Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2006., 20:53   #1
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Arrow Garancije, povrat novca, zamjena robe...

Vidim da puno ljudi pita o temi iz naslova pa sam odlucio sazeti ono sto sam procitao iz zakona i osobnog iskustva/znanja.

Radi se o racunalnim komponentama.

Komponenta se kupcu pokvari. Odnese ju na servis, i nakon sto se ustanovi da je pokvarena pojavljuju se slijedece opcije koju odabire kupac(samo jedna od tih je moguca solucija):

1) Komponenta je POPRAVLJENA. Dakle, ista komponenta koja je donesena neispravna je popravljena i radi. Zakon kaze da se garantni rok produljuje za vrijeme provedeno na servisu. Trgovac se toga pridrzava.

2) Komponenta je ZAMIJENJENA (novom). Zakon kaze da garantni rok krece ispocetka, od trenutka kada je roba podignuta sa servisa, onoliko vremena koliko je imala i originalna komponenta. Trgovac se toga NE pridrzava, vec se garantni rok produljuje kao i u prvom slucaju, za vrijeme provedeno na servisu.

3) Komponenta je nesipravna ali ne moze biti popravljena niti zamijenjena. Zakon kaze da kupac ima pravo:
a) traziti povrat novca u iznosu na RACUNU
b) traziti druge komponente u vrijednosti sa RACUNA
c) traziti zamjenu i: razliku u cijeni ili doplatiti
Trgovac ponovo nece pratiti zakon vec ce reci:
a) povrat novca ne mozete dobiti
b) ZADNJU CIJENU u cjeniku mozete potrositi u nasem ducanu
c) mozete dobiti zamjenu za drugu u istom cjenovnom rangu, s tim da je cijena ona zadnja cijena.

Gledajuci po zakonu, trgovac ga krsi uzduz i poprijeko. Ali ako pogledamo drugu perspektivu (onu realnu) i uzmemo za primjer da je netko kupio prije 2 godine i 9 mjeseci hard disk od 80GB, i koji mu se sada pokvario, nije bas u redu da on za onih 500-700kn koje je platio manji hard dobije neki od 320GB jer onog od 80GB nemaju vise u ponudi.

U drustvu potrosac kazu da trgovac mora vratiti iznos sa racuna, isto tako kazu da ako to ne ucine nazovete drzavni inspektorat i prijavite (daju vam broj telefona), ali je tu problem opet u pravnoj drzavi. Iako se vrijeme garancije zaustavlja kada se podnese zahtjev za inspekciju (koji se mora slati ovjereno postom), cekati najmanje mjesec dana da inspektori izadu na teren nema smisla. To da oni odmah dolaze u trgovinu, onda da. Ali ovako budite sretni da dobijete jednu od onih opcija koje vam trgovac nudi.

Jedini ducan informatickom robom za koji sam cuo da vraca novac je hgspot. Svi ostali ce pokusati izmigoljiti iz te obaveze i u tome ce u 99% slucajeva uspjeti.
Uvijek se mozete sporiti i na sudu, ako ste docekali inspekciju a ona nije nasla nista mimo zakona.

Osim ovog slucaja koji je u qoute-u ispod (nitel), slican sam imao i u linksu, samo je artikl bila graficka. Fala Bogu, popravili su grafu

Na onima koji imaju slican/isti problem je da odluce hoce li se vucarati pola godine sa inspekcijom i sudovima za xxxx,xx kn ili ce prihvatiti dobru volju trgovca ako ponudi iznos koji se moze potrositi kod njih.

Citiraj:
Autor Originalan post
kako sam, eto nazalost, izgubio P4C800E-deluxe, jos pod garancijom, odnio sam ju u servis, kad tamo mi prvo tip pocne nesto o tome kak sam ja dobio vec jednu novu sa servisa jer je ona prije bila neispravna pa kao nesto gunda za sebe... dalje je bila shema da moram dofurat i svoj proc i ram da i to stestiraju, kao da zbog tog ne bi riknulo. onda mi je poslije tip reko da necu moc dobit istu maticnu neg P4P800 neku... znam da razlika nije neka, ali je ipak RAZLIKA!
e sad mene zanima par stvari i nadam se da cete mi pomoc:
kao 1.) dal oni mene u servisu mogu trazit tak hardver da im dam na "testiranje", sta nije njihovo da vide dal radi il ne pa da onda servisiraju ili sta vec rade tam?
kao 2.) ak vise nema tih maticnih za kupit/da mi zamijene, i daju mi P4P800, zar nisu oni meni duzni za razliku u cijeni izvratit cash? nije ista maticna a dosla je 1511kn P4C dok ova dode 700kn....
kao 3.) ak vise nema tih maticnih za kupit/da mi zamijene, zar ne bih ja mogao zahtijevat povrat cijelog iznosa novca?
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 14.08.2007. u 10:51.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2006., 21:17   #2
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
1.) mislim da ne (koja firma????)
2.) po pravilu da
3.) uvijek
__________________
terminator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2006., 22:13   #3
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
iznos ti nitko ne vraca koji si platio nego ti gledaju neku zadnju prodajnu cijenu koja je uvijek manja , a ovu razliku ti moraju vratiti .
ostale komponente nisu njihova briga i ne daj im
Router je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 01:37   #4
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Nemaju te kaj trazit tvoje komponente. Ne daj ni pod razno. Ak počnu srat prijetnje uvijek upale, inspekcija rulz. Samo se deri dok ne dobijes ono kaj oces
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 02:03   #5
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Uzmi P4P800 i traži razliku u parama no ako nedaju pare nemoj, također ako je neka smiješna cifra nemoj.

Razlike među te dvije ploče nisu nešto specijalne i to je jedna od boljih ploča.
Imao sam je prije i u odnosu na ovu jako je mala razlika.

P4C800 ima PAT a P4P800 ima MAT što je u stvari jedno te isto te sama razlika između 865 i 875 chipseta je u tome da 875 intel navodi kao službeni chipset koji podržava taj PAT a 865 kao ne podržava iako razlike među chipsetima maltene ni nema.
Asus i još neki proizvodžači ploča su to uzeli pod svoje, stavili 865 chipsetu podršku za PAT i nazvali je MAT jer je PAT zaštićeno ime od strane intela.

Skini si manual od ploče pa ćeš vidjeti da su Oc mogućnost i feature 99% isti te pogledaj svoj cd od matične ploče i sve će ti biti jasno

P4C800/P4P800 Series
Intel 875/865 Chipset Series Suuport CD
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 08:01   #6
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
evo bas sam gledo na nabavi: P4C800E dlx je najjeftinija 1200kn, dok je p4p800 dlx (najbolja P4P800) 877kn.to su zadnje trzisne cijene. znaci ja mogu trazit onda povrat nofca u iznosu od tih ~320kn? odnosno vise ak mi daju neki drugi model P4P800 (npr. najjeftiniji P4P800-X za 463kn)?

jos jedno pitanje: ak ovaj tip mene nazove iz servisa i kaze gotovo je, dobili ste drugu maticnu ali ne isti model jel mu ja mogu rec da zelim isti model, a ne nesto drugo, i da mu kazem gdje ima, u kojem ducanu?

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
iznos ti nitko ne vraca koji si platio nego ti gledaju neku zadnju prodajnu cijenu koja je uvijek manja , a ovu razliku ti moraju vratiti .
ostale komponente nisu njihova briga i ne daj im
znaci prema tome ih ja mogu trazit zadnju prodajnu cijenu da mu u cijelosti izvrate? samo kak da ja znam koja je bila njihova zadnja prodajna cijena?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 12:21   #7
dDario
Premium
Moj komp
 
dDario's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
To su tvoji novci, i razlika u cijeni te dvije ploče nije mala (možeš im ukazat i na razliku ASUS 965/975).
I ako oni nemaju ploču koja tebi treba, nemaju zašto zadržat _tvoje_ novce, ili zoveš inspekciju, društvo za zaštitu korisnika, policiju,
i ako misle odugovlačit sa nabavkom također zoveš inspekciju,
ustvari trebali bi se jako potrudit da ne pozoveš inspekciju i napraviš show za vrijeme "happy hour"a jer su se nešto razbahatili u zadnje vrijeme : quake2 :
Da i nikakve komponente im nedaj, da nebi slučajno i njih zamijenili za nešto treće...
__________________

IBM T43 > Centrino M750 > 2GB DDR2 > 60GB > DVD-RW > 14" XGA
Atom 230 > D945GCLF > 1GB Buffalo > 120GB > DVD-RW > HP L1940
Atom 330 > D945GCLF2 > 2GB G.SKILL > 160GB > DVD & DVD-RW > SM720N


E1400 > G31-M7 TE > GB DDR2 > 80GB > DVD & DVD-RW > SM720N
E1400 > G31-M7 TE > 2GB DDR2 > X1600Pro > 250GB > DVD & DVD-RW > SM932B


X4 9950 > AM2NF3-VSTA > 2x2GB G.SKILL > Parhelia 256 > 2x 640GB > DVD-RW > 2x SM205BW
E6300 > ASUS P5B > 2xGB kingmax > X1900AIW > 2x320GB > DVD-RW & DVD-RW > LG 194WT


Zadnje izmijenjeno od: dDario. 17.10.2006. u 12:37.
dDario je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 14:53   #8
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
znaci samo da trazim jedino P4C800-E dlx ili povrat novca? i jos mi nije jasno dal dobijem soma i pol kn ili zadnja trzisna cijena soma sto?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 17:38   #9
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
moras dobit love kolko si dao za plocu ili istu plocu ili drugu plocu + razliku u cijeni do love koju si ti dao za plocu. to kaze zakon i mamine mame mamu ***i svima koji ti pokusaju podvalit nesto manje
mat je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 18:00   #10
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
nikad,ali nikad pa ni onda, nebu dobil kolko je platil..
mozda cca 75% od ijene,jel ce mu brijat o marzama,amortizacijama,nepostivanju uputstava od strane proizvodaca,drzanja do 45 dana na servisu prije zamjene,glede i unatoc inspekciji..

stoga,lagano trazis razgovor u 4 okeca sa voditeljem servisne sluzbe,probas na finjaka dobit svoje kaj si platil i kaj te pripada,a ono drugo.,.khmmm,sa galamom i vikom...neznam bas da bu proslo svaki puta... neznam o kojoj je firmi rijec,ali cim je veca,manje su ti mogucnosti da u potpunosti ostvaris svoju viziju reklamacije...

a na kraju krajeva, uvijek ti preostaje Happy Hour i pranje stakla sa Sekirama ak ne upali Ghandijevska spika....
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2006., 18:14   #11
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Trgovac je obvezan da u zadanom roku ispravi navedeni nedostatak, ako ga nemoze popravit mora dati zamjensku stvar. ako nemoze dati isti predmet mora dati slicni predmet iste cijene ili isplatiti puni iznos navedene kupovnine. Trgovac ne moze traziti nista drugo od navedenog predmeta koji je prodan radi servisiranja. Kupac moze traziti popravak robe, novu robu iste kvalitete ili vracanje kupovnine uz naknadu stete. Naknada stete moze obuhvatiti stetu pretrpljenu zbog duzeg cekanja prilikom servisiranja, te poseban pravni termin naknada stete zbog materijalnih nedostataka na stvari, te odgornost proizvodaca zbog materijalnih nedostataka na stvari. odgovaraju i trgovac i proizvodac(on tek 1g. nakon izdavanja), ostatak trgovac.


Ovo ti je opcenito iz glave, ostalo bi trebao pogledati u Zakon u obveznim odnosima, ali bitno je ono sto ti pise u garanciji. To se uzima kao temelj, tako da ako nesto drugo pise to pobija odredbe gore navedene( ali nije nikada slucaj jer je najcesce njihov oslonac zakon).

Dakle, vrati plocu, nedaj procesor, trazi novu plocu, za naknadu do pune vrijednosti ploce sumnjam da ces dobiti osim ako ides na sud(valjda neces, jer ces trositi vremena i novca za tako mali iznos), budi sretan da ti daju novu slicnih karakteristika i to istog proizvodaca(to je ok). ako ti zavlace imas drzavni inspektorat, te poponi i cekaj. Vidjet ces da ces ubrzo dobiti plocu
http://www.inspektorat.hr/DesktopDef...DocumentID=503


pozdrav
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 19:06   #12
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
day triper svaka cast nisam ni znao za onlajn prijavu jako dobra stvar
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 19:11   #13
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Da fora stvar, imao sam tako probleme sa lcd-om, samsung. cekao 5mj, da dobim novi. poslao prijavu i opla, tjedna nakon prijave dobio novi lcd.(firma je imala dosta "putra" na glavi).inace izlaze na svakakve prijave, rade reda u nasoj drzavi. tako i meni nisu trebali "pomoci" jer je stvar gradanske naravi(tuzba,itd...) ali izlaze. ugodno sam se iznenadio.
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 20:15   #14
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
za sada necu rec koja je firma da ju ne spljujem bezveze. ak mi nece vratit pare, ili dat plocu koju ocu, onda cu objavit.
@daytripper: fala, imas jel ima mozda neki na netu zakonik o tome da malo procitam, da im mogu tamo solit pamet "po clanku zakona tog i tog broj taj i taj red ovaj i onaj vi ste mi duzni ovo ono"
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 20:30   #15
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Moje iskustvo je da sranje ne pomaze. Mozes im samo natuknuti da su obvezni prema Zakonu o obveznim odnosima i garancije za stvari popraviti plocu ili dati novu istu ili slicne kvalitete. pise ti u granciji u kojim rokovima i koje obveze ima trgovac,tj. proizvodac. samo uzmi plocu jer ti danas rijetko tko daje nove stvari...
ako te zanima evo ti link
http://www.hrsume.hr/itr/akti/ZAKON_...M_ODNOSIMA.htm
članak 478,479,488(prava kupca) a najvaznije cl.501(garancija za ispravno funkcioniranje stvari)-do 507.
http://wmd.hr/zakoni-narodne-novine/...iti_potrosaca/
zakon o zastiti potrosaca prouci malo.

imas na hr.soc.zastita-kupaca bolje savjete i stvari. probaj.
Da sam na tvojem mjestu uzeo bih plocu i rekao deckima hvala. Zasto, ? jer je to ipak ploca koja na trzistu vec gubi mah, ako si vidio niti jedan pc ducan vise skoro nema s.478 ploce.
pozdrav
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 21:13   #16
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Postoji još jedna opcija a provodila se u Linksu, ako ne mogu popravit tvoju ploču mogu ti dati taku istu ali POLOVNU i opalit na nju garanciju kao na novu.

Nigdje ne piše da su dužni dati novu ploču nego opravak ili zamjena za ispravnu a tek onda povrat novca ako ovo prvo dvoje nije moguće....
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 21:22   #17
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Citiraj:
Autor stublina Pregled postova
Postoji još jedna opcija a provodila se u Linksu, ako ne mogu popravit tvoju ploču mogu ti dati taku istu ali POLOVNU i opalit na nju garanciju kao na novu.

Nigdje ne piše da su dužni dati novu ploču nego opravak ili zamjena za ispravnu a tek onda povrat novca ako ovo prvo dvoje nije moguće....
Tako je, prvo popravak, pa ako nede druga ploca ili novci. Zato opici novu plocu.: hello2 :
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2006., 22:01   #18
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
jesi nosio ploču kod trgovca ili u ovlašteni servis? U MSAN?
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 07:49   #19
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor daytripper Pregled postova
Tako je, prvo popravak, pa ako nede druga ploca ili novci. Zato opici novu plocu.: hello2 :
cekaj malo: druga ploca, znaci mogu trazit neku noviju? i opet jel mogu trazit razliku u cijeni?

@lesa: u ducan sam odnio, a oni daju u servis...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 08:52   #20
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Pa da ako nemaju doticnu na lageru, probaj traziti slicnih karakteristika. Sumnjam da ce dati nadoplatu u novcima, ali ne skodi traziti. Probaj.
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 14:44   #21
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
Destroyer, prepiska sa M San servisom za Asus:

Ja: P4C800-E Deluxe mrtva pod garancijom. Kaj napraviti. Kaj dobiti? Kome vas prijaviti?

Servis: ak je u jamstvu, možeš donet i dobiš drugu takvu, a možeš nas prijavit upravi vodovoda ak hoćeš :-)

Ja: Imate ove modele za dati? Nije problem?

Servis: imamo ih nekoljiko na stanju

Eto, zanemari dućan u kojem si kupio, ako ti je ploča u garanciji, donesi ploču, račun i garanciju direktno u Buzin u M San Tamo će se zaprimiti i dobiti ćeš novu. Neznam dali odmah, ali dobiti ćeš ju...

Naravno, nadam se da nema vidljivih oštećenja ili lemova ili sl. To ćeš automatski dobiti šupnotu (kao i svugdje offcourse
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 15:41   #22
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
e lesa, al daj ti meni reci sto ak garanciju ne dobijes na pismeno, nego se garancija ostvaruje prek racuna? znaci nema posebno garantni list, nego je all-in-one racun i garancija, jel to onda isto vrijedi? i sto je "šupnota"? i kad si ti to mijenjo? mozda se stanje promijenilo...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 15:46   #23
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,015
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
i sto je "šupnota"?
Šupnota=odyebnica
Garanciju i ovako i onako ostvaruješ kod generalnog zastupnika, u ovom slučaju m-sana, samo ćeš izbacit posrednika koji te zayebava. A to što imaš račun bi trebalo biti dovoljno, samo da imaš s nečim potvrditi datum kupnje, a to piše na svakom računu.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 20:31   #24
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Šupnota=odyebnica
Garanciju i ovako i onako ostvaruješ kod generalnog zastupnika, u ovom slučaju m-sana, samo ćeš izbacit posrednika koji te zayebava. A to što imaš račun bi trebalo biti dovoljno, samo da imaš s nečim potvrditi datum kupnje, a to piše na svakom računu.
da, trebalo bi bit tako. znaci, ak mi ne zamijene za novu p4c800 da trazim pokvarenu nazad i odem direkt u msan?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2006., 20:52   #25
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Da. jos bolje. odi u msan.
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 07:52   #26
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
ak oni isto nece imat onda i kod njih mogu trazit zamjensku?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 09:33   #27
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Da.Racun je najbolja garancija.
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 10:08   #28
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
ako ti je ploča u dućanu di si kupio, onda ih nazovi, reci da si provjerio da u M Sanu ima zamjenskih ploča i ako ti neće oni to obaviti, uzmi sve nazad i direktno u M San. Račun je dovoljan, mislim da će biti najbrže ako sam to obaviš. U kojem dućanu si uopće kupio ploču? Nadam se da nije Info Gama jer su oni donedavno sami uvozili neki Asus na koji nema garancije osim njihove;

Ova prepiska je od jučer, nisam sam mijenjao nego znam dečke u servisu pa sam provjerio..
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 10:57   #29
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Mislim da je u Nitelu...Am I wrong??
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2006., 12:00   #30
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
ako ti je ploča u dućanu di si kupio, onda ih nazovi, reci da si provjerio da u M Sanu ima zamjenskih ploča i ako ti neće oni to obaviti, uzmi sve nazad i direktno u M San. Račun je dovoljan, mislim da će biti najbrže ako sam to obaviš. U kojem dućanu si uopće kupio ploču? Nadam se da nije Info Gama jer su oni donedavno sami uvozili neki Asus na koji nema garancije osim njihove;

Ova prepiska je od jučer, nisam sam mijenjao nego znam dečke u servisu pa sam provjerio..
e, super sam da znam. fala lesa
Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
Mislim da je u Nitelu...Am I wrong??
da, ali nisam htio nista rec, ebem te glupog kad ne pratis temu... ccc
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na