Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2012., 21:16   #481
Zikij
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Lega prvo da pitam zasto si resetira telefon prije nego si stavio drugu sim karticu?
Da li si nakon sta su nastupili problemi probao opet resetirati telefon i koja ti je trenutna verzija firmwarea.
Ako nista ne pomaze nosi u servis koji se zove "MOJ SERVIS INFORMATIKA" u Soloboštini Novi Zg, oni su ovlasteni servis, tamo su meni mog 4300 zamjenili za novi.

zaprav lazem, prvo sam stavio karticu malo prcko po mobu, pa onda resetirao, ali mi ni jasno kakve veze ima jesam ga resetiro prije il poslje stavljanja kartice? :O
i da, probo sam ga kasnije u settingsima resetirati 2-3 put na tvorničke postavke, čak sam napravil i hard reset...i nikaj
javil sam se jucer mejlom u servis i receno mi je nek ga doslepam kod njih il da odem u hg spot...
jesu tebi mobitel odma zamijenili il su te vozali par dana?
mislim ne da mi se ic odma tamo pa da ostanem bez mobitela na tjedan dva dana i to sad oko praznika...ak nikaj mogu surfat i slat poruke bez problema tak da mobitel nije skroz van funkcije
Zikij je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 07:44   #482
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
O kojem mobitelu/smarthphoneu pricas, koji model konkretno, moja draga ima HTC desire c i ako joj ostane LAn ukljucen baterija ode za cca 12 do 20 h + naravno da se zena igra i prica i sms-a, ako je LAN iskljucen kad joj ne treba baterija izdrzi i do dva dana.
Uglavnom sve si reka, ali nisi reka koji mobitel je u igri kod tebe, tj tvoje drage.
Ja koristim htc one x, a žena sad koristi prestigo 4300, dok joj htc desire nije izdržao cijeli dan takvim režimom korištenja. Otkad sam dobio Jelly bean OTA, baterija mi traje nešto kraće.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 08:00   #483
klint.istvud
Premium
 
klint.istvud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 133
jel ima model 4040 problema s gubljenjem signala?
klint.istvud je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 11:13   #484
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Savvies Crystal Clear Screen Protector for Prestigio Multiphone 4300 Duo | eBay

Evo stigla i zaštita za prednjicu ako netko bude narućivao i postoji opcija pridruživanja zamolio bi za tu uslugu naravno nije problem platiti i meni 1kom.


Hvala.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 11:37   #485
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Zikij Pregled postova
zaprav lazem, prvo sam stavio karticu malo prcko po mobu, pa onda resetirao, ali mi ni jasno kakve veze ima jesam ga resetiro prije il poslje stavljanja kartice? :O
i da, probo sam ga kasnije u settingsima resetirati 2-3 put na tvorničke postavke, čak sam napravil i hard reset...i nikaj
javil sam se jucer mejlom u servis i receno mi je nek ga doslepam kod njih il da odem u hg spot...
jesu tebi mobitel odma zamijenili il su te vozali par dana?
mislim ne da mi se ic odma tamo pa da ostanem bez mobitela na tjedan dva dana i to sad oko praznika...ak nikaj mogu surfat i slat poruke bez problema tak da mobitel nije skroz van funkcije
Ja sam nosio 4300 na reklamaciju, posto ih nije bilo na skladistu uvoznika mora sam pricekat dok se nije pojavo koji iz ducana ili vec od kud su ga povukli.
Koliko vidim ti imas 4040 model a njih ima pa ces vjerovatno dobit novog za dan ili dva, ali ne moj mene drzat za rijec ja ne radim u servisu.
Naj bolje pitaj njih kad im ga odneseš, OBAVEZNO odnesi svu ambalazu sta je dosla sa telefonom jer ti ga nece moc zamjenit ako nema kutiju i kablove, znam to je malo glupo ali takva su pravila igre i naravno racun ponesi.
Pozzz i sretno
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 12:01   #486
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Savvies Crystal Clear Screen Protector for Prestigio Multiphone 4300 Duo | eBay

Evo stigla i zaštita za prednjicu ako netko bude narućivao i postoji opcija pridruživanja zamolio bi za tu uslugu naravno nije problem platiti i meni 1kom.


Hvala.
Hehe a gle ovdje 6 kom za 2$

http://www.ebay.com/itm/6x-screen-pr...item53f1a3be3b

i 12 komada za 2,40$ njemačka

http://www.ebay.com/itm/12x-Displays...item5899973787
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 14:24   #487
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ajd super eto ako netko želi narućiti bio bih mu zahvalan i možemo podijeliti trošak nažalost ja nemam paypal i neznam što i kako s bilo kojeg linka uzeo bi pola dakle ili 3 ili 6kom.


Hvala
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 14:47   #488
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ajd super eto ako netko želi narućiti bio bih mu zahvalan i možemo podijeliti trošak nažalost ja nemam paypal i neznam što i kako s bilo kojeg linka uzeo bi pola dakle ili 3 ili 6kom.


Hvala
Vjerojatno ću ja uzet, pa ti se javim.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2012., 20:19   #489
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor klint.istvud Pregled postova
jel ima model 4040 problema s gubljenjem signala?
ja sam na tele2 imao problema s gubljenjem signala, ali na svakom uređaju, jer je debilna mreža nesposobna u centru Rijeke (Brajda) osigurat dobar signal u nekim zgradama. ostale mreže mi rade ok.
na prestigio 4040 imam "bon-bon" i "t-mobile" kartice, ne gubim signal. rijetko se događalo da telefon kad izgubi signal isključi pa uključi obje kartice (kao da ga baci u airplane mod i vrati ga iz njega odmah), ali otkad sam batalio tele2 nema problema. otkad ne gubim signal niti na jednoj kartici, ni to se ne dešava, tako da mogu reći da ne gubim signal. moj kolega ima vip i tomato kartice u 4040 telefonu i također nema nikakvih problema tog tipa (niti bilo kojeg drugog tipa)
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 09:29   #490
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Ja imam u 4040 tele2 karticu na revoluciji I nemam nikakvih problema sa signalom,ali jucer kolega na poslu se zali na Samsung S2 kako mu cesto zna izgubiti signal pa ga mora upaliti ponovo da bi proradio. Ima od t-coma karticu. Tako da vjerojatno nijedan proizvodac nije operisan od takvog prpblema
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 09:43   #491
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Ja sam imao ogromnih problema sa HTC i microsimom koji je radio ok u iphone-u (gubljenje signala i samo reboot je pomagao).
Probavao sam svašta od izmjene romova i radija, čišćenja kontakata, podbacivanja kartona, izmjena antena......
Na kraju padne mi na pamet izmjena i sim kartice i voila sad radi kao ptičica..jako čudno jer je ta kartica u iphoneu radila kao pjesma.