Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.01.2014., 02:44   #781
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
a nego sta bi trebao nego ga zastupat ako im je on potpisao punomoc da sve pizdarije koje treba rijesit kod raskida ugovora s t-comom, h1 rjesava umjesto njega. jel itko cita papire koje potpise?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 15.01.2014., 09:43   #782
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Mislim da si ti malo tu neke stvari pomjesao. Znaci nema njima sta "tcom dat optiku" . Nije to buvljak pa se malo razmjenjuju tehnologijom kako se kome sprdne.

Dakle, h1 nema optiku opce u ponudi, tako da nema nikakvog "davanja" (i da ima opet nema al nebitno). Ti kad si raskinuo ugovor s tcomom i presao na h1, oni su te isli prekopcat preko opcije koje oni mogu jedino, to je bakar i tcom infrastruktura. E sad, oni su ocito po necem izracunali da ti propusnost nije dovoljno dobra, te da ne zadovoljava minimalne uvjete (koje im hakom propisuje) pa su te odbili radi toga valjda da kasnije ne bi raskidao ugovor.
Ako je takvo stanje stvari, zasto te t-com prihvatio ukopcat, to samo oni znaju, ali ili postoji parica koja ima dovoljnu propusnost koju nisu "ponudili" h1, ili se ne obaziru na minimalne uvjete pa ce bit kako bude kad te spoje, ili ce tek nakon sto te spoje popravit infrastrukturu da imas zadovoljavajuci internet, to ces vec vidjet. U svakom slucaju, ako ti internet bude zadovoljavajuci s tcomom, mora bit i s h1, a zasto trenutno h1 nije u mogucnosti spojit te jer ti infrastruktura ne dozvoljava, to samo tcom zna. Ocito je tko tu koga i ocito je da si ti najvise tu najebo, ali ne vidim kako mislis da bi tebe h1 trebao tu zastupat?
zato što t-com ide preko optike i dobar je internet,
a h1 bi trebo ić preko bakra za koji ne znam kakav bi bio sad, iako je bio donekle dobar uz rjeđa pucanja, prije nekoliko godina
a h1 ne može dobit na korištenje optiku kao što može bakar,
kao što sam reko sve bi bilo ok da su mi rekli prije potpisivanja ugovora pa čak i kad sam potpisao samo da ne budem bez interneta danima, a ne po princupu samo ti potpiši pa ako prođe prođe, a poslje ko te jebe što si bez usluge.
svi normalni su mi na vrijeme rekli da mi ne mogu dat nakon provjere i vip i iskon i optima,kod njih nisam trebao potpisat ugovor i bit danima bez internetea da bi to saznao kao što je slučaj sa H1

h1 me prvo upućivao t-comu da su oni nešto zeznuli
onda su mi govorili da "TRENUTNO" nije dovoljna propusnost da pričekam
na kraju su ipak poslali pismeno da su dobili odbijenicu od te koma iz "tehničkih razloga"
M.Vlahovic je offline  
Staro 15.01.2014., 12:15   #783
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
svi normalni su mi na vrijeme rekli da mi ne mogu dat nakon provjere i vip i iskon i optima,kod njih nisam trebao potpisat ugovor i bit danima bez internetea da bi to saznao kao što je slučaj sa H1
Pa kad si znao situaciju, jesi im rekao da ti ovi drugi nisu mogli dati, da provjere prije potpisa?
Citiraj:
h1 me prvo upućivao t-comu da su oni nešto zeznuli
onda su mi govorili da "TRENUTNO" nije dovoljna propusnost da pričekam
na kraju su ipak poslali pismeno da su dobili odbijenicu od te koma iz "tehničkih razloga"
Pa eto, to je to, dobili su odbijenicu iz tcoma da je nemoguce. Ti sad ako dobijes od tcoma valjan internet ih tuzi (tcom jeli).
sandokan111 je offline  
Staro 15.01.2014., 13:32   #784
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,078
Moze on sigurno dobit dobar internet preko T-Com optike, kao i kaj sam kaze, a H11 se moze s tim slikat, kao i on sa tuzbom.
Prezime je offline  
Staro 15.01.2014., 16:46   #785
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Moze on sigurno dobit dobar internet preko T-Com optike, kao i kaj sam kaze, a H11 se moze s tim slikat, kao i on sa tuzbom.
točno to, znači poanta mog javljanja ovdje je bila samo da
ako neko razmišlja o prelasku na h1 neka razmisli još jednom
samo da zna što ih može očekivati,,,a vi dalje kak oćete, ja sam se načitao silnih nezadovoljstava s h1 koji su se javljaali po internetu i eto nije mi bilo dovoljno
pohlepa za malo bržim internetom i televizijom kod h1 za istu paru kao spori internet bez televizije kod te koma je bila jača od toga

sad sam si fino naručio jedan ultra max, samo net, pa se nadam bar da će me tih 40 megabita utješiti
M.Vlahovic je offline  
Staro 15.01.2014., 16:58   #786
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
a kaj ce ti tako brz internet? eo ja tu u mostaru trenutno imam 15 mbita, i to mi je brutalno puno... naviknut sam na 4-5 mbita sta se tice torrenta i slicno , a za ostalo mi ne treba brze.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 15.01.2014., 17:22   #787
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
a kaj ce ti tako brz internet? eo ja tu u mostaru trenutno imam 15 mbita, i to mi je brutalno puno... naviknut sam na 4-5 mbita sta se tice torrenta i slicno , a za ostalo mi ne treba brze.
tak da se mogu k...t da imam najbrži internet na selu
M.Vlahovic je offline  
Staro 15.01.2014., 17:22   #788
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Moze on sigurno dobit dobar internet preko T-Com optike, kao i kaj sam kaze, a H11 se moze s tim slikat, kao i on sa tuzbom.
Normalno ako ga spoje preko optike. Pricam o tome da ako ga spoje preko bakra. To sam nekako pretpostavio da je jasno.
sandokan111 je offline  
Staro 15.01.2014., 17:26   #789
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Normalno ako ga spoje preko optike. Pricam o tome da ako ga spoje preko bakra. To sam nekako pretpostavio da je jasno.
e, točno te pretpostavke su glavni problem bile i kod h1, iako sam ja ljepo sve pitao detaljno unaprijed svejedno su me pokenjali
M.Vlahovic je offline  
Staro 15.01.2014., 17:27   #790
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
ako neko razmišlja o prelasku na h1 neka razmisli još jednom
samo da zna što ih može očekivati,,,a vi dalje kak oćete, ja sam se načitao silnih nezadovoljstava s h1 koji su se javljaali po internetu i eto nije mi bilo dovoljno
Meni i dalje nije jasno kako je tebe h1 tu sjebo? Jedini ko te sjebo je tcom.
sandokan111 je offline  
Staro 15.01.2014., 17:28   #791
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
e, točno te pretpostavke su glavni problem bile i kod h1, iako sam ja ljepo sve pitao detaljno unaprijed svejedno su me pokenjali
Pa jesi gore napisao
I btw, nema "pretpostavki" kod h1. Ti kad si ih kontaktirao mogu te valjda spojit samo na nacin koji oni omogucuju. Kad si ih kontaktirao to si valjda trebao znat. Ali sve se meni cini da si ti znao da je tebi bakar nedostupan, pa si se htio pravit mutav i mislio si da ce nekim cudom h1 iskoristit t-com optiku koju su ovi prije sproveli, jer je tebi svejedno, bakar ili optika, a u realnosti to nema veze jedno s drugim.
Citiraj:
pohlepa za malo bržim internetom i televizijom kod h1 za istu paru kao spori internet bez televizije kod te koma je bila jača od toga
Znaci da si i ti pretpostavljao bakar preko tcoma kad si otkazao optiku.
sandokan111 je offline  
Staro 15.01.2014., 17:34   #792
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
slazem se sa sandokanom.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 15.01.2014., 17:43   #793
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
h1 je meni reko da ide samo preko bakra, ja sam ljepo reko da imam telefon na barku a internet na optici i da ne znam oće li to funkcionirat,
oni su rekli da će provjerit pa javit, ja sam točno pitao da ne bi ja osto bez interneta ...čovjek je rekao da se odma prespoji čim ovi iskoplčaju oni ukopčaju, ali jedino što se ostvarilo je iskopčenje, a ukopčenje 0 bodova, valjda su trebali prvo provjerit jel moguće ukopčat prije nego šalju te komu da iskopča
M.Vlahovic je offline  
Staro 15.01.2014., 17:47   #794
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
dal tebi h1 ne moze isporucit ama bas nikakav internet ili ti ne moze isporucit brzinu koju si ti htio posto ide preko bakra?

ja dok sam se prebacivao, uredno je proslo sve bez problema... imao sam telefon + 4 mbit flat na t-comu, preko optike. doso covjek, iskopcao optiku, uzeo onaj ericssonov modem i otisao. dosli decki iz h1, postavili opremu, spojili i vozi misko. 3mbit flat + telefon. radi bezprijekorno.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 15.01.2014., 17:58   #795
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
dal tebi h1 ne moze isporucit ama bas nikakav internet ili ti ne moze isporucit brzinu koju si ti htio posto ide preko bakra?

ja dok sam se prebacivao, uredno je proslo sve bez problema... imao sam telefon + 4 mbit flat na t-comu, preko optike. doso covjek, iskopcao optiku, uzeo onaj ericssonov modem i otisao. dosli decki iz h1, postavili opremu, spojili i vozi misko. 3mbit flat + telefon. radi bezprijekorno.
kad asm zvao da nemam itnerneta i kad mi je rekla ženska da "nema propusnosti na parici" ja sam pito jel može bez televizije, i jel može 4 megabita ako ne može 10, i ženska je rekla da ne može ništa
ali poanta svega toga je
da sam ja bio danima bez interneta, tjednima
ko riba na suhom
nisam znao šta bi sa sobom, bio sam izgubljen, dio mene je nestao.. to će me pratiti dovjeka
M.Vlahovic je offline  
Staro 15.01.2014., 18:05   #796
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
tu onda nesto smrdi... nemoguce da ti AMA BAS NISTA ne mogu preko bakra ponudit...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 15.01.2014., 20:11   #797
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Sad bi bilo dosta. Samo pisete jedno te isto. Uvijek se moze dogoditi greska a pisanje jednog te istog po forumu nece pomoci nikome.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 20.01.2014., 22:01   #798
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Jel netko možda upućen u navodnu " akciju " do 1.2.2014. da se može sa Optime bez penala prebaciti na H1 Telekom?
tommyman1507 je offline  
Staro 21.01.2014., 09:58   #799
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Odakle ta informacija? sad sam njuškao po netu ali ništa nenađem jbg.
ECHO je offline  
Staro 21.01.2014., 10:36   #800
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Nisam ni ja ništa pronašao zato sam i pitao tu na forumu. Od bratića punica je dobila takvu informaciju od njihovog "agenta" ali očigledno govnar laže samo da dođe do potpisanog ugovora. Sramota na koji način rade!
tommyman1507 je offline  
Staro 21.01.2014., 10:51   #801
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Optima navodno izjednačava cijenu mjesečne naknade za priključak sa T-comom (na 75kn) i zbog te promjene korisnici koji su istom zahvaćeni imaju pravo na raskid ugovora bez naplate do 01.02.. Mogu preći na bilo koga pa tako i na H1...

Prijatelj mi je dobio nekakvu obavijest na zadnjem računu od Optime koja to potvrđuje.
Vendetta je offline  
Staro 21.01.2014., 11:35   #802
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Nisam ni ja ništa pronašao zato sam i pitao tu na forumu. Od bratića punica je dobila takvu informaciju od njihovog "agenta" ali očigledno govnar laže samo da dođe do potpisanog ugovora. Sramota na koji način rade!
Mene su neki dan zvali iz H1 i veli ženska da je T-Com kupio optimu i da će sad i optima uvesti pretplatu za ADSL što znaći da će se račun uvećati za nekih 60-70 kn nisam siguran. I naravno preporuča mi da prijeđem k njima, da su njihovi agenti narednih dana u mom području pa mogu svratiti k meni. Ja sam rekao da ja nemam pojma o tome i nisam dobio nikakvu obavijest od optime i da ću se jos raspitati. Na što je ženska rekla da ce mi se onda javiti drugom prilikom.

Kako god, meni tu nešto smrdi. Osim toga nešto mi se čudno sad događa s internetom, nekako je spor i ne otvara mi neke stranice.
Ivan_1 je offline  
Staro 21.01.2014., 12:04   #803
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Zvao sam sada optimu i kaže lik da je to čista laž i da su već imali ovakvih poziva u vezi toga. Čak me tražio podatke ako znam da im dam pa da podignu tužbu protiv H1 Telekoma.
tommyman1507 je offline  
Staro 21.01.2014., 17:19   #804
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Zamolio sam prijatelja da slika taj račun... evo taj dio.

Vendetta je offline  
Staro 21.01.2014., 17:32   #805
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Hmm..baš sam gledao sada na zadnjem računu i ja to nemam. Možda je to ako samo imaš telefon i ništa više.

Zadnje izmijenjeno od: tommyman1507. 21.01.2014. u 17:38.
tommyman1507 je offline  
Staro 26.01.2014., 23:48   #806
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Zvao sam sada optimu i kaže lik da je to čista laž i da su već imali ovakvih poziva u vezi toga. Čak me tražio podatke ako znam da im dam pa da podignu tužbu protiv H1 Telekoma.
A šta je tu laž, t-com preuzeo optimu (LINK) i podiže cijene usluga ...
Xenon je offline  
Staro 27.01.2014., 02:08   #807
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
primjetil sam da su promijenili sučelje na H1TV-u...
T0mB1ll je offline  
Staro 27.01.2014., 07:20   #808
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
primjetil sam da su promijenili sučelje na H1TV-u...
Da, kod mene se još prije 12 dana updejtao prijemnik na novo sučelje.
No, bolje da su dodali pokoji program nego mrdali po tome
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 27.01.2014., 13:16   #809
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
kako ste ljudi zadovoljni sa h1 ozbiljno namjeravam prec kod njih na net i tel za 160kn 10mbita ili mozda ako mi je dostupan 20mbita vdsl... Kakva je sluzba za korisnike i ostali korisni savjeti dobro dosli. Trenutno sam na iskonu tako da sa tcomom nemam vise veze i njihovog ne pustanja i selim se na h1 infrastrukturu.

jurbAs je offline  
Staro 27.01.2014., 16:04   #810
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel sad konacno ima neki kraci put do EPG-a i jel je pregledniji?
IcyTexx je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na