-paste mašinerija (mada ko bi rekel sve kaj Apple ima u ponudi se proizvodi u tom dijelu svijeta), kamoli da jedan CaseLabs može istjerati pravdu s Thermaltakeom.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 23:23   #3581
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Ma nije TT iskopiroa SVA caselabs kucista pa je to sad glavni problem zbog kojeg su zaronili, problem su njihove cijene generalno jer su se oni furarli na made in USA pa im je radna snaga bila skuplja od konkurencije i jos su nabili premium super ultra cijenu na "brand".
Daleko prije nego je TT uopce kopirao taj W200 ja sam gledao CaseLabs and cijena na cestu u HR mi je bila 1370 EUR za kuciste, ej.... ono..... 10000 kn samo kutija bez napjanja i jos fali pola ventova u toj kutiji koje mozes "dokupiti". Onda sam ipak uzeo Corsair 800D koji je tada bio 2700 kn. 10000 vs 2700 je bio totalni no brainer, CL nije bio 3.7x bolji ni u ludilu.

A nije da sam neki koji "stedi" na hardwareu ali bas da me neko "zeni" 10k kn za kuciste, e toliki bas freak nisam .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 11.08.2018. u 23:58.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 23:48   #3582
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Ma cijena im je uvijek bila da se čovjek zapita - aluminij, ručni rad, sve po narudžbi, male količine u proizvodnji, itd. Sve je to imalo svoj učinak, ali su isto tak godinama prije Thermaltake sranja, unatoč i usprkos bezobraznim cijenama ipak imali nekakvo poslovanje i kupce. Thermaltake je kupil i kopiral njihova dva iznimno popularna kućišta, odnosno dizajn tih kućišta, a nakon kaj su CaseLabs bili prisiljeni pojesti govno i javno se ispričati - tu su lagano počeli njihovi problemi koji su kolko imamo prilike vidjeti doveli do zatvaranja firme. Jasno da je tu bilo i drugih čimbenika koji su pripomogli cjelokupnom stanju u kojem su se naposljetku našli. Primjera radi, australski Singularity Computers ili kanadski Murderbox su se isto tak mogli naći na Thermaltakeovoj listi želja. Recept za obje firme je isti - bezobrazne cijene, ručni rad, sve po narudžbi, brand efekt, ekskluzivnost i tome slično. Jebiga, CaseLabs su u ovom slučaju izvukli deblji kraj.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 04:17   #3583
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Ma tu je skroz promašeno pričati o cijeni (po pitanju uloženo-dobiveno),
jer se ne radi o robi široke potrošnje - niša proizvod, "klasa entuzijast",
koji neće kupovati netko tko traži tek kućište
(zašto npr. netko kupuje BMW, Gibson gitare, HiFi sustav od 30+K kn ..
kad posao dobro odrađuju i drastično jeftinije opcije).

Isto tako, nemaju smisla ni komentari u stilu "samo CaseLabs valja, sve ostalo je škart" ... teško pretjerivanje.

Naprosto, nisu u pitanju kućišta za mase.
Ako nekome osobno vrijedi to što dobije, dat će novce;
ako ne .. nikakav problem, barem opcija po pitanju jeftinijih alternativa ne fali.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 12.08.2018. u 04:27.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 10:20   #3584
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ma postoje razlike između skupog i jeftinijeg..Kako ne bi?
Eto ,moj Fractal.Imao sam tonu kučišta do sada od srednje klase do Ravena rv02,i jedino ovaj fractal uz Ravena ne propušta prašinu u kučište ni pod razno.Evo ,otvorim ga jučer nakon pola godine,i ono, sve komponente kao da sam jučer složio.Osim eventualno,malo prašine po perima ventova.Ali ,zbilja minimalno.Ma vrh.Tako da Fractal vrijedi sve te pare.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 10:48   #3585
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo kaj i Fractal ga sere. R4 je masivnije i čvršće kućište od R5 pa je R5 bio skuplji. Kao R4 je bio težak pa su ga morali olakšat... ma jelda. I oni su okusili slast love kad su se razvikali.

Nije R5 sad neki šrot, dapače, kištra je fenomenalna, dosta stvari je upgradeano i bolje nego na R4... ali, to kaj su išli 2 kile smanjivat masu je bullshitara.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 13:29   #3586
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,750
Razlika u težini između R4 (12.3 kg) i R5 (11.2 kg) je samo 1.1 kg. R5 Window verzija ima težinu od 10.7 kg, pa je zbog te stranice najveća razlika. Kavezi za diskove su masivniji kod R4, nego kod R5 modela i dobar dio razlike u težini otpada i na taj dio. Još k tome R5 ima kompletno perforirani "krov" i "pod" za lakše kombiniranje popularnih rješenja za vodena hlađenja, tak da je i tu lakši od R4. Kad je čvrstoća u pitanju, oba kućišta su IMHO u rangu s Chieftec BX-02B-B-SL (~15 kg) modelom kojeg sam imal prije R4 i sad R5.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 13:52   #3587
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
oba kućišta su IMHO u rangu s Chieftec BX-02B-B-SL (~15 kg) modelom kojeg sam imal prije R4 i sad R5.
CHIEFTEC BRAVO BX-01B-B-B-OP Black njega još uvijek imam, znao sam sjedit na tom kućištu hah.. ne mijenjam ga za ništa.. moram samo rašinu uskoro kompresorom ispuhat i malo ga očistiti
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2018., 16:26   #3588
expertnot
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: s
Postovi: 1
imam jedan problem koji nije nesto velik samo iritira a radi se o ovom...

imam Fractal Design Define C TG kuciste, uzeo sam PC u ADM-u, oni su mi ga tamo sklopili i poslali i sad ovo sto mene pati je stvarno glup problem, al mozda netko od vas posjeduje ovo kuciste pa me zanima da li se i vama to desava ili je to samo kod mene tako.

radi se o tom da HDMI kabel ne mogu do kraja staviti u ulaz na grafickoj jer prikljucak jednim djelom udara u komad lima od kucista tako da ajmo reci da mogu ugurati nekih 90% i sve radi uredno, slika je tu nema nikakve greske, ali mi nije jasno kako je moguce da se prikljucak ne moze staviti do kraja kao sto bi i trebao, ali eto bas udara u taj lim.

i sad dolazimo do problema, problem je kad igram nekakve igre gdje grafa radi pod otperecenjem, dolazi do nekakve vibracije na tom malom limu u kojeg udara hdmi prikljucak i onda to stvara nekakav neugodan zvuk, nije nista strasno, ali bas onako iritira i tipa kad rukom malo stisnem taj lim onda taj zvuk nestane i sve radi kako treba, dakle skuzio sam da je u tom problem

isto tako kolko mogu vidit njega bas i nije jednostavno ukloniti pa evo ako netko ima to kuciste zanima me da li ima slican problem

evo stavit cu vam i malu sliku da vidite gdje je problem https://prnt.sc/kk4ibq
dakle prikljucak se dodiruje s tim crnim limom koji sam oznacio i kazem ude nekih 90%, sve je ok, al radi taj iritantan zvuk
expertnot je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2018., 16:48   #3589
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Fractalova kućišta često imaju vibracije (što se nigdje niti u jednoj recenziji ne spominje), no nisam siguran da ti je to do hdmi-ja. Potencijalno nepoklapanje ti je do zabadanja gpu u mbo, no kažem ako ti daje sliku normalno nemaš problem (ako nebi sam otvorio case i probao ponovno), a sumnjam da su ti vibracije zbog toga


http://forum.pcekspert.com/showthrea...16#post3200516
http://forum.pcekspert.com/showthrea...50#post3212650


https://www.youtube.com/watch?v=u2m6wsQ36EA
https://www.youtube.com/watch?v=fUMUAtlDmiQ


I meni počelo opet malo zujit u zadnje vrijeme, no nisam probao još zašarafit hdd kaveze i sa strana

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 18.08.2018. u 16:55.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2018., 16:50   #3590
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Odvidaj malo vide sta drze graficku u kucistu, spusti je milimetar-dva i stegni nazad.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 01:51   #3591
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 669
Kakav je ovaj thermaldrek versa h17/18? oću se malo iskušat u izradi nečega malo ugodnijeg za oči a sutra mi dolazi novo napajanje pa ono, reda radi
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Aerocool Cylon oku ugodan šrot
-Corsair Vengeance 550m
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 08:16   #3592
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Koliko dobro može biti TT, poznato po tankom i nekvalitetnom limu, i još jeftino kućište? Radije uzmi nekog Zalmana za te pare.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 22:00   #3593
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,719
ja sam mislio kupit ovu grdosiju,ali nema kod nas,mislim da nitko na forumu nije imo ovu marku kućišta??

https://www.rosewill.com/product/ros...nstalled-fans/
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 16:08   #3594
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Zašto baš taj model, pored svih lako dobavljivih provjerenih imena
(tipa Phanteks ili Fractal)?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2018., 14:41   #3595
Kirkpatrick
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 87
Ima li tko Sharkoon AI7000?

Ima nekih finih stvari koje mi se baš sviđaju, kao npr. veliki filteri gore i naprijed (donji nije baš nešto), prednji panel koji se može skroz odstraniti (nema usb i ostalih utora, power gumba,...), tri 140mm ventilatora te i tempered glass, te su i estetski dosta privlačni (možda najmanje zeleni doduše - baš onaj koji je na akciji u shopu gdje bih obavio kupnju ).

https://sharkoon.com/product/1678/AI7000Glass#desc

A ima i silent verzija koja nema filter gore, ali na svim stranama ima materijal za suzbijanje buke.

https://sharkoon.com/product/1678/AI7000Silent#desc

Cijenovno je negdje oko MS Black Widow, i ovako na oko izgleda kao fer cijena, pa me zanima mišljenje vlasnika, kako su oni zadovoljni? Kvalitetni filteri, ventilatori, materijal?
Kirkpatrick je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 01:02   #3596
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Da ne otvaram novi thread.. danas slagao jednu konfu sa Corsair 570X kućištem.. neznam sad koja edicija je točno i nijansa ali eto 2cm opalo bočno staklo i naravno raspalo se na tisuću komadića

kakav je corsair sa supportom za te stranice ili za nabavku ?
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 01:34   #3597
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Da ne otvaram novi thread.. danas slagao jednu konfu sa Corsair 570X kućištem.. neznam sad koja edicija je točno i nijansa ali eto 2cm opalo bočno staklo i naravno raspalo se na tisuću komadića

kakav je corsair sa supportom za te stranice ili za nabavku ?

Objasni im situaciju, poslat ce ti novu stranicu besplatno, stici ce upsom za koji dan iz Nizozemske
Barem je tako bilo kad sam ja trazio novu stranicu za 800D. Dosla je ostecena, nema problema, poslali opet novu
I tako, valjda imam 2 stranice za 800D iako kućišta odavno nemam. Reko' trebat će pleksi nekad


edit: ja sam poslao mail s ciljom kupovine, buduci da je prijasnji vlasnik bio mesar koji je izbusio 4 rupe, stavio 200mm vent s unutarnje strane i zasarafio tako da sarafi vire van. virili su cca 2cm, dobro da je stajao uza zid
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295

Zadnje izmijenjeno od: fran123456. 02.09.2018. u 01:55.
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 23:47   #3598
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Nakon skoro godinu dana korištenja (reći ćemo prosjek 2-3h gaminga na 80-100% grafa) moram priznati da se In Win 301 pokazao kao vrlo dobar.

Prašine je jedino bilo na ventilatorima. Doduše imam 3 komada + 2 na vodenom hlađenju.

Ipak, godina dana je dosta dugačak period i očekivao sam da naiđem na puno više prašine. Iako su neke recenzije na internetu kao boljku navodile strujanje zraka i to što kućište slabo diše, meni se pokazalo upravo suprotno.

Iako nema nikakav izrez gore niti sprijeda.

Iako filter na donjem dijelu je bio u par navrata pun prašine, no to pripisujem parketu koji skuplja prašinu podosta.

Pa eto ako neko planira kupiti dotično kućište...
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 02:05   #3599
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Nakon skoro godinu dana korištenja (reći ćemo prosjek 2-3h gaminga na 80-100% grafa) moram priznati da se In Win 301 pokazao kao vrlo dobar.

Prašine je jedino bilo na ventilatorima. Doduše imam 3 komada + 2 na vodenom hlađenju.

Ipak, godina dana je dosta dugačak period i očekivao sam da naiđem na puno više prašine. Iako su neke recenzije na internetu kao boljku navodile strujanje zraka i to što kućište slabo diše, meni se pokazalo upravo suprotno.

Iako nema nikakav izrez gore niti sprijeda.

Iako filter na donjem dijelu je bio u par navrata pun prašine, no to pripisujem parketu koji skuplja prašinu podosta.

Pa eto ako neko planira kupiti dotično kućište...

Prijatelju, di ima kod nas InWin kupiti. mene 101 zanima ali i 301 mi se svida, vanka je oko 400 kuna.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 07:26   #3600
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Prijatelju, di ima kod nas InWin kupiti. mene 101 zanima ali i 301 mi se svida, vanka je oko 400 kuna.
posalji mejl, Uzi shopu, siguran sam da Uzelac može nac nesto...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na