Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2010., 14:26   #31
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
meni traje mjesec dana...

svi moji su na t-comu, tako da.. i imam unlimited plačen
probaj tarifu za sve bez unlimiteda uostalom,samo na cijenik pogledaj
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 14:52   #32
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
a što svi radite paniku oko tog koji broj je na kojoj mreži? pa svaki operater mora imati mogućnost aktivacije govorne obavijesti koja vam kaže dali je broj koji zoveš prenešen u drugu mrežu!
The AC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.10.2010., 17:24   #33
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
a što svi radite paniku oko tog koji broj je na kojoj mreži? pa svaki operater mora imati mogućnost aktivacije govorne obavijesti koja vam kaže dali je broj koji zoveš prenešen u drugu mrežu!

Prije bih rekao da bi u danasnje vrijeme trebalo biti normalnije da je ista cijena poziva prema svim mrezama.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 17:27   #34
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Prije bih rekao da bi u danasnje vrijeme trebalo biti normalnije da je ista cijena poziva prema svim mrezama.
Jedno je normalno, a drugo je ono što je tržišno isplativo i poželjno za operatera u izgradnji određenog imidža kao i ostvarenju financijskih ciljeva.
To što unutar svoje mreže neki nude jeftinije minute ili besplatne je vid konkurentske prednosti, pogotovo za prosječno neinformirane korisnike koji će se navući da neku dobru cijenu a neće možda ni znati da drugi operater nudi jeftinije prema svima mrežama, tako je bilo prije sa Tele2 i knockout tarifom, 0.49kn+0.25kn u odnosnu na recimo 0.91 ili 0.98kn za unutar mreže kod konkurencije.

Zadnje izmijenjeno od: Router. 29.10.2010. u 17:44.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 17:42   #35
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Imam Knocout 100 pretplatu, zadovoljan, osim s ovim što su uveli da je obračunska jednica u prvoj minuti minuta, jer dost kratkih poziva imam/imao. Ostalo je dobro.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 18:43   #36
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
1. tomato sa tarifom 0.45
2. vip prepaid za besplatne pozive prema friends broju

nemam osobno ništa protiv tele2-a, nit reklamiram tomato, al nije mi jasno: zašto su ljudi "skeptični" prema tomatu? dosta njih koristi tele2, a iz iskustva znam koliko je lošiji signal na tele2 u odnosu na vip i tomato! za t-mobile signal ne znam..
pyro je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 20:40   #37
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 971
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
a što svi radite paniku oko tog koji broj je na kojoj mreži? pa svaki operater mora imati mogućnost aktivacije govorne obavijesti koja vam kaže dali je broj koji zoveš prenešen u drugu mrežu!

u mrak tarifi tmobilea to nije moguce ...
edit: bar nije bilo moguce prije 2 mj kad sam se ponovno raspitivao dal su sta poduzeli u svezi toga
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 21:03   #38
laytime
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Trenutno koristim vip pretplatu model 25 s friends brojem. Mjesečni račun mi je maksimalno 40kn. Osim toga imam još jedan pomoćni tele2 broj prenesen u vipme, onako za davitelje i ljude koje ne mislim zvati.
Nakon godina provedenih kod simpe, vipa, više godina tele2 i tomata skrasio sam se ponovo u vipu. Zasad sam zadovoljan i za mene tele2 više ne postoji. Sve u svemu kad se zbroji i oduzme, svaki cigan svoga konja hvali.
laytime je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 18:43   #39
skullzed
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: dirica
Postovi: 9
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
A tele2 zona za korisnike?
Klikneš u bookmarkse i za pol sekunde dobiješ uvid u potrošnju...
ne prikazuje se ni tamo
skullzed je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 19:08   #40
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
E pa meni se prikazuje, vidjecemo sutra preksutra
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2010., 20:11   #41
dautanecII
el_nino
Moj komp
 
dautanecII's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb-Tresnja
Postovi: 353
nakon iznimno loseg,visegodisnjeg, iskustva s vip-om,presao na tele-2,preporodio se.

racun ne prelazi 150kn mjesecno. ustedio sam svaki mjesec 100-150kn.
dautanecII je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 21:36   #42
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Najbolja gsm mreza u HR?

Evo nisam nasao niti jedan thread novijeg naslova s ovom temom. Vip kosrisnik sam vec preko 10 godina i sad kad usporedim cijene s ostalim mrezama najskuplja je.
MOzete li staviti + i - o mrezama koje koristite,preporuke za tarife i koju bise VI mrezu najradije presli?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 03:01   #43
laytime
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
Evo nisam nasao niti jedan thread novijeg naslova s ovom temom. Vip kosrisnik sam vec preko 10 godina i sad kad usporedim cijene s ostalim mrezama najskuplja je.
MOzete li staviti + i - o mrezama koje koristite,preporuke za tarife i koju bise VI mrezu najradije presli?
Mislim da najbolja mreža ne postoji. To je kao da pitaš nekoga koji je najbolji auto, najbolja žena i sl. Svaka mreža ima svoje korisnike i one koji ih podržavaju.
Meni je osobno važnija kvaliteta i usluga od par lipa razlike u cijeni i zato sam na vipu. Tako da je odgovor prilično relativan i subjektivan.
laytime je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 09:51   #44
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor laytime Pregled postova
Mislim da najbolja mreža ne postoji. To je kao da pitaš nekoga koji je najbolji auto, najbolja žena i sl. Svaka mreža ima svoje korisnike i one koji ih podržavaju.
Meni je osobno važnija kvaliteta i usluga od par lipa razlike u cijeni i zato sam na vipu. Tako da je odgovor prilično relativan i subjektivan.


zasto sam bio napisao da sam najmanje nezadovoljan u Tele2 ? Zato jer se bas i ne trude poboljsati vlastitu infrastrukturu. Pokrivenost im je u gradovima dobra (time i cijena) ali cim se izadje van onda se koristi roaming preko T-Chkoma i onda je pjesma druga . Ali uglavnom u razumnim granicama. Jos da napomenem da smo blizu granice a zbog prirode mog posla cesto smo uz samu granicu i dok kazes keks vec si roamingom u Sloveniji i ako ne pripazis veselje prispjecem racuna je jos vece
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 09:53   #45
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pozdrav..
Cura i ja smo korisnici Tomata (presli i zadrzali broj sa 099), ona bi sad htijela jos jednu karticu stavit u drugi mob koji bi koristila samo za povremeni internet, provjerit mail, oglase za posao itd..
Znam da je taj mizeran mobile net uzasno i smijesno skup, pa dakle, kojeg vi operatera preporucujete sa nekim najboljim/najisplativijim tarifama Interneta? Pretplata ne dolazi u obzir..
Hvala
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 09:36   #46
Charmed
Foxy lady
 
Charmed's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 143
Wink

__________________
~ M ~
Charmed je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 12:26   #47
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Sve je to kod njih na papiru jasno rečeno i to sam već donekle "proučio" ali mene više interesira ona druga strana a to je praksa..
"Koliko brzo" ode tih 30MB kod Simpe, ili 100MB, jer znam da prije kad je cura koristila nesto malo net ali nije bila na tim tarifama, samo što se konektala i pola minute bila na netu otišlo joj je 2-3kn sa računa..
Ajd još ćemo malo to bolje proučit i na kraju odlučit, thx..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 13:23   #48
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Bio sam 4godine na pretplati u t-mobile i to mi je bilo onak, ni skupo ni jeftino. Onda sam slusao cijelo vrijeme brata kak se hvali kak mu posalju na simpi svako malo neku lovu nakon sto si nadoplati bon. Tada sam dosao do (krivog) zakljucka da mi je bolje da se i ja prebacima na prepaid sa pretplate. U jednog godini nisu mi poslali ni jednu kunu

Onda sam prebacio broj na Tele2 i to je sad preporod. Kad sam prije zvao tatu sa svojeg broja (simpa) na vip mislim da mi je minuta bila 2,36kn (mislim da je ta cifra u pitanju, ne drzite me za rijec), sad jednostavno zaboravaim na trajanje razgovora. Imam aktiviranu knockout tarifu i to mi odgovara. Isto tako nadoplatom bona od 50 ili 100kn dobivate jos extra 50 na racun (mislim da ovo vrijedi samo kod prijenosa broja). Jos k tome registracijom na mojtele2 dobivate prvih 2mj. besplatnih 100sms/mj., a dalje po 30sms/mj.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 00:06   #49
Charmed
Foxy lady
 
Charmed's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 143
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Sve je to kod njih na papiru jasno rečeno i to sam već donekle "proučio" ali mene više interesira ona druga strana a to je praksa..
"Koliko brzo" ode tih 30MB kod Simpe, ili 100MB, jer znam da prije kad je cura koristila nesto malo net ali nije bila na tim tarifama, samo što se konektala i pola minute bila na netu otišlo joj je 2-3kn sa računa..
Ajd još ćemo malo to bolje proučit i na kraju odlučit, thx..
Ja imam stari mobas pa ni da hoću nemrem potrošiti MB na Simpi, evo sad mi se nakon 2mj nakupilo čak 40MB,a svaki dan gledam mejl,novine,čak sam i na msn-u cijelo vrijeme, i niš. To ovisi i o mobitelu, recimo Opera znatno manje troši nego Nokia-in (Symbianov) preglednik. Dečko mi ima na mrak tarifi 25MB i to mu je dosta za cijeli mjesec.
__________________
~ M ~
Charmed je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 00:32   #50
Prcko Prcić
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 178
bio sam na vipme, vip, tele2 pretplata, simpa i sad sam na t-mobile pretplati. vip mi je bio preskup, tele2 jako loš signal plus nepostojeci internet i sad imam dvije i150 tarife i dva mobitela. zadovoljan sam svim osim ponudom mobitela.
Prcko Prcić je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 01:01   #51
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Sve je to kod njih na papiru jasno rečeno i to sam već donekle "proučio" ali mene više interesira ona druga strana a to je praksa..
"Koliko brzo" ode tih 30MB kod Simpe, ili 100MB, jer znam da prije kad je cura koristila nesto malo net ali nije bila na tim tarifama, samo što se konektala i pola minute bila na netu otišlo joj je 2-3kn sa računa..
Ajd još ćemo malo to bolje proučit i na kraju odlučit, thx..
neko je već bio odgovorio u vezi ovog, ovisi ti koji preglednik koristiš i za što koristiš internet na mobu. obavezno i svakako bih preporučio operu. verzija 4 brijem da je stabilna, 5 je beta mislim, iako je meni i ta nova radila ok i bez grešaka. opera radi "kompresiju" podataka i optimizaciju prije prikaza na ekranu mobitela, ne zamjerite na nestručnom izražavanju, pa je samim tim manja potrošnja nego kad koristite defaultni browser u mobitelu.
neki naš tip je napravio tutorial kako na pc-u pokrenuti operu mini preko java emulatora, u cilju smanjenja potrošnje nofaca kod mobilnog interneta (usb stick tele2, vip itd) i brojke su stvarno bile impresivne.
opera mini
pyro je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 18:09   #52
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Mrak tarifa kod T-Mobilea, već godinu i pol. Prije sam bio na Simpi i recimo za onaj novac koji sam trošio na Simpi dobijem 1.5x više na Mrak tarifi. Uključeno mi je i onih 25 MB-a, pa nekad surfam u vlaku preko Nokie i Opere. Pozivi poslije 19 h se ne naplačuju za prvih 1000 minuta (samo uspostava poziva) -ovo mi korisno preko ljeta kad cura ode na more ali inače baš i nije.

Pa jedva čekam za cca. 7 mjeseci da mi istekne preplata i vjerojatno idem na Tele2.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 13:33   #53
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,858
Tcom broj iz principa nebi uzeo niti u ludilu.
Dosad sam imao Vip broj, davno jos iz vremenima njihovih prapocetaka, bilo je to na pretplatu.
Tu sam se dobrano opekao i otada mi je Vip na zlu glasu.
Poslije sam presao na Vip prepaid, isti k**** drugo pakovanje!
Nedo Bog da poslom moras zvati fixni, sto mi je bio cest slucaj, 50kn za poziv bacis u vjetar dok si rekao keks. Ma i brze!
Tako da sam to otkantao cim su se na trzistu pojavili drugi igraci.
Kasnije sam broj prebacio na Tele2, da bi na kraju zavrsio na Tomato.
Mogu reci da sam ispucao sve alternative u nas (Tcom ne smatram alternativom) i Tomato je tu definitivno lider sto se tice cijena kad su u pitanju srednje dugi i dugi pozivi.
Svi nas oni zatrpavaju nekakvim nebuloznim tarifama. Tarifa ova, tarifa ona ... kako god okrenes, popusis. Na Tomatu znam sta me sljedi, 0,28 kn minuta + uspostava poziva. I to je to, prema svim mrezama ista cijena sto je najbitnije. To je ono sto trazim i ocekujem od provajdera. Bez kojekakvih skrivenih pizdarija, tarifa, pretplata i ostalih gluposti.
Vise ne moram razmisljati hoce li me oderati poziv jer je korisnik na drugoj mrezi, a poruke vise niti ne pisem.
Brze i jednostavnije je nazvati.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 17:53   #54
KR-DI
Premium
Moj komp
 
KR-DI's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 357
Vip pitanje.....

Pošto je vrijeme da svoju legendarnu Nokiu N82 zamjenim. Nakon 4 godine uzastopnog rada s njom počela mi je otkazivati.
E sad malo gledam te akcije koje T-Mobile i Vip daju za božićne poklone i nekako mi se Vip najviše sviđa s ovom pretplatom od pola mjesečne pretplate zauvijek.
Code:
http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/promotivna-ponuda/prepolovite-pretplatu-zauvijek
Inače namjerevam uzeti novi iPhone 4 i ovu pretplatu od 125Kn tj. 1gb prometa.
Pa me zanima vaše općenito mišljenje o toj pretplati dal se isplati ili ne, uzeti neku drugu pretplatu (koju???), te za vlasnike iPhone-a koliko mjesečno trošite cca prometa na njemu (dali će mi biti dovoljna 1gb prometa)???

Hvala....
KR-DI je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 18:45   #55
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
pa nema vip iphone...
uglavnom ja sa svim surfanjima i mailovima i atachevima mjesecno skurim ispod 20-50mb... dobro ne skidam na fon klipove od 5mb, al surfam najnormalnije i ak mi nekaj bas treba u datom trenutku skinem, imam 1gb prometa i nikad nisam ni 100mb potrosil...

inace nakon oko deset godina, jedva cekam da mi ugovor istekne da se otkinem s vipa jer mi idu na k****, skinul bi se prije al onda gubim broj a to je pain in the arse na privatnom me pojedu svi koji su se prebacili na tele2, u zadnjih godinu i mozda pol racun mi je zbog razgovora veci za 150+kn.
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 18:57   #56
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Iphone 4 je vrlo skoro u Vipu.
http://www.vipnet.hr/iphone
Samo pitanje je hoce li doci u prodaju u periodu dok daju tu akciju za pola pretpalte djabe. Osobno mislim da nece, ali vidjet cemo. Inace, kod te akcije pogledaj dobro detalje ugovora koji mislis potpisati, ima nekih caka i fora, na par mjesta na netu sam procitao zanimljive i vrlo neugodne cake na koje su korisnici naletili.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 19:03   #57
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
hmmm vidi stvarno, imaju neke predbiljezbe. dobro znaci skoro ima iphone
ma budite bez brige, nebi vip nikad... dok se slucajno ne dogodi... onda vise nikad... do sljedece greske uglavnom hev fun!
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 19:35   #58
KR-DI
Premium
Moj komp
 
KR-DI's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 357
Da ali kad malo pogledate te cijene iz T-mobile-a i Vip-a ipak bi se odlučio na Vip, jer ovi deru s cijenama (pogledajte cijene za npr. Itarifa 150)....
Pa neznam baš....
KR-DI je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2010., 22:21   #59
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor mujica¸ Pregled postova
pa nema vip iphone...
uglavnom ja sa svim surfanjima i mailovima i atachevima mjesecno skurim ispod 20-50mb... dobro ne skidam na fon klipove od 5mb, al surfam najnormalnije i ak mi nekaj bas treba u datom trenutku skinem, imam 1gb prometa i nikad nisam ni 100mb potrosil...

inace nakon oko deset godina, jedva cekam da mi ugovor istekne da se otkinem s vipa jer mi idu na k****, skinul bi se prije al onda gubim broj a to je pain in the arse na privatnom me pojedu svi koji su se prebacili na tele2, u zadnjih godinu i mozda pol racun mi je zbog razgovora veci za 150+kn.
Možeš ti napraviti prijenos broja, automatski ti se raskida ugovor s VIP-om i plaćaš penalizaciju.

Što se tiče prometa, uspio sam potrošiti 1GB u mjesec dana kad sam tek uzeo ajfon, s tim da nisam imao wlan kod kuće, a skidao sam brdo aplikacija itd itd...
Sad kad imam wlan kod kuce i na poslu, potrosim 1-2 MB po danu
Nek su oni meni dali 2 mjeseca po 15GB
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2010., 08:42   #60
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
-Ja sam na Vipu u tarifi Sve za mene 400!
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na