Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2010., 19:03   #91
_saiko
system kaiser
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zg
Postovi: 194
^ imas onda 500 minuta razgovora _I_ 1GB prometa nezavisno.
Dakle ne, ako skucash gigu prometa moći ćeš i dalje pričati
_saiko je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 18:57   #92
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Dosad imam nesto iskustva s pretplatama a to su:
VIP - lopovi
T-com - lopovi
Tele2 - lopovi

Cim se prebacim na prepaid, odmah mi je 50% manja mjesecna potrosnja u kunama. Ne mijenjam navike razgovaranja ,sms posaljem mozda 100 mjesecno. Najvise kradu u minutama razgovora. Pratio sam sa zenom minute razgovora i uvijek smo pazili da ne predje 1min ,cijeli mjesec. KAd sam dobio racun uvijek je bilo 1:30 ili 2:24 itd itd. Kad sam se zalio, odgovor je bio "Tako kompjuter pokazuje i mi tu nista ne mozemo" . Onda sam presao na tomato prepaid. Svaki put kad sam onak slucajno isao provjerit koliko mi je uzeo, uvijek je bilo tocno. Valjda sa prepaid korisnicima vise paze jer nisu vezani ugovorom.
tvoj problem leži u tebi a ne u operateru kao što vidiš kod koga god dođeš na pretplatu za tebe je lopov jer očito ne možeš kontrolirat svoju potrošnju zato su ti bonovi zakon!
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2010., 18:58   #93
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
imam tele2 smiley 100
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2010., 22:17   #94
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
U pocetku sam bio na Simpi, zatim sam prije 4-4,5god uzeo si Nokiu N70 u t-mobile pretplati (masno ju platio i na pretplatu... 2900kn !!) kada je pocela krepavat, prije malo vise od godinu dana...Odlucio se za novi mobitel, Nokia 5800 XM stigla, ali se nisam mogao strpit 2 mjeseca da napunim 18god, i sad mi je zao zbog toga...

Godinu dana sam bio na Flex 60, uglavnom odvratno skupo...prije mjesec dana sam se prebacio na tarifu za sve 60, malo je bolje nego sa flexom, mislim povoljnije, ali opcija nema nikakvih osim interneta, bijednih poruka za 25kn, te prema fixnim mrezama...A bas mi sada treba nesto za duge razgovore ili tako nesto, ako cu imat nesto viska novaca, raskinut cu ovaj ugovor i prijeci na Mrak tarifu...
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2010., 23:14   #95
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
od 1999. godine sam bio na VIPu - bonovi, pa sam u 5. mjesecu 2007. nakon smrti starog prenio njegov 098 broj na sebe i produljio ga na još 24. mjeseca.. ta dva operatera su me derala živog

onda sam nakon isteka ugovora prenio taj 098 broj na tele 2 MMP 150 jer sam mislio da me budu i telci odrali, al eto ne mogu potrošit cijeli MMP

u međuvremenu sam i onaj 091 broj prenio u tele2 samo da dobijem 1 mjesec manju preptlatu jer je bila ona akcija ako dovedeš novog korisnika, dobiš kune na račun..
i prije 2-3 mjeseca sam izgubio tu karticu sa 120kn gore..

sad sam još pod ugovorom do 3. mjeseca na tele2 i prelazim na bonove ili na plan0 moguće..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 11:15   #96
Gaspar
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Split
Postovi: 25
Prije sam imao vipme, a zadnje dvije godine sam tmobile jupiii tarifa, ne trosim puno pa mi ova tarifa cak najvise odgovara.
Gaspar je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 16:06   #97
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Ja sam otkako koristim mobitel , a to je 2001-a ako se ne varam, na prepaidu.
lako je meni sad pametovat , netko ce reci , ali uglavnom mi nisu jasni ljudi s pretplatama.kuzim poslovne korisnike kojima se stvarno neda zezat s bonovima , ni ne sjete se nekad , ok jasno mi je to , al takvih je valjda 2 posto.Zato mi nikad nisu bili jasni ljudi koji su se busali u prsa sa svojim middle-range mobitelima koje dobe za 1 ili 99 kuna.Taj mobitel svojom pretplatom otplate za manje od 6 mjeseci ,ejjjj ! a potpisuju ugovore na 24 ponekad i vise mjeseci.

skupi novce , kupi si taj mobitel igotovo , kakve tarigfe kakvo sto.
nikad mi to nije bilo jasno.Ok ovi najnoviji mobiteli tipa iphone4, on mora uza sebe imati neku data tarifu,jer nema smisla inace mobitel ,pa ga uzimaju cesce korisnici koji ionaj rade velike racune, pa sve to nekak se slozi i relativno jeftino ga dobe.. ali i toga ima na prepaidu , jos su nerijetko nize cijene na prepaidu, nema radijske frekencije.

ja relativno rijetko koristim mobitel istinabog, ali samo probajte izracunati kolko vam je to godisnje sama pretplata puta 12mjeseci, pa onda najcesce nije sama pretplata nego malo i vise potrosite..ovak imas bon , kupis ga kad trebas , znas kolko mozes potrositi.

ja inace koristim tele2 3 godine , pa zadovoljan sam nemogu rec.mozda da jos malo snize cijene podatkovnog prometa, al bude s vremenom.malo me scimalo ovo proslogodisnje poskupljenje tj. cinjenica da se sad povoljnije tairfe aktiviraju sa bonom od 100 kn , prije je bilo sa ovim od 50 , al kaj je tu je valjda.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 23:34   #98
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Kada govorimo o poslovnim korisnicima dakle tvrtkama je li moguće imati prepaid karicu na račun tvrtke i kako se u tom slučaju obračunava porez na uplaćene iznose u bonovima odnosno odbici od poreza?
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 02:11   #99
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Ja sam sad sa knock out tarife prešao na pretplatu "sve za mene 250" (il kak se zove) kod vipa iz više razloga. Najviše zbog nevjerovatne retardiranosti tele2 korisničke podrške. Osim što ti ne mogu riješiti problem razgovaraju se s tobom u šablonama i dobivaš dojam kao da razgovaraš s djetetom od 5 godina.
Nedavno sam dobio sms da mi je poslana mms poruka i da je mogu vidjeti na netu uz zaporku. Kad sam se spojio na net i upisao ju, prijavilo mi je da ta zaporka ne postoji. Napisao sam mejl podršci s dva pitanja:
- zašto s tim i tim brojem i tom zaporkom ne mogu vidjeti mms (točno im napisao i broj i zaporku)
- zašto sam dobio poruku da mi je poslan mms a nisam sam mms dobio na mob, da li je stvar postavka mobitela ili aktiviranja neke usluge.
U roku od 48 sati dobio sam odgovor da ako upisujem krivo lozinku da mms ne mogu vidjeti (ma da, tko bi reko...ja sam mislio da baš zato jer sam dobio lozinku mogu bilošto upisat ). A na drugo pitanje su mi odgovorili da ako moj mob ne podržava mms da ga ne mogu ni vidjeti (drugim riječima ne prepoznajem dal imam ciglu u rukama ili mob - ugl. to nije bilo moje pitanje)....
Opet sam im poslao mejl i napisao svoj broj mobitela i lozinku i napisao da ne mogu 6 znakova deset puta krivo napisati i da provjere zašto mi ne prihvaća lozinku...na drugo pitanje sam im napisao da imam HTC HD i (opet) da li je stvar postavki ili aktiviranje usluge....
Nakon šest dana (znači prošlo je sve skupa osam dana od primanja mms-a) dobivam odgovor da pazim na velika i mala slova i da se nakon 7 dana mms automatski briše sa servera te da ga neću moći vidjeti (znači oni su namjerno čekali da mi istekne mms da se poslije ne moraju s tim mučiti)....A o drugom pitanju mi nisu ni odgovorili.
Nakon toga sam ih nazvao i pitao istu stvar s lozinkom i rekli su mi da će proslijediti odgovornim osobama i sad je prošlo tjedan dana i uopće mi se nisu javili.
Uglavnom oni odmah idu uz pretpostavku da im je korisnik idiot i da ne zna razliku između moba i lopate te uopće ne čitaju mejl nego odgovaraju s nečim što uopće nije bilo pitanje....

Znači tele2 podrška mi nije mogla ni odgovoriti ni oko osnovnih podataka oko mms-a.

Sad ću imati pretplatu koju ću plaćati umjesto 100kn kod tele2 (gdje sam svaki mjesec morao kupovat bonove), 150kn ali ću imati puno više minuta i smsova i prometa....u svakom slučaju će mi se isplatiti...da ne kažem da sam se čuo s njihovom podrškom (u vezi ajfona i kako ga mogu dobiti ) i mogu reći da sam mogao normalno razglabati oko njega kao čovjek s čovjekom.....

Zadnje izmijenjeno od: denied. 31.12.2010. u 02:39.
denied je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 10:53   #100
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Ja sam otkako koristim mobitel , a to je 2001-a ako se ne varam, na prepaidu.
lako je meni sad pametovat , netko ce reci , ali uglavnom mi nisu jasni ljudi s pretplatama.kuzim poslovne korisnike kojima se stvarno neda zezat s bonovima , ni ne sjete se nekad , ok jasno mi je to , al takvih je valjda 2 posto.Zato mi nikad nisu bili jasni ljudi koji su se busali u prsa sa svojim middle-range mobitelima koje dobe za 1 ili 99 kuna.Taj mobitel svojom pretplatom otplate za manje od 6 mjeseci ,ejjjj ! a potpisuju ugovore na 24 ponekad i vise mjeseci.

skupi novce , kupi si taj mobitel igotovo , kakve tarigfe kakvo sto.
nikad mi to nije bilo jasno.Ok ovi najnoviji mobiteli tipa iphone4, on mora uza sebe imati neku data tarifu,jer nema smisla inace mobitel ,pa ga uzimaju cesce korisnici koji ionaj rade velike racune, pa sve to nekak se slozi i relativno jeftino ga dobe.. ali i toga ima na prepaidu , jos su nerijetko nize cijene na prepaidu, nema radijske frekencije.

ja relativno rijetko koristim mobitel istinabog, ali samo probajte izracunati kolko vam je to godisnje sama pretplata puta 12mjeseci, pa onda najcesce nije sama pretplata nego malo i vise potrosite..ovak imas bon , kupis ga kad trebas , znas kolko mozes potrositi.

ja inace koristim tele2 3 godine , pa zadovoljan sam nemogu rec.mozda da jos malo snize cijene podatkovnog prometa, al bude s vremenom.malo me scimalo ovo proslogodisnje poskupljenje tj. cinjenica da se sad povoljnije tairfe aktiviraju sa bonom od 100 kn , prije je bilo sa ovim od 50 , al kaj je tu je valjda.
naravno da ti se pretplata čini glupa jer kao što i sam kažeš slabo koristiš telefon! Ja sam isto prvo bio na bonovima ali pojavila se potreba za pretlpatom, više razgovaram a i često mi se znala dogodit situaciija da često ostanem bez novaca dok razgovaram i to mi je glavni razlog pretplate! Druga stvar se pojavila nedavno a to je od kad su operateri počeli uvodit nove uvijete prepaid korisnicima uplati 100 kn mjesečno pa ćeš imat ovake ili onakve cijene, ja to mrzim i ne želim razmišljat o tome kada i kako sam uplatio i kakve ću pozive sada imat a kakve sutra i sl. nego platim mjesečno koliko treba ali mi daj fiksnu tarifu prema svim mrežaam isto da znam za koliko razgovaram i da ne razmišljam jel zovem 091/98/92 ili nekog trećeg, isto tako izbjegavam pretplate zkamuflirane raznim besplatnim minutama i sl. zato koristim tele2 jer imaju tarifu koja meni najviše odgovara!

Što se tiče mobitela, ja ne uzimam pretplatu radi mobitela već mobitel radi pretplate jer ionako mjesečno trošim koliko trošim i koristim godinama pretplatu pa onda mi je bolje uzet telefon kad ionako plaćam mjesečno pretplatu iz drugih razloga! Iako nisam imao praksu uzimat telefon ali zadnji put sam uzeo i to na godinu dana jer u današnje vrijeme su mogućnosti drugačije možeš mjenjat operatera pa ako mi se nešto ne svidi ili nađem nešto bolje da mogu bez dugoročnih obveza prema nekom promjenit operatera!

ali slažem se stobom u jednom a to je da znam masu ekipe koja se polakom za pretplatom da se ogrebe za nešto povoljniji telefon a onda kad dođu obveze na naplatu onda je jao-joj, lopine ovakve lopine ovakve ...
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2010., 11:25   #101
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
dok sam bio na bonovima (vip) trosio sam cca 300kn mjesecno sto mi je bilo previse pa sam se prebacio na pretplatu.
tako da se potrosnja smanjila za 30 posto (180-200kn)

U zadnje vrijeme vise pricam sa drugim mrezama tako da je zadnjih par racuna bilo po 230-240kn te sam sad uzeo tarifu sve za mene 400 (placam 200kn) i iphone 4 koji sam dobio za 700kn i bez davanja broja kartice

je da je na 24 mjeseca al uz iphone tarifa je definitivno vrhunska jer imas ured na dlanu(teamviewer, mailovi, vrhunski ekran za surf)

po meni sve je stvar kontrole te realnog gledanja na stvari.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2011., 10:14   #102
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Citiraj:
Autor tihomir Pregled postova
Kada govorimo o poslovnim korisnicima dakle tvrtkama je li moguće imati prepaid karicu na račun tvrtke i kako se u tom slučaju obračunava porez na uplaćene iznose u bonovima odnosno odbici od poreza?
Ne. Bonove možeš knjižiti samo kao materijalne troškove i time umanjiti poreznu osnovicu. Nažalost, to nije idealno rješenje jer kad imaš pretplatu dobijaš R-1, a samim time umanjuješ i poreznu osnovicu i imaš povrat pdv-a.
Ja sam upravo prešao na VIP tarifu 'Sve za posao'. Mogu reći da je SZK vrlo uslužna i ekspeditivna. Brojevi su došli jučer, a prekjučer sam dogovorio koji će to biti! Jedini problem je što trenutno nemaju mnogo mobitela na lageru pa ih se treba čekati. Navodno bi trebale doći nove pošiljke tijekom slijedećeg tjedna. Sad još čekam da mi postojeće brojeve prebace iz drugim mreža što bi trebalo biti gotovo za cca. 15 dana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2011., 13:41   #103
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Coconut, hvala na objašnjenju! :-D
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 16:42   #104
Nickfast
Lazy person
 
Nickfast's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U blizini zg
Postovi: 91
Ja sam isto dosta trosio na bonove oko 300 kuna. Pa.sam sad otisao na pretplatu sve za mene 400 (placam )...Te jos sam si uzeo galaxy s za 500 kuna.
Nickfast je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 22:58   #105
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Svi nude čudesa, ali malo tko ima pravu stvar.
Tražim kombinaciju pretplate i uber jeftinih poziva prema svima.
Tomato i Tele2 to nude samo na bonove, a na pretpati Tele2 ima za 0,49kn/min, što je duplo od cijene na bonove.
Postoji li nešto sa cijenom do 0,30kn/min prema svima, a da je pretplata i da nije više od 100-150kn/mj? Prijenos broja također može.
Imam Tomato na bonove, sve super osim kupovanja je***** bonova
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 23:12   #106
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Pogledaj od VIP-a pretplate Sve Za Mene 75 ili 150, još ovaj mjesec traje akcija da ukoliko potpišeš na dvije godine te iznose ti 50% smanje, znači uzmeš Sve Za Mene 75 i plaćaš mjesečno 37,5 kn 24 mjeseca.

http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...za-mene-tarife
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 23:35   #107
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Pogledaj od VIP-a pretplate Sve Za Mene 75 ili 150, još ovaj mjesec traje akcija da ukoliko potpišeš na dvije godine te iznose ti 50% smanje, znači uzmeš Sve Za Mene 75 i plaćaš mjesečno 37,5 kn 24 mjeseca.

http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...za-mene-tarife
Pozivi prema svim mrežama u HR (kn/min) 0,91 kn
Osim 50% niže mjesečne naknade, skuplje bi me ispalo na mjesečnoj bazi od Tomata.
Iako, ovaj paket 250 koji košta 125kn, uključuje 500min mjesečno, što i nije loše. Odnosi li se to i na fiksnu mrežu?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 23:57   #108
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
E to nisam siguran, znam da je prema svim mobilnim mrežama, ali za fiksne bi trebalo provjerit u VIP-u.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 23:58   #109
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
E to nisam siguran, znam da je prema svim mobilnim mrežama, ali za fiksne bi trebalo provjerit u VIP-u.
OK, sutra se zaletim do Vip dućana u Garden Mallu.
Hvala na info, definitivno opcija vrijedna razmatranja
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 11:39   #110
Spirit
Premium
Moj komp
 
Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 723
pozivi prema svima su besplatni dok ih ima ali se placa uspostava poziva 25 lipa
uglavnom ja koristim sve za posao 250 i ne potrosim i nemam puno doplate recimo sve skupa oko 300kn, a sad tko uzme tarifu ima 500min razgovora 1gb prometa i oko 170sms-ova za 125kn
mislim da je to sasvim dobra ponuda..
Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2011., 20:28   #111
karika
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 67
Nitko nije probao Mrak tarifu ?

Za mjesec dana bi mi trebao istec ugovor na mrak tarifi i opet cu
je produžit. Cijene poziva su vece u odnosu na bonove od tomata i teleta,
ali u odnosu na bilo koju tarifu u t-mobilu najjeftinije.

Poslje 19h prema svim t-mobile brojevima plaća se samo prva minuta, ima i neka opcija mjesečna za 15-ak kn da se placa samo prva minuta 0-24 prema SVIM t-mobile korisnicima.

25 MB nije nesto, ali dosta za pogledat mail, malo faca...ak je nesto hitno na netu....
88 lipa prema drugim operaterima poslje 19 h, inace 1.28 kn, poruka 28 lipa.

Prije sam bio na simpi, oko 150 kn mjesecno......sad rijetko koji racun bude preko 100 kn.
karika je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 09:01   #112
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Eto samo da obavijestim one koji se još premišljaju. Stigao mi prvi pravi račun za VIP. Uzeo sam tarifu 150 na pola i račun iznosi 106,96kn.
Uspostave poziva 76 = 15,44 + još neke sitnice od cca 3kn (nije mi jasno za što al nek im bude još ovaj mjesec) = 17,85

Tarifa Sve za mene 150= 94,42
Tarifa Sve za mene 75= 13,77 (jer su mi prebacili tarifu nakon 10 u mjesecu)
Ukupno 108,19

Uspostave + dodaci 17,85

Pa onda - kao 50% popusta na mjesečnu naknadu
47,21
Ukupno 78,83
PDV 23% 18,13
Ukupno 96,96
+Radijska frekvencija 10,00
Ukupno 106,96

Sad tko tu koga jebe s tih 50% popusta??? Smatram da to nije 50% popusta nikako

EDIT: MMS ne ulati u paket nego se naplaćuje van paketa, vodite brigu i o tome!
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 09:26   #113
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
Ja u VIP vise necu ni nogom krociti. Firma u kojoj radim je presla sa t-mobile-a na vip , i u prici i na papiru je to bilo sve super. Međutim, u realnosti je situacija skroz drukcija. Na dan kad smo presli sa T-mobilea na VIP od 15 brojeva u firmi, samo 10 njih je dobilo mobitele. Znaci 5-ero ljudi je izvisilo i ja sam morao izmisljati toplu vodu, i decki su si sami morali placati otkodiravanje za mobitele. Druga stvar, dogovorili smo se za iphone 4, 3 komada. Na kraju od ta 3 komada ja sam jedva dobio 2 komada, s izgovorom da jednoj firmi mogu davati 1 iphone ( tj po jednom matičnom broju ). Normalno da je to bila laz i da su me vukli za nos, dok su mi kolege u firmi uredno pizdili jer nemaju obecani mobitel. Nakon navlacenja i svadnevnog mog dolaska u VIP centar dobio sam 2 ipohne-a, jedan 20.12, drugi 24.12. Svaki put sam cekao po 45min - 1 sat u redu u VIP centru.. A da ne kazem da se ispred mojih ociju dijelili iphončeki ljudima, i meni govorilo da ja nemam pravo ne njih. 3 primjerak mobitela ja i dan danas nisam dobio, niti vjerujem da cu ga uskoro dobiti. Zalio sam se sluzbi za korisnike, oni me ajmo reci odjebali i prebacuju mi vec 2 tjedna sa jedne službe na drugu.... Ima tu jos puno sitnica, i sranja ali ne vrijedi ih sve ni pisati.

Privatno vise necu na vip nema sanse, i bilo tko me pita preporucit cu mu da vip ne uzima
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 00:29   #114
Raines
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
što se tiče vipa oni su pravi profesionalci za kamuflirat razne tarife i opcije, kad sam bio kod njih na pretplati trebao sam gotvo odvjetnika angažirat da mi razjasni neke stvari! Što se tiče ove navale za tarifama sve za mene, meni se čini da iza toga stoji još niz tih stvari koji su zapakirane u razne kombinacije i potpisivanje ugovora na 24 mjeseca kod vipa je po meni riskantna stvar. Poznavajući vip sigurno će doći do promjena tarifa, ne kažem da će biti skuplje ali sigurno će se izmjenit neke opcije i uvijet koji neće svima odgovarati kao sada, već sad vidim da se ekipa gore žali!
Raines je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 00:43   #115
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ne znam kakve su to gluposti. Potpišeš ugovor i to je to. Imaš tu tarifu i potpisao si na X vremena. Jedino kaj se može dogoditi je da profitiraš. (sve za mene 250, 512 megi bilo, sad je giga prometa npr.). Nikad VIP ne "poskupi" uslugu. To da će doći bolje akcije, uvjeti za "nove pretplatnike" je tak normalno.

@Matt. Kaj ti nije jasno. 150 kuna tarifa -> 75 kuna mjesečno.

75 kuna start.
+ Uspostave + dodaci 17,85 kuna
+ radijska 10 kuna

To je 102,85 kuna.

Ne znam otkud ovih tvojih, odnosno njihovih 106,96kn.
,ali mi se ne da ubijati zbog 4 kune i 11 lipa.

To je sigurno razlika u onom kaj si skupio sa prijašnjom tarifom jer ti nova nije bila cijeli, puni mjesec.
  Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 09:45   #116
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,814
Ima li tko kakve "insiderske" informacije da li ce Vipnet produzavati ovu akciju i dalje ?
Htio bih se prebaciti na novu tarifu ali bih sacekao jos malo da dodje neki uredjaj koji bi mi bio po volji.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 11:43   #117
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,235
Mislio sam otići sa Tmobila na neku jeftiniju tarifu, ali su mi ponudili tarifu koju nisam mogao odbiti.
Za 70,10 kn dobio sam u preduzeću 2000 besplatnih minuta, 1500 minuta unlimiteda. S time da se u VPN može uključiti i obitelj. Nisam uzeo za 25 kn 300 poruka jer ih mjesečno napišem 5. Pozivi prema drugim mrežama su prihvatljivi tako da rijetko dobijem račun veći od 100 kn iako mjesečno imam od 6 do 10 sati razgovora.
Cijene:
http://files.myopera.com/Amdejac/alb...21/VPN%201.jpg
http://files.myopera.com/Amdejac/alb...21/VPN%202.jpg
Podatkovni paketi:
http://files.myopera.com/Amdejac/alb...21/VPN%203.jpg
Cijene aparata za produženje ugovora na 24 mj.:
http://files.myopera.com/Amdejac/alb...1/VPN%2051.jpg
http://files.myopera.com/Amdejac/alb...1/VPN%2052.jpg
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 10:30   #118
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@Matt. Kaj ti nije jasno. 150 kuna tarifa -> 75 kuna mjesečno.

75 kuna start.
+ Uspostave + dodaci 17,85 kuna
+ radijska 10 kuna

To je 102,85 kuna.

Ne znam otkud ovih tvojih, odnosno njihovih 106,96kn.
,ali mi se ne da ubijati zbog 4 kune i 11 lipa.

To je sigurno razlika u onom kaj si skupio sa prijašnjom tarifom jer ti nova nije bila cijeli, puni mjesec.
Ide MMS na paket. To je vjerojatno tih 4 kn viška. Što se tiče prikaza na računu Tarifa 75 je imala svoj iznos, i još je bila i Tarifa 150 sa svojim iznosom, a na čistoj sam pretplati bio cijeli mjesec, dakle Tarifi 150 na pola. Tako da ne kužim što su računali za tarifu 75.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 10:46   #119
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Na radijsku frekvenciju nema 50% popusta jer to je naknada državi, a ne VIP-u/t-scumu/Tele2.

@matta
Čisto sumnjam da će produžiti trenutnu akciju (ionako su i ovaj mjesec produžili jer je trebala trajati do 31.12.). Ja sam zatražio info da li se mob s popustom po sadašnjim cijenama može kupiti cijelo vrijeme trajanja ugovora ili samo sada, ali još nisam dobio odgovor. Isto čekam iP4, ali ni on nikako da stigne. Do sada sam dobio Desire iako sam ga čekao jedno tjedan dana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 12:35   #120
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ima li tko kakve "insiderske" informacije da li ce Vipnet produzavati ovu akciju i dalje ?
Htio bih se prebaciti na novu tarifu ali bih sacekao jos malo da dodje neki uredjaj koji bi mi bio po volji.
ja sam baš danas bio kod prijatelja koji radi unutar VIP-a (i ne, nije SZK i nije trgovac u dućanu) no budući sam vezan za Tele2 još nekih 6 mjeseci, pričali smo čisto informativno. kaj se ove akcije "sve za mene 50%" tiče, to vrijedi još par dana, do 31.01.2011. a onda, kako stvari stoje, nebu niš do idućeg Božića jer su toliko HTC Desire-a prodali da boli glava i namirili su se abnormalno, tako da potrebe za novim akcijama neće biti barem 10 mjeseci.
eto, insiderska informacija, ako se to tako može nazvati.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na