Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.06.2016., 22:23   #121
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sa njihovog shopa. 400 eur ti je cijena. Free shipping iz EU.

https://oneplus.net/hr/oneplus-3

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 12:22   #122
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Evo, prošao je i torturu:

https://www.youtube.com/watch?v=8PZ8W_g6Vvk

Sad je samo pitanje koliko će OS-updateova dobiti
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2016., 13:07   #123
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,756
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
sto to nije valjalo na op2, a da je puno bolje na trici? isti ekran, baterija, build quality, prosjecna kamera...

sto sam preskocio?
Vidi da je ban sa foruma utjecao i na ban sa interneta kad pitaš takve banalne stvari.

Bolji ekran (AMOLED vs IPS), baterija je tu negdje, build quality je dosta bolji, kamera je bolja nego na OP2 i to dosta (OmniVision vs Sony senzor).

A u drugim stvarima je puno bolji, od procesora koji je brži, koji se ne pregrijava i kod kojeg mob ne gasi brze jezgre kod paljenje Chrome-a (kao što je OP2 radio), više RAM-a te UFS storage (za razliku od puno skupljeg HTC 10).

I da, ima NFC, iznenađujuće koristan komad hardvera.

Uglavnom, mobitel je zvijer.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 13:17   #124
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Anandtech je dosta iskritizirao ekran http://www.anandtech.com/show/10411/...eplus-3-review

Ja ću još malo pričekati, možda ove prve mačiće ako imali hardware glitcheva kao kod one-a, i malo dok se hype smanji, iako baš jako želim taj telefon.


Sent from my A0001 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 16:02   #125
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Vidi da je ban sa foruma utjecao i na ban sa interneta kad pitaš takve banalne stvari.

Bolji ekran (AMOLED vs IPS), baterija je tu negdje, build quality je dosta bolji, kamera je bolja nego na OP2 i to dosta (OmniVision vs Sony senzor).

A u drugim stvarima je puno bolji, od procesora koji je brži, koji se ne pregrijava i kod kojeg mob ne gasi brze jezgre kod paljenje Chrome-a (kao što je OP2 radio), više RAM-a te UFS storage (za razliku od puno skupljeg HTC 10).

I da, ima NFC, iznenađujuće koristan komad hardvera.

Uglavnom, mobitel je zvijer.
Nema ban s tim nikakve veze, forum mi je zadnje mjesto za nove informacije. Odavno prestao biti, sto je zalosno, jer je prije bio, go to mjesto.

Meni je to normalan upgrade, kao i kod svih drugih proizvodjaca pri godisnjem updateu. Nista novo nisu bas pokazali
Dapace, prosjecan uredjaj za prosjecnu cijenu, prosjecan ekran, prosjecna baterija, i prosjecna, u biti losa, kamera. A to su 3 najbitnije stavke kod svakog mobitela, barem meni.
Build quality je ono smijesno spominjati kada danas kinez za 150$ dolazi napravljen od aluminija.

imamo danas Asus Zenfone uredjaje, a da ne spominjem MotoZ koji je neusporedivo bolja kupnja sa daleko boljim softwareom nego oneplus. Ja jos uvijek imam Oneplus One, i taj uredjaj je bio super, no kad pogledam trojku,
ok je telefon, ali da je zvijer, nije. a onih 6gb rama mogu objesit macku o rep, eno su S7 i iphone brzi. cisti marketing.

eto jedino pohvalno, da su napokon odlucili da nema cekanja invitea i slicno.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 21.06.2016. u 17:44.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 12:34   #126
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Ja sam prosječan korisnik i ZenPhone mi je bija ka mobitel iz kutije praška, pun nepotrebnog smeća i šteka je svako-malo dok ga nisan zašteka o zid.
Motorola mi je teško dobavljiva, a ako je i nađeš košta više nego što treba, a meni ka prosječnom korisniku se život ne vrti oko traženja i čekanja mobitela.

OnePlus 3 sa RAM fixom je itekako rvnopravan S7, a u multimediji čak i bolji.
Kamera je po pisanju većih stručnjaka od mene super, pogotovo za neočekivane i iznenadne situacije "van iz džepa i klik".
Za upola cijene od S7 ipak dobijem vrhunski prosječan mobitel koji je IN, lipog izgleda, vrhunskih perfomansi, bez dodatnog smeća, i dobavljiv odma.
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 12:40   #127
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,756
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Nema ban s tim nikakve veze, forum mi je zadnje mjesto za nove informacije. Odavno prestao biti, sto je zalosno, jer je prije bio, go to mjesto.

Meni je to normalan upgrade, kao i kod svih drugih proizvodjaca pri godisnjem updateu. Nista novo nisu bas pokazali
Dapace, prosjecan uredjaj za prosjecnu cijenu, prosjecan ekran, prosjecna baterija, i prosjecna, u biti losa, kamera. A to su 3 najbitnije stavke kod svakog mobitela, barem meni.
Build quality je ono smijesno spominjati kada danas kinez za 150$ dolazi napravljen od aluminija.

imamo danas Asus Zenfone uredjaje, a da ne spominjem MotoZ koji je neusporedivo bolja kupnja sa daleko boljim softwareom nego oneplus. Ja jos uvijek imam Oneplus One, i taj uredjaj je bio super, no kad pogledam trojku,
ok je telefon, ali da je zvijer, nije. a onih 6gb rama mogu objesit macku o rep, eno su S7 i iphone brzi. cisti marketing.

eto jedino pohvalno, da su napokon odlucili da nema cekanja invitea i slicno.
Pokaži mi uređaj istih specifikacija, iste cijene.

I tvoja izjava da je kamera loša dok si ga šlajfao na kameru od HTC-a 10 mi dovoljno govori da trošim vrijeme bezveze na ovakve odgovore.

__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 14:34   #128
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mislim da sam na phoneareni vidio usporedni test kamera S7 i OP3. Bome OP3 nije niš lošiji od S7 po kvaliteti slika. Čak je u nekim scenama proglašen boljim.

Tako da baš da je kamera kao na OP2 ili OPX, nisam baš siguran.

E sad koliko je phonearena nepristrana, u to nebi ulazio.
Ali za 400 EURa je no brainer ako je sve kako je tu kako piše i ako nema problema kakve su imali prethodnici.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 15:05   #129
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Svidja mi se sto vidim do sada. Steta sto je ekran totalni fail, ali mozda uspiju popraviti stvar sa sRGB modom kada/ako dodje.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 15:08   #130
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor kvaju Pregled postova
Anandtech je dosta iskritizirao ekran http://www.anandtech.com/show/10411/...eplus-3-review

Ja ću još malo pričekati, možda ove prve mačiće ako imali hardware glitcheva kao kod one-a, i malo dok se hype smanji, iako baš jako želim taj telefon.


Sent from my A0001 using Tapatalk
Ja bi ga sad uzeo da nema PenTile AMOLEDa. Kao što su lijepo objasnili, efektivna gustoća pixela je i ispod 300ppi. To je ono što odmah vidim na takvim ekranima, a ljudi me gledaju kao da sam idiot i da tražim mane.
Tek mi je onaj na Samsungu S7 i 1440p na 5,1" počeo parirati iPhoneovom "jadnom" 326ppi.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 22.06.2016. u 15:16.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.06.2016., 15:37   #131
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Svidja mi se sto vidim do sada. Steta sto je ekran totalni fail, ali mozda uspiju popraviti stvar sa sRGB modom kada/ako dodje.
Rista i dalje u hate-AMOLED modu pa bolji je ekran nego na OP1 modelu ako ćemo iskreno barem što se boje tiče. OP1 mi izgleda isprano, kao Xperia Z1 recimo.
Pentile? Jel to slično onome sa SGS3?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 15:45   #132
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
OPO i OP2 imaju uzasne ekrane. Uzasne. Na suncu vidljivost nikakva.
OPX je to malo popravio, iako ni on na suncu nije bajan. Ali je ekran klasa iznad gornjeg dvojca.

Nemam pojma kakav je na OP3, ali sumnjam da je losiji od OPX-a. Toliko ludi/glupi valjda nisu?

I da, osobno nisam ljubitelj amoleda. Dapace. Meni ekran od S6/7 nije ni malo privlacan, dapace, najbolji display mi ima iPhone 6s. Uvjerljivo. Ali to je vjerojatno zato sto ne volim prenaglasene boje od Amoleda (cak i nakon kalibracije), a iP6s ipak ima najbolju vidljivost na suncu, sto meni osobno dosta znaci.

OP2 je meni osobno bio promasaj. Tek sad godinu dana nakon izlaska istoga ima ga smisla uzeti, jer uz custom romove to postaje jako dobar uredjaj. Ali ni blizu onome sto je OPO bio. Za OP3 tek cemo vidjeti.

P.S.
OP2 ima solidnu kameru. OPX ima uzasno sporu i losu kameru. Po danu je neki prosjek, ali slike na vecer nema ni smisla slikati sa istim.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 15:50   #133
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Druze Brko nema ovo veze (samo) sa AMOLEDom Pogledaj ciljani gamut u anandtech recenziji. Mislim da se razumijemo, necu radit profesionalnu obradu fotografija na mobitelu da mi treba neka velika preciznost, cak je i malo prezasicenje pozeljno za wow faktor Ali ovo je poprilicno lose na OP3. Sada je popularno raditi big deal oko svakog aspekta kamere na mobitelu. Ne moze onda reprodukcija boja ekrana na kojem se iste te slike gledaju biti nebitna.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 16:03   #134
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Rista, je, vidio sam sve 5. Moglo je to puno puno bolje. Sadašnji AMOLED ekrani na S7 i S7E su bomba naspram onih prije.
Mene su oči pekle od ekrana na S2 i S3.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 16:24   #135
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Pokaži mi uređaj istih specifikacija, iste cijene.

I tvoja izjava da je kamera loša dok si ga šlajfao na kameru od HTC-a 10 mi dovoljno govori da trošim vrijeme bezveze na ovakve odgovore.

Htc 10 i dalje ima puno bolju kameru od oneplusa. Citaj dalje.

Danas ce po dnevnom svjetlu sve i jedan mob biti vrrlo slican, ali ono gdje MENI OSOBNO padaju na testu je video i audio recording.
E tu op3 ima OCAJNU kameru, barem po vidjenom do sada.

Meni je video recording bitan jer imam malu djecu i svako malo zelim uhvatiti trenutak, a mob mi je pri ruci uvijek, a mirrorles koji imam dok nadjem, upalim i pocnem snimati - trenutak prosao.

Zato vise ne kipujem LG mobitele, upravo jer im je audio video snimka uzasna.

Meni je op3 taman cijenom gdje treba biti. Da je skuplji bio bi promasaj.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 16:48   #136
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Zato vise ne kipujem LG mobitele, upravo jer im je audio video snimka uzasna.
S ovim se slažem. Video zapisi sa G2 koje imam su očajni po tom pitanju. I vidim da se to proteže čak i do G5.

Nek OP3 dođe, nek dobije koji update, pa ćemo mu onda suditi.



Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 17:09   #137
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dosadasnje iskustvo je da takvi propusti (mikrofoni i noise canceling) nikad ne bude rijeseno. Nexus5 ima isti taj problem (ironicno, napravio ga LG)
ja bih prvi kupio G5, ali opet cujem po netu da zvuci kao da snimas iz podmornice

oneplus one je bio sasvim ok, i slike i snimanje, ako mi bas dodje budem ga izvukao iz ladice i napravio par usporednih slika i snimki protiv sadasnjeg Note5.

Onda su zasrali sa dvojkom (uz ocajnu stabilizaciju) iako mi je mob vizualno jedan od najljepsih mobitela, a sandstone materijal je uvjerljivo materijal sa najvise gripa IKADA ne bilo kojem mobu, i sad sa trojkom opet. Jednostavno pocnu reciklirati iste mikrofone koje kupe valjda na milijarde komada i to je to.
jos da se vratim na htc10, njegov audio recording je fantastican. Nije glasno kao kod Samsunga, no nIo je dobar test od decka koji radi u audio produkciji i bas je testirao sve i stavljao samplove. Kad da slusas svojim usima, a ne snimku s moba.

i samo da jos dodam ovaj video, pa da vidim tko jos moze hvaliti kameru na ovom telefonu, ovo je uzas kako lose snima zvuk. Doslovno ocajno.
https://www.youtube.com/watch?v=IlY42sBboLQ

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 22.06.2016. u 19:29.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 19:58   #138
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Meni do sada ni jedan mobitel nije tako dobro snimao videe kao Lumia 830, nisam imao ove bolje modele pa ne mogu reći za njih. Evo primjer jedan . Kad sam imao OPO ranije, pri slikanju sa blicom sam dobio uvijek sliku podijeljenu u 2 komada sa crtom u sredini, hrpa ljudi imalo isti problem, tek nakon hrpe updatea riješeno bilo.

E sad ovaj OP3 me privlači jako, al eto odmah na startu opet hrpa mušica, od lošeg RAM managementa, ekran očito nije na razini i sad ovaj sample 1080p videa stvarno nije nešto impresivan...
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 21:28   #139
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Camera review:

https://www.youtube.com/watch?v=bQFy7qzkNro

S Pocketnow kanala su zadovoljni s kamerom, s obzirom na cijenu
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2016., 23:36   #140
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
tocno kako sam pisao, kamera je srednja zalost. taj lik dobro odradi camera testove i posveti vremena audiu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 13:53   #141
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Jeli tko narucivao preko njihove stranice 3-cu, iz hr?
Koliko je proslo vremena od narucivanja do trenutka stizanja telefona na adresu?

Sent from my A0001 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 14:03   #142
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Ja sam naručio prekjučer, jučer je poslan. Javim kad stigne.

Planiram kad dođe napraviti usporedni test OnePlus 3 i LG V10. Pa eto ako imate kakve želje javite
__________________

Zadnje izmijenjeno od: brodjo. 29.06.2016. u 18:47.
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 11:00   #143
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
@brodjo
Jel stigao? Koliko mu je trebalo od trentuka slanja do vrata?

Moj je poslan jucer u jutro i vidim da i danas skace po Poljskoj, prominio je tri grada... ovim tempom ce mu tribati deset dana da dodje do HR
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 11:05   #144
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Ej bok, stigao je. Naručen u ponedjeljak popodne, stigao isti tjedan u petak. Inače mobitel je stvarno super brz, ono koliko god brzo klikaš on reagira bez ikakvih problema. Jedina zamjerka mi je onaj button s prednje strane koji previse podsjeca na Samsung. Čak ni ekran po kojem pljuju nije uopće loš. Malo smo slikali i s kamerom, jako brzo fokusira i budu stvarno dobre slike, ali moram ih još na PCu vidjet, jer sam samo na mobitelu za sad.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 13:29   #145
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Gdje gledate dokle je dostava dosla, ja sam u ponedjeljak narucio u utorak mail kaze da je poslat, na oneplus web kaze da je dispached i kamion skoro do cilja došao na onom grafu, imam order number i to je to

Sent from my A0001 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 15:37   #146
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
@brodjo
Jel ima neki problem sa tim button-om (pretopstavljam da mislis na citac otiska) ili ti se cisto vizualno nesvidja?

@kvaju
Zatrazi tracking number preko njihovog live chat supporta, tako sam ga ja dobio.
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2016., 15:45   #147
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Vizualno mi se samo ne sviđa, inače sve radi stvarno jako brzo.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 01:30   #148
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,289
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2016., 08:46   #149
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,409
Malo sam se koristio kolegin OP3 i sad ozbiljno razmišljam o tome da uzmem isti. Od onih Problema, jedini s kojim se susreo je zagrijavanje i auto rotate.

Mada iskreno auto rotate se i meni na OP1 počeo random pojavljivat nakon zadnjeg updatea. :/
Na OPX nisam stavio zadnji update i sve radi kako treba.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2016., 09:43   #150
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Auto rotate barem dok oni ne poprave riješi jedan tasker profil koji dozvoljava samo određenim aplikacijama rotaciju, inače zaključan u portrait . Z3 nema tih problema, ali svejedno volim koristiti taj profil.
schetz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na