Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2015., 18:15   #31
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Dobro kad ga dobiješ plačam pivu da ga pogledam u živo prije nego šta odriješim dušu i novčanik

BTW meni je sve prek 5 inča tacna....i moš me J
Inchi ne znace previse. Recimo lakse jednom rukom rukujes sa G3 nego sa S5 npr. Barem je takav moj slucaj bio (a prezirem tacne), i vrlo dobro znam da nisam jedini.

Sto se tice pive, hebes pivu. Ponit cu ja domaceg vina + svjezih prstaca, ti rijesi nesto ribe + pive za sebe. Puno bolje nego 'samo' piva?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 18:23   #32
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ide meni i vino,ne brini lako za to,ima neš u škrinji heheh
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2015., 18:25   #33
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 404
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Pa da želim tacnu sa LCDom kupovao bi tacnu sa LCDom i bio bi na temama di se raspravlja o tacnama s LCDom

Iskreno očekujem s nestrpljenjem vaše dojmove
Kakva tacna, tabla za rezat špek, cijelih 6mm duža i šira od one x.
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 18:31   #34
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Dovoljno da mi ne stane u pederušu ok,we get it,move on!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 15:27   #35
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Ako netko treba invite za OPT javite se, ako se moze to slat dalje kao sto se i prije moglo
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 13:16   #36
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Stigao OP X jucer.

Prvi dojam je fenomenalan. Mobitel je neki ludi spoj iPhonea 4 + Xperie Z. Mislim naravno na sami dizajn mobitela. Uopce mi nije sklizak koliko se neki bune (mozda zato sto sam imao Mi Note koji je po tom pitanju kralj nad kraljevima?). Toggle sa strane kao na OPT je ponovno odlican, fora sa iPhonea za koju se cudim da je vise proizvodjaca nije pokupila, pa cestitam OP teamu sto su se toga sjetili.

Ovaj mobitel definitivno popravlja najvecu manu OPO-a i OPT -> ekran. Amoled na njemu jednostavno bljesti, a direktna usporedba sa Noteom 4 to i dokazuje. Po danu se vidi odlicno (kao i samsung/iphone mobiteli), stim da ovaj ima 'pravi' prikaz bijele. Na Noteu mi je zuckasta naspram OPX.

Prvi dojmovi su fenomenalni. Naravno, da ne bi sve proslo odlicno pobrinuo se Oxygen OS. Problemi sa SD karticom. Sustav ne prepoznaje SD karticu, iako ju normalno mogu koristiti. Preko file explorera (nevazno koji, probao sam ih 3 razlicita) mogu pristupiti SD kartici, no unutar settingsa ne mogu. I onda ni kamera app ne prepoznaje SD karticu, kao ni vecina aplikacija, pa moram rucno prebacivati slike itd. pomocu file explorera na istu.

Provjerio sam im forume, poznat problem kojeg ce sljedeci update (navodno) rijesiti.
No unatoc tome, dojmovi su pozitivno. Ponajprije radi dizajna i samog osjecaja u ruci. Ljepsa verzija iPhonea 4 (meni osobno najljepseg moba ) sto mi u potpunosti odgovara. Samo je pretanak sunce mu njegovo
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 13:19   #37
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Neznam dali je bilo ali pripaziti : http://www.nextpowerup.com/news/2475...-usb-c-cables/
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 14:43   #38
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
@Mileni de opali koju fotku, zale se ljudi da je kamera ispod ocekivanja pa da vidimo iz prve ruke
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 15:33   #39
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Sutra cu nabacit koju, trenutacno jednostavno nemam sta ni za uslikati jer sam uz komp i radim. I tako ce biti do kasno.

No 4-5 slika koje sam uslikao su bezveze. Nisam nista podesavao, vec sve ostavio po defaultu. OPT ima osjetno bolje slike. No moram naglasiti da fotoaparat prakticki ni ne koristim, samim time ne znam se ni sluziti s istim. No bez obzira na sve, sutra ocekuj par slika u ovom topicu.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 15:37   #40
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Za instagram filtere i žderonje bu dost
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2015., 13:02   #41
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nista od slika. Mobitel otisao vec. Kolega kojeg mobiteli inace ne zanimaju, niti se razumije u iste je doslovno oduzeo OPX od mene. Dobio sam ponudu koju nisam mogao odbiti, ili ce mi na racun prijateljstva oduzeti mobitel i platiti nista, ili ce mi ga uredno platiti koliko sam ga ja platio

Covjek uzeo mobitel u ruke, malo se poigrao i kaze da nije boljeg mobitela u rukama drzao. Platio na licu mjesta, uz napomenu: "ma ti sebi lako kupis drugog istog, ako ne i boljeg"

Eto, toliko i kvaliteti, izgledu i osjecaju mobitela u ruci. Samo sto ja sad moram loviti jos jednu pozivnicu, ili se strpjeti mjesec dana dok ih ovi ne krenu normalno prodavati. Unazad godinu dana svakih mjesec dana promjenim drugi android mobitel, ali ovaj je otisao u rekordnom roku. Nisam ga stigao ni provjeriti kako spada
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 15:15   #42
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,879
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Nista od slika. Mobitel otisao vec. Kolega kojeg mobiteli inace ne zanimaju, niti se razumije u iste je doslovno oduzeo OPX od mene. Dobio sam ponudu koju nisam mogao odbiti, ili ce mi na racun prijateljstva oduzeti mobitel i platiti nista, ili ce mi ga uredno platiti koliko sam ga ja platio

Covjek uzeo mobitel u ruke, malo se poigrao i kaze da nije boljeg mobitela u rukama drzao. Platio na licu mjesta, uz napomenu: "ma ti sebi lako kupis drugog istog, ako ne i boljeg"

Eto, toliko i kvaliteti, izgledu i osjecaju mobitela u ruci. Samo sto ja sad moram loviti jos jednu pozivnicu, ili se strpjeti mjesec dana dok ih ovi ne krenu normalno prodavati. Unazad godinu dana svakih mjesec dana promjenim drugi android mobitel, ali ovaj je otisao u rekordnom roku. Nisam ga stigao ni provjeriti kako spada
ne bi ga se ti tako olako rijesio da ti je bio bas po mjeri..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 15:55   #43
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hahahaha
Koliko smo puta vidjeli ovaj post kad su tražene fotografije al dobro, sretni smo što je kolega sretan
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 16:24   #44
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Hahahaha
Koliko smo puta vidjeli ovaj post kad su tražene fotografije al dobro, sretni smo što je kolega sretan
Jbg, ja mislio ovdje malo ozbiljniji ljudi koji ce samim time i mene shvatiti malo ozbiljnije. Ocito sam se prevario



+



Ako ce ti srce biti na mjestu, daj mi mail na pm pa ti proslijedim i racun. A ujutro dobijes i slike OPX-a od mene ako ce ti i to pomoci. Uz OPX imao sam ove godine OPT, Mi Note 64gb crni, LG g3 (oba zadnja ovdje preko foruma prodana), Xiaomi Mi4, G2, Remi Note. Ima toga jos, ali ako je nevjernim tomama potreban sken racuna i/ili pak neki sken sa google playa, nema problema

Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
ne bi ga se ti tako olako rijesio da ti je bio bas po mjeri..
Nije problem naruciti drugi. Svidio mi se mob na prvu, a kakav je zapravo nisam jos stigao ni saznati, tako da cu naruciti drugi prvom prilikom
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 16:38   #45
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Mislim da nije govorio da nisi imao mobitel, nego da su slike uzas pa zato ne zelis postat
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 16:44   #46
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Sumnjam, ali svejedno. Imam na google photosu backupirano 20ak jucerasnjih fotografija, slikao djecu pa mi se to bas i ne da stavljati ovdje
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 17:08   #47
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
imamo već temu
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 17:44   #48
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Jbg, ja mislio ovdje malo ozbiljniji ljudi koji ce samim time i mene shvatiti malo ozbiljnije.
Ja tebe baš i ne mogu shvatit ozbiljno.
Nahvališ mobitel i onda ga prodaš nakon dva dana.
Dalje, pitaju te ljudi da okačiš koju fotku, ti kažeš: "prodao sam ga".
Koliko realno traje fotografiranje i uplodanje par slika? 2 minute?
I onda stavljaš nekakve račune s paypala koji stvarno nikoga ne zanimaju, bolje da si tražio kolegu par fotki ako ti već nisi uspio taj kompleksan zahvat.
Stvarno čudni postovi nakon kojih ne znaš šta misliti o telefonu.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:06   #49
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
imamo već temu
Jebiga, kad se ne vidi dobro:



Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Jbg, ja mislio ovdje malo ozbiljniji ljudi koji ce samim time i mene shvatiti malo ozbiljnije. Ocito sam se prevario



+



Ako ce ti srce biti na mjestu, daj mi mail na pm pa ti proslijedim i racun. A ujutro dobijes i slike OPX-a od mene ako ce ti i to pomoci. Uz OPX imao sam ove godine OPT, Mi Note 64gb crni, LG g3 (oba zadnja ovdje preko foruma prodana), Xiaomi Mi4, G2, Remi Note. Ima toga jos, ali ako je nevjernim tomama potreban sken racuna i/ili pak neki sken sa google playa, nema problema



Nije problem naruciti drugi. Svidio mi se mob na prvu, a kakav je zapravo nisam jos stigao ni saznati, tako da cu naruciti drugi prvom prilikom
E moj Mileni... nisi ti mene shvatio
Nisam ja mislio da ti nisi mobitel ni imao, nego to da nisi imao vremena postati fotke sa njega prije nego si ga prodao na to sam aludirao. Jer smo imali hrpu postova kad smo zamolili fotke, prvi odgovor je bio "nemam vremena, budem", a nakon remindera o fotkama bilo je "jebiga, prodo sam ga, nije više kod mene". Eto samo to
Ne se srditi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:10   #50
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor Rose-M Pregled postova
http://www.mobilehike.com/oneplus-x-...ite-p-479.html

To je samo 249,99 $ sa free shipping putem PayPal plaćanja, to je dobar izbor?
ako šalju iz EU onda je dobra cijena..ako šalju iz Kine onda računaj još 25% PDV

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jebiga, kad se ne vidi dobro:
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:22   #51
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,980
Kamera sa ONX, ista je kao i na Meizu M2 mini i Note. Samsung Isocell 13mpx blenda 2.2.
Meni je kamera preporod sa moto g.

A primjerke slika M2 mini i Note imate koliko hoćete na netu.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:31   #52
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Vjerujem da je, jer imam moto g i ja, kad vidim što može kamera na redmi note 2 koij košta 1100kn shvatim koliko je sranje kamera na moto g 1gen iako se još uvijek premišljam bi li OPX ili Xiaomi Mi 4C..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:37   #53
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ja tebe baš i ne mogu shvatit ozbiljno.
Nahvališ mobitel i onda ga prodaš nakon dva dana.
Dalje, pitaju te ljudi da okačiš koju fotku, ti kažeš: "prodao sam ga".
Koliko realno traje fotografiranje i uplodanje par slika? 2 minute?
I onda stavljaš nekakve račune s paypala koji stvarno nikoga ne zanimaju, bolje da si tražio kolegu par fotki ako ti već nisi uspio taj kompleksan zahvat.
Stvarno čudni postovi nakon kojih ne znaš šta misliti o telefonu.
Nije potrajao ni dva dana, prodan je samo zato jer je ga jedan od najboljih prijatelja htio. Sad, sta ja radim i kako radim sa svojim stvarima je valjda moje pravo?

Sto se tice ostatka posta - wtf ?

@Brko
Sve pet
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:48   #54
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Kolko rasprave oko nicega. Jos u postu #26 kolega je rekao da ga narucuje kolegi, da ce vidjet kakav je pa kozda sebi kasnije.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 23:57   #55
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Nije potrajao ni dva dana, prodan je samo zato jer je ga jedan od najboljih prijatelja htio. Sad, sta ja radim i kako radim sa svojim stvarima je valjda moje pravo?

Sto se tice ostatka posta - wtf ?

@Brko
Sve pet
Radi se o tome da si nahajpal ljude a recenzija ti je 0 bodova
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2015., 00:03   #56
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Pa zamoli frenda da uslika par slika i gotovo
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2015., 00:14   #57
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jebiga, kad se ne vidi dobro:


Cini se da ces ipak morat temu stavit kao sticky.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2015., 01:25   #58
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Ja evo koristim OnePlus One nekih par mjeseci, i ovo je android koji se najduže zadržao u mojim rukama

Mob je odličan, možda najveća 'mana' je sama ta customizacija, mali bilijon romova, svaki dan probavam drugi

Trenutno sam na Sultan CM12.1 CAF, nekako se uvijek na njega vratim, prvenstveno radi kamere, najbolja mi je na njegovom romu, i nekako sve u svemu najstabilniji ROM.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2015., 11:41   #59
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Kako funkcionira garancija,cini mi se da je netko spominjao da imaju foru da je slanje na servis besplatno i to negdje u EU ,ako se kupi sa sluzbene stranice fkors. Ako netko zna iz prve ruke,super,ako ne,ce trazim s bratom guglom. Community je jak za opo i opt (opx za sad niš,ali i rano je) ,čim sam vidio da boeffla ima oba,interes se pojacao duplo. Opako razmisljam da z3 proslijedim zeni a sebi ubodem jedan od,dovoljan bilo koji.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2015., 13:47   #60
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Cini se da ces ipak morat temu stavit kao sticky.
How yes no
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na