Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2013., 09:48   #4681
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 396
Pitanje, ako je netko imao sličan problem (makar po meni je odgovor jasan, al reko da pitam).
Dakle, kupio Canyon slušalice, i lijeva ima 30-50 % (ovisi o vrsti glazbe) slabiji zvuk. Jel to spada pod normalne stvari za garanciju?

Edit: Tak sam i mislio, zahvaljujem
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated

Zadnje izmijenjeno od: Thorax. 12.01.2013. u 15:51.
Thorax je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2013., 13:55   #4682
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Naravno da da. Nosi to na garanciju.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 15:10   #4683
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Samo jedna napomena vezana uz Protis.
Dakle u utorak 22. siječnja u toku popodneva, zovem ja tamo i pitam ih za određenu komponentu i ako je uplatim kad mi je najranije! mogu poslati..jer sam vidio da piše da im je rok slanja od 2-3 dana. Kažu danas ne mogu ali sutra odmah, rekoh super - otišao i uplatio istu odmah. Mislio sam im poslati i sken uplate na taj njihov mail,za da se to ubrza..ali nije bilo potrebe jer mi je kroz neznatno vremena stigao njihov pretpostavljam automatizirani odgovor, da je uplata zaprimljena, i da ću dobiti obavijest s brojem paketa kad je Overseas preuzme.
I tako cijelu srijedu ništa od tog mail-a, a nisam o njemu niti razmišljao jer je čovjek rekao odmah sutra jer sam napomenuo da mi treba, upućen je da sam odmah uplatio itd... i u četvrtak isto ništa, skoro pa podne i sad zovem ja Protis, oni kažu nisu poslali ali danas to ide jer je spremljeno i on gleda u to. Rekoh dobro..eto treba mi do subote obavezno,ali doći će u petak kad pošalju i to je to. Namjerno sam zvao prijepodne jer im ovi iz Oversesa preuzimaju robu u podne ili malo iza.
I tako u petak opet ništa..i opet zovem oko 11h da di je taj paket odnosno moja komponenta, rekoh nisam dobio nikakav mail i naravno nisam dobio paket..i onda mi tip kaže da gleda sad u to i da danas svakako šalju. Na to sam mu rekao da su neodgovorni te da mi je to isto jučer rekao on ili neki njegov kolega! I ništa..čekaj sad i gotovo.
Naravno meni je komponenta danas bila neophodna i naravno da sam je sad prijepodne morao uzeti tu u Rijeci. I šta sad kad mi dođe ova iz Protisa da im vraćam to i njakam se s povratom novca ili neznam šta..za 300 kusur kuna..
Ma mislim, pare koje jesu da jesu - nije za baciti ; a da oni jedan mali ali minimalni paket nisu mogli poslati sutradan....a nisu dobavljali komponentu ni ništa jer dok sam zvao u utorak još su mi rekli da je imaju na stanju i naravno - DA ON SAD GLEDA U NJU...
Pa i da je nisu imali i da laže,pa zato da nije poslano odmah..ali to nema logike a i opet - onda su lagali...ali imaju komponentu na stanju, uplatim odmah i sve super i onda je šalju kroz 3 dana..i još naravno neće doći prije ponedjeljka jer je jučer poslana i ja danas opet morao kupiti drugu memoriju i potrošiti pare.
U najmanju ruku krajnje neodgovorno, da ne kažem bezobrazno od firme PROTIS d.o.o. i njenih djelatnika...i šta meni znači jučer isprika na mail zbog kašnjenja i to što je njima bila gužva - svakom se može desiti,ali ne ista stvar na istom kupcu kroz dva-tri dana zaredom ; ako neznaju raditi svoj posao neka nađu nekoga tko zna..i meni je gužva i frka kao i svima drugima u današnje vrijeme - tko ima vremena čekati nekoga dok se vucara a da bi obavio kvalitetno i pravovremeno svoje poslovanje...
Hvala vam PROTIS. d.o.o
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 17:03   #4684
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor Ozy Pregled postova
Samo jedna napomena vezana uz Protis.
Dakle u utorak 22. siječnja u toku popodneva, zovem ja tamo i pitam ih za određenu komponentu i ako je uplatim kad mi je najranije! mogu poslati..jer sam vidio da piše da im je rok slanja od 2-3 dana. Kažu danas ne mogu ali sutra odmah, rekoh super - otišao i uplatio istu odmah. Mislio sam im poslati i sken uplate na taj njihov mail,za da se to ubrza..ali nije bilo potrebe jer mi je kroz neznatno vremena stigao njihov pretpostavljam automatizirani odgovor, da je uplata zaprimljena, i da ću dobiti obavijest s brojem paketa kad je Overseas preuzme.
I tako cijelu srijedu ništa od tog mail-a, a nisam o njemu niti razmišljao jer je čovjek rekao odmah sutra jer sam napomenuo da mi treba, upućen je da sam odmah uplatio itd... i u četvrtak isto ništa, skoro pa podne i sad zovem ja Protis, oni kažu nisu poslali ali danas to ide jer je spremljeno i on gleda u to. Rekoh dobro..eto treba mi do subote obavezno,ali doći će u petak kad pošalju i to je to. Namjerno sam zvao prijepodne jer im ovi iz Oversesa preuzimaju robu u podne ili malo iza.
I tako u petak opet ništa..i opet zovem oko 11h da di je taj paket odnosno moja komponenta, rekoh nisam dobio nikakav mail i naravno nisam dobio paket..i onda mi tip kaže da gleda sad u to i da danas svakako šalju. Na to sam mu rekao da su neodgovorni te da mi je to isto jučer rekao on ili neki njegov kolega! I ništa..čekaj sad i gotovo.
Naravno meni je komponenta danas bila neophodna i naravno da sam je sad prijepodne morao uzeti tu u Rijeci. I šta sad kad mi dođe ova iz Protisa da im vraćam to i njakam se s povratom novca ili neznam šta..za 300 kusur kuna..
Ma mislim, pare koje jesu da jesu - nije za baciti ; a da oni jedan mali ali minimalni paket nisu mogli poslati sutradan....a nisu dobavljali komponentu ni ništa jer dok sam zvao u utorak još su mi rekli da je imaju na stanju i naravno - DA ON SAD GLEDA U NJU...
Pa i da je nisu imali i da laže,pa zato da nije poslano odmah..ali to nema logike a i opet - onda su lagali...ali imaju komponentu na stanju, uplatim odmah i sve super i onda je šalju kroz 3 dana..i još naravno neće doći prije ponedjeljka jer je jučer poslana i ja danas opet morao kupiti drugu memoriju i potrošiti pare.
U najmanju ruku krajnje neodgovorno, da ne kažem bezobrazno od firme PROTIS d.o.o. i njenih djelatnika...i šta meni znači jučer isprika na mail zbog kašnjenja i to što je njima bila gužva - svakom se može desiti,ali ne ista stvar na istom kupcu kroz dva-tri dana zaredom ; ako neznaju raditi svoj posao neka nađu nekoga tko zna..i meni je gužva i frka kao i svima drugima u današnje vrijeme - tko ima vremena čekati nekoga dok se vucara a da bi obavio kvalitetno i pravovremeno svoje poslovanje...
Hvala vam PROTIS. d.o.o
vrati bez otvaranja i trazi povrat love.
napravi raskid ugovora i posalji ga odvojeno postom preporuceno. do 30 dana te imaju pravo zakonski razvlacit za povrat.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 12:48   #4685
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Riknula mi je tipkovnica Razer BlackWidow i servis je izdao potvrdu za zamjenu. Samo što točno tog modela više nema u prodaji. Zanima me je li realno očekivat da mi ponude model 2013, koji košta cca 200 kuna više. Odnosno, imam li pravo to tražit jer jedino ta tipkovnica u njihovoj ponudi odgovara specifikacijama (glavna stvar plavi Cherry switch)?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 13:24   #4686
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Realno bi bilo da nadoplatiš tih 200 kn.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2013., 14:14   #4687
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ok, to mi je donekle i logično. Ali u tom bi slučaju rađe pare nazad jer mi se ne daje 200 kuna za par kozmetičkih promjena
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 01:44   #4688
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
onda ćeš točno tako to obrazložiti, zatražiti i dobiti pare nazad. Dobio bi ih i bez obrazloženja, ali eto...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 17:46   #4689
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Pozdrav.
Imam pitanje, vezano uz garanciju.
Prije skoro 3 godine sam kupio Corsair hydro h50 hlađenje. Nisu mi ovjerili garanciju, imam je i dalje praznu (znam da sam trebao to tada riješiti, ali...).
Jedino sto sam dobio je račun na kojem već imaju standardno navedena trajanja garancija za sve proizvode. I u tome standardnom piše sljedeće:
Jamstvo na scsi hdd i corsair - 60 mjeseci.
Da li imam osnovu tražiti da mi uvaže da je garancija 60 mjeseci ili da se ne zamaram s tim. Sve druge trgovine navode garanciju od 24 mjeseca.
Mislio sam ga možda prodavati, ali bez garancije vjerovatno ne bih dobio vise od 200-250 kn, pa ga onda radije dam prijatelju za pizzu i pivo.
Iako ni s garancijom vjerovatno ne bih dobio vise...
Uglavnom, hvala unaprijed.
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 18:20