Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.07.2010., 13:03   #1
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Laptopi iznad 7000 kn

Citiraj:
Ovaj topic je namjenjen isključivo za rasprave, mišljenja, savjete i preporuke oko kupnje notebooka/laptopa iznad 7000 kn.

U traženju preporuke za kupnju laptopa svakako navedite veličinu ekrana, namjenu korištenja i sve ostale Vama bitne stavke (brand, trgovina i sl.).

Teme koje se tiču kupnje pojedinačnih komponenti laptopa kao i softverski/hardverski problemi ne spadaju u ovaj topic.

Zadnje izmijenjeno od: khm. 30.07.2010. u 13:32.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 15:50   #2
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Trenutno ne kupujem laptop no u skoroj budućnosti imam namjeru zamijeniti svoj HP 6730s koji me dosta dobro služi, no osjećam da me zamara ekran i mislim da mi je premala dijagonala 15" tako da sljedeći bio 17.3" ali da ne zamara, znači nije mi bitno da može vrtiti neke igre i to već da je dobar ekran i da je kvalitetan (garancija 3 godine mora biti), namjena je isključivo surfanje, office i tako, možda neka igra jer sadašnji nemože nikakvu igru vrtiti...

Znači lap treba biti kvalitetan, veliki i kvalitetan ekran, uopće nije bitno koliko ima HDD...

Nadam se da do 10k kn se može kupiti kvalitetan lap... npr. super mi je lenovo w700 no to je preskupo, malo mi je zapeo za oko ovaj HP no nisam ništa čuo o toj seriji Pavilion, ako netko možda zna više bio bih zahvalan da kaže svoje mišljenje, hvala svima unaprijed
B-Link je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.07.2010., 22:10   #3
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor B-Link Pregled postova
Nadam se da do 10k kn se može kupiti kvalitetan lap... npr. super mi je lenovo w700 no to je preskupo, malo mi je zapeo za oko ovaj HP no nisam ništa čuo o toj seriji Pavilion, ako netko možda zna više bio bih zahvalan da kaže svoje mišljenje, hvala svima unaprijed
[Moj review] HP Pavilion DV7 Core i7 by syzygy
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2010., 23:56   #4
AuX
Premium
 
AuX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 367
dakle nakon sto sam upucen da idem ovdje imam zahtjev za laptop 7-8k kn.
naglasak na bateriju i na to da je lagan. pretpostavljam da onda to znaci nesto od 13"-14"...
pa evo, udri narode
AuX je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:21   #5
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Bilo bi dobro da preciziraš što ćeš većinu vremena raditi na laptopu, ali ako si već odlučio dati 1k eura za 13-14" mašinu onda nećeš fulat sa provjerenim Lenovom.
Micronis ima jedan jako dobar model, ThinkPad T410.
Koju kunu jeftiniji od 7k, odličan procesor, zaslon, tipkovnica... i što je najbolje, daju garanciju 3 godine.
Grafička je nešto slabija ali ovo je prije svega biznis laptop tako da...
khm je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:32   #6
AuX
Premium
 
AuX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 367
net, neko programiranje, office, nista graficki jako zahtjevno... kakva je baterija na tom lenovu, nekakve alternative su dobrodosle
AuX je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 00:58   #7
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Baterija ko baterija, uz neko normalno korištenje možeš očekivati nekih 3 sata, što je sasvim ok pošto je u pitanju 'gladni' i5 procesor.

Evo random benchmark baterija di se vidi da je T410 neka sredina.



Što se tiče alternativa, možda bi se nešto i našlo, ali je zapravo pitanje treba li ti 13-14" ili možda čak 15.6"?
Stvar je u tome što su 15.6" najčešći laptopi pa imaš i najveći izbor za kupovinu.
Tu bi već imao ogroman izbor dobrih laptopa, a 13-14 sumnjam da ima boljih od ovog lenova, nek' neko posta ako nađe.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 01:36   #8
AuX
Premium
 
AuX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 367
pa u biti mi ne treba 15" jer time raste i sama masa... mozda cak rade 13"
jedino nesto slicno ovom lenovu je mozda HP ProBook 6450b koji je mrvicu skuplji no neznam dal je ista bolji
AuX je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 01:13   #9
K-pax
Premium
Moj komp
 
K-pax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
pozz, zanimaju me Appleovi prijenosnici,recimo,MacBookPro15" pocetni model oko 15k kn
zasto im je cijena tolika, jesu li im komponente toliko mocne ili se jednostavno placa ime Apple i njihov dizajn?
hvala!
K-pax je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 01:30   #10
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
evo ja neki dan zamjenio svoj HP 6730s za toshiba L670

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=011.500.396

toshiba je osjetno brza, bolji ekran itd, al moram priznat kvaliteta plastike me razočarala, nekako mekana, savitljiva, Hp je osjetno robusnije izrade...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2010., 11:39   #11
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor K-pax Pregled postova
pozz, zanimaju me Appleovi prijenosnici,recimo,MacBookPro15" pocetni model oko 15k kn
zasto im je cijena tolika, jesu li im komponente toliko mocne ili se jednostavno placa ime Apple i njihov dizajn?
hvala!
Komponente su jednake onima u laptopima od 5k kn ... Ostalih 10k je Apple. Daleko od toga da on nema svojih prednosti, ali vrijede li one 10k kn ovisi o tebi.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 16:46   #12
K-pax
Premium
Moj komp
 
K-pax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Ma nije da namjeravam kupiti Applea, nego me bas zanimalo cemu tolke cijene.
Ako ocete superubercoll laptop sa osrednjim komponentama upakirano u bling bling kuciste, MacBookPro je za Vas
K-pax je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 17:26   #13
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Pozz... Uskoro kupujem novi laptop, da li mi možete nešto preporučiti?

Zasad mi se najviše sviđa MacBook Pro 15":
Core i7 (I7-620M) 2.66 GHz - 3.33 GHz
4GB DDR3 RAM
500GB 5400rpm HDD
Intel HD Graphics 256 MB
GeForce GT 330M 512MB
15.4" Widescreen 1680x1050, antiglare
~5 sati baterije realworld
Cijena 12900 kn

Apple mogu nabaviti iz USA preko frenda, buduci da ima worldwide garanciju.
Prije il kasnije ću tutnut u laptop Corsair Force SSD i koristit vanjske diskove za multimediju i ostalo.

Na MBP mi se sviđa dizajn, alu unibody, ekran i trackpad. Ne sviđa mi se jedino što ima samo 2 USB porta.

Da li imate bilo što drugo za preporučiti?
Treba imati 15" hires ekran, Intel i7 i najmanje 4GB RAMa. Važno mi je trajanje baterije (kod MBP po testovima otprilike traje 5 sati i 20 min).
17" mi je možda malo prevelik, nije mi problem prištekat laptop na dodatni ekran.

Gledao sam i Dellov Alienware, ali su mi nekako pretjerani, predebeli, preteški i "prenapadni".

Ak ne ispadne niš zanimljivije od tog MBP, postoji sansa da bi se mogo još strpiti na ovom starom laptopu kojeg sad imam i pričekat sljedeći update MBP. Ako ne, kupit cu to il nes drugo ranije.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 06.08.2010. u 23:25.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2010., 18:39   #14
kacc
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
kacc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 00:50   #15
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
ne znam zasto svi toliko hejtaju po macbookovima. istina je da se za taj novac moze kupiti laptop jaci po internim komponentama, ali nije laptop samo ono sto je pod poklopcem. pa nije to desktop kanta da se samo konfiguracija gleda! prednost apple laptopa je unibody alu kuciste kakvo niti jedan drugi proizvodac nemoze ponudit, baterija koja je u velikoj vecini slucajeva duplo jaca, ekran koji je takoder u velikoj vecini slucajeva puno boljitrackpad koji je izvan svih klasa, punjac na magnet, slot loading drive, itd. dam se kladit da skoro svi sta pisu protiv apple laptopa nisu niti probali raditi na njima. ne znam niti jednog jedinog covjeka koji je radio na macbooku par dana i da je kasnije rekao da je overpriced za to sto nudi. jednostavno ima drugaciji pristup nego ostali proizvodaci koji idu na jacinu komponenti. uostalom, nemozete rec da su macbookovi underpowered za normalan rad. nitko ne kupuje macbook za gaming. a sto se video i photo editiranja tice, isto je dovoljno jak za to (ne racunajuci 13" model koji niti nije namjenjen tome).
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 02:01   #16
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
U Hrvatskoj je prilično velika razlika između 4000kn i 14000kn da bi se zamarali prednostima Macbooka. Nije problem amerima gdje je Macbook dvostruko jeftiniji, a životni standard desetorostruko bolji, no prosječnom Hrvatu je problem izdvojiti tri mjesečne plaće za Maca, s kojim možda i je ugodnije raditi, možda je i ljepši, ali za prosječnog čovjeka i nema neke velike razlike. Onaj tko može izdvojiti 10+ tisuća kuna za laptop ipak nije prosječan.

... ali to je uvijek rasprava koja ne vodi nikuda, tako da, tko voli nek izvoli, no znam da većina ipak nema novaca za takav luksuz. Sve je to lijepo, možda nekom i vrijedi toliko, ali bez toga se može.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 02:13   #17
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
znam da, sve to stoji. ali zato sam ovo i napisao u temi laptopi iznadi 7000kn, a ne laptopi do 4000kn ili slicno. a i kad se vec u prijasnjim postovima spominjao apple. makar, ako netko zeli i nije mu problem izdvojit iznad 7000kn za laptop i nije mu toliko hitno (makar ne znam kako moze kupovina laptopa bit toliko hitna da se nemoze pricekat tjedan dva za ustedit par tisuca kuna) nac nekog poznanika koji ide van i tamo kupit. garancija je i tak worldwide. a vec u njemackoj ili italiji je osjetno jeftinije, a kamoli u americi.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 20:10   #18
silhuette
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Evo preporuka za odličan laptop
http://eu.computers.toshiba-europe.c...UCT_ID=1081559

posjedujem dotični model i mogu reći da je stvarno vrhunski. Tipkovnica je odlična, display ima vjeran prikaz boja i dobar brightness, zvučnici suu top kvaliteta a hardwerski je zvijer za tu cijenu
silhuette je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 21:46   #19
Marino0407
Premium
Moj komp
 
Marino0407's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 25
radio sam na macu i sve je super unibody, veliki touchpad, stabilnost sustava, punjač na magnet itd, ali uvijek ostaje to da je precijenjen. nek košta 30% više ali ipak malo pretjeruju. mislim da toliko viša cijena ne opravdava ono što dobiješ.Ipak, na kraju krajeva, u bilo kojem lapu ili kompu s kojim misliš nešto raditi ili igrati se, a ne samo ga pokazivati drugima i diviti se fora stvarima je najbitnija konfiguracija i ona košta.
Marino0407 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 23:22   #20
mad_m
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 1
tražim laptop Lenovo Thinkpad T400, međutim problem je izgleda da kako je došao noviji model T410 skoro nitko od dućana ne može naručiti više T400.
Isto sa T410 modelima izgleda da je došlo do promjene dobavljača, pa su i cjene skočile zadnjih par dana znatno (oko 20%, taman kad sam ga htio kupiti )

zanima me znate li tko od dućana ima "veće skladište", pa mu je možda ostalo od ovih starijih modela na lageru šta (po vjerovatno povoljnijoj cjeni) ?

unaprijed hvala !
mad_m je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 23:59   #21
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Kaže nabava.net da neki još imaju >>

Skuplji i jeftiniji
khm je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 18:55   #22
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Molim pomoc!!

Kupio bih neki jaki lap, ugl da moze vrtit novije igre sa lakocom (nije mi to uvijet ali hocu da moze i to)

znaci, uvijet je 17" ili vise, i5 ili i7 cpu i grafa 5870 ili nesto u tom rangu...

prvo sam razmisljao o aceru 8943g, konkretnije ovom:
http://protis.hr/products/details/no...2744?service=1

pa sam danas pricao sa frendom i kaze da nevalja ta serija, da je dosta mekano kuciste i da nisu bas susretljivi sa garancijama...

sad sam isao gledati dalje, interesantan mi je asus G73JH:
http://www.magazinrs.hr//artikl.asp?code=G73JH-TY196V

gledao sam toshibe, skroz su mi dobre, cak bi najradije toshibu, ali nekak nemam povjerenja u nvidia grafu 330m..

znaci, ako mi netko moze potvrditi da je ovaj asus ok ili predloziti nesto trece, a da ne prelazi cijenu od 12 000 kn sa pdv...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 01:18   #23
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
da ti jednu stvar objasnim sa Acerom najvece sranje od laptopa zasto jednostavno svi se kvare i taj od 12000kn i onaj od 4000kn moj kolega je imao acera osla mu graficka i popravak kosta ni manje ni vise 5000kn a platio laptop 4000kn prije 1god i taman gara iscurila. A i covijek koji drzi servis racunala mi je potvrdio da se aceri kvare ko ludi znaci izbjec u sirokom luku. Asus je okey ali bateriju sa tim komponentama zaboravi. Moj izbor ide na toshibu A seriju ili F. Ili taj asus koji izgleda dosta mocno
Moram te pitat cemu laptop za igranje kad bolje za te pare sklepat kantu da te boli glava... i jos ti ostane za neki pristojan laptop.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 02:08   #24
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Asus je okey ali bateriju sa tim komponentama zaboravi. Moj izbor ide na toshibu A seriju ili F. Ili taj asus koji izgleda dosta mocno
Moram te pitat cemu laptop za igranje kad bolje za te pare sklepat kantu da te boli glava... i jos ti ostane za neki pristojan laptop.
ok, to za acera znam, ali dok radi radi, produljenje jamstva sa 1 na 3 god kosta samo 400 kn... pa nek popravljaju...

no i ja bi radije asus, ima isti ovakav ali jaci, taj mi je malo previse para...

toshiba mi se jako svidja ali mi se jako ne svidja kaj je nvidia grafa a ne radeon unutra... ne vjerujem nvidiji (kao i sam primjer acera i rikavanje grafi, ugl se radi u nvidia kartici kad rikne u aceru - imam doma jednog takvog) a i model koji bi ja htio je dosta skuplji od acera koji sam linkao

baterija je najmanje bitna, ona ce sluzit samo kao UPS npr...

a cemu tak jak lap? zivim na dvije adrese i na jednoj sam preko tjedna, na drugoj preko vikenda, neda mi se selit komp stalno, a dobro mi dode i tu i tamo... pa mi je lap ideala za to seljenje... a patim na gaming sranja... kaj ces...

i da se razumijemo, naravno da ga necu platit tolko kolko pise...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 02:16   #25
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
moram navest primjer svog laptopa HP.a kupljen je prije 6godina i dan danas radi kao prvog dana kvaliteta izrade je mnogo bolja nego kod danasnjih laptopa jedino mi je toshiba zadrzala taj nivo bar mi tako laptop izgleda. Danasnji hp.ovci ili lenovo su za debelo razmislit o kupovini poogotovo ako se krecu cifre vece od 7000kn.
A cuj kad vec hoces gaming laptop pogleda dell xps-16 ili alienware heheh
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 10:39   #26
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
moram navest primjer svog laptopa HP.a kupljen je prije 6godina i dan danas radi kao prvog dana kvaliteta izrade je mnogo bolja nego kod danasnjih laptopa jedino mi je toshiba zadrzala taj nivo bar mi tako laptop izgleda. Danasnji hp.ovci ili lenovo su za debelo razmislit o kupovini poogotovo ako se krecu cifre vece od 7000kn.
A cuj kad vec hoces gaming laptop pogleda dell xps-16 ili alienware heheh
gledao sam taj dell, dobar je, ali hardverski je slabiji a za iste novce... hp u jacim modelima kao i toshiba koristi nvidia kartice, cak u svim najjacim sugavu nvidia quadro grafu koja je jaka ali ne za igre...
gledao sam usporedne testove par gaming lapova, xps16 je na zadnjem mjestu... tak da njega necu sigurno jer mi ime ne znaci nista... bitni su mi samo rezultati...

a citao sam o asusu vec da najmanje rikava, jeftiniji modeli imaju nesto losiji odabir komponenata unutra, ali ovi jaci modeli su stvarno dobri i kao sto rekoh, ne kvare se... dok je za acer garantirano da ces ic po servisima...

hp i toshiba koriste nvidia kartice koje vole krepat i njih necu...

ovaj asus kaj sam naveo, G73JH je odlican, citah reviewove, samo svugdje pisu o jacem modelu, ali valjda i ovaj slabiji valja... razlika je u diskovima i cpu i kolicini rama... ali mislim da razliku izmedju 4 i 8 gb rama nebum osjetio jer nisam tolko zahtjevan... grafa je ista, jedina bitna stavka je i5 i i7 cpu, ali skuplji je za 3500 kn, pa bi to ipak zazmirio na takvu razliku cijene...

lenovo je odlican i kvalitetan stroj, samo hardwareski su stvarno preslabi za konkurenciju, doduse, znam iz iskustva da lenovo sa slabijim komponentama u vecini slucajeva radi puno bolje nego neki jaci acer i slicni, no nije za gaming, jer nije ni predvidjen za to...

meni samo treba da fino vrti bad company 2 i da je mobilno... ali naravno, pošto sam probao jače, muka mi je radit na slabijim kompovima...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 20:44   #27
mosorog
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
bok ekipa. kupujem laptop i na raspolaganju imam cca 7500 kn. performanse su mi bitne jedino za filmove (sto se ekrana tice) i gejming. naravno, da nije toga svaka kanta bi bila dobra. dakle barem 16" i pozeljno 17.3". sto se procesora tice racuna sam s i5.

sto mislite o slijedeca 3:

Notebook Toshiba Satellite P500-191

Toshiba Satellite, L675-10U

Notebook Toshiba Satellite A660-166

Sto je sa blueray diskom? jel to nuzno?

hvala na komentarima

pozdrav
mosorog je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 23:51   #28
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
@zver54 G73jh je izvrstan laptop.tih,hladan i u slabijoj inačici sa i5 i 4gb rama bez problema se nosi sa svim novijim naslovima na max detaljima.Naravno ta slabija verzija dolazi sa ekranom rezolucije 1600x900 koji je po mojem mišljenju,a inače blejim u dell ips,dosta loša kvalitetom slike i prikazom boja.

Postoji još jedan sitan problem sa tim laptopom,a nadam se da je povezan samo samnom,a to je da je nakon 2 tjedna uporabe riknula matična ploča.Nakon mjesec dana stigla je nova te nakon jednog dana uporabe uočena je greška vezana sa tipkovnicom te je opet vračen na servis na kojem su ustanovili da niti ta matična nije u redu.Sada već teće drugi mjesec pa kad ga podignem javim dojmove...
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 18:25   #29
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
..evo mali update u vezi asusa G73jh.Upravo mi javili da se nemože popraviti te da mogu doći po novce.

...e sad sam u problemu.Dali itko ima kakvu dobru preporuku za laptop oko 10000kn ili možda šta protiv ovoga http://www.protis.hr/products/detail...puj02087/36340 bio bih zahvalan.Laptop će najviše služiti za igre i trebao bi biti najmanje 17".

Zadnje izmijenjeno od: makaza. 13.10.2010. u 18:32.
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 01:38   #30
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Može preporuka za laptop?
Namjena: ništa specijalno, za studenticu klavira, eventualno neki glazbeni programi, ne razumijem se u to.
Veličina ekrana: nije definirano.

Ovdje novci stvarno nisu problem, znam da je stari nagovara na iPad, ali ona nekako neće. Prvenstveno nešto kvalitetnije izrade i pouzdanije sa dužom garancijom.
Molio bih bez rasprave Apple vs PC.
Podpitanje: zar iPad još nije na našem tržištu?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na