Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2021., 12:20   #1021
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,237
Ne znam koliko brzo se šire vijesti ali Telekom Bankarstvo umire s 01.03.2021. Uzeo čisto iz protesta, nije mi se išlo na 30kn paket u Zabi s manje benefita nego 15kn TB...

Ima koga u istoj situaciji? Kam se isplati pobjeći?
johnsmith je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 12:21   #1022
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,928
Uff pa dugo je trajalo, godinu, dvije ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 12:24   #1023
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,237
1.5G cca, kraj kolovoza 2019 afaik
johnsmith je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 12:25   #1024
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,352
Žena mi ima TB, vratiti će se na mZABA-a Aktivni platni asistent. Prvih 6 mjeseci je besplatno, a onda ćemo na ljeto vidjeti da li postoji neka bolja opcija.

Inače, TB je bila čisto pristojna usluga za normalnu cijenu za Magenta 1 korisnike.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 13:00   #1025
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,237
Očito neke face rade u ZABI - prije sam imao moderan platni asistent (20kn cijena i ne znam 2 racuna i 5 placanja i 10k minusa ugrubo). Onda su to ukidali i napravili aktivan platni asistent (isto 2 racuna 5 placanja 10k minus za 30kn). U medjuvremenu je uletio TB s 10-20kn ovisno kaj imas kod HT a dobis 3 racuna 15k minus i 10 placanja ...
johnsmith je online   Reply With Quote
Staro 11.01.2021., 15:40   #1026
Thonchek27
Registered User
 
Thonchek27's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Imam pitanje oko nenamjenskih kredita, te iskustva ako ste ih uzimali nedavno, te u kojoj banci? Ja sam prošle godine otvorio obrt, te uspoređujem ponudu nenamjenskih kredita u HR na mojem bankaru. Sve mi više manje izgleda isto što se uvjeta tiče, ali zanimljivo je da me je PBZ odbio (iako imam poslovni račun tamo) radi toga što sam tek počeo poslovati.

Imate li kakve ideje i savjete?
Thonchek27 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2021., 21:03   #1027
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Thonchek27 Pregled postova
Imam pitanje oko nenamjenskih kredita, te iskustva ako ste ih uzimali nedavno, te u kojoj banci? Ja sam prošle godine otvorio obrt, te uspoređujem ponudu nenamjenskih kredita u HR na mojem bankaru. Sve mi više manje izgleda isto što se uvjeta tiče, ali zanimljivo je da me je PBZ odbio (iako imam poslovni račun tamo) radi toga što sam tek počeo poslovati.

Imate li kakve ideje i savjete?
Mislim da su ovo krivi podaci na moj bankar. Pogotovo mi je sumnjivo za pbz, a i za ostale nisu isti podaci kao i na webu.
Rađe ovdje pogledaj
https://www.hnb.hr/informativna-list...ta-potrosacima
A najbolje je obići poslovnice i probati nešto dogovoriti.
Drugi problem ti je kaj ti banke nisu baš naklonjene samo zaposlenim obrtnicima. Poznato je da je tada teže dobiti kredit.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2021., 11:23   #1028
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Pitanje, ako na debitnoj kartici piše da vrijedi do 02/21, da li to znači da vrijedi još cijeli drugi mjesec ili do kraja prvog mjeseca?
Hvala
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2021., 11:28   #1029
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
cijeli drugi mjesec
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 20:14   #1030
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Evo samo da javim da ipak ne vrijedi cijeli drugi mjesec.
Sad sam dobio sms od banke da mi kartica od sutra (27.01.) više neće važiti i da još uvijek nisam podignuo novu (iako nisam ni dobio nikakvu obavijest da podignem novu).
Dakle, čak niti do kraja 1. mjeseca ne vrijedi, a na njoj piše 02/21.
Svašta.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 20:29   #1031
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Pa ne kuzin, nisi dobio novu karticu doma na postu ili obavijest za novu? Obicno banka posalje novu karticu kada istice stara, kratko vremena prije. Ocito se kod tebe negdje pogubila obavijest ili kartica.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 20:34   #1032
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Nisam ništa dobio, i ja sam očekivao obavijest da dođem po novu ali ništa.
Tek evo danas sms u kojem kažu da još uvijek nisam podignuo novu karticu i da ova prestaje važiti.
Radi se o debitnoj kartici tekućeg računa i mislim da te kartice na šalju poštom, baš se mora ići po njih.
Valjda žele da mi tamo u banci uzmu još osobnih podataka i možda ponude neki kredit.

Imam također i kreditnu karticu druge banke, koja isto ističe 02/21, ali nju sam dobio poštom prije par tjedana.
Prvo dođe pin, pa onda kartica.

Očito svaka banka vodi neku svoju politiku, a možda ovisi i o vrsti kartice.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 07:39   #1033
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,267
Danima tražim PBZ karticu i ne mogu je naći. Odem jučer u banku da pitam jesu li je slučajno našli u bankomatu ispred poslovnice. Traži žena po kutijama i nigdje nema. Nazove centralu u Rijeci i oni potvrde da je kod njih i da je nađena 13.01. Sada će je poslati nazad u lokalnu polsovnicu da je mogu podignuti.
Dakle, 14 dana je kartica u banci, a da me nitko nije obavijestio o tome. Njihov sam klijent već milijun godina i imaju sve moje podatke u bazi (izvode dobijam mailom). Hrkljuš!
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 08:13   #1034
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Evo samo da javim da ipak ne vrijedi cijeli drugi mjesec.
Sad sam dobio sms od banke da mi kartica od sutra (27.01.) više neće važiti i da još uvijek nisam podignuo novu (iako nisam ni dobio nikakvu obavijest da podignem novu).
Dakle, čak niti do kraja 1. mjeseca ne vrijedi, a na njoj piše 02/21.
Svašta.
U PBZ sam 20 godina i redovito dobijem SMS cca 15 do 20 dana prije isteka da pokupim novu karticu.

Šogor mi radi u PBZ i baš sam išao vidjeti sa njim da li se nešto mijenjalo i kaže da nije i da još uvijek vrijedi do kraja mj koji je naznačen na kartici..

Da nisi ti nešto krivo razumio taj SMS?

13. Trajanje Okvirnog ugovora, obnavljanje Kartice

Kartica se izdaje i glasi na ime Korisnika, s rokom valjanosti naznačenim na prednjoj strani Kartice. Kartica je valjana do zadnjeg dana mjeseca naznačenog na Kartici. Prije isteka roka valjanosti postojeće Kartice,
PBZ Card će izdati novu Karticu s novom Personaliziranom sigurnosnom
vjerodajnicom (novim rokom valjanosti i kontrolnim brojem).

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 10:35   #1035
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Da nisi ti nešto krivo razumio taj SMS?
Pa nema se tu nešto krivo razumijeti:
https://abload.de/img/screenshot_20210127-0hyjzn.jpg

I meni je logično da ako piše na kartici 02/21 da vrijedi do kraja 2. mjeseca, a ne do 27.01., ne znam samo odakle im taj datum i otkad se trajanje označava baš točno u dan.
Kad budem išao po novu baš ću pitati.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2021., 10:42   #1036
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Pa nema se tu nešto krivo razumijeti:

https://abload.de/img/screenshot_20210127-0hyjzn.jpg



I meni je logično da ako piše na kartici 02/21 da vrijedi do kraja 2. mjeseca, a ne do 27.01., ne znam samo odakle im taj datum i otkad se trajanje označava baš točno u dan.

Kad budem išao po novu baš ću pitati.
Čudno 😂

Meni se sve cini da je ovo neka greška i da je to sistem trebao poslati 27.2

Onda sve ima smisla jer je to dan prije kraja mjeseca.

Baš javi šta su ti rekli.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 08:08   #1037
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,504
Da ne mijenjaju kartice skroz?

Erste je lani mijenjao Maestro u Visu i u 4. mjesecu mi je izdana nova. Stara je trebala isteći tek u 9. mjesecu, ali je po obavijesti koliko se sjećam, vrijedila još neko vrijeme, a po aktivaciji nove, naravno, nije više vrijedila.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 21:56   #1038
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Meni se sve cini da je ovo neka greška i da je to sistem trebao poslati 27.2
Bio si u pravu, radi se o grešci i tu poruka sam trebao primiti 27.02.
Pokupio sam danas novu tako da ne znam jel bi stara još radila do kraja 2. mjeseca kako i treba biti ili bi ju radi pogreške sistem blokirao, ali to sad nije ni bitno.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 22:01   #1039
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Bio si u pravu, radi se o grešci i tu poruka sam trebao primiti 27.02.
Pokupio sam danas novu tako da ne znam jel bi stara još radila do kraja 2. mjeseca kako i treba biti ili bi ju radi pogreške sistem blokirao, ali to sad nije ni bitno.
Hehe , Y2K21 bug 😂

Bitno da znamo da je sve po starom sa datumima.



Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2021., 10:04   #1040
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,197
Ima li netko problema sa addiko bankom tj njihovom aplikacijom? Usao sam na androidu skinuo najnoviju app i na iosu i nikako mi ne prikazuje potpuni menu,sve uredno aktivirano na dva uredaja.. Imam tecajnu listu, mtoken,poslovnice i bankomati, Postavke i kontakt. To je to. :/ Hvala. Oni stalno kazu ne valja uredaj pih

Edit: pricao sam sa valjda 10 ljudi u zadnjih mj dva i sad su skuzili da je tati ta usluga bila deaktivirana.. i to nitko naravno tamo nije skuzio... Hvala

Zadnje izmijenjeno od: TomG. 01.02.2021. u 08:46.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 15:05   #1041
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Spremam se uzeti stan preko stambenog i APN-a i obilazim banke sad već dobrih mjesec dana.
Na kraju će se vjerojatno svest na HPB vs OTP. Za iznos koji mi treba mi OTP više odgovara jer im je limit na stambeni veći.
No, nemam pojma kakve su banke općenito. Vezano uz HPB sam čuo dobra iskustva, a OTP mi je potpuna nepoznanica.
Ima nekog ovdje da ima iskustva s obje banke ili ako nema, da netko kaže kako mu je kod jedne od njih?
Bitan mi je cijeli experience oko banke, a ne samo manja kamata za 0.05%.
Mobilno bankarstvo mi je bitna stavka, kao i poslovni račun i mastercard ili nešto sl.

Koristim Revolut, ali ne želim se samo na to oslanjati.

Da birate, koju bi odabrali?

Trenutno sam kod PBZ-a, i iskreno jedva čekam da se maknem od njih. Dobrih 14 godina sam njihov klijent, imam i poslovni račun kod njih, nikad u minus ulazio, vide sva moja primanja, a nudili mi bezborazno loše uvjete.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 15:18   #1042
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Spremam se uzeti stan preko stambenog i APN-a i obilazim banke sad već dobrih mjesec dana.
Na kraju će se vjerojatno svest na HPB vs OTP. Za iznos koji mi treba mi OTP više odgovara jer im je limit na stambeni veći.
No, nemam pojma kakve su banke općenito. Vezano uz HPB sam čuo dobra iskustva, a OTP mi je potpuna nepoznanica.
Ima nekog ovdje da ima iskustva s obje banke ili ako nema, da netko kaže kako mu je kod jedne od njih?
Bitan mi je cijeli experience oko banke, a ne samo manja kamata za 0.05%.
Mobilno bankarstvo mi je bitna stavka, kao i poslovni račun i mastercard ili nešto sl.

Koristim Revolut, ali ne želim se samo na to oslanjati.

Da birate, koju bi odabrali?

Trenutno sam kod PBZ-a, i iskreno jedva čekam da se maknem od njih. Dobrih 14 godina sam njihov klijent, imam i poslovni račun kod njih, nikad u minus ulazio, vide sva moja primanja, a nudili mi bezborazno loše uvjete.
doslovno ista situacija u mene, a prebacio bi se u HPB ali mi ide na zivce njihov sist6em kartica na rate.... nemaju posteno rijesenje...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 15:20   #1043
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Bitan mi je cijeli experience oko banke, a ne samo manja kamata za 0.05%.

Frende nemoj se ljutiti no nećeš kresnut Tinu Katanić pa ne očekuj neki experience
Sve ti je to ionako ista bagra. Imam račun na banki jer ga moram imati i to je to. Uzmeš gdje je manja kamata a s novcima ionako možeš na Revolut pa plaćaš po belom svetu gdje i kako stigneš. HPB je po mom iskustvu diletantska banka gdje ovaj experience koji spominješ ovisi od poslovnice do poslovnice...
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 15:26   #1044
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Ja sam ti prešao iz PBZ-a u HPB, isto zbog APN-a. Isti razlog odlaska iz PBZ-a, bio kod njih hrpu godina, uvijek sve uredno, na kraju dobio jako loše uvjete, prvo redovnog kredita a kada sam pitao za APN, moj osobni bankar mi nije odgovorio mjesecima na mail.

Što se tiče net bankinga, uvjeta i expirienca kako to nazivaš, u HPB-u ti je "dobrodošli u 2001. godinu".

- hoćeš rate, moraš imat posebnu karticu da bi na njoj mogao vući 3-6-9-12mj "rata" koje zapravo ne postoje. Trgovina vuče jednokratno, a onda ti banci daš 30-60kn da ti to razvuče na rate.
- hoću dodatni račun na koji mogu prebacivat novce za "crne dane". Moraš pravit karticu i plaćat 5kn mjesečno za žiro. Ne postoje "virtualne" kartice. HPB kartica mi je za plaću i kredu, za sve ostalo koristim besplatno KEKS.
- strahovito dugo čekanje na uplate i isplate u odnosu na pbz. Plaća mi sjeda kasno popodne, kad nekome uplatim nešto, uvijek dobiju dosta kasno lovu.

Katastrofa što se tih naprednih stvari tiče, tehnički 10 godina iza drugih banaka.

Ono što je dobro, što sam za APN kredit koji sam mislio uzeti u OTP-u na 22 godine, ovdje dobio na 20 godina, s istom ratom kredita, zbog razlike u kamatama.


Za OTP ti mogu reći ovaj dio oko kredita, sve uredno, maksimalno su se potrudili oko mene. Mogao sam dići više kredita nego u PBZ-u i HPB-u.



Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
doslovno ista situacija u mene, a prebacio bi se u HPB ali mi ide na zivce njihov sist6em kartica na rate.... nemaju posteno rijesenje...

U čemu je problem oko toga? Recimo ta kupnja na rate PBZ visa mi je ono seamless doživljaj. Sve jasno ko dan, i na štetu prodavača.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 15:34   #1045
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
mHPB koristim preko Super Smart računa i to je vrlo dobra mobilna aplikacija bez nekih problema.

OTP ne bih znao.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 15:34   #1046
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 949
Može savjet.
Trebam otvoriti poslovni račun u ZABI, treba nam mogućnost plaćanja preko neta.
Da li uzeti usb token ili karticu?

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 16:21   #1047
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja sam ti prešao iz PBZ-a u HPB, isto zbog APN-a. Isti razlog odlaska iz PBZ-a, bio kod njih hrpu godina, uvijek sve uredno, na kraju dobio jako loše uvjete, prvo redovnog kredita a kada sam pitao za APN, moj osobni bankar mi nije odgovorio mjesecima na mail.

Što se tiče net bankinga, uvjeta i expirienca kako to nazivaš, u HPB-u ti je "dobrodošli u 2001. godinu".

- hoćeš rate, moraš imat posebnu karticu da bi na njoj mogao vući 3-6-9-12mj "rata" koje zapravo ne postoje. Trgovina vuče jednokratno, a onda ti banci daš 30-60kn da ti to razvuče na rate.
- hoću dodatni račun na koji mogu prebacivat novce za "crne dane". Moraš pravit karticu i plaćat 5kn mjesečno za žiro. Ne postoje "virtualne" kartice. HPB kartica mi je za plaću i kredu, za sve ostalo koristim besplatno KEKS.
- strahovito dugo čekanje na uplate i isplate u odnosu na pbz. Plaća mi sjeda kasno popodne, kad nekome uplatim nešto, uvijek dobiju dosta kasno lovu.

Katastrofa što se tih naprednih stvari tiče, tehnički 10 godina iza drugih banaka.

Ono što je dobro, što sam za APN kredit koji sam mislio uzeti u OTP-u na 22 godine, ovdje dobio na 20 godina, s istom ratom kredita, zbog razlike u kamatama.


Za OTP ti mogu reći ovaj dio oko kredita, sve uredno, maksimalno su se potrudili oko mene. Mogao sam dići više kredita nego u PBZ-u i HPB-u.






U čemu je problem oko toga? Recimo ta kupnja na rate PBZ visa mi je ono seamless doživljaj. Sve jasno ko dan, i na štetu prodavača
.
Pa u pbzu to odlicno funkcionira, mislio sam na kartice na rate u HPBu... tocno ovo sto si ranije pisao iznad...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 16:49   #1048
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
Pa u pbzu to odlicno funkcionira, mislio sam na kartice na rate u HPBu... tocno ovo sto si ranije pisao iznad...
Čitanje s razumjevanjem fail Mislio sam da misliš na pbz. Sry, my bad.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 17:05   #1049
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,139
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
mHPB koristim preko Super Smart računa i to je vrlo dobra mobilna aplikacija bez nekih problema.

OTP ne bih znao.
Ja se isto čudim o čemu to gore... mHPB je odlična aplikacija. I ja je imam na supersmartu. Kad se riješim kredita u drugoj banci selim sve na hpb.

Za rate ću zadržati Diners hak. Em besplatni hak, besplatne rate, cashback 0.5%.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 20:05   #1050
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Može savjet.
Trebam otvoriti poslovni račun u ZABI, treba nam mogućnost plaćanja preko neta.
Da li uzeti usb token ili karticu?

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
Zelis poslovnom karticom placati preko Interneta?

To ide, uz mToken za autorizacije transakcija.
Keano16 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na