Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2010., 18:13   #1
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Kojeg operatera i tarifu odabrati?

Odsad nadalje sva misljenja,upiti i preporuke vezana uz operatere na našem tržištu kao i ponude tarifa u postpaidu ili prepaidu neka se nadju pod jednom temom. Dakle, osvrti na Vašeg operatera ili operatera i tarifu ili tarife su Welcome i

Kod mene je stanje ovakvo trenutno : VipME sa tarifom hocusms koji eto moram imati zbog ostatka familije jer su svi na vip pretplatama pa da me zovu za djabe, nije mi drago ali uvalili su mi taj broj pa ga moram imati. Takodjer je tu Tele2 prepaid sa Smiley tarifom, koristim ju otkad je ponuđena i služi dobro. I za kraj Bonbon, uzeo na nagovor sa još nekoliko prijatelja jer smo svi imali doma neke stare t-mobitele pa kako inače se dosta čujemo, ovako to radimo djabe.

U prošlosti sam koristio dugo pretplatu T-mobile, zatim VIP pretplatu preko firme, pa Tele2 na pretplatu, uglavnom isprobao sve i najsretniji sa prepaidom, pogotovo zato jer dobre akcije zaobiđe pretplatu u početku. A i nisam od onih koji bi ikad uzeo pretplatu samo zbog niže cijene uređaja.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 18:51   #2
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Nakon pljacke na VIP pretplati i pogotovo TELE2 pretplati,sad imam stari tele2 broj prenesen na TOMATO i preporodio se,i joedan VIPME broj tarifa 0.91 prema svima i opcija 60kn mjesecno za besplatno zvanje unutar VIP mreze radi familije i preko te kartice idem na net na iphone-u. Mjesecna potrosnja izmedju 200-300 i ne obazirem se na trosak,dok je prije bilo minimum 600kn.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2010., 19:02   #3
Charmed
Foxy lady
 
Charmed's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 143
Talking

Nisam fan niti jedne mreže jer mislim da nas svi pljačkaju...

Ali eto, pošto ja tipkam sms-ove ko luda prema t-mobile-u (jer većina ljudi s kojima sam najčešće u kontaktu je isto tamo) a poruka me dođe 0,14 lipa, sam na Simpi od kad postoji, a i sviđa mi se što mogu koristiti i sms-ove onda i sa mog.t-mobile-a (naravno ne samo svog ;P)
__________________
~ M ~
Charmed je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 19:37   #4
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ja udaram po Flex 150+unlimited+SMS+150MBW'n'W

prije je bio flex300

sasvim zadovoljan i ne mislim da me pljačkaju
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 19:47   #5
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
2 puta sam uzeo pretplatu da bih dobio jeftinije mob i nikad više
Drugi puta sma uzeo K770 i potpisao na 2god sa T-comom, ali mi je mob pao u vodu nakon 6mj i naravno krepao, a servis me otkantao (ploča).
Tako da sam do Nove godine na pretplati Flex60, a onda vraćam na Simpu.
Glavni će mi biti Tomato kojeg koristim već cca 3 mjeseca i prezadovoljan sam.
Na T-comu sam znao natuć 150-300kn (300 je bio 12mj 2009.), dok na paradajzu kupim 100kn bon i imam ga ravno mjesec dana bez ikakve štednje.

Jedina zamjerka Tomatu je što nema pretplatu. Mrzim kupovati je**** bonove stalno. Jednom sam čitav dan mislio kako mi mob ne radi, a ustvari nema love Sa pretplatom sam miran, dođe račun i platim, ovo je baš tlaka stalno razmišljati...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 20:06   #6
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Kao i vecinu ostalih korisnika zaboli me ufce za providere i nisam ni jednom prijatelj. VIP/T-com pretplate, prepaidi i onda recentnije i Tele2 ekipa. Prosli smo turbulentno vrijeme Vip/T-com "konkurentnosti" u kojem su se castili 3 i kusur kune pozivom u susjednu mrezu... ali ono sto mi NIKAD ne moze sjesti u glavu je sramotna odluka Simpe. Sekretarica mi je primarno vazna stvar bilo da je pretplata ili prepaid. Jednostavno je moram imati i primati poruke.

Ne mogu vjerovati do danasnjeg dana, da Simpa ima srama naplacivati svojim korisnicima pozive prema sekretarici?

Ma moze biti umanjena tarifa ili ne znam kako da je zovu. Ali to je nesto najljigavije sto sam ikad vidio i nikad mi ne moze leci! Koja mizerija i to od najveceg igraca. Zamisli "troskova" i umobolne racunice da svom korisniku ides naplacivati poziv usluge koju svi daju besplatno od pocetka.

Ma ne, ne ide ovo u smjeru ravnoteze komplimenta na neku drugu stranu. Samo nesto odvratnije i mizernije nisam vidio u domacoj GSM trakavici.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 20:13   #7
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,387
Prebacio sam se sa Simpe na Tele2 pretplatu. Ukratko, minimum sam do sada na Simpi placao 200kn na mjesec. To isto sada iznosi ~80-100kn.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 20:45   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
He, he - to sa simpom i sekretaricom je stvarno katastrofa neviđena.
Ja sam trenutno na vipu, sve za mene tarife, uletio na onu akciju tijekom ljeta s upola jeftinijom pretplatom, ima dosta besplatnih minuta i sms poruka i što je meni najvažnije - ista cijena poziva prema svim mrežama. Već mi bilo pun kufer poziva na kao 091 mrežu, a ono čovjek prešao na 092 prije ohoho mjeseci i više nema one poruke "pretplatnik je prešao u drugu mrežu"...katastrofa, melješ pola sata misleći kako si u istoj mreži, kad na ispisu pogledaš jedan razgovor 100 i neš krznenih. UJJJJJ.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 21:07   #9
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 783
Na Vipu, puno ne telefoniram pa nekako ide, cura na Vip pretplati pa deremo vip Frends minute
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 21:35   #10
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 430
Koristio sam pretplatu 10 godina na sve razne nacine i operatere,ali tele2 prepaid je zakon
njOob je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2010., 22:19   #11
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Već mi bilo pun kufer poziva na kao 091 mrežu, a ono čovjek prešao na 092 prije ohoho mjeseci i više nema one poruke "pretplatnik je prešao u drugu mrežu"...katastrofa, melješ pola sata misleći kako si u istoj mreži, kad na ispisu pogledaš jedan razgovor 100 i neš krznenih. UJJJJJ.
Da to se i meni desavalo

Neki dan sam bas bacio u smece Simpa prepaid, pa me sjetilo da olaksam dusu na ovu mizeriju. A neki dan nas je vise ljudi konstatiralo, ako, i kad dodje do ovoga, a dolazi sigurno...

koja nam vise svrha uz pretplatu uopce nositi nekoliko prepaid kartica?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 22:34   #12
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
o da, u to da ne ulazimo.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 22:44   #13
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
o da, u to da ne ulazimo.

Jos nesto me bas sad sjeti kad si VIP spomenuo. Ne znam od kad si na pretplati? Ali ako se netko sjeca prvih dana pretplate na VIP-u. Pricam o vremenu kad je VIP istom krenuo u pogon. Kako je atraktivna opcija bila uzimanje istog broja kao doma fiksnog. Kakav je to dojam ozbiljnosti u pocetku ostavljalo kad se samo sjetim prve dvije godine. Stvarno si izgledao VIP-oski u pravom smislu rijeci na vizitki

I da mi je netko rekao, da ce danas vrebanje idiotskih anketara stranaka/agencija i koga sve ne, dostici agresivnost onih preko bare! Danas bi takav broj bio molba na SPAM i besplatna pozivnica na maltretiranje za besplatne "vecere" i "osvojene" nagrade koje nas cekaju

Kako se stvari neobicno mijenjaju i ono sto je bilo "VIP" postaje nezamisliva glupost danas
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 22:45   #14
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Ja udaram po Flex 150+unlimited+SMS+150MBW'n'W

prije je bio flex300

sasvim zadovoljan i ne mislim da me pljačkaju
Flex je uvjerljivo najgora tarifa....ja imao FLEX150(vec ohoho godina),potrošio do 5og u mjesecu. Sad sam na tafifi za sve....traje do 25o0g sa isto ako ne i više pricanja. Tarifa za sve 200.

Uz to pretplata Tele2 knockout 150..... taman izbalansirano da meljem i meljem cijeli mjesec za 350kn računa

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 29.10.2010. u 01:54.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 22:57   #15
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,289
Koristim Vip pretplatu najstariju, već 11 godina nemam prigovora. Sve uredno plaćam preko trajnog naloga. Joj, lagano me hvata nostalagija za prvi Ericsson T28s. ( tražim bateriju )
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 22:57   #16
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Vec smo tri godine i zena i ja na Tele2 pretplati i najmanje smo nezadovoljani. Nisu ni oni bezgresni i bez putra na glavi ali nekako to rade umjerenije i nenapadno za razliku od T-chkoma. On i dalje starom monopolistickom logikom zajedno sa bratom HT-om gazi i misli da se sve vrti oko njih. Dijelom i su tome krivi i sami korisnici, jer da se okrenu drugim mrezama mozda bi se i logika T-chkoma okrenula. Drugi dio krivnje za stanje je u ostalim mrezama koje premalim ulaganjem u infrastrukturu i samo logikom "sto vise za sto manje" poticu bahatost domacih Svaba
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 01:22   #17
B@re
Premium
Moj komp
 
B@re's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Split,Hrvatska(Croatia)
Postovi: 310
Hmm, prva moja pretplata je bila od Tele2 prije mislim 3 godine? kada san je uzea u tarifi knockout 150, i naravno kupia mobitel SE G700, i šta se tiće tarife i potrošnje neman nikakvih zamjerki, moga san mlit na telefon cili misec i jedva bi navuka tih 150 kuna... sad san trenutno na knockout prepaidu jer ipak recesija uzima danak pa mi zasad pretplata ne triba dok ne pocnen radit (OPET) ! A jedino sta cu uzet bit ce Iphone 4 i Itarifa 300 (koju pribacin nakon 4 miseca na 150) i to je to !
B@re je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 01:31   #18
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Prešao s Vip prepaida na Tele2 prepaid čim su se pojavili kod nas i od onda ništa nisam dirao, niti namjeravam. Nikakve tarife i gluposti. 25 kn stavim svaki mjesec, većinom pišem poruke, tu i tamo uleti neki poziv, ali bez razmišljanja koliko će me koštati. Pogotovo cijena od 10 lipa za 100 KB. Ne znam ni sam koliko sam puta mail pogledao dok mi je skinulo tih 10 lipa.
Starci si prenijeli brojeve nakon godina i godina korištenja vip-a i preporodili se.
Sad sam dobio i bonbon karticu, srećom s dobrim brojem pa čekam dok se ljudi lagano krenu prebacivati da je aktiviram i vidim kako će u praksi izgledati potrošnja za moje potrebe.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 02:35   #19
skullzed
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: dirica
Postovi: 9
Tele2 pretplata, knockout.
Ovo mi je prva pretplata nakon 6-7 godina na bonove na vipu i mogu reć da sam zadovoljniji nego prije, iako, može to i bolje...
..logična stvar je da svatko želi i treba imati uvid u svoju potrošnju. Sebi sam odredio neki plafon od 150-200 kuna i ne želim potrošiti više od toga, pa svako tolko provjerim trenutnu potrošnju da nebi bilo na kraju mjeseca.
E sad, fora je što kod tele2 prva tri dana u mjesecu nemožeš provjeriti potrošnju. Ajde, nije greda.
4.10 provjeravam, "nedostupno do 6.10 zbog nadogradnje sustava".
Odlično, 7.10 "trenutno u nemogućnosti blabla".
Odlično, 14.10 ista stvar.
Negdje oko 20tog sam napokon uspio provjeriti potrošnju, da bi od negdje 24tog il kojeg već opet ista situacija bila, "u nemogućnosti blabla".

Odgovorno prema korisnicima nadasve.
skullzed je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 02:47   #20
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
A tele2 zona za korisnike?
Klikneš u bookmarkse i za pol sekunde dobiješ uvid u potrošnju...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 08:02   #21
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Evo mog primjera:
1) Vip pretplata, sve za mene 50. Osim toga, imam aktiviran vip friends broj i prema njemu besplatne sms-ove, a naplaćuje se jedino uspostava poziva od 0.29 lp. Mjesečna potrošnja oko 120-150 kn. Prije toga koristio sam tarifu Sve za mene 75, a to mi je bila katastrofa od tarife..Svaki račun je bio oko 500-600 kn..
2)tomato-korisim za pozive prema fiksnim pozivima i pozivima prema drugim mrežama, mjesečno koristim oko 50 kn..

Pretplata na VIP-u mi traje do studenog, a onda bi vidio dal i dalje ostajem na vip-u ili samo tomato ili tomato i bonbon..
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 08:39   #22
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
T-Mobile Flex obitelj 300 (ne ova nova, nego stara) + 2x Dugi razgovori + 2x Web n walk S
- dobro je sto imam 1000 minuta besplatno sa svima u 098 mrezi, placam samo prvu minutu (sto ulazi u paket) i 2 favorite broja s kojima najvise pricam i u kojem je ta prva minuta 50% jeftinija
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 08:46   #23
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jos nesto me bas sad sjeti kad si VIP spomenuo. Ne znam od kad si na pretplati? Ali ako se netko sjeca prvih dana pretplate na VIP-u. Pricam o vremenu kad je VIP istom krenuo u pogon. Kako je atraktivna opcija bila uzimanje istog broja kao doma fiksnog. Kakav je to dojam ozbiljnosti u pocetku ostavljalo kad se samo sjetim prve dvije godine. Stvarno si izgledao VIP-oski u pravom smislu rijeci na vizitki

I da mi je netko rekao, da ce danas vrebanje idiotskih anketara stranaka/agencija i koga sve ne, dostici agresivnost onih preko bare! Danas bi takav broj bio molba na SPAM i besplatna pozivnica na maltretiranje za besplatne "vecere" i "osvojene" nagrade koje nas cekaju

Kako se stvari neobicno mijenjaju i ono sto je bilo "VIP" postaje nezamisliva glupost danas
Imam VIP pretplatu doslovno od prvog dana prodaje , broj mi počinje s 252.
No bio sam dovoljno inteligentan (čitaj, nisam imao fiksni na svoje ime) da nisam uzeo isti broj kao i fiksni, tako da danas mirno živim. No da se VIP srozao prilično od onda - nažalost...Od same usluge, politike tarifa itd. No to je valjda cijena "tržišnog natjecanja", profit pa onda sve ostalo.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 29.10.2010. u 08:55.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 09:15   #24
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Stari prešao sa VIP tarife gdje je imao sve po 0,91kn/min na Tele2 Knockout150. Računi su se bukvalno prepolovili. Obzirom da ću uzeti još 1-2 broja u teletini, mislim preći na neku poslovnu tarifu gdje bi mi međusobni razgovori bili gratis.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 11:06   #25
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
imam vip na pretplatu cca 250kn mjesecno
i tele2 poslovni cca 150kn

imho dosta love al u danasnje doba to je potreba ne luksuz
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 13:42   #26
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Flex je uvjerljivo najgora tarifa....ja imao FLEX150(vec ohoho godina),potrošio do 5og u mjesecu. Sad sam na tafifi za sve....traje do 25o0g sa isto ako ne i više pricanja. Tarifa za sve 200.

Uz to pretplata Tele2 knockout 150..... taman izbalansirano da meljem i meljem cijeli mjesec za 350kn računa
meni traje mjesec dana...

svi moji su na t-comu, tako da.. i imam unlimited plačen
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 14:06   #27
C128
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
1) Simpa broj + neki Internet paket s kojim surfam i na mobitelu (Opera Mini) i povremeno na laptopu.
2) Tomato plus tarifa (50 minuta & 50 poruka mjesečno besplatno uz nadoplatu 50 kn) za pozive u ostale mreže

Ukupno ispadne cca. 100 - 150 kn mjesečno
C128 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 14:07   #28
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,531
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Imam VIP pretplatu doslovno od prvog dana prodaje , broj mi počinje s 252.
Ccc, torko, torko, kome ti bacas krafne u oci, svi znamo da oni koji imaju VIP pretplate od prvog dana imaju broj koji pocinje sa 111.

BTW, ne znam za privatne korisnike, ali za poslovne korisnike VIP nudi izvrsne tarife...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 14:21   #29
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
T-Mobile pretplatnik 10+ godina, zadovoljan, trenutno na tarifi za sve, računi mi ne prelaze 15-20% od tarife nikad, većinom sam tu negdje mrvu preko tarife, dosad sam probao skoro sve 'pametno' što su nudili od tarifa.
Stari ima 99 pretplatu od 92.g., dakle iz doba NMT 099 mobitela, također zadovoljan korisnik, trenutno na tarifi za sve, računi isto tako uvijek oko iznosa tarife.
Imam još i Vip pretplatu, i to već godinama jednu te istu tarifu koju čuvam kao oči u glavi (stara priča da opcije koje valjaju brzo ugase ali se mogu koristiti do korisnikovog opoziva ili promjene, a ja nisam lud da to mijenjam) - model 50 i prastara opcija vip0 - koja ide ovako - minuta razgovora 0.10Kn u vip mreži bez obzira na duljinu trajanja razgovora. Vipov račun nisam godinama dobio preko 112kn (radijska frekvencija mamicu joj) xD
Službeni 099 - najdraži - imam 200kn raspoloživo za razgovore - s tim da je unutar cijele firme besplatno - dakle svi bitni brojevi su džabe, 200kn ostaje za razgovore sa strankama i meni kad zatreba - sasvim dovoljna tarifica za sve to.
Cura i stari njen imaju tele2 pretplatu i osim cijenom razgovora, uslugom baš i nisu nešt prezadovoljni - malo malo puca signal, poruke kasne i tak, stalno peezdarije.

Samo još jedna opaska za nečiji komentar za zvanje nekog kad ima recimo 91 broj a u biti je u 95 mreži - zvuk zvonjenja mobitela u slušalici je drukčiji u takvim slučajevima. Ne čuje se isto kad uspostavite vezu i počne vam zvonit u slušalici ako zovete recimo iz vipa na 'pravi' vip i kad zovete iz vipa na '095' vip.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 14:25   #30
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,939
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ccc, torko, torko, kome ti bacas krafne u oci, svi znamo da oni koji imaju VIP pretplate od prvog dana imaju broj koji pocinje sa 111.

BTW, ne znam za privatne korisnike, ali za poslovne korisnike VIP nudi izvrsne tarife...
šic, ja sam regular abuser, i normalnim putem sam došao do broja u redovnoj prodaji
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na