Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2007., 22:41   #91
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor msvrtan Pregled postova
Iskon je u vlasnistvu t-coma. Iskon ima resseler paket koji koristi tcomovu mrezu ali ima i svoju infrastrukturu koja nema nikakve veze s Tcomom. Npr Amis i optima imaju i reseliing i svoju infrastrukturu kao i iskon.
Vidi crveno. Nemoze Iskon imat nista svoje jer je vlasnistvo t-coma.Kad ga je t-com kupio preuzeo je vlasnistvo nad cijelom firmom i svim sto posjeduju tak da ti to nebi islo zajedno.

Citiraj:
Autor msvrtan Pregled postova
zasto je razlika u cijeni iako je isti vlasnik? pa tcom pokriva cijelu drzavu i imaju bolesno puno korisnika koji nemaju drugu opciju pa im ovi drze visoke cijene. tamo gdje su morali pustiti konkurenciju pustili su i iskon koji ide na jeftinije cijene. jer kad bi tcom spustio cijene na tim centralama gdje je konkurencija morali bi i svima. a ako na tim centralama ne spuste nekako cijene svi ce otici u konkurenciju ..
Opa odlicno. Sad kuzim.
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 23:29   #92
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,531
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Iskon je firma na papiru. -_- Sve ide preko T-coma. Molim te mi objasni sto si htio reci svojim postom?
Znaci tih 200 ljudi koja tamo rade su bezveze tamo? Iako je t-com kupio iskon, iskon je nastavio raditi sto je prije radio, nije se mergao u t-com.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2007., 23:42   #93
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
Znaci tih 200 ljudi koja tamo rade su bezveze tamo? Iako je t-com kupio iskon, iskon je nastavio raditi sto je prije radio, nije se mergao u t-com.
Gle vlasnik Iskona je T-com. Sav kapital sva pokretnina i nekretnina je u vlasnistvu T-coma. Iskonovo ime je zadrzano kao BRAND. T-com moze kupit 50 garaza svaku nazvat nekim imenom i pod tim brandom nudit telefon i adsl. -_-
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 23:56   #94
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Vidi crveno. Nemoze Iskon imat nista svoje jer je vlasnistvo t-coma.Kad ga je t-com kupio preuzeo je vlasnistvo nad cijelom firmom i svim sto posjeduju tak da ti to nebi islo zajedno.
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 01:18   #95
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Gle vlasnik Iskona je T-com. Sav kapital sva pokretnina i nekretnina je u vlasnistvu T-coma. Iskonovo ime je zadrzano kao BRAND. T-com moze kupit 50 garaza svaku nazvat nekim imenom i pod tim brandom nudit telefon i adsl. -_-
Gle,nije to tako jednostavno.Iskon nije pripojen tekomu kad je kupljen,već je ostavljen relativno 'samostalan' da se 'bori s konkurencijom'. Ima lakši pristup centralama,tekom ga ne za***aje u vezi infrastrukture,,al to nije tekom. To je tekomova tvrtka kćer ili kako se to već zove. Koja ima drukčiju ponudu. Isto kao što Kaufland i Lidl imaju istog vlasnika al nisu ista firma. Imaju drugačiju ponudu i opslužuju svaki svoj dio tržišta. Dvije firme,jedan vlasnik nije isto kao jedna firma. Rekognaiz.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w

Zadnje izmijenjeno od: crniskot. 18.05.2007. u 02:21.
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 01:48   #96
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
ok, krivo sam se izrazio... znam da je iskon t-comov bla bla, al netko je napisao u stilu "t-com je povecao te brzine", a ja sam rekao sto nisu onda i nama, no dobro. Vidim neke logike u gornjem postu od crniskot.

Srecom pa mi iskon duo nije dostupan, iako zivim u vjerujem najvecem kvartu osijeka.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 03:51   #97
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,531
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Gle vlasnik Iskona je T-com. Sav kapital sva pokretnina i nekretnina je u vlasnistvu T-coma. Iskonovo ime je zadrzano kao BRAND. T-com moze kupit 50 garaza svaku nazvat nekim imenom i pod tim brandom nudit telefon i adsl. -_-
Tebi ocegledno nije jasno da je ono sto je T-com napravio u iskonu to da je postavio svoj nadzorni odbor kojem odgovara ista uprava koja je bila i prije nego sto je iskon kupljen samo sto je odgovarala drugom vlasniku. I ne shvacas (ili ne zelis shvatiti iz nekog razloga) da usluge koje se nude nedu preko istih DSLAM-ova, switcheva, routera ili iste optike.

Ocigledno ljudima na ovom brdovitom balkanu nije jasno da se firma moze kupiti a da ju se ne unisti...
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 09:40   #98
fios151
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: os
Postovi: 31
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova

Ocigledno ljudima na ovom brdovitom balkanu nije jasno da se firma moze kupiti a da ju se ne unisti...
u trenutku kada (ako) uspiju unistit konkurenciju mogu ugasit i iskon. ne kazem da ce tako bit ali u svijetu se to uredno događa
fios151 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 09:42   #99
fios151
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: os
Postovi: 31
bolje bi bilo da ocdje raspravljamo sta je za nas kao korisnike jeftinije a kvalitetnije
fios151 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 11:13   #100
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,531
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Omg nemam ja sto shvatit ili ne shvatit. Kad je Iskon kupljen sva mreza koju je Iskon imo sav kapital sve je to postalo TUDJE (Deutsche Telekom) vlasnistvo kako nerazumjes to. Deutsche Telekom samo koristi brand Iskon za pruzanje iste usluge. Iskon je u 100% vlasnistvu i oni nisu nikakva konkurencija T-comu jer svi novci idu T-comu. Druga stvar je to sto T-com zeli da ti mislis da je Iskon neovisan a ti to pusis. Kolko ja kuzim tebe to izgleda ovako nekeko.... T-com je kupio Iskon i reko "Super mi smo ih sad kupili ali neka oni rade po svome rade novu mrezu imaju svoj kapital mi nemamo nista s njima." -_- Svrha kupovine je bilo koja? Valjda im je bilo dosadno po tvome pa eto da trose novce na nesto.Sva mreza koju je Iskon imao je pripojena T-comvoj mrezi i radi toga sam ja napiso "kakvo je to fiktivno prespajanje telefona s T-coma na Iskon". Btw Iskon je bio unisten cim je bio kupljen cim je ostao bez svoga vlasnika. Nemora se BRAND ugasiti da bi se nesto unistilo. Malo se informiraj kako radi Business svijet i kako i zasto se kupuje druge firme.
Da, iskon je u T-comovom vlasnistvu i da, iskon je kupljen da ljudi prelaze na iskon a ne na druge operatere ali NE, ISKONOVA MREZA NIJE PRIPOJENA T-COMOVOJ. Dopusti da imam malo vise informacija o tome nego ti koji lupas bezveze. EOD.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2007., 11:28   #101
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
UGLAVNOM....

stigao jučer duo
ja *prezadovoljan*
sve radi ok, mislim na net. osim mog komp koji je sad u sejf modu, demit
upravo slažem na cimerovom laptopu pristup wirelessu i to je to
povećao sam danas brzinu na sljedeću i iduće će mejsec biti 3mbit
telefon je ok

ponavljam, ja *prezadovoljan*
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 11:33   #102
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Omg nemam ja sto shvatit ili ne shvatit. Kad je Iskon kupljen sva mreza koju je Iskon imo sav kapital sve je to postalo TUDJE (Deutsche Telekom) vlasnistvo kako nerazumjes to.
A prije je bilo naše,zajedničko vlasništvo?
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 14:02   #103
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Posalji im neki dopis da uvide svoju gresku i da ne izracunavaju svoju dobit na temelju svega sto prodaju u i potrose u svim firmama koje posjeduju. -_-
Ni ne računaju je tako.Volkswagen ne računa svoju dobit ni svoju imovinu sa seatovom i škodinom imovinom i dobiti. Volsvagen grupa to radi. A VAG ne odlučuje kako će izgledati novi golf ni koju će dodatnu opremu imati. To radi Volksvagen. Sam vokswagen gleda kolio je zaradio sa prodanim golfovima i pasatima i koliko je potrošio da proizvede te golfove i pasate. Razlika---dobit volksvagena. Ne uračunava prodane octavie u svoj skor,to radi škoda. Međusobno si konkuriraju, jer da je VAGu bitan samo volksvagen,nebi bilo octavie,leona i suberba da konkuriraju golfu i pasatu i otimaju im kupce.

Pročitaj nešto o toj problematici,preporučam ' Počela ekonomije' pa možda prestaneš pisati gluposti.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 14:18   #104
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Da imas pravo moja greska Volksvagen grupa to radi ne sam Volkswagen. To jos uvijek ne mijenja cinjenicu da SU ONI VLASNICI svih tih firmi i oni rade sta oce s njima. I to ne mijenja cinjenicu da u SVE te aute idu dijelovi od Volkswagena i da kostaju manje samo radi BRANDA niceg vise. -_-
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 15:18   #105
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Gle decko ocito nemas pojma o cemu pises jer da znas nebi piso ovake gluposti.
gle dečko, ima the_ghost itekako pojma o čemu piše...
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 15:35   #106
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
I to ne mijenja cinjenicu da u SVE te aute idu dijelovi od Volkswagena i da kostaju manje samo radi BRANDA niceg vise. -_-
Opet gluposti.Idu neki dijelovi u neke aute,većinu rade sami,inače nitko ne bi kupovao volkswagene. Koštaju manje zato što se razlikuju kvalitetom izrade,perfomansama,luksuzom ....i tek nakraju,najmanje bitno,BRANDOM.
Mercator uzme zlatorog,promijeni mu ambalažu i zlatorog postane 'mercator pivo' ili kako već. Ista piva,druga marka. Košta manje jer nije BRAND zlatorog već neki jeftinjak. Škoda ne uzme Golfa,promijeni mu izgled i nakelji Octavia na gepek.

Problematika ti je to ,trebao bi je malo bolje poznavat prije nego kreneš koristiti riječ poput BRAND u razgovoru.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 15:40   #107
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
To što Iskonova mreža fizički nije pripojena T-comu je ovdje najmanji problem. Štoviše, i bolje im je ovako. T-com je globalni brand i preveliki igrač da bi mu Iskon boznakaj značio u ukupno udjelu. Služi im kao testni poligon i za zayebavanje konkurencije, bez da "prljaju" vlastiti brand. S obzirom na nejakost regulacijskih tijela, kao i monopol koji zapravo imaju, vjerujem da im ne bi bio problem s Iskonom ući i u dumping (bilo cijenama, bilo vrstom usluge)

10Mbit? Što bi Kazo rekao, budimo realni...
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 16:40   #108
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Koristi multiquote i edit, i ne ostavljaj tri svoja posta zaredom.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 16:57   #109
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Lol pitaj bilo koga ko se razumije u aute pa ces vidjet da ti idu isti motori u sve aute. Kad razviju novu masinu nova masina ide u novog Golfa stara u Skodu ili Seata nije bitno.
Znači,motor je auto? Podvozje,suspenzija,getriba,aerodinamika......nevažne gluposti.

You win,neda mi se,mogli bi do prekosutra.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 17:02   #110
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Znači,motor je auto? Podvozje,suspenzija,getriba,aerodinamika......nevažne gluposti.

You win,neda mi se,mogli bi do prekosutra.
Motor je bio samo primjer.
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 17:03   #111
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Super za njega ali ti svojim postom ne doprinosis nicemu jedino ako nisi njegov odvjetnik.
Zašto bih morao ponavljati ono što je već izrečeno? tvoj je problem što ti očito neke stvari ne shvaćaš...
Citiraj:
Autor Nakitu Pregled postova
Stick to the topic.
ma stvarno? a topic je možda Volkswagen?
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 17:14   #112
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Decki, mir.... ovo se vise nemoze ni gledat a kamoli citat...

1. Tema nije vlasnicka struktura Iskona, T-com-ova ulaganja i akvizicije u regiji, sirenje neznanja o ekonomskim pojmovima i sl.... Tema je ISKON duo, sto on donosi, dali se isplati s obzirom na konkurenciju, kome je dostupan, iskustva korisnika, i sl. ... zato drzite se toga... (to se prvenstveno odnosi na tebe Nakitu)

2. Molim koristiti edit post i multi quote a ne spamati bezveze

3. Molim uvazenog moderatora, cijenjenog kolegu Vadera da vrati prvotni sjaj ovoj dretvi
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 17:33   #113
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Tema čista ko suza, sad. Na natruhe glupe rasprave, lock.

@Nakitu
Ohladi se, čemu tako napadački stav?


Što se tiče Iskona: ET je sve rekao.
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 18:04   #114
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,962
Da li netko vec surfa po povecanim brzinama? Ja imam 1 MBit i rekoshe gospoda na telefonu maloprije da na kor. stranicama promijenim brzinu i da ce nova brzina biti aktivna tokom lipnja. WTF?
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 18:14   #115
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Da li netko vec surfa po povecanim brzinama? Ja imam 1 MBit i rekoshe gospoda na telefonu maloprije da na kor. stranicama promijenim brzinu i da ce nova brzina biti aktivna tokom lipnja. WTF?
ja dobio ovo:
"Obavijest o Iskon.DUO brzinama:
Nove Iskon.DUO brzine postojećim korisnicima će biti automatski aktivirane tijekom mjeseca lipnja, stoga nije potrebno slati zahtjev za promjenom brzine.

Korisnicima opcije prema ostvarenom prometu, neovisno o tome koju brzinu koriste sada, bit će aktivirana najveća moguća brzina do maksimalno 10 Mbps, a ovisno o mogućnostima linije. Mjesečna naknada za brzinu do 10 Mbps iznosi 99 kn.

Korisnicima Flat rate opcije brzine će biti povećane na sljedeći način:
768 Kbps na 1 Mbps uz mjesečnu naknadu 150 kn;
1 i 2 Mbps na 3 Mbps uz mjesečnu naknadu 200 kn;
3 Mbps na 5 Mbps uz mjesečnu naknadu 300 kn."
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 18:30   #116
Cr00k
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 28
Očito je ok internet veza ali mene više muči telefon.Koliko je ovaj tel u Iskonovom paketu lošiji od standardnog T Com telefona?
Cr00k je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 18:48   #117
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
Tema čista ko suza, sad. Na natruhe glupe rasprave, lock.

@Nakitu
Ohladi se, čemu tako napadački stav?


Što se tiče Iskona: ET je sve rekao.
Bah to je dio moga sarma. Sad ste ublil topic... a bio je tako popularan.
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 23:54   #118
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Da li netko vec surfa po povecanim brzinama? Ja imam 1 MBit i rekoshe gospoda na telefonu maloprije da na kor. stranicama promijenim brzinu i da ce nova brzina biti aktivna tokom lipnja. WTF?
eto, umjesto 768 (najslabiej brzine, koja bi trebala postat 1mbit), ja ne znam koju brzinu imam

grabit kaže 193kB, a utorrent 28kB, ukupno 220kB
danas ujutro sam preko neta zatražio opciju za povećanje na "drugu" brzinu, 2mbit, koji će uskoro postati 3mbit i to samo za 200kn, ovo je predobro! stvarno mi je žao da iskon duo može bit na tako malo lokacija
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 23:56   #119
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor Cr00k Pregled postova
Očito je ok internet veza ali mene više muči telefon.Koliko je ovaj tel u Iskonovom paketu lošiji od standardnog T Com telefona?
koliko sam uspio telefonirati, a nisam puno, veza je bila dobra, ma ak bolje razmislim, mnogo dobra
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 01:16   #120
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor Mailman Pregled postova
gle dečko, ima the_ghost itekako pojma o čemu piše...
nebih se bas slozio


inace vidim da je prije pisalo uz pakete

"a nakon ostvarenih 13 GB surfajte neograničeno uz uvijek isti trošak " (tako kaze google cache)

a sada pise

"uz vrtoglavo brzi ADSL do 10 Mbps i povoljnije telefoniranje za samo"

...

tako da bi bilo dobro opomenuti one koji imaju pakete a nekada su znali odluciti u iskonu napraviti si flat na tu fintu da to ne rade vise...osim ako to i dalje nije ostalo (u sto ne vjerujem jer bi bilo jeftinije od 5mbitnog flata a kamo li 10mbitnog)

ali svejedno skidam kapu iskonu za ovo s paketima na 10Mbps..
msvrtan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na