Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.06.2014., 00:23   #1651
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Jučer gledao Englesku-Honduras u prijateljskoj...majko mila i vi kažete da su Australci išli "na nož"??

Pa u ovoj "prijateljskoj" je pola momčadi iz svake repke ozlijeđeno. Jebem ti mater i kladionicama i ovakim "prijateljskim" utakmicama....
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 09.06.2014., 00:30   #1652
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Brazil nije dobar kao sto je bio 2006. godine. A mi smo puno opasniji nego 2006. godine. Prolaz grupe bez problema. Imam osjecaj da rusimo Brazil na otvaranju.
Mene samo zanima po kojoj je to računici Brazil trenutno slabiji nego 2006., a Hrvatska "opasnija" nego 2006. ?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 09.06.2014., 00:30   #1653
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Imamo ekipu koja s obzirom na pojedinačne kvalitete, u igri koristi jedva 20% toga.

Lopta ide presporo, obrambeni igrači (Vida) često griješe u dodavanjima.
Kamerun je odigrao 2:2 s Njemačkom. Imam dojam kao da mi ne shvaćamo ozbiljno te pripremne utakmice. Dovesti Njemačku u situaciju da se mora vraćati, a igra praktički s top postavom (falili Lahm i Neuer), nije mala stvar.

Meksiko nas je dobio 2002., a sad su jači.

Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Mene samo zanima po kojoj je to računici Brazil trenutno slabiji nego 2006., a Hrvatska "opasnija" nego 2006. ?
Ni meni nije jasno. Brazil je pojedinačno najjači na turniru. Ako krenu igrati kao ekipa, slat će Ćorluku, Vidu i Lovrena po ćevape, a Pletikosu po loptu u mrežu nekoliko puta.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 09.06.2014., 00:33   #1654
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
@ Dizel - Zbog takvih stvari mi se nogomet sve manje svidja..

Npr. pa te klizece startove treba ukinut.. Mislim kakav je to nacin oduzimanja lopte? Ili igraj nogom ili glavom, ali cemu uklizavat nekome.. Ali bas mi se to gadi, ne vidim smisao tome..

Da, da, znam da je to vec postalo NORMALNO bla bla, ali nogomet postaje sve brzi i brzi, samim time i sve brutalniji, svjedoci smo toga..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 09.06.2014., 00:40   #1655
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ali ja ne mogu vjerovati, kao da se gledaju dvije razlicite reprezentacije.

jebes kamerun, jebes meksiko, jebes brazil. alo ljudi, jeste vi gledali kvalifikacije??? one jebene kvalifikacije koje smo jedva na jedvite jade prosli pod stimcem, a bila opaka masina, bili momcad koja gazi sve, la-la. otisao stimac (sa razlogom), dosao kovac. jesmo briljirali, ili hocete bolje - jesmo odigrali jednu tekmu na koju mirne duse mozete reci -> e ovo valja??!!


obrana nam je u klincu. kamerun kad krene trcati, ko ce ih hvatati? brazil kad krene sa dodavanjima u napadu, ko ce ih pratiti? meksiko koji je IMO najkompletnija momcad, kako tocno parirati?

mi imamo finu sredinu i to je to. mandzo je pokazao na proslom euvropskom, bljesnuo i nema ga bas u zadnje vrijeme. tko drugi iole bolje zna sa loptom u napadu? dudu koji nakon onog krsa nikad nije se vratio u formu? olic koji trci ko sumanut, ali samo to moze? rakitic koji niti nije pravi napad, ili modric? jelavic, koji se mozda nade na pravom mjestu?

kakva prejaka ekipa? ali ponavljam, nama je najveci problem upravo obrana i mozda necemo biti toliko losi na sredini i do nekih 20 metara protivnickog gola, ali najvise me strah upravo nikakve obrane i toga sto nemamo jako dugo nekoga tko samo - trpa.


ja se nadam da grijesim, kao i svaki iole ljubitelj nogometa (pogotovo reprezentacije drzave u kojoj sam roden i u kojoj zivim), da cemo proci dalje u skupini. ali ovo gazenje plitkog potoka, fap i zaba, kakav tamo kamerun, imamo 5, 7 bodova?? zivi bili pa vidjeli.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 09.06.2014., 00:44   #1656
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Eto. Burko je sve rekao.

Potpis.



Fali nam obrana, fali napad i fale brza krila. Imamo sredinu i to je sve što imamo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 09.06.2014., 07:50   #1657
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Mene samo zanima po kojoj je to računici Brazil trenutno slabiji nego 2006., a Hrvatska "opasnija" nego 2006. ?
Taj dio i mene zanima. 2006. godine imali smo duplo jacu obranu od danasnje, na beku je bio jedan M.Babic koji mozda nije bio superstar, no bio je odlican defanzivno i cisto solidan prema naprijed. Za nase danasnje bekove koji ordiniraju po lijevoj strani on je spaceshuttle.

Desno smo imali srnu koji je rasturao i bio u formi zivota. Danasnji Srna je valjda duplo losiji od onog 'pravog' Srne. U obrani odlicni i perfektni Kovac + Simunic. Idemo to usporediti sa sadasnjom obranom?

Defazivni vezni red je drzao Niko Kovac, ne moram ni spominjati da danas on nema ni konkurencije u ovoj generaciji. Tu su bili jos Tudor ako me pamcenje dobro sluzi.

Naprijed smo imali jednoga Dadu Prsu koji je za danasnjeg Mandzukica dr.sc. nogometa.

Jedino sto danas imamo bolje od 2006. godine su Modric i Rakitic. I radi toga je ova generacija bolja od one? Pa ona generacija samo nije imala dobrog izbornika, to je jedino sto joj je nedostajalo. Jer forsiranje sinceka da sam nosi cijelu momcad je ipak bilo presmijesno, kao i zapostavljanje dudua i modrica.

Da li cemo ove godine proci skupinu? Nemam pojma. Nadam se da hocemo. No ovakve nebuloze su presmijesne. Ja bih uvijek radije onu ekipu iz 2006. godine imao nego ovu sadasnju
Mileni je offline  
Staro 09.06.2014., 09:00   #1658
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
jebes kamerun, jebes meksiko, jebes brazil. alo ljudi, jeste vi gledali kvalifikacije??? one jebene kvalifikacije koje smo jedva na jedvite jade prosli pod stimcem, a bila opaka masina, bili momcad koja gazi sve, la-la. otisao stimac (sa razlogom), dosao kovac. jesmo briljirali, ili hocete bolje - jesmo odigrali jednu tekmu na koju mirne duse mozete reci -> e ovo valja??!!
Je sve to stoji, već sam napisao da od Istanbula 2011. nismo odigrali veliku utakmicu protiv jakog protivnika, i da je zbog toga jako teško reći koliko ova momčad može.

No opet, ako ćemo se bojati Kameruna i Meksika, bolje da nisu ni dolazili.
Kamerun je ekipa bez velikih zvijezda izuzev Etooa koji je na zalasku karijere) i koja trkom nadoknađuje manjak kvalitete.

Meksiko je također ekipa bez većih zvijezda, ali vrlo disciplinirana, dobro stoji na terenu i čvrsto igra.

Zvuči poznato? Ima takvih ekipa i u Europi i složit ćete se da smo načelno jači od njih (barem na papiru jel) kad se zbroji igračka kvaliteta. Bez nekog podcjenjivanja tako stoje stvari. A to naravno ne znači da ćemo ih dobiti, sjetiomo se Ekvadora i Japana s drugih SP nastupa....

Brazil... Ne može me nitko uvjeriti da je ova njihova ekipa jača od one iz 2002 ili 2006.

Neymar ili Hulk možda mogu sami na individualnu kvalitetu riješit tekmu, ali nekad je Brazil imao četvrocu petoricu takvih u prvoj jedanaestorici...
Jest, imaju čvrstu obranu, ali nisu nepobjedivi. I ona ekipa predvođena čokoladiziranim Cicom juniorom koji je disao na škrge već nakon 15 minuta je čisto solidno odigrala protiv Brazila.


Citiraj:
mi imamo finu sredinu i to je to. mandzo je pokazao na proslom euvropskom, bljesnuo i nema ga bas u zadnje vrijeme. tko drugi iole bolje zna sa loptom u napadu? dudu koji nakon onog krsa nikad nije se vratio u formu? olic koji trci ko sumanut, ali samo to moze? rakitic koji niti nije pravi napad, ili modric? jelavic, koji se mozda nade na pravom mjestu?
Imamo solidnu obranu, izvrstan vezni red, i vrlo dobre opcije u napadu.
Sve to skupa se da dobro posložiti, pitanje je samo ima li izbornik dovoljno kvaliteta da to posloži, i ima li dovoljno vremena da ih uigra.



Citiraj:
kakva prejaka ekipa? ali ponavljam, nama je najveci problem upravo obrana i mozda necemo biti toliko losi na sredini i do nekih 20 metara protivnickog gola, ali najvise me strah upravo nikakve obrane i toga sto nemamo jako dugo nekoga tko samo - trpa.
Sve se to da posložiti, nismo mi nikad imali brzu obranu, uviejk su tu bili teškaši pa j to znalo više nego dobro izgledat. Ćorluka je spor, al ijedan od inteligentijih braniča, odličan tehničar i dobro čita igru. Lovren, izvrstan ove sezone, proglašavan s više strane u momčad sezone Premiershipa. Šifo također dobar.

U napadu imamo dobrog izbora, borbenog i za presing uviejk spremnog Mandžukića koji je ujedno i prema brojkama najbolji napadač svijeta u igri glavom, brzog Olića, teškaša Jelavića perspektivnog brzog i snažnog Rebića. I naravno Dudua, koji možda više nikad nije bio na istoj razini nakon ozljede, alii dalje je rođeni strijelac, najbolji kojeg smo imali nakon Šukera.

Citiraj:
ja se nadam da grijesim, kao i svaki iole ljubitelj nogometa (pogotovo reprezentacije drzave u kojoj sam roden i u kojoj zivim), da cemo proci dalje u skupini. ali ovo gazenje plitkog potoka, fap i zaba, kakav tamo kamerun, imamo 5, 7 bodova?? zivi bili pa vidjeli.........
Svi se tako nekako nadamo, a svjesni da su se sve opcije moguće, kako ona s prolaskom dalje, tako i ona s nulom u rubrici bodova nakon tri utakmice

Ja se još bojim sudaca i navlačenja za domaćina... Brazil bez obzira na igru mora proć dalje. Zemlja je ionako na rubu sukoba, i ispadanje Brazila će samo pojačati ogorčenost i pesimizam naroda, time i potencijalne nerede i sukobe. Vidimo po jučerašnjoj dojavi o bombi da rade i na tom polju...

U tom smislu možda je dobro da s njima otvaramo SP, pred očima cijelog svijeta možda se neće usuditi jako navlačiti, neka im to odrade u preostale dvije tekme
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 09.06.2014. u 09:19.
Roberto je offline  
Staro 09.06.2014., 10:20   #1659
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Svi se tako nekako nadamo, a svjesni da su se sve opcije moguće, kako ona s prolaskom dalje, tako i ona s nulom u rubrici bodova nakon tri utakmice
rezime cijele price - da, svi se nadamo. ali jebes to, ja sam se nekako navikao da je nada kurva, najvise na faksu . kao, mozda me pogodi pa izvucem labuda, ma klinac, dok ne naucis - sve je to nada. jebes nadu, znanje je ono sto treba.

a toga, gle, sve sto si nabrojao je relativno ok, osim obrane. vida? sifo? corluka koji jako cesto IMO zajebe? najzalosnije je sto je joe bio najjaci u obrani, a najsporiji. mi nemamo dobre obrane jos od bilica, za vrijeme brace kovac je bila dobra, ali ne onako dobra kao za vremena zlatne generacije.


ja samo kazem, izvuci bod protiv brazila je majka. izvuci pobjedu protiv kameruna ili meksika, ja heppy. ali srati da ih gazimo sve, pa ko' da citam za diname kako je jak, picke materine ovo-ono preseravanja glupih ispranih mozgova navijackih nerealnih, pa ode dinamo u EU i napune ga ko' najvecu kurvu!

ne zelim reci da smo mi toliko losi kao repka i da ce tako zavrsiti, ali malo realnosti i respekta prema protivnicima, da ne kazem strahopostovanja. jer sta, mi (MI) cemo se pokazati i biti bolji i iskazati i pojma nemam sta, a drugi nece? govorimo o svjetskom prvenstvu, pa tamo svi daju maksimum......
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 09.06.2014., 10:25   #1660
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Na velikim natjecanjima smo uvijek dobro odigrali.Nadam se da će tako biti i ovoga puta. Prijateljski ogledi me uopće ne zanimaju niti ih gledam kao neko mjerilo.
Mogao bi se i novi topic otvoriti.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 09.06.2014., 10:29   #1661
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Na velikim natjecanjima smo uvijek dobro odigrali.
Ma jel? 2002 ostali u skupini, službeno 23., 2006 opet u skupini i službeno 22, 2010 nas nije bilo... Euro 2004 i 2012 ostali u grupi...
partwish je offline  
Staro 09.06.2014., 10:35   #1662
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Na velikim natjecanjima smo uvijek dobro odigrali.Nadam se da će tako biti i ovoga puta. Prijateljski ogledi me uopće ne zanimaju niti ih gledam kao neko mjerilo.
Mogao bi se i novi topic otvoriti.
Dobri i vrlo dobri smo bili samo u Engleskoj 96 i Francuskoj 98, sve nakon toga su ekskurzije.
gmax je offline