Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.01.2007., 04:21   #61
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Evo kod pokretanja ovakvih tema moderatori, a prije i admini, bi trebali reagirati i srezati to na početku jer će se inače ljudi kada se sretnu na ulici pomlatiti i izvrijeđati. Još malo pa će nam Internet služiti za međusobne obračune, u monitorima će biti ugrađene boksačke rukavice od 100 unci i pritiskom na tipku raspaliti protivnika po glavi, i to samo jednim pritiskom na shortcut : DualWiel Lijek za ovaj problem je jednostavan, eliminacija onoga tko se ne drži pravila. zamislite da ovaj divni svijet u kojem živimo postane liberalan kao i forum, sami bi sebe uništili za manje od par dana, postoje pravila kojih se moramo pridržavati, zašto vam ne dođe da iz dućana ne uzmete kruh i mlijeko, a da ne platite račun?, jer znate da za to morate odgovarati, a to vam se baš i ne sviđa. Ukoliko se ne budu rigoroznije provodila pravila ode sve u kupus : flyingey
Dr. Beast je offline  
Staro 28.01.2007., 04:23   #62
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Najjaci mi je onaj sto je spominjao konfiguracije moderatora... Sinko pogledaj koliko godinami imamo... Neki od nas naplacuju svoje znanje. Rade kao programeri, neki kao projektanti informacijskih sustava, PcE forum im je hobi, a od racunala zive i ulazu u njih, makar im (nekima) ti kucni strojevi sluzili za cistu zabavu, za WoW ili sto vec preferiraju...
@atha
Mogli bi sad stisnut admine da nas pocnu i placat... (barem nek nam posalju podloske sa PcE logom...ako treba i molit cemo )
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline  
Staro 28.01.2007., 04:27   #63
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Evo kod pokretanja ovakvih tema moderatori, a prije i admini, bi trebali reagirati i srezati to na početku jer će se inače ljudi kada se sretnu na ulici pomlatiti i izvrijeđati.
Nedaj Boze. Da se zatvori tema sto bi se tek onda pricalo, "ne daju nam ni da govorimo".


@ET
Da. Ako ne dobijemo podloske - odlazimo.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 28.01.2007., 04:28   #64
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Samo još ovo: čeka nas duga mračna noć u ovoj temi
Dr. Beast je offline  
Staro 28.01.2007., 04:30   #65
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Nedaj Boze. Da se zatvori tema sto bi se tek onda pricalo, "ne daju nam ni da govorimo".
Evo otvoriti ću i takvima njihov forum pa neka tamo bljezgare. Ukoliko mislite imati nešto ozbiljno pravila se moraju poštivati, inače sve ode baš kako sam gore naveo...

EDIT: odgovor onima koji me smatraju nekim freakom za kompom jer u subotu, u 4:30 ujutro pišem postove umjesto da se vani opijam - ispiti su na vratima, a pojasno propusni filter aproksimiran po Chebyshevu i Butterworthu ne trpi odgađanja : cheers2
Dr. Beast je offline  
Staro 28.01.2007., 04:38   #66
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Hmm...prochitah ovaj thread od prvoga do zadnjeg posta i...
bash razmishljam - shto nam je ovo trebalo?!?
A ma ljudi moji, thread se pretvorio u jedno najobichnije - prepucavanje, i kao takav - nikome nije ni od kakve koristi. Mogli smo i bez toga.
Isto tako se moglo i otichi sa foruma, a BEZ "oprostajnog" pisma.
Ne zhelim vrijedjati ikoga ali..nemojmo kritiku na rad ovoga foruma maskirati kao - oproshtaj.
Zaramoth je offline  
Staro 28.01.2007., 04:43   #67
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
Hmm...prochitah ovaj thread od prvoga do zadnjeg posta i...
bash razmishljam - shto nam je ovo trebalo?!?
A ma ljudi moji, thread se pretvorio u jedno najobichnije - prepucavanje, i kao takav - nikome nije ni od kakve koristi. Mogli smo i bez toga.
Isto tako se moglo i otichi sa foruma, a BEZ "oprostajnog" pisma.
Ne zhelim vrijedjati ikoga ali..nemojmo kritiku na rad ovoga foruma maskirati kao - oproshtaj.
Slažem se...
Dr. Beast je offline  
Staro 28.01.2007., 04:50   #68
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Evo ja sam ovdje od 8. mjeseca 2004. Napravi ko ja. Citaj sto ti pase,tu i tamo napisi nesto pametno ako mislis da si pametan i to je to. Ne razumijem smisao ovog threada.
spawn je offline  
Staro 28.01.2007., 05:06   #69
Marks
Premium
 
Marks's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 198
Sto se tice spamanja i pisanja "gluposti" kako ih nazivate,tome je puno doprinijelo ova reputacija i zeleni kartoncici i slicne pizdarije.Pa ljudi samo trpaju da bi imali veci broj,bez obzira dali je potrebno ili ne.

Ja nisam dugo na forumu ,malo vise od godinu dana.Nisam "aktivan" clan sto se tice cestog pisanja.Puno vise citam sta drugi pisu.
Mogao sam i ja puno puta odgovoriti na koji post ali nisam.Zasto??
Ako se otvori neka tema i dobije se dobar odgovor glupo mi je pisati,kao neki, "da ,tako je " ili "slazem se sa tim".A opet mi nema smisla pisati isto, sto je netko prije mene napisao 3x istu stvar.

Sto se tice reputacije tu se slazem sa Darth Vader-om da bi ju trebalo ukloniti,jer ne znaci da je forumas kvalitetniji ako ima pun k.. postova a od toga je 80% ne sluzi nicemu.Kvaliteta(iskustvo) se ipak treba mjeriti u postovima koje je forumas dao kvalitetnim odgovorom koji ce pomoci doticnom pa makar i 50 %,a ne brojevima.

Sto se tice newbia za njih bi trebalo staviti styckie koje moraju obavezno procitati prilikom prvog ulaska u podforum.
Primjer;overclocking;OC graficke-napisati postupak klokanja.tu nema mudrovanja-dize se samo gpu i mema.kod procesora je malo drugacija slika zbog razlicitih platformi (moj prijedlog).time bi se izbjeglo puno pitanja tipa "kako da klokam Ati graficku" i slicno tome.
Marks je offline  
Staro 28.01.2007., 05:40   #70
ivan OS
Premium
Moj komp
 
ivan OS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 910
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Ova Nickova shema s google oglasima i zgrtanjem novca mi je najača. Morat ćemo fakat napravit s moderatorima neki grupni foto session gdje ćemo se svi slikat sa stvarima koje smo kupili od love koja se zaradi preko PC Eksperta. Evo ja ću naprimjer doć s helikopterom budući da mi Lamborgini nije dovoljno eksluzivan (skuplja jadan prašinu u garaži). Horza je kupio jahtu budući da je super admin...on je ovako više morski tip. Čovjek je spomenuo da razmišlja o kupovini nosača aviona...nekog starijeg ruskog jer mu ove američke ne žele prodat.
Zakupite neki kvalitetan hosting,server,što god ali mi je već pun ****c foruma koji svaki dan ima problema,čekam dva dana da se otvori nekad,napišite ako treba neka donacija ali ovo je strašno....: suicide
ivan OS je offline  
Staro 28.01.2007., 07:40   #71
tigman
Banned
 
tigman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Republica Crikvenica
Postovi: 1,194
Smem ja nekaj reć ?

...ma tko mi brani !


Ote svi v rit..


Ak vam ne paše društvo menjajte birtiju !

PS. PCE ...do groba...! nu, nu ... ili Jelačića...

...usput...neću zamjeriti ako ovo bude obrisano...
tigman je offline  
Staro 28.01.2007., 09:29   #72
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Što drugo nego da se slažem sa kolegama...
Ako smatraš da je kvaliteta foruma opala, da netko spama, etc. vidi, ima jedan gubmić u obliku uskličnika kraj posta - Report post
Fenomenalno!!! Umjesto samo gunđati i dobivati napadaje nostalgije za tim, oh, predivnim vremenima možete čak i nešto poduzeti protiv toga!
I još jedna opcija, ako vam neki korisnik ide na živce, updejtajte ignore listu.
Najlakše je napraviti teatralan odlazak sa moralnim pitanjima 2b or n2b...
: nono :
Novci? huh...stanje na računu 0.00 HKN pisano - nula kuna, nula lipa. "Atha šerif", Fleksa i ostalo neću ni komentirati jer ovo je postalo absurdno.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline  
Staro 28.01.2007., 11:11   #73
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
slazem se s Fleksom i nickom kod nekih stvari...

ALI.

Zelio bih se ispricati sto sam zucno usao u raspravu i napisao nekoliko uvredljivih recenica....posebice zato jer postoji puno novih membera koji su dosli trazit pomoc i izuzetno se korektno ponsasali (kao Beroland npr.)

Zato jos jednom mi je zao sto sam neke korektne ljude nazvao generalno njubarama.

Postoje njubare na svakom forumu..i trebaju se sankcionirat..ali srecom ovdje su u manjini

uz malo volje i suradnje svih clanova ovaj forum moze funkcionirat...

btw dobio sam kul komentare u reputaciji za prethodne postove
__________________

Ph03n1x je offline  
Staro 28.01.2007., 11:14   #74
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Poštujem svačije mišljenje u vezi foruma i stvari oko njega pa bilo ono totalno suprotno od mog. Što se mene tiče, u tom i je poanta foruma, on-line zajednica i interneta samoga - mogućnost da svatko kaže što misli, sloboda izražavanja i svega što ide uz to. No, neki očigledno tu slobodu doživljavaju preolako te je koriste da vrijeđaju druge koji tu istu slobodu održavaju na životu (na račun svoh privatnog vremena) nudeći mjesta kao što je ovaj ili neki drugi foruma gdje svaki pojedinca ima pravo raditi i pisati što ga je volja, pridržavajući se nekih vrlo jednostavnih pravila i osnovnog bontona. Znam, za neke je i to problem ali to je već područje gdje su mamica i tatica zakazali pa se neću miješati.
Žalosno je vidjeti da si ljudi svoju mogućnost slobodnog izražavanja i ostalog što uz to ide doživljavaju na potpuno drugačiji način te imaju potrebu opravdavati se masama da ne žele više sudjelovati u tome otvaranjem ovakvih tema. Odlazim s foruma. Šteta što dragec nije otvorio temu "dolazim na forum".
No, ovu temu neću zatvarati dok ima ljudi koji žele nešto napisati na tu temu. Ispucajte se, recite što imate, idite ili ostanite - svaku drugu temu s naslovom odlazim s foruma odmah zatvaram, brišem itd...Nikoga ne sprječavamo da se registrira na forum pa tako nećemo ni sprječavati da ode.


I da, nemojte se samo pozivati na sentimentalnost rečenicama "ja sam član foruma već ne znam ni ja koliko", bla, bla, bla. Ja sam tu bio dok su neki još kenjali u pelene i cicali i stvarno ne vidim razloga truloj patetici te vas molim da se okanete toga.
tor je offline  
Staro 28.01.2007., 11:42   #75
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
dečki molim da se pazi na izražavanje jer odmah lockam : lol2 :
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Staro 28.01.2007., 11:50   #76
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Post

Vecina toga sto je napisao nick-o je tochno, a najvise volim gledat one koji kupuju 8800XTX XXX 7xxMB OMG-LOL graficke, preporucuju iste, smatragaju se velikim gaymerima, a nikad nisu vidili nekog klana ili iceg pametnog sto se toga tice osim da svaki dan mastrubiraju na to sto ostalima u kompu nepostoji velika daska za surfanje sa fancy cooler-om koji se vrti na 8000rpm, jer svi znamo da ako kojim slucajem imas XTX XXX 128MB ROFL-LOL graficku jednostavno 'nisi kul'

Takvi ljudi dolaze ovdje samo da bi se folirali, zavadili druge i skrenuli pozornost na sebe, jer ocito nemaju nista pametnijeg u zivotu nego kupovati hardver u vrijednostima od 3k do 10k kn kako bi im taj isti skupljao prashinu i iscekivao dolazak crysisa koji je po meni nista posebno. Pa 100 puta se moze kvalitetnije igrati i bez toga da vidis crva mirka kako se pari sa crvom anom na 100metara na 6-oj grani 3-ceg stabla u ljevoj sumi dok reloadas pistolj. Ja znam ljude koji su se zabavljali i ownali igrajuci na 25fps, u dx8 modu, lowest texturama i bez svih ostalih sranja, na kraju krajeva ja isto nekad kad trebam igrati war u day of defeatu namjerno sve stavim na low, iskljucim HDR i sve ostalo, jer mislim da zbog toga nekad ne uocim protivnika na vrijeme i da imam 2kile vise informacija na ekranu nego sto bi inace trebao, na kraju krajeva ja znam da obljizni 'zid' nije zid nego samo nakupina pixela.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline  
Staro 28.01.2007., 12:11   #77
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
ah pa to kaj ima sve vise i vise djede i debila je zbog uber superbrzog maxadsla i porasta internetske "svijesti". to se lagano rijesi banom
a ovo sa konfiguracijama...hm pa mislim da ima u stickyu neke slozene vec, ali sto je lose ako netko pita. ako ti smeta nemoj gledati u podforum konfiguracije i gotovo. zar je sad zabranjeno ako covjek pita bolje da pita da mu se slozi komp nego da kupi neku glupost hm...
__________________
Hrconja je offline  
Staro 28.01.2007., 12:21   #78
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
nicko sigurno se osjecas neizrecivo ***eno citajuci 3 strane topica koji si pokrenuo neutemeljenim 'argumentima'. a jos ***enije kad se sjetis da nisi napisao niti jedan reply svima koji te kvoutaju. ovakve stvari su spam i ovakve stvari stvaraju svadu i razdor medu forumasima. ovakve gluposti trose vrijeme ljudi koji su za to vrijeme mogli nauciti nesto. i ja sam prije na petstoti put ponovljeni topic svaki put napisao 'www.google.com'. ali sam onda shvatio da svaki put kada se i ponovi pitanje se napise i nesto novo pa se usput i nauci nesto novo.

sve u svemu cijeli ovaj topic je totalno besmislen jer se samo ljudi koji su si bili dobri pocinju svadat koliko vidim. nicko je otisao. boze moj. nije da nije imao pametnih stvari za reci. otisao si, ok. da ti stvarno nije stalo do foruma koji si toliko popljuvao, nebi ni pokazao svoje osjecaje. ali uopce ne sumnjam da to budes sa svojim toplim bratom bubekom.
mat je offline  
Staro 28.01.2007., 12:22   #79
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Mislim da ova tema ima smisla kao i lizalica s okusom penisa..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline  
Staro 28.01.2007., 12:26   #80
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Evo da i ja citiram nekoga
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Lololo...sad se još i BUG reklamira. Neš ti metode kako podići tiražu.
Kako li se samo nisam sam toga prije sjetio...

ajde napisi svoje misljenje o svemu ovome sarkazam ostavi po strani.


Citiraj:
Autor E.T. Pregled postova
A cime ovaj tvoj post doprinosi forumu?
et po meni ovaj post pridonosi forumu jer se u njemu pise cime su ljudi nezadovoljni, neka svatko ima svoje misljenje i u hrpi stvari mozda se izdvoje nekih par stvari koje smetaju vise usera.


Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Evo kod pokretanja ovakvih tema moderatori, a prije i admini, bi trebali reagirati i srezati to na početku jer će se inače ljudi kada se sretnu na ulici pomlatiti i izvrijeđati.
svi oni koji se pocnu vrijedjati zasluzuju ban bez ikakovog obrazlozenja. zasto? zato sto ako nemozes normalno raspravljati o nekoj banalnoj stvari kao npr situaciji na forumu imho nije ti ni mjesto na forumu.


Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Nedaj Boze. Da se zatvori tema sto bi se tek onda pricalo, "ne daju nam ni da govorimo".

.
slazem se sa ovime a i zasto bi zatvarali temu koliko se sjecam jos uvijek se na forumu moze iznesti svoje misljenje. naravno svako prepucavanje bi strmopizdio odavdje.


Citiraj:
Autor ivan OS Pregled postova
Zakupite neki kvalitetan hosting,server,što god ali mi je već pun ****c foruma koji svaki dan ima problema,čekam dva dana da se otvori nekad,napišite ako treba neka donacija ali ovo je strašno....: suicide
nema svrhe ja sam ovo tupio prije tjedan dana. Evo mene npr toliko frustria cinjenica da forum ima svaki dan problem da sam vise zivcan nego da mi netko salje 100pm dnevno koji je bolji amd ili intel.

toliko od mene .
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 28.01.2007., 12:53   #81
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
Realno se kvaliteta foruma, kao što su neki i rekli, dosta smanjila u zadnjih godinu/dvije. Ja to osjetim po tome što kad dođem sa posla imam osjetno manje zanimljivih threadova za pogledati..E sad to treba vidjeti koliko je posljedica puno većeg broja članova pa su se teme realno razvodnile, a koliko je stvarni pad kvalitete.
Puno starih članova se više ne pojavljuje previše: Sky, Rak, MisterM, Rendula, Bude, Paske, Lord Clockan, Masni, Pinsla, Vintage, Black Dragon, Catkiller i mnogi drugi čije sam postove čitao dok samo samo promatrao forum.
No mislim da je puno njih realno samo normalni odljev ljudi koji su dobili nove brige i interese u životu osim OC-a i sl. Makar priznajem da tu razinu entuzijazma i iskrenog zanimanja nevidim više previše na forumu, no ipak su to bila druga vremena, a ne sadašnja sveprisutnost hardvera i munjeviti napredak koji barem mene, ostavlja nezainteresiranim Godine valjda..

Puno se priča o Fleksu, potegnut je kao argument i primjer propadanja foruma, no kako su Atha i drugi rekli, promašili ste cilj. sjećam se starog Fleksa kad je tek došao na forum i ponašao se gore od svih "njubara" koji vam danas smetaju. Malo je znao, otvarao je threadove jedan za drugim, bio iznimno naporan. Tijekom vremena je evolvirao no onda se opet evolucijski srušio na nivo provokatora. Njegova bahaćenja po novim članovima i egoizam su IMHO neviđeni na ovom forumu tako da je njegovo spominjanje pucanj u prazno u bilo kojem kontekstu.

Samo vi nama dajte COD2 server unutar PCE foruma, najveća greška prošloga je bilo izdvajanje van. Držimo se unutar community-a i sve se bude sigurno dobro razvijalo dalje
__________________
..smartphone...
Lesa je offline  
Staro 28.01.2007., 15:21   #82
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Novi dan je-sad sam pažljivije pročitao nickov post.

Mislim, znam ja dobro na kaj on misli ali sam ostao neugodno iznenađen količinom laži i poluistina.

Očito mu je netko nasrao hrpu laži a on je to lijepo zakeljio na forum kao činjenice.

Mislim da bi nicko trebao isprintati na 200 gramskom papiru neke stvari koje je napisao u 50-ak komada, smotat u rolu i zabiti to u pakšu seronji koji mu je rekao da "Naravno da to moderatorima ne smeta, jer oni zarađuju...

Onaj tko mu je to rekao najvjerovatnije jako dobro zna kako stvari stoje ali očito nije imao muda sam valjati laži po forumu nego je to uvalio-njemu.


Pa onda "(hm, da, dobro ste pročitali, ako se netko sjeća tako se zvao jedan thread koji je proglašen nepodobnim i izbrisan)"

Koliko ja vidim thread je još uvjek tu

Razveselilo me je i glumljenje odvjetnika nekim forumašima.

RAK-u na primjer.

RAK je prestao biti aktivan zbog više stvari.
Obaveze, zasićenje poslom kojeg je radio godinama (mislim na forum), nemogućnost uvođenja reda na npr. probleme gdje se usere ne može krstiti da normalno definiraju problem i navedu konfu...(sad trenutni moderator isto pizdi zbog toga ali nedaj-bože da se uvede pravilo o obaveznom sigu ili da treba navesti cijelu konfu jer je to fucking diktatura)

A zadnje je bilo koliko se sjećam da sa foruma ide ili on ili Bubba.
I još dosta stvari...

Kaj se tiče bananja Bubbe (njemu isto kakti treba odvjetnik ) jednom ga je banao Horza i jednom ja.
I iskopao sam i mail kojim sam obavijestio team i PM njemu-tako da drugi put nicko može "citirati" kaj je bilo napisano...

Neću ni pričati da sam jednu noć dva-tri puta ubananio pokušaje Opterona da se prijavi pod drugim nickom...

Da ne bude zabune-poštujem ako netko veli da mu je pun racku foruma kakav je sad, da to ne liči više na ništa, ako misli da su moderatori seronje ili da se nekog gladi po jajcima na račun drugih.
Ili bilo koji razlog zbog kojeg odlazi.
To je ok.

Ali nije ok. natipkati brdo laži i forumašima koji ne prate baš sve navesti to kao-činjenice.

Pričali smo na threadu (thread koji je proglašen nepodobnim i izbrisan) kaj sve ne valja na forumu i sve to stoji.

Nije bed razgovarati o onom kaj neko misli da ne valja, nije u redu i slično.
Ali nije u redu ni lagati.

bdw-budući da je nicko na kavi sa forumašima i saznao "činjenicu" o zarađivanju moderatora bilo bi u redu da veli i od kud mu takvav info.

Ili će se možda dotični seronja i lažljiva ****a sam javiti pa prosvijetliti forumaše o toj "činjenici"
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 28.01.2007., 16:40   #83
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Samo jedna stvar - Nicko; ako si već otišao onda i odi. Log o zadnjoj aktivnosti pokazuje na današnji dan, a kako vidim ti si otišao: suicide

Niš, idem ja onda ove silne pare zapit i prokurvat, možda nešto i hardveraja kupim od zadnje plaće koja mi je legla. I još mi ostane da položim u banku. Za štednju, da se nađe.
Mislim, kako neke nije sramota ujutro se dignut iz kreveta. Svaka čast.
tor je offline  
Staro 28.01.2007., 17:22   #84
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Pa koliko se ja sjecam prije par godina, fleks kada je dosao tu na forum bio je glavni spammer i bio je najcesce opominjani clan od strane moderatora (zbog svoje "zrelosti" koliko se sjecam...). No onda sam cesce pratio forum pa je moguce da se covjek promjenio... ili ga toliko podizu u nebesa isti kao sto je i on.

Opcenito, nasrano je dosta gluposti u ovom threadu ali slazem se s time da forum nije kao sto je nekad bio.
ZMAJ je offline  
Staro 28.01.2007., 17:23   #85
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Samo jedna stvar - Nicko; ako si već otišao onda i odi. Log o zadnjoj aktivnosti pokazuje na današnji dan, a kako vidim ti si otišao: suicide
: roller : To, to, uzorak se ponavlja Tako je sa svakom epskom najavom odlaska. Btw, znam di se može dobro prokurvat, još ti ostane i za burek.
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 28.01.2007., 17:28   #86
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor Newbie Pro Pregled postova
: roller : To, to, uzorak se ponavlja Tako je sa svakom epskom najavom odlaska. Btw, znam di se može dobro prokurvat, još ti ostane i za burek.
Odlično, ja častim.

Citiraj:
Opcenito, nasrano je dosta gluposti u ovom threadu ali slazem se s time da forum nije kao sto je nekad bio.
Apsolutno se slažem. No, cijena masovnosti. Netko je gore napisao da je forum prije bio kvalitetniji jer nije svaka budala imala računalo, a oni koju su ga imali htjeli su nešto i naučiti a bogme i podijeliti ono što znaju s drugima. Danas kada svatko ima komp, realno je očekivati svakakva pitanja, ponavljanje tema itd. Kao da svi zaboravljaju kakvi su bili kada su počeli s ovim. Fleks prvi. On je onda bio sve ono po čemu danas pljuje, a o tome koliko je kvalitetan forumaš s dobrim i kvalitetnim postovima - jeh, vrajt.
tor je offline  
Staro 28.01.2007., 17:50   #87
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
da se mene pita (a mislim da ne) nicko nisi trebo otvarat thread, otiđi i nemoj više dolazit, jer svaki ovakav "raspravni" thread se svodi na istu tematiku i zatvara se.
jbga odlazis nisi ni prvi ni zadnji šta'š.
__________________
terminator je offline  
Staro 28.01.2007., 18:05   #88
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
isusa ti koja sapunica

dobro da i ja nisam dosao na tapetu...jerbo mozda ja zaradujem od donatora

nhf ali stvano mi je glupava rečenica u kojoj se navodi da modovi/admini zaraduju lovu od pc eksperta
Hamm je offline  
Staro 28.01.2007., 18:10   #89
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Šta se praviš glup? A sva ona provizija od donatora i reklama za PCE? Kao, radiš besplatno ha?
tor je offline  
Staro 28.01.2007., 18:27   #90
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Hamm, avatar ti pokazuje da nisi baš "gladan" tako da se od bankarenja, pogotovo onog za dobrotvorne ustanove da dobro živiti

Evo baš sam se prije neki dan vratija sa skijanja u Schlamingu, relativno sam nov kao moderator pa mi nisu dali dovoljno $$$ da odem u Aspen : roller :
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na