Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.02.2014., 19:27   #1861
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Igram ja i to ali za sada bez bitnijih pomaka glede financija ali si zato dam oduška u Stalkeru i tu sam milijunaš jbg.


Čitam vaše komentare i vizualiziram sve, imam scene pred očima, ali ne mogu se upustiti u igranje
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 21:31   #1862
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova


Čitam vaše komentare i vizualiziram sve, imam scene pred očima, ali ne mogu se upustiti u igranje
di je zapelo legendo :-) ? ak ti nemas vremena za gaming , nest je ozbiljno u pitanju . ja igram SOC Rebalanced dok ovaj mjesec na izade finalna verziha bjede .
species je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.02.2014., 22:59   #1863
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Potomak
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 23:25   #1864
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Potomak

moje cestitke , i bebacu najvise zelim zdravlja :-) . a mene su ovi mladi lavovi najeb*** i skidam 2.1 betu . nemrem izdrzati , krv vrije . i cisto sumnjam da za moju bolest postoji dijagnoza .
species je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 23:31   #1865
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor species Pregled postova
moje cestitke , i bebacu najvise zelim zdravlja :-) . a mene su ovi mladi lavovi najeb*** i skidam 2.1 betu . nemrem izdrzati , krv vrije . i cisto sumnjam da za moju bolest postoji dijagnoza .
Hvala hvala sad moram pravog stalkera obučavat, al vratit ću se ja u zonu. Prije nego kaj izađe Lost Alpha ili onaj zadnji SMRTER

Vi uživajte i puno pišite, to mi dođe kao dobra knjiga
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 03:36   #1866
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
E, pa hoću neću, moram se osvrnuti na Misery 2.1. AI protivnika - svaka čast. Bez taktike jadna majka. Mnoge druge stvari - užas. Došao na Plato, napali snorkovi (isti broj ko i inače), jedan me malo okrznuo, uzimam prvu pomoć i padam kao u neku nesvijest. Za to vrijeme može me i miš ubiti. S Platoa spustim se do pogona za preradu otpada, odem u onu kućicu (iako je i u cijevi dobro). Čučnem, čekam plaćenike i pokokam ih uz upotrebu brda prve pomoći (naravno, svaki put padnem u nesvijest). Uzmem laptop i polako prema Skadovsku. A putem, majko moja, neki zvuk hroptanja ispuštam. Živa jeza. Ma nikad nisam čuo ni punicu od 89 god. da tako hropće. Osim toga krvario sam putem kao da imam stotinu hemeroida. Uspio doći na brod, otišao u sobicu, spremio igru. I tu za mene prestaje avantura zvana mizerija, pardon, Misery. I još nešto. Misery 2 se ne vodi kao globalni mod nego kao grafički. To i je, jer promjene su u grafici i u dodatku mali milijun stvarčica (većinom nepotrebnih). Radnja, ustvari misije su iz klasičnog COP-a. Dok sam prevađao razne modove mislio sam da svi Rusi misle da su Tolstoj, pa se raspisali i raspisali. A što onda misli autor ovog moda. Za jednu konzervu napiše roman. Kad bi čitao sve opise mogao bi igrati godinu dana. I na kraju - nemamo svi isti ukus. Nekome će ovaj mod odgovarati, a ovo je samo moje mišljenje.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 03:45   #1867
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
pa popizdil sam . jel vi igrate steam verziju ? znao sam da ce biti problema . ne svijetli mi rucna baterija . a bez nje sam kaj sismis bez usiju . jel vama sljaka ? sad kod instalacije vise ni ne nudi jel pokrenuti da je kompatibilo sa steam ... jao . inace , iznenaden sam . na istim postavkama kao prije to radi ko zmaj . nema ni stekanja kao prije . a noviteta na prvi pogled podosta . cini se da su to puno puno bolje optimizirali .
species je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 11:25   #1868
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
jbg. da bi radila svetiljka moraš imati baterije koje iscure za cca 2min ako je konstantno upaljena
Mod nije loš jer je sve podređeno otežavanju igraću baš što kolega reće kad te netko gricne nestigneš se snaći što bi prije uzeo od hrpe medikamenata jbg. i ode život samo gledaš kako krepavaš, a nemoš ništa ufffff desilo se barem 20-ak puta isto iako te okrzne metak(1-2) ukomiran si i nestigneš si pomoći ni zavojime ni prvom pomoći jer sve djeluje sa zadrškom od par sek.
Ja igram Steam verziju i šljaka sve OK, ponekad se sruši ali znam razlog,ćeprkanje po config datoteci....

Ako može malo pojašnjenje, kako se koriste oni kontajneri za artifakte jbg. probao sam s onim što svijetli(za barmena) i spremio ga u navedenu kutiju kad sam trebao njemu vratiti objekt je bio zatamnjen i kao nije zainteresiran, a van ga nisam mogao izvaditi? kako to funkcionira i artefakte ni netražim jer svi nenormalno zraće i imaju nuz pojave koje ubijaju i to u kraćem intervalu......

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 12.02.2014. u 13:34.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 14:29   #1869
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
jbg. da bi radila svetiljka moraš imati baterije koje iscure za cca 2min ako je konstantno upaljena
Mod nije loš jer je sve podređeno otežavanju igraću baš što kolega reće kad te netko gricne nestigneš se snaći što bi prije uzeo od hrpe medikamenata jbg. i ode život samo gledaš kako krepavaš, a nemoš ništa ufffff desilo se barem 20-ak puta isto iako te okrzne metak(1-2) ukomiran si i nestigneš si pomoći ni zavojime ni prvom pomoći jer sve djeluje sa zadrškom od par sek.
Ja igram Steam verziju i šljaka sve OK, ponekad se sruši ali znam razlog,ćeprkanje po config datoteci....

Ako može malo pojašnjenje, kako se koriste oni kontajneri za artifakte jbg. probao sam s onim što svijetli(za barmena) i spremio ga u navedenu kutiju kad sam trebao njemu vratiti objekt je bio zatamnjen i kao nije zainteresiran, a van ga nisam mogao izvaditi? kako to funkcionira i artefakte ni netražim jer svi nenormalno zraće i imaju nuz pojave koje ubijaju i to u kraćem intervalu......
znam to da moras imati baterije . al meni ne uzima bateriju u ruku i kad kliknem L . to je bio bug u prvoj verziji koja je izasla , i posebno za nju je napravljen fix koji je taj bug eliminirao . a ne zelim ga puknuti gore upravo iz razloga da ne sjebem config datoteku . to za artefakte jer i meni novo . vidio sam kod trejdera neke kontejnere i u inventu neke skare . masa novih stvari . moram to prouciti . inace , puno lakse je poceti igrati . ja sad kao snajper klasa odmah dobijem sacmaricu i medipak plus par sitnica za popravljanje oruzja . toga prije nije bilo . po sacmaricu sam morao na pilanu i to u bikiniju . a trebalo je i dugo dok nisam uopce prokuzio di je i to slucajno kad je bila beganija u pitanju . bakica47 nam je ujutro u pol pet postal traumatiziran kaj i ja . ma sve to ide kad se skocka inventorij i oprema ;-) . i slazem se da u ovom modu ima punooo naglasaka na rpg emementima , al pucanine ne fali nimalo . ostali modovi su mi postali jednostavno prelagani . kasnije prakticki uopce ne gines . prije nisi ni mogel na plato bez vojne kacige , jer kad si doskocil , ostala su dva milimetra zdravlja ( temperatura ) . gore 6 snorkova , nasel kamen i poderal ih . pokupil stvari solderima u spilji i do helica . tamo tri snorka . to isto bez problema . al je onda bila potrebna brzina , jer cim si istrazil helic , na plato je skakalo jos dodatnih 4 - 5 snorkica . kad upises kokain , mercima sve pokupis i dotrcis u bazu kaj tajfun . bez onog kontrolerskog hroptanja . echo , sad mi napisi kaj si tocno instaliral u steam verziju i kojim redosljedom .
species je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 15:34   #1870
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Skinuo Misery 2.1betu i još neki dodatak cca 300MB piše kao patch pa nisam znao jel to sve zajedno u tih 2.9GB ili ne, pa sam i to skinuo i samo prelijepio preko njega i sve šljaka bez problema. Nisam n gledao jel izašli još nešto glede krpanja te bete jbg. nisam stigao
Primijetio sam glede nadogradnje oružja M16M1 kad se kod kardana uštimava da se ruši mod i to konstantno samo kad ga se cijelog nadogradi dok neke nadogradnje na istom rade bez problea pa neznam jel radi mrdanja po cfg-u ili neki bug
Došao sam sad i do SEVA suita a onaj seronja od švercera mi uvalio ono CS3 a ja se ponadao nećem bojem ali dobro ima se barem para pa nije bad
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2014., 16:05   #1871
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Skinuo Misery 2.1betu i još neki dodatak cca 300MB piše kao patch pa nisam znao jel to sve zajedno u tih 2.9GB ili ne, pa sam i to skinuo i samo prelijepio preko njega i sve šljaka bez problema. Nisam n gledao jel izašli još nešto glede krpanja te bete jbg. nisam stigao
Primijetio sam glede nadogradnje oružja M16M1 kad se kod kardana uštimava da se ruši mod i to konstantno samo kad ga se cijelog nadogradi dok neke nadogradnje na istom rade bez problea pa neznam jel radi mrdanja po cfg-u ili neki bug
Došao sam sad i do SEVA suita a onaj seronja od švercera mi uvalio ono CS3 a ja se ponadao nećem bojem ali dobro ima se barem para pa nije bad

hvala echo . i muci te cfg ;-) . ne dirati . gledam bas sad instalacijsku proceduru ...
2 – Delete the two folders “configs” and “scripts”
3 – Copy the contents of this gamedata folder over your current gamedata folder
4 – Overwrite all files as prompted
5 – Start a NEW GAME

pa idem to pregaziti da vidim jel bu baterija sljakala . ak ne , onda dvd u kantu i non steam . tam sve radi provjereno .
species je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 17:55   #1872
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Pošto slabo kontam engl. imam većih problema glede razumijevanja same igre kao i korištenje svega(itema) a igru znam skoro napamet pa igram po sjećanj

Nisam brisao nikakve skripte niti išta samo instalirao mod preko igre sa steam-a i šljaka, sad jbg. zašto se ponekad sruši mogu samo pretpostaviti(prćkanje po cfg-u) a možda je i do steam-a nebi bilo prvi puta da se ruši i nešto kolje znalo je to biti i s drugim modovima, a na samoj igri je radilo, pa sam zato i kupio posebno igru na dvd-u+onu na steamu

Pate me još ti kontajneri kad se ubaci artefakt u nju kupio sam jednu i u nu spremio Stone bload i trgovca nezanima, a ja nemogu izvaditi artifakt van jer sam na poćetku imao neke škare kojih sada nema(možda kad se jednom iskoriste nestanu jbg. a za kupiti ih nema nigdje)
Postoji jedino opcija da se sa kontajnerom stavi kao poboljšanje u mjesta koja nadogradiš zavisi od odijela i koliko artefakata možeš staviti 1-4kom pa je možda tako i zamišljeno jer jedino tako valja, ali onda za svako sranje trebaš po jedan kontajner cca 5kg
Možda sam u krivu ali nisam otkrio kako radi jbg.

Imam jedan problemćić uffff:
Imao sam instaliranog Stalkera-COP na dva mjesta na kompu tj. 2 razlićite particije na jednoj steam verziju sa Misery 2.1 modom a na drugoj particiji je bio Sigerous Bakicin mod
E sad problem izbrisao sam komplet particiju gdje je bio Sigerous i htjeo instalirati Misery 2.1 ali sa izabranim Sniper opcijom, ubacio origigi dvd u pržilicu i reko idem instalirati nanovo cijelu igru i onda mod.
E tu poćinje problem jer mi sa dvd-a skroz pokreće igru kao da je snimljen na hard i nemam pojma do ćega može biti ovo mi se prvi puta dogodilo znaći desni klik na dvd(u pržilici) i run as admin i izbaci želim li da pokrenem igru ako NE izbaci me van, a ako da kreće igra odpoćetka dakle default Stalker

http://www.zaslike.com/files/bab9wfhmtwpnii6tl4sn.jpg

Na kompu je ostala jedino verzija od steam-a ali na drugoj particiji i u njenom folderu pa mi nije jasno što se dešava kao da sam na a ništa nepijem..... uffff

Znaći samo bi htjeo usnimiti igru sa dvda na particiju na kojoj je uvijek bila samo ta igra trenutno nemogu jbg.

Pošto ja nisam znao kako to riješiti imao sam opciju jocker zovi i ukazalo se ime kolege Domy-a koji je bez puno truda i muke riješio problem, svaka čast

Problem je bio što je igra usnimljena na steamu prepoznala instalaciju još jedne pod istim nazivom te je trebalo promijeniti istu u datoteci steam, samo renejmati nekako i poslije sve radi bez problema
Sad ću instalirati na 2 mjesta Misery kao Asault i Sniper pa igrati naizmjenićno
Ranije nisam imao slićnih problema pa neznam što je tomu doprinijelo jbg.

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 12.02.2014. u 21:40.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2014., 22:48   #1873
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Pošto slabo kontam engl. imam većih problema glede razumijevanja same igre kao i korištenje svega(itema) a igru znam skoro napamet pa igram po sjećanj

Nisam brisao nikakve skripte niti išta samo instalirao mod preko igre sa steam-a i šljaka, sad jbg. zašto se ponekad sruši mogu samo pretpostaviti(prćkanje po cfg-u) a možda je i do steam-a nebi bilo prvi puta da se ruši i nešto kolje znalo je to biti i s drugim modovima, a na samoj igri je radilo, pa sam zato i kupio posebno igru na dvd-u+onu na steamu

Pate me još ti kontajneri kad se ubaci artefakt u nju kupio sam jednu i u nu spremio Stone bload i trgovca nezanima, a ja nemogu izvaditi artifakt van jer sam na poćetku imao neke škare kojih sada nema(možda kad se jednom iskoriste nestanu jbg. a za kupiti ih nema nigdje)
Postoji jedino opcija da se sa kontajnerom stavi kao poboljšanje u mjesta koja nadogradiš zavisi od odijela i koliko artefakata možeš staviti 1-4kom pa je možda tako i zamišljeno jer jedino tako valja, ali onda za svako sranje trebaš po jedan kontajner cca 5kg
Možda sam u krivu ali nisam otkrio kako radi jbg.

Imam jedan problemćić uffff:
Imao sam instaliranog Stalkera-COP na dva mjesta na kompu tj. 2 razlićite particije na jednoj steam verziju sa Misery 2.1 modom a na drugoj particiji je bio Sigerous Bakicin mod
E sad problem izbrisao sam komplet particiju gdje je bio Sigerous i htjeo instalirati Misery 2.1 ali sa izabranim Sniper opcijom, ubacio origigi dvd u pržilicu i reko idem instalirati nanovo cijelu igru i onda mod.
E tu poćinje problem jer mi sa dvd-a skroz pokreće igru kao da je snimljen na hard i nemam pojma do ćega može biti ovo mi se prvi puta dogodilo znaći desni klik na dvd(u pržilici) i run as admin i izbaci želim li da pokrenem igru ako NE izbaci me van, a ako da kreće igra odpoćetka dakle default Stalker

http://www.zaslike.com/files/bab9wfhmtwpnii6tl4sn.jpg

Na kompu je ostala jedino verzija od steam-a ali na drugoj particiji i u njenom folderu pa mi nije jasno što se dešava kao da sam na a ništa nepijem..... uffff

Znaći samo bi htjeo usnimiti igru sa dvda na particiju na kojoj je uvijek bila samo ta igra trenutno nemogu jbg.

Pošto ja nisam znao kako to riješiti imao sam opciju jocker zovi i ukazalo se ime kolege Domy-a koji je bez puno truda i muke riješio problem, svaka čast

Problem je bio što je igra usnimljena na steamu prepoznala instalaciju još jedne pod istim nazivom te je trebalo promijeniti istu u datoteci steam, samo renejmati nekako i poslije sve radi bez problema
Sad ću instalirati na 2 mjesta Misery kao Asault i Sniper pa igrati naizmjenićno
Ranije nisam imao slićnih problema pa neznam što je tomu doprinijelo jbg.
http://www.moddb.com/mods/stalker-misery

tu imas sve i sve pitas . ak nejde , gugl translate . cak i posebne teme za arteve u novim verzijama , beti konkretno . a ti lijepo desni klik na dvd , pa otvori dvd i pokreni setup . mora da ide .
species je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 13:44   #1874
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ma prije sam sve isprobao glede snimanja igre sa dvd-a na hard pa nisam jedan puta instalirao ne samo igre jbg. ali nešto je zaštekalo i da nije bilo pomoći sastrane neznam kako bi to riješio već sam mislio rušiti winse kad zaškripi to je dežurni krivac i ide o-rukkk dolje omahhhh
Uglavnom riješeno je i sve poštimano te se igraju 2 opcije Assault i Reacon nisam preživio Sniper i nesviđa mi se ono što su spakovali u bundle i gdje su me teleportirali ali ni Reacon nije ništa darežljiviji, te sam jedva ćekao da stignem na brod
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 14:54   #1875
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ja imam problem,otišao malo do bandita u onom skladištu pored benzinske,poubijao ih,kad se vraćao bio obračun pseudogova i mercenaryja,ja lijepo kempam i smijem se,vidi budale obavile dva posla,sačuvale me pseuodogova,a pseudogovi ubili plaćenike i samo došao na gotovo,ni ispaljenog metka,lootao i uglavnom vukao 130 kg,dobio gravi i wrenched,i custom aks 74 sa silencerom,ugradjenim reflex sightom,popravio i nova pljuca spremna za tamanjenje,uglavnom spremio ih u storage na skadovsk,i ozracen,a ne znam od čega,popusio sav duhan i vodu i dalje ozračen,ne kuzim nemam nista radioaktivno i dalje ozračen,a loota na tonu i krepam a ne znam od čega? ??
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 17:18   #1876
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ja imam problem,otišao malo do bandita u onom skladištu pored benzinske,poubijao ih,kad se vraćao bio obračun pseudogova i mercenaryja,ja lijepo kempam i smijem se,vidi budale obavile dva posla,sačuvale me pseuodogova,a pseudogovi ubili plaćenike i samo došao na gotovo,ni ispaljenog metka,lootao i uglavnom vukao 130 kg,dobio gravi i wrenched,i custom aks 74 sa silencerom,ugradjenim reflex sightom,popravio i nova pljuca spremna za tamanjenje,uglavnom spremio ih u storage na skadovsk,i ozracen,a ne znam od čega,popusio sav duhan i vodu i dalje ozračen,ne kuzim nemam nista radioaktivno i dalje ozračen,a loota na tonu i krepam a ne znam od čega? ??
samo su dvije mogucnosti . imas na sebi nesto sto siri radijaciju ( najvjerojatnije art ) . ili si pojeo nesto strasno ozraceno . mali savjet . kad si jako ozracen , zaboravi cigarete i ostale sitnice . upotrijebi tesku artiljeriju protiv radijacije . svaka klasa ima svoje karakteristike , pa nesto steti vise nesto manje . mozda ti cak armor ili kaciga u faku . ak nisi nista nadogradio protiv radijacije , khmmm . echo , ja sam na brodu za 4 - 5 minuta i usput pokupim 5 stasheva na kojima odmah uzmem cca 25 000 rubljica ... snajper klasa . blava je dobro skuzio . ponekad treba pricekati da prode invazija zvjeradi i da se to sve medusobno pokolje ;-) . da si pretrcao jezero i pricekao na kamenu pola minute ispod burnfarmstead bilo bi lakse . ovako si sve navukao na sebe cini mi se .
species je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 17:43   #1877
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja još nisam otkrio kako se koriste artifakti može li malo pojašnjenje ili nitko nezna, jer ih ja radi nuspojava ni nekupim jbg. a ako neki i pokupim od rtvaca onda ga jakooo brzo bacim
Trebat će odraditi posao za pilota u janovu i dati mu 2 artifakta pa se bojim kako to izvesti a neriknuti u međuvremenu.
Mene nešto isto hebe kao neka izmaglica i titranje ali nemam artifakata nikakvih i doktor me uredno pregledao i sve OK ali nešto neštima jbg.

Ajde znalci savijet/pomoć je uvijek dobrodošla.

Kad završim oba dvije frakcije možda se odlućim i na Sniper mod
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 20:24   #1878
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ja još nisam otkrio kako se koriste artifakti
What?

Čekaj, jesam dobro pročitao? Toliko dugo igraš Stalker a ne znaš to osnovno? ili?

Možda želiš reći da ne znaš kako se koriste artefakti u tom nekom MOD-u kojeg igrate, ili?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 20:34   #1879
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Kolega ECHO je prošao tonu modova,pisao je o tome gore,samo kao i ja problem je u modu,drugačije je koncipiran nego ostali modovi pa treba vremena proći dok se na naviknes i otkrijes.

Species pokušavam otkriti ali ne mogu,slikam pa stavim da ti otkrijes,da nije neki bug,kažem popusim cigarete,popijem svu vodu on i dalje ozračen...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 20:37   #1880
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Uff, već sam se prepao
Ali da, tako sam i mislio, problem je u MOD-u..
Uživajte u igranju, a ja u čitanju
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 20:53   #1881
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Uff, već sam se prepao
Ali da, tako sam i mislio, problem je u MOD-u..
Uživajte u igranju, a ja u čitanju
Vidim makinu od kompa imas,sto i ti ne igras ?

evo sto imam u inventoryju,izbacim boar pelt i ova dva artefakta i opet me nesto ubija,probao sam uzeti radioprotectant tablete i nema efekta,smanjim glad nije stvar u tome stalno je ozracen







i par predivinih ss-ova uhvacenih u Zoni...









blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 21:27   #1882
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Vidim makinu od kompa imas,sto i ti ne igras ?
uuuuu, mnogo lepi SS-ovi, slinim

Instaliran mi je SoC i počeo sam ga PONOVNO prelaziti prije cirka godinu dana, ali neke druge igre su me omele tako da SoC čuči, čami i čeka da ga se uhvatim.

A pored toga nisam ljubitelj nikakvih mod-ova, već isključivo original, ali eto, jedva čekam LA ili tako neki mod koji između ostalog dodaje nove lokacije, nove misije, zapravo kao neka potpuno nova igra,

Inače, već sam puno puta spomenuo da je meni Stalker serijal broj jedan u gaming svijetu.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 21:35   #1883
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
@blava

kloega jer ja to dobro vidim ili ti na ni jednoj slici nemaš kacigu/helmet vidi se samo Berill odijelo?
Ako je ona kaciga u inventoriju onda kao da je i nemaš kad je jako oštećena jbg.
I vidi se jedan artefakt na slikama neznam o ćemu se radi al pogledaj vjerojatno i on zraći između knjige i inekcije smeđe boje.
Svi artefakti bi se trebali nalaziti u kontajneru koliko sam skonto, ali zašto trejder bude nezainteresiran za otkup neznam još jbg. baš su ga zakomplicirali.....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 21:42   #1884
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Omerta nadam se da ćeš uskoro zaigrati COP radi atmosfere koja je jedinstvena u stalkeru

Ubacis neki mod čisto radi bolje grafike jer je vanillu igru već vrijeme ostavilo,a kasnije misery da patis kao i mi hehe

@ECHO ma zaboravi kacigu,imao sam sličnu,ali vidim pod class proficiency low tako da mi je veći teret nego iskoristiva,a ta kaciga je skupljena sa leša kod krug antena kompleksa,pruža +400 psy protection,uz to dobio eksperimentalne tablete kojima navodno emisiju mogu preživjeti,budemo vidjeli
skupljam lovu za najskuplju onu vojnu,sad samo da otkrijem što toliko zrači da ne mogu skloniti...

I btw druže Brko čestitke na prinovi
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 21:58   #1885
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
blava - CoP je odavno prijedjen uzduz i poprijeko, svaki kvest, svaka misija, uzivao sam..

Ali ja pricam o ponovnom prelasku SoC-a kojeg sam prvi puta (cim je izasao) relativno ofrlje presao, bez previse rijesavanja sporednih kvestova..

Od sva tri dijela CS mi je najlosiji, najkraci i nekako uopce nemam osjecaj da sam ga presao
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 02:23   #1886
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Kolega ECHO je prošao tonu modova,pisao je o tome gore,samo kao i ja problem je u modu,drugačije je koncipiran nego ostali modovi pa treba vremena proći dok se na naviknes i otkrijes.

Species pokušavam otkriti ali ne mogu,slikam pa stavim da ti otkrijes,da nije neki bug,kažem popusim cigarete,popijem svu vodu on i dalje ozračen...
pa zraci ti onaj komad mesa koji nosis u prsluku . ispod f1 ( slot od prsluka ). makni to . nist nevalja em je uzasno tezak . u f1 imas zavoj koji zaustavlja krvarenje . u f2 odvuci iz inventorija medipak ( prvu pomoc ) . u f3 stavi nesto sto dize staminu i nosivost . najbolji je kokain , ali ga nemas kolko vidim . u f4 odvuci injekciju za radijaciju . tako bar ja kombiniram . pa kad recimo kliknes f3 , digne ti nosivost ( napamet govorim jer neznam na kolko i kolko dugo u ovoj verziji ) na recimo 180 sekundi i neogranicenu staminu na toj kilazi . svo oruzje koje ne koristis odmah prodaj . umjesto pistolja obavezno sacmarica jer bez nje neces nikud stici . poslije kad sve nadogradis onda moze pistolj , ali nadam se da si jako dobar u pucacinama i imas mirnu ruku . i prva stvar koju ces kupiti mora biti vojna kaciga ! nece te klati radijacija a puno ce ti dici armor . nije mi jasno uopce kako si igrao do sad . pa ti siromah si se stvarno napatio . kad napustas bazu , nista u inventoriju osim stvari za prezivljavanje i klope + sacmarica i primarno orujze . sve ostalo prodaj , jer kad obavis dosta zadaca , puno jeftinije je kupiti novo oruzje nego nadograditi staro . da nadodam . echo , mozda si otrovan . imas tetanus inekciju za to ako si jeo kojekakve gluposti . ja sam uninstal jer sam prckao po cfg da popravim bateriju i promijenio mi je klasu u asaultera ... sutra ide instalacija sa dvd - a .

Zadnje izmijenjeno od: species. 14.02.2014. u 02:35.
species je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 10:08   #1887
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Nisam nikada probao promijeniti opcije pod F1 nisam se toga sjetio pa je to odlićan savijet uvijek igram po defaultu pa sam mislio da se to nemože mijenjati i tako igrao ali u ovom modu je ipak potreban drugaćiji poredak tih F2 tipki s obzirom na potrebe i baš tako kako si naveo i to ću odmah promijeniti
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 13:53   #1888
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Znam,nije bio komad mesa uzrok ozracenosti vec ova dva artefakta toliko su mi radijacije nakupila da ni kubanke nisu pomogle,vec lijepo uzeo kod Owla Antiradiation pilule,popio i sve je oke sada,jos da je skupiti 8500 RU za night vision druge generacije

Napokon kupio postenu kacigu,popravio ovo custom oruzje,samo nigdje municije vise za kupiti i prodao Gravi i Wrenched,lijepe pare dobio,kad se sjetim sa cime sam krenio,a vidi sad armor,kacigu,a i oruzje





sad da mi je jos rijesiti misiju sa ovim doktorom i polako glavne misije,naravno jos jedno cisenje shevcenka radi loota

a ne znam sto ce mi shotgun,najvise je potreban radi bloodusuckera ili pseudogova,ali to se rijesi bjezanjem na kamen
blava je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 16:05   #1889
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Znam,nije bio komad mesa uzrok ozracenosti vec ova dva artefakta toliko su mi radijacije nakupila da ni kubanke nisu pomogle,vec lijepo uzeo kod Owla Antiradiation pilule,popio i sve je oke sada,jos da je skupiti 8500 RU za night vision druge generacije

Napokon kupio postenu kacigu,popravio ovo custom oruzje,samo nigdje municije vise za kupiti i prodao Gravi i Wrenched,lijepe pare dobio,kad se sjetim sa cime sam krenio,a vidi sad armor,kacigu,a i oruzje





sad da mi je jos rijesiti misiju sa ovim doktorom i polako glavne misije,naravno jos jedno cisenje shevcenka radi loota

a ne znam sto ce mi shotgun,najvise je potreban radi bloodusuckera ili pseudogova,ali to se rijesi bjezanjem na kamen
opet nisi odvukao iz inventorija stvari kako sam ti rekao . ti sad kad kliknes f2 , ubrizgas si inekciju . ona je ok , ali od nje postanes i gladan . pa trosis lovu na klopu bespotrebno ;-) . a ako si gladan ili polugladan , uzasno ti padne stamina iliti pokretljivost ;-) . zadrzi strelicu miša na itemu i polako procitaj koje su mu karakteristike . i makni taj komad mesa iz slota na prsluku . teglis , neznam , 3 - 5 kila bezveze . shotgun ? ne postoji bolje oruzje za blisku borbu . jedan razlog . drugi je taj sto je streljivo za i popravak prakticki badava . vidiš i sam koliko je streljivo skupo . stedi rublje jer ce ti jebacki trebati poslije . ne stignem instalirati mod jer me kobra ( zena ) davi sa konzumima i sve to :-( . dodem poslije .
species je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 16:09   #1890
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Nisam nikada probao promijeniti opcije pod F1 nisam se toga sjetio pa je to odlićan savijet uvijek igram po defaultu pa sam mislio da se to nemože mijenjati i tako igrao ali u ovom modu je ipak potreban drugaćiji poredak tih F2 tipki s obzirom na potrebe i baš tako kako si naveo i to ću odmah promijeniti
stavis ( odvuces iz inventorija na to mjesto ) sve od f1 do f4 . na samo f2 .
species je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na