Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.10.2017., 23:21   #271
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Evo mene i u top 2k.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2017., 18:52   #272
Prinz_Von_Agram
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+

P.S. Nadam se da će barem netko od Vas sa foruma doći na Pubg forum i Ts da se zabavimo.

Lijepi pozdrav

-->
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Kada sam kupio igru pozvan sam na jedan PUBG hrvatski discord.
Nekoliko tjedana je sve izgledalo u redu, dok nisam primjetio da se starija grupa odvaja od novo pridošle grupe jer novi nisu bili dovoljno ¨statistički PRO¨ igrači.
Sjećam se jednog bosanca za kojeg je PUBG bio barem kada ga je on igrao pitanje života ili smrti.Taj se neprestano derao na ostatak grupe gdje se on nametao kao vođa.Igrajući preagresivno mješavinom tipa ¨bata-rambo¨sam protiv svih.Kada bi poginuo on nikada nije bio kriv, nego mi jer smo mi uvjek na krivom mjestu.Kada bi se svaki put odvojio o nas.

Bio je tu još jedan dječačić sa posebnim potrebama s histrioničnim poremećajem ličnosti.Samoprozvani pro igrač tada sa 70tak sati igre i kao oficir u na tom discordu imao je svoju grupu obožavatelja koji su ga glorificirali.Mi koji nismo trpili njegove histrionične ispade smo na kraju izbačeni sa discorda.

PUBG je samo nastavak CSGO balkanskog kurčenja statistikom i wanabe pro igračima koji noćnom predpubertetskom polucijom i kada (ne)odrastu sanjaju da će jednog dana obući onu majicu na kojoj je hrpa sponozora i da će sjediti na nekom svijetskom gamerskom eventu gdje će baš njih plaćati milijun dolara jer su PRO.PRO u čemu?
Ali to se neće dogoditi nikada.i tu nastaje frustracija.
Pozdrav ekipo, nastavno na post člana DonBon htio bih Vas obavijestiti da smo napravili PUBG-CROATIA forum na kojemu možete saznati sve nove informacije o PUBG-u. Forum je napravljen sa ciljem da se na jednom mjestu prikupi PUBG zajednica gdje se možete predstaviti, pisati svoje impresije o samoj igri, tražiti partnera za DUO ili SQUAD te sve što niste znali,a htjeli bi pitati. Nismo profesionalci, ali je zato uvijek sa nama zabavno. Ima nas svakakvih, početnika/rasturača, zaposlenih/nezaposlenih, srednjoškolaca/studenata... i uvijek gledamo da se svi zajedno zabavimo. Pošto nas je dosta oldschool napravili smo i Teamspeak server pa eto pozivam sve koji su zainteresirani i koji nas žele upoznati da nam se pridruže.

Za sva pitanja uvijek mi se možete obratiti na steamu ili na Ts-u (nick Prinz_Von_Agram) pa me slobodno bez straha kontaktirajte. Ne grizem iako volim papati.

Forum: https://pubg.com.hr/
Teamspeak: server address---> ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+


P.S. Nadam se da će barem netko od Vas sa foruma doći na Pubg forum i Ts da se zabavimo.

Lijepi pozdrav


Zadnje izmijenjeno od: Prinz_Von_Agram. 27.10.2017. u 18:58.
Prinz_Von_Agram je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2017., 03:05   #273
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+

P.S. Nadam se da će barem netko od Vas sa foruma doći na Pubg forum i Ts da se zabavimo.

Lijepi pozdrav

Koliko ti mislis da ljudi na ovom forumu imaju godina da ides prodavat ovakve price? Price o inkluzivnosti svih i svakvih..
Samo daj info i to je to, ljudi ce sami doci ako im se igra.
-->
Citiraj:
Autor Prinz_Von_Agram Pregled postova
Pozdrav ekipo, nastavno na post člana DonBon htio bih Vas obavijestiti da smo napravili PUBG-CROATIA forum na kojemu možete saznati sve nove informacije o PUBG-u. Forum je napravljen sa ciljem da se na jednom mjestu prikupi PUBG zajednica gdje se možete predstaviti, pisati svoje impresije o samoj igri, tražiti partnera za DUO ili SQUAD te sve što niste znali,a htjeli bi pitati. Nismo profesionalci, ali je zato uvijek sa nama zabavno. Ima nas svakakvih, početnika/rasturača, zaposlenih/nezaposlenih, srednjoškolaca/studenata... i uvijek gledamo da se svi zajedno zabavimo. Pošto nas je dosta oldschool napravili smo i Teamspeak server pa eto pozivam sve koji su zainteresirani i koji nas žele upoznati da nam se pridruže.

Za sva pitanja uvijek mi se možete obratiti na steamu ili na Ts-u (nick Prinz_Von_Agram) pa me slobodno bez straha kontaktirajte. Ne grizem iako volim papati.

Forum: https://pubg.com.hr/
Teamspeak: server address---> ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+


P.S. Nadam se da će barem netko od Vas sa foruma doći na Pubg forum i Ts da se zabavimo.

Lijepi pozdrav

Koliko ti mislis da ljudi na ovom forumu imaju godina da ides prodavat ovakve price? Price o inkluzivnosti svih i svakvih..
Samo daj info i to je to, ljudi ce sami doci ako im se igra.
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2017., 13:46   #274
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Mene vise zanima zasto ste jos na Teamspeaku, a ne Discordu?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2017., 15:03   #275
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+
Ovaj klan PUBG CROATIA nema nikakve veze sa klanom istog imena o kojem sam (op)pisao kao toksičnog.
.....................................................................................

U PUBG CROATIA klanu ima i stranaca tako da je poželjno znati i engleski jezik.Ako budete htijeli igrati sa Estoncem ili Švicarcem i drugim strancima.
Koliko sam primjetio starija je ekipa.Atmosfera je zdrava, dok stranci daju tu jednu zdravu granicu među nama domaćima da se međusobno ne pokefamo.
Ovako barem stalno glumimo neku finoću.
-->
Citiraj:
Autor Prinz_Von_Agram Pregled postova
Pozdrav ekipo, nastavno na post člana DonBon htio bih Vas obavijestiti da smo napravili PUBG-CROATIA forum

Forum: https://pubg.com.hr/
Teamspeak: server address---> ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+
Ovaj klan PUBG CROATIA nema nikakve veze sa klanom istog imena o kojem sam (op)pisao kao toksičnog.
.....................................................................................

U PUBG CROATIA klanu ima i stranaca tako da je poželjno znati i engleski jezik.Ako budete htijeli igrati sa Estoncem ili Švicarcem i drugim strancima.
Koliko sam primjetio starija je ekipa.Atmosfera je zdrava, dok stranci daju tu jednu zdravu granicu među nama domaćima da se međusobno ne pokefamo.
Ovako barem stalno glumimo neku finoću.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2017., 18:32   #276
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Za čitanje foruma treba registracija ili sam jako pijan.

Mislim, ono, NE!
__________________
People, have some bananas!
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2017., 20:24   #277
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
jel mogu ja na svom kompiću igrat, netreba mi ništa high takve igre su stvorene za low
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2017., 21:09   #278
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
@mamutarka, radit ce na tvom kompu to i na medium...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2017., 21:19   #279
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
e sad da ne čitam 10 stranica, dal da ja ovo kupim i probam ili ne

pitanje je glupo ko kurac znam

casual sam igrač, na kompu nemam niš instalirano već dugo, al kad je ovakva fama oko ovog, reko aj da možda i mali mujo proba
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2017., 22:30   #280
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Kupi!

Isto sam ja razmisljao i fora je igra. Ima bugova, al ne krucijalnih.
Treba imat dobre slusalice i zvucnu jer se moras oslanjat na zvuk jako puno.

EDIT:
Probaj prvo Fortnite, besplatna je. Imaju isti mod cisto da vidis dal ti pase takav nacin igranja.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2017., 22:32   #281
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
a zaš na steamu kad gledam one neke recenzije puno je više negativnih, onaj chart pokazuje tako
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 00:23   #282
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Mene vise zanima zasto ste jos na Teamspeaku, a ne Discordu?
Zato jer je kvaliteta zvuka a i samo sucelje te kontrola i mogucnosti istog neusporedivo losije. Probali par puta nakraju opet uzeli na g dana 25 slotova TS.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
jel mogu ja na svom kompiću igrat, netreba mi ništa high takve igre su stvorene za low
Na low ces se nazalost jedino i naigrati. Ja sa svojim kompom uredno gledam 40-50 fpsa. Gofno neoptimizirano. a pazi low detalje : https://www.facebook.com/PUBGELIP/vi...6861014702217/ , na low - nema ih.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a zaš na steamu kad gledam one neke recenzije puno je više negativnih, onaj chart pokazuje tako
Procitaj par zadnjih strana pa ce ti bit jasno.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 00:53   #283
Bobalo
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Cro
Postovi: 12
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
e sad da ne čitam 10 stranica, dal da ja ovo kupim i probam ili ne

pitanje je glupo ko kurac znam

casual sam igrač, na kompu nemam niš instalirano već dugo, al kad je ovakva fama oko ovog, reko aj da možda i mali mujo proba
Prije kupovine obavezno baci oko na ovaj link https://pubg.com.hr/threads/kako-kup...ola-cijene.20/
Možda te lakše nagovori na kupovinu
Bobalo je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 08:22   #284
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja kažem već deseti puta. Igra je zarazna do bola. Da li je najbolja? Nije. Da li je najoptimiziranija? Ni blizu. Da li je jedna od onih igara gdje ti srce kuca ako si u zadnjih 3-4? Definitivno je. Igra je super zarazna, zanimljiva, avanturistička, i napeta do zadnje sekunde. Mene drži već 60 sati. Odigram jedan meč, meč završi već idem sljedeći, nemam potrebe za odmorom, nit se živciram, niti me briga koji sam na listi niti ništa slično.

Što se tiče slušalica i zvuka, za sada je nevažno, jer je zvuk užasno loš, čak i uz neke high end surround slušalice je koji puta teško razaznati odakle dolazi pucanj.

Svakome bi preporučio da kupi, igra je zaraza, samo se nadam da će izači iz early-a, jer bugova ima. Ništa takvoga da se ne može igrati, ali ih ima. Optimizacija i zvuk da se riješi, ova igra bi bila puuuuno bolja.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2017., 12:43   #285
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Evo jučer prvi put odigrao par partija na Fps serveru( nisam ni znao da postoji ) i mogu reći da mi je bolje išlo. Bio sam bolji u dvobojima i od sada ću samo to igrati

Što se tiče zvuka, negdje sam pročitao da se zvuk stavi na stereo dok se ne riješe neke stvari. Probao sam i čini se bolje.

Zadnje izmijenjeno od: dekky. 30.10.2017. u 12:54.
dekky je offline   Reply With Quote